Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Praca

Czy potrzebne zaswiadczenie o niekaralnosci?

Ktos z okolicy planuje wyjazd z tym biurem pod Koniec maja ??

NiePolecam

Wystawiam negatywną opinię ponieważ: Przez dwa dni nie udało mi się skontaktować z agencją. Dzwoniłem do różnych miejscowości a jest ich sporo. I nikt telefonów nie odbiera. Gdy już udało mi się skontaktować z biurem to Pani mi powiedziała abym wysłał jej adres e-mail to prześlę mi aktualne oferty. Jak nie trudno się domyślić czekam na meila drugi dzień. Jednym słowem porażka na starcie. A jak na samym początku są takie problemy z kontaktem to jakie muszą być później gdy już się jest pracownikiem. Szok

Natalia
@NiePolecam

To dostępu do tych ofert nie ma ot tak, np. na stronie internetowej? Musisz się zgłosić i w prywatnej wiadomości dostajesz? Czy najpierw masz jakiś wywiad, poznają Cię jako pracownika, co umiesz i potem masz oferty dopasowane pod Ciebie?

Aleksander Nowak - właściciel

Dzień dobry. Szanowni internauci oraz osoby nie związane z praca w Holandii :) ( konkurencja, hejterzy GW ) ! Agencja Good Job powstała w 2010 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która chce pozostać małą agencją, dlatego główny nacisk stawiamy na jakość, czyli wysoki poziom obsługi kandydatów do pracy i zrekrutowanych osób. Dodatkowo zajmujemy sie rozliczaniem podatku międzynarodowego. Powstaje pytanie?? Czy jakbyśmy źle wykonywali swoją prace, to bylibyśmy 11 lat na rynku i dalej idąc rozwijali sie w zakresie rozliczeń podatków?? Szanowni konkurenci, oraz hejterzy GW, zajmijcie się uczciwą praca , a nie oczernianiem uczciwych pracodawców! Jeśli Państwo - kandydaci do pracy, jesteście zainteresowani wyjazdem z nami do pracy za granice, co zrobiło już w naszej historii kilkanaście tysięcy kandydatów to zapraszam serdecznie. Jesteśmy z Wami na każdym etapie kontraktu - tj nasze motto, którym sie kierujemy w naszej działalności ! Podaje nr telefonu, pod który mogą Państwo sie kontaktować +48 535 474 535. pozdrawiam Aleksander Nowak

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

pipi

witam dlaczego nikt się nie wypowie o agencji?jest dużo tylko zadawanych pytań a niema odpowiedzi?więc jak jest

IR
@pipi

Jest fatalnie. Jechałam z tej agencji już parę ładnych lat temu i nie liczylabym na poprawę. Po przyjeździe przez 4 tygodnie pracowałam jedynie kilka dni ledwie starczyło na opłaty i przeżycie wróciłam z długiem bo nie zarobiłam nawet na powrót do domu. Dzwoniąc nikt nie odbierał telefonu a jeśli już udało się nawiązać kontakt było się zbywanym. Agencja unika odpowiedzialności za pracowników. Cały hotel w którym mieszkałam był zatrudniony przez te agencje i nikt nie miał pozytywnej opinii na ich temat. Nie wiem jak jest teraz ale ja polecam jednak poszukać innej agencji

Lidia
@IR

a te pozytywne komentarze co mają znaczyć? myślisz że sami sobie to piszą?

Olo

Witam, Bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Moje oczekiwania zostały całkowicie spełnione. Dobre warunki zakwaterowania, sprawna obsługa, bezproblemowa wypłata wynagrodzenia. Dodatkowo pomogli mi przy podatku. Polecam gorąco.

Lidia
@Olo

To jakie oczekiwania zostały spełnione? Weź napisz coś więcej bo jakieś podejrzane te ostatnie, pozytywne wpisy...

Adam1984

Solidna firma, nie oszukują, pomogą w razie problemów na miejscu, nie zawiodłem się. To był mój pierwszy wyjazd do Nl,ale po nowym roku planuję kolejny. Dziewczyny z rekrutacji bardzo mile i pomocne :)

Ela40

Polecam, wyjeżdżałam już z kilkoma agencjami ale od pewnego czasu tylko przez GOOD JOBA, plusem jest także to ze po powrocie od rozliczają podatek

Witam Kiedyś pracowałem dla goodjob. Pieniazki były dobre. Warunki mieszkaniowe też eleganckie. Niestety moja kariera nie trwala dlugo. Atmosfera w pracy fatalna. Wielokrotnie mi grożono co było powodem mojej rezygnacji z pracy.

Vincent

Mozesz Rozwinąć wątek z tym Grożeniem ?

Aleksander Nowak - właściciel

Witam serdecznie wszystkich Kandydatów którzy są zainteresowani wyjazdem do pracy w Holandii . Nazywam sie Aleksander Nowak i jestem właścicielem Good Job. Zdaje sobie sprawę że GJ jest agencją która jest na rynku od 2010 roku i w tym czasie pośredniczyła w zatrudnieniu tysiącom Ludzi. Podczas tej naszej długoletniej historii nie zawsze byliśmy w stanie zadowolić wszystkich pracowników i zdarzały sie sytuacje które często nie były zależne od Nas, ale zawsze staramy sie pomóc i w większości ewentualnych problemów - pomagamy je rozwiązać ! Dopełniamy wszelkich możliwych starań, aby Kandydaci którzy zdecydują sie wyjechać przez nasza agencje, czuli sie bezpieczni i pewni swojej decyzji, bo przecież nie rzadko zostawiacie rodziny, dzieci i jedziecie za pracą. Wiemy to i ciągle sie motywujemy się do rozwoju, aby móc proponować Wam dobrą prace i być bliżej Was. Portal goł work nie jest obiektywnym miejscem, gdzie znajdą Państwo opinie na temat pracy w Holandii czy to za naszym pośrednictwem czy innych agencji. Z mojej strony wychodząc Państwu naprzeciw, w dolnej części strony zamieszczam numery telefonu które są bezpośrednio do rekruterów, którzy pracują od godziny 9-17. Pozdrawiam serdecznie Aleksander Nowak 535-474-535 781-191-757 662-372-123

Anka
@Aleksander Nowak - właściciel

A co z pracownikami wyjeżdżającymi do opieki? Jak im płacicie? Mam z tym dzisiaj problem.Prosze o kontakt pod nr tel 602 607 617 dziękuję i będę wdzięczna za odp. Miałam o was zawsze dobre zdanie a w tym miesiącu sytuacja mnie zaskoczyła i pytam co jest grane?

Pols

Hejka. Czy ktos chętny na wyjazd z tą agencja? Np naleśniki albo inna praca?

adrian

najgorsza agencja pracy jaka istnieje ludzie tam pracujący to parszywe (usunięte przez administratora) nie polecam tej agencji nikomu ani wyjazdów do holandii jak chcecie zarobić to jedżcie do niemiec byłe mw niemczech i zarobilem 10 razy więcej niż w holandi

@adrian

Puknij się w ten Czubek w Holandii 3 razy więcej się zarobi nożw Niemczech, w każdej branży

taktylkopytam

Czy ktoś może udzielić odpowiedzi odnośnie Goodjob czy zamieszcza oferty pracy i rekrutuje do Holandii dla Axidusa ?

O.z

Witam czemu państwa firma nie ma żadnych opinii pozytywnych? A chciałabym jechać w czerwcu na pomidory lub sortownie Absolutnie 8nna praca mnie nie interesuje Mam soffi nr i parę lat doświadczenia

Mmm

Super

Olga

Witam. Czy jakas normalna dziewczyna jedzie w weekend majowy do NL za praca? Z tej agencji?

Martyna
@Olga

Hej . Ja chce jechać

Mika28
@Martyna

Hej. Wybierasz się na akcję w maju? Ja się zastanawiam. Napisz maila micuniaaa19@wp.pl

Łysy

Ja wyglonda praca na ziemniakach i ile można zarobić i jak wygląda kwarantana

Bada
@Łysy

Siemka i jak podoba Ci się praca wszystko ok ?

vv cccxb
@Łysy

wyglonda sóper i zarabia sie durzo

witam :) Czy ktoś może wybiera sie na jabłka ,gruszki wyjazd 21.08? Holandia

Norbi

Skad jedziesz i sam?

@Norbi

Jadę z opolskiego dokładnie Brzeg

gy
@Shadow

hej, też chcę jechać do jakiej miejscowości jedziesz?

@gy

Miejscowość Goes, a Ty?

Shadow

Hej. W piątek jedziesz? Transport własny czy bus? "

@Shadow

Ja jadę też, a ty pierwszy raz tam jedziesz?

@Dw71

Tak pierwszy

@Shadow

Skąd a czytałeś opinie o tym AB werkt w Goes?

@Shadow

Jedziesz busem czy swoim autem?

Ja wybieram się 27

Kam645
@Kasia

Ktoś już jest na miejscu i może coś powiedzieć o warunkach itp?

Aleksander
@Shadow

Po co się wybierać wi wszystko o swych ludziach hahaha jak w (usunięte przez administratora) lecieć i jak się do roboty wziąść to już ciężej wśród kierowników hahah

Malgoska

Gdzie są opinie ?

alan

hejka czy ktoś pracuje firmie cateringowej - składanie kanapek Utrecht jak godziny zakwaterowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak