Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Globe

Ja polecam bardzo wyjazdy z biura w Toruniu! Co roku jeździmy na tzw. sezonowki, skarpetki, mięsko, zbiory i za każdym razem przywozimy fajne pieniążki i miłe wspomnienia. Jeśli coś jest nie tak to z Joanną S. Z gooodjob można szczerze porozmawiać i zawsze pomoże. Pozdrawiam Pani Asiu

Ola

Witam,pracował ktoś przy sadzeniu drzewek w Dronten z Good Job Rzeszów. Jak z godz.pracy,jakie są warunki mieszkaniowe i czy kasa wypłacana na czas? Podzielcie się doświadczeniami.

@Ola

Wyjeżdżałem już 2 razy przez to biuro na drzewka i zbiory także wszystko było zawsze OK

Tomasz
@Arek

Możesz napisać jak według Ciebie wyglądają warunki zakwaterowania i czy jest dobry kontakt z koordynatorem? Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

@Tomasz

Warunki nie ma szału ale też nie tragedia dla mnie OK. Koordynatorka Karolina bardzo fajna także nie narzekałem

Mar86

Wyjechałem do pracy poprzez biuro z Rzeszowa z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Good Job to agencja inna niż wszystkie. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie pani z tego biura znajduje ofertę odpowiadająca kwalifikacjom tłumaczy i wyjaśnia wszystko ogólnie to już kolejny wyjazd do pracy do Holandii ale chyba najlepiej trafiłem tym razem polecam moim znajomym i nie tylko! Dbają o swoich klientów co nie zdarza się często obsługa na najwyższym poziomie pozdrowienia :)

Tomasz
@Mar86

Fajnie, czytać opinie osób, które zadowolone są ze swojego wyjazdu za pośrednictwem firmy GOOD JOB. Nurtuje mnie jedna kwestia. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy firma daje możliwość, aby pracownik na własną rękę znalazł sobie zakwaterowanie?

Arek

Agencja ma dobrą opinię jako pracodawca i dziwi mnie wpis @eee. Czasami najlepszym zdarzają się pomyłki!

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
eee

kpina, post nl w borg, zlodzieje, hotel w maaseik (usunięte przez administratora) i tragedia, praca 3 dni w tygodniu i do tej pory nie wyplacona reszta pieniedzy, jezdze do nl juz bardo dlugo ale jeszcze nigdy nie spotkalem sie z taka patologia i ignorancja ze strony koordynatorow a szczegolnie p. U... przestrzegam wszystkich bo to co tam sie dzieje doslownie nie miesci sie w glowie

xy
@eee

Pracowaliśmy wraz z partnerem w Post NL Born w czerwcu, było dużo godzin, kierowcom nie odwoływali w ogóle zmian, zdarzyła się raz delegacja do Post Nl Venlo tam praca była dużo lżejsza i osoby które pracują w Venlo pracowały wczesniej w Born i podzielają zdanie negatywne o Born i ciężkości pracy na tej poczcie, o Born krążą legendy, brak przestrzegania przepisów BHP, kobiety muszą dźwigać ciężkie paczki po trzy linki na osobę np. baseny, piasek, karmy dla psów, kotów, kartony z winem do 35 kg. Dopiero przy upałach 40 stopni , gdy ludzie zaczęli wychodzić z pracy, team liderzy zrozumieli że w takiej temperaturze nie da się pracować i pomyśleli o zapewnieniu wody, brak klimatyzacji. (Magazyn w Venlo zaopatrzony jest w klimatyzację.) Dla mężczyzn chore normy i porównanie paczek z Zalando do samych ciężkich na taką samą normę gdzie wagowo to bardzo duża różnica. Jak można porównywać kartony z zalando do kartonów z winem,karmą czy piaskiem. Team Liderzy szkoda gadać. Brak kultury. Codziennie jest car planning, pomimo ze przyjechaliśmy jako para codziennie byliśmy rzucani do innych samochodów oddzielne. Tak samo jedno z nas miało odwoływaną zmianę w jednym dniu, w drugim było na odwrót. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to szpital w Masseik. Mieliśmy tyle szczęścia ze zwolnił się pokój z ubikacją, bo mieliśmy dostać pokój bez ubikacji i prysznica, do tego z nieczynnymi ubikacjami na piętrze. W czasie upałów w pokoju nie dało się wytrzymać ani spać. Okno dało się tylko uchylić. Porządek w kuchniach raz był raz nie było, wszystko zależy od ludzi, był czas gdzie w całej kuchni po podłodze i blatach i zlewie walał się makaron spaghetti, ryż i ziemniaki jednocześnie.

chacko

Witam. Pracuje ktoś w firmie Ingram Micro? Jak z godzinami i zakwaterowaniem? Pozdrawiam

Weronika
@chacko

@chacko Hej. Na forum Gowork.pl opisujemy warunki zatrudnienia w GOOD JOB Aleksander Nowak poprzez osoby pracujące wewnątrz tej firmy. Jest tu ktoś kto może wypowiedzieć się na ten temat? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Ktoś

Pracował ktoś przy sortowaniu warzyw i owoców w Venlo? Jak z godzinami pracy, można robić nadgodziny ? Czy warunki mieszkaniowe są w porządku ?

Szymon

Ja pracuje na piekarni od kilku tygodni i jestem zadowolony, ania z good job to fajna dziewczyna i teraz tez załatwila prace moim znajomym i tez im odpowiada ale pracują w innym miejscu niż ja. Zakwaterowanie jest w porzaadku dla mnie i mamy domek w 6 osob. Ja polecam

ciekawy
@Szymon

jak to z tym językiem jak mówią, że wymagają totalnie podstawy?

magda
@Szymon

W jakiej piekarni pracujesz?? Bo dostałam wraz z partnerem ofertę pracy na przyszły tydzień.

anette
@Szymon

Witam czy ktoś jadzie na zbiór jabłek i gruszek w poniedziałek 03.09 2018 z good job

@anette

Możesz napisać jak wrażenia?

MK

Właśnie 3.09.19 wybieramy się z kolegą na jabłka

MK
@anette

Podzielisz się opinią jak zakwaterowanie etc. ??

Weronika
@MK

Ja również z chęcią dowiem się, jakie warunki zakwaterowania oferuje GOOD JOB. Ale przede wszystkim interesuje mnie trochę inna kwestia. Powiecie mi, czy firma zapewnia pracownikom bezproblemowy dostęp do opieki medycznej?

Jakub

Witam, ktoś się wybiera na zbiory jabłek ?

Mysia

Ja jadę od 24.08

lopez
@Jakub

Wybieram sie tam z dziewczyna i pierwszy raz przez to biuro.Jestesmy z Pomorza

marian
@Jakub

ja tez sie wybieram. nie wiecie jak z tym zbieraniem, na drabinie czy normalnie na ziemi na stojąco ?

Zainteresowana
@Mysia

Mysia, możesz napisać coś więcej? Jechałaś z tą firmą już może?

Kala
@Jakub

Ja też się wybieram z narzeczonym pierwszy raz na jabłka zastanawiamy się jak wygląda zakwaterowanie ktoś coś wie? Pozdrawiam????

Gumiś
@Jakub

Ja też planuje wyjechać na 3-4 tygodnie na jabłka ale pr zy tym co pisze widzę różnie może być

@Gumiś

Hej mógłbyś napisać jak było?

Kuczek
@Jakub

Ja byłem w zeszłym roku pierwszy raz na jabłkach. W tym roku tez jadę od 26.08. wracam do tego samego sadownika, u którego byle w zeszłym roku. Mieszkaliśmy w fajnych domkach, warunki ok, pracowaliśmy powyżej 40h w tygodniu. Można zarobić w sumie fajną kasę. Ogólnie polecam. Gdyby było źle to bym nie wracał.

Jola
@Kuczek

I dało się zarobić pomimo dosyć wysokich kwot pobieranych co tydzień? Ile czasu tam spędziłeś?

Paula 455

Byl ktos rok temu z tej agencji na zbiorach jablek I gruszek ? Polecacie ? Podzielcie sie doswiadczeniami ? Ciezka praca jak warunki mieszkaniowe ? Praca na akord czy godziny?

@Paula 455

Hej mogłabyś powiedzieć jak wyglądała praca przy zbiorach?

Tratatata

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zbiorów jabłek i gruszek organizowanych przez tą agencję?

G.

Polecam serdecznie wyjazd z goodjob do pracy przy zbiorach jabłek, pakowania skarpetek i miesa. Kiedy pojawia się jedna z tych prac pani (usunięte przez administratora)lub jej koleżanka z biura dzwonią i zawsze trzymają dla mnie ikolezanki miejsce. Super dziewczyny i zawsze wszytsko rewelacyjnie zorganizowane. W tym roku równiez z pewnością pojedziemy na te oferty.

Danny

Wyjeżdżam z Good Job Rzeszów już drugi raz zawsze wszystko się zgadza pani z biura zawsze pomaga i znajduje dobra prace POLECAM!!!

Jacek
@Danny

Ja też pracuje przez to biuro Polecam!!!

Jerzy
@Jacek

Mógłbyś napisać, czy firma GOOD JOB załatwia wszystkie formalności związane z wyjazdem nowo zatrudnionego pracownika? Jest to o tyle ważne pytanie, gdyż potencjalny pracownik chciałby mieć spokojną głowę przed podjęciem pracy. Liczę, że opiszesz, jak wygląda to w przypadku tego pracodawcy.

Jacek
@Jerzy

Tak pani załatwia wszystko na tip top :)

xxx

Czy ktoś pracował w sklepach Plus jakie opinie?

Adzix

Good job przekierowało nas do pracy w AB Midden Nederland, która jest jedną z najlepszych agencji. Nie wszystko było idealnie ale zakwaterowanie było dobre ( zawsze mogłoby być lepsze ;) ), była praca i wypłaty się zawsze zgadzały. Generalnie polecam.

on ciekawy
@Adzix

też własnie tam jadę na pakowanie przekąsek i mnie też przekierowują na tą firmę

Para

Czy są przez tą agencje oferty dla par ? Praca na tej samej zmianie.

LexaLexa
@Para

Są. Wyjeżdżamy jako para nie piereszy raz przez ta agencje. Pracy na jedną zmianę nigdy nie mieliśmy, ale też takiej nie szukaliśmy. Szczerze polecam zgłosić się do Pani Ani z Good Job bodajże z biura w Toruniu. Bardzo kompetentna i miła osoba, napewno pomoże znaleźć odpowiednią ofertę. Mój chłopak wyjezdzal przez różne agencje, ja tylko przez Good Job, ale naprawdę jesteśmy zadowoleni ze współpracy z (usunięte przez administratora) juz od długiego czasu. Przede wszystkim stara się znaleźć taką pracę jakiej się szuka a nie co się akurat nawinie. I dziękujemy za każdą pani pomoc i stały kontakt!

Zaiteresowsna

Witam mam pytanie czy jedzie ktoś na pomidory teraz od 18 marca przez ta agencje?

taika

praca czasem jest,zakwaterowanie w zagrzybionym hotelu,kontakt z firma byl swietny do czasu przyjazdu,teraz to juz tylko opryskliwe odpowiedzi,zdecydowanie odradzam Moje sugestie dla GOOD JOB Aleksander Nowak: skontrolowanie stanu techniczno-sanitarnego oferowanego zakwaterowania,reagowanie na sugestie dotyczace swiadomego narazania zdrowia zatrudnionych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: popracowac nad kultura osobista rekruterow,bo ona jakos zanika po podpisaniu umowy

Brylant

Dla mnie super już kolejny raz w szybkim czasie pomogli mi znajdując szybko pracę .

PW

Witam wyjechałem już 2 raz z Good Job na gałęzie wierzby praca dość ciężka ale pani Kasia z biura mi powiedziała jak wygląda praca więc nie byłem zaskoczony ale zarobki super atmosfera w pracy też OK pani z biura dzwoni czy wszystko w porządku dodatkowo można się u nich rozliczyć więc fajna opcja!!! Polecam

Wojtek
@PW

Ja też polecam tą agencję. Wyjechałem pierwszy raz do pracy przy rowerach i jestem bardzo zadowolony z pracy i z godzin. Z panią (usunięte przez administratora)jestem w stałym kontakcie, cały czas jest pomocna. Uważam, że warto im zaufać. Na pracę musiałem poczekać dłużej, co doradziła mi rekruterka, ale wiem, że było warto. To jest mój pierwszy wyjazd i oceniam go na 5 z plusem.

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak