Opinie o Jobconnection24.Pl w Lenzkirch

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób do pracy za granicą. Stale poszukujemy pracowników w wielu zawodach. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Posiadamy swój oddział w Niemczech. Wszystkie oferty pracy są przez nas dokładnie sprawdzane. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Jeżeli nie znalazłaś/łeś żadnej odpowiadającej Ci oferty pracy, nie przejmuj się! Zgłoś swoją kandydaturę wypełniając formularz lub zadzwoń do nas a znajdziemy dla Ciebie indywidualną ofertę pracy!

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobconnection24.Pl w Lenzkirch

Magda

Jestem w Lenzkirch od początku lipca, pracuję jako kelnerka w hotelu. Na 3 miesiące, bo jeszcze studiuję. Jest bardzo ok. Żadnych problemów przy znalezieni mi oferty dla mnie satysfakcjonującej przede wszystkim finansowo. Tak jak było w umowie-mam swój pokój z łazienką i napiwki, o których nie było mowy przy załatwianiu pracy - więc dodatkowo coś fajnego. Jedyne co niefajne to Węgrzy na kuchni, dosyć niemili. Ale tak ok.

Neo
@Magda

Węgrzy to chujozy

Marcin Nowy wpis
@Magda

Witam już w zaszłym roku przeniosła się firma do Polski rozmawiałem z Panem Przemkiem ale jak jest na prawdę to nikt nie wie do końca. Masz może numer teklefonu do jobconection bo ten co mam nikt nie odbiera?

Katarzyna Nowy wpis

@Marcin Skąd masz informację, że firma jobconnection24.pl przeniosła się z Polski do Niemiec? Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli podasz jakieś źródło tej informacji. Pomożesz tym samym nie tylko mi, ale także innym użytkownikom forum.

Adam Nowy wpis

Jeśli komuś rozchodzą się drogi z dobrą pracą to pewnie dlatego brak zadowolenia?

Filip

Jobconnection24.pl to super agencja. Profesjonalnie prowadzą, interesują się pracownikami, polecam

Marcin Nowy wpis
@Filip

Cześć Filip masz może maila do jobconnection24 firma przeniosła się z Niemiec do Polski i zapewne e-mail także zmieniony wiec jeśli mógłbyś podesłać e-mail tez współpracowałem jobconnction24 super agencja

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jobconnection24.Pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Magda

Jest ok, właśnie wróciłam z 3 miesięcznej pracy na kuchni. Już wiem, ze mam rok na szlifowanie niemieckiego. Wtedy dostanę więcej i będe miała możliwość dostania większej liczby ofert.

Czesław

Fajna firma, nie ma lewactwa. Wszystko tak jak mówią jest jak się przyjedzie na miejsce.

Tom

Jestsem kucharzem bez wykształcenia, z zamiłowania bardziej. w tej firmie znalazłem już dobrą pracę, za troche mniejszy zarobek bo brak kulinarnej chocby zawodowki ale mam niemiecka umowe i gdzies prace na jakas agencje. zarabiam dla siebie.

@Tom

Oj,polaczku,polaczku...A Ty myślisz,że tak agencja działa tak w czynie społecznym i pomaga znaleźć pracę ludziom tak z dobrego serca? Nic się nie bój może i pracujesz na niemieckiej umowie,ale i tak z każdej twojej przepracowanej godziny odciągana jest prowizja dla agencji o której nawet nie wiesz,bo ktoś to musi przecież zapłacić... Polecam szukać pracy bezpośrednio u pracodawcy,a w większości każda restauracja lub hotel ma na swojej stronie internetowej ikonkę job,wiec życzę więcej odwagi i nie dawajcie się oskubywać...

Karol
@Anna

Ania, Ja właśnie w ten sposób szukałem, Internet, strony hotelu Ale większość z nich nie życzy sobie kogoś z ulicy. Chcą kogoś, kto im nas sprawdzi, zgromadzi referencje itp. Dla mnie łatwiej i bezpieczniej bo w razie problemów agencją mi zawsze pomaga a tak to do ściany sobie mogę pogadać Jak się pracodawcą na mnie wypnie.

Karol
@Anna

Ania i jakie to oskubywanie gdy z ulicy dostałbym kiedyś mniej, bo byłem tylko "z ulicy" a dzięki profesjonalizmowi biura dostałem 150 euro wiecej za tą samą posadę. To nie "polaczku, polaczku" tylko czas obudzic sie, że to kapitalizm i nikt ci nic za darmo nie zrobi. Ale moze spowodowac, że zarobisz więcej.

Ludzie, O co chodzi z tym regulaminem? Przecież oni nie zatrudniają a jedynie rekrutują to jak mają wysyłać regulamin zatrudnienia? Jeżdżę z nimi od dwóch lat i regulamin dostaję zawsze ale to jest regulamin procesu rekrutacji. Pozdro, wszystko spoko Maro

Pipi15
@Marek

Człowieku ten gościu pomylił się pisząc regulamin zatrudnienia zamiast regulamin rekrutacji,a Ty bijesz piane i po co? Skąd w ludziach tyle jadu?

JobConnection24

Dzień dobry. Ponieważ jako Agencja Pośrednictwa Pracy JobConnection24 dbamy o swoich klientów tak samo jak o swoje dobre imię, czujemy się zobowiązani udzielić odpowiedzi panu Adamowi a przy okazji sprostować kilka nieporozumień. Chcieliśmy serdecznie przeprosić pana Adama za brak podpięcia REGULAMINU REKRUTACJI w e-mailu wysłanym do niego wraz z propozycjami ofert, co było spowodowane zwykłym błędem technicznym. Natomiast nie jest to żaden regulamin zatrudnienia jak raczył napisać pan Adam, gdyż nasza agencja nie zatrudnia kandydatów a wszystkie umowy podpisywane są tylko i wyłącznie z niemieckim pracodawcą! Niestety, prawdopodobnie w tym przypadku nie spełniał pan wszystkich wymogów ofert, na które aplikował i żaden z hoteli nie wyraził zainteresowania podjęciem współpracy. . Uważamy, że platforma GoWork nie jest dobrym miejscem na prowadzenie takich konwersacji. Prosimy pana Adama o kontakt telefoniczny z naszą Agencją pod nr: 570398301, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by zaspokoić pana żądania i znaleźć panu odpowiedniego pracodawcę. Pozdrawiamy, zespół JC24.

@JobConnection24

Szanowny Zespole JobConnection24 Dziwi mnie fakt,że znaleźliście Państwo tyle czasu na "wybielanie" i napisanie tak długiej odpowiedzi,a zabrakło Wam czasu na trzy kliknięcia (kopiuj,wklej,wyślij) ,o które prosiłem trzy krotnie lub normalne odebranie moich telefonów.Nawiasem mówiąc do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji odnośnie regulaminu,czy przebiegu mojej rekrutacji,wiec niech tu nikt nie mówi o błędzie technicznym,bo jest to po prostu śmieszne... Co do platformy GoWork i czy jest to miejsce do prowadzenia konwersacji to w tym przypadku uważam,że jest to miejsce właściwe,ponieważ nie daliście mi Państwo żadnych szans na kontakt bezpośredni z Państwem i właściwe załatwienie sprawy... Jeśli nie macie Państwo nic do ukrycia i zapewniacie o swojej uczciwości to dlaczego regulaminu rekrutacji nie ma na Waszej stronie? Pragnę nadmienić,że to Państwo żyjecie z Nas (nie mylić z pobieraniem od nas prowizji) i podstawowe informację odnośnie rekrutacji,czy wybranej oferty pracy nam się chyba należą... Radzę na przyszłość zwrócić większą uwagę na obsługę,bo w tym przypadku patrząc jak działają inne agencję bardzo kulejecie... Pozdrawiam i życzę jak najmniej takich komentarzy

Zespół JobConnection24
@Adam

Panie Tomaszu, Jak każda agencja - zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wymogi pracodawców. Pana kandydatura odpadła we wstępnym procesie rekrutacji ze względu na bardzo słabą znajomość języka niemieckiego. Dziękujemy za uwagi, pozwolą nam doskonalić nasz warsztat pracy. Obecnie na rynku jest mnóstwo ofert dla osób nie posługujących się tym językiem. Życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych. Zespół JobConnection24

Przed podjęciem pracy poproście o regulamin zatrudnienia.Ja poprosiłem i kontakt ze strony JobConnection24 telefoniczny jak i mailowy urwał się,wiec uważam,że agencja nie jest godna polecenia...

Anka

Moja pierwsza praca zagraniczna więc obawy były. Firma ok. Nawet bardzo. Wszystko Tak, jak w umowie. Mogę polecić Anka

Magda

Rewelka! Jestem w szoku- biuro bardzo szybko działające. Obsługa bardzo pomocna i Kompetentna! Polecam!

Mirek

wporzo

ola

Aż miło się czyta takie opinie od osób które zaufały firmie i pojechały pracować.Właśnie te pozytywne opinie przekonały mnie iż jobconnection 24.pl to firma z którą warto podjąć wspólpracę

Bożena

Czy jest możliwość załatwienia pracy sezonowej ?

@Bożena

Pani Bożeno, Mamy w swojej ofercie również możliwość wyjazdu do pracy sezonowej. Aktualnie piękny hotel nad Jeziorem Bodeńskim. Zapraszamy na naszą stronę www.jobconnection24.pl Z uwagi na zbliżający się sezon letni, a przed nim jeszcze ferie Wielkanocne i wiosenne, spodziewamy się wielu nowych ofert pracy. Pozdrawiamy serdecznie zachęcając do aplikowania.

Z tego, co wiem to przecież podpisujesz umowę z niemieckim pracodawcą a w niej jest wszystko dokładnie określone. Ja akurat jechałam z siostrą ale w naszym hotelu są dwie pary, które też przyjechały przez JobConnection24 i mieszkają razem w pokoju. Nie ma strachu! Pozdrawiam Anka

Asia

Jedziemy z chłopakiem po raz pierwszy do pracy za granicę. Trochę się boimy, czy wszystko będzie tak jak w umowie. Mamy zacząć od stycznia. Panie z biura zapewniają nas, że będziemy razem pracowali w jednym hotelu. Czy macie doświadczenie z tą firmą? Nam chodzi o to, żeby na miejscu się nie okazało, że jednak dla jednego z nas jest praca ale w innym hotelu. Jak było z wami? Asia

dżony

witam. jak najbardziej pozytywnie:) Dzięki pozdro

Grzegorz M.

Bylem w ostatnim tygodniu w pracy próbnej. Wszytko się udało i wyjeżdżam przed świętami. Będę się uczył w Niemczech zawodu kucharza przez 3 lata. Doradca z Jobconnection pomógł mi znaleźć miejsce w hotelu i w szkole gastronomicznej. Wszystko płacone jest przez pracodawcę. Wymagania Jobconnection były -dobry język niemiecki i -zainteresowanie w tym zawodzie. Dziękuje bardzo za pomoc! Będę polecał was dalej ;-)

@Grzegorz M.

Panie Grzegorzu, Dziękujemy za miłe słowa. Życzymy sukcesów w szkole i powodzenia w pracy! Cały sekretariat JobConnection24, który trzymał za Pana kciuki do samego końca!

Lola :)

witam serdecznie, jestem zainteresowana wyjazdem do niemiec jako pokojowka, czy ktos moglby mi powiedziec jak wyglada praca wtej firmie na w.w stanowisku? wjakich hotelach sie pracuje?ilu gwiadkowych/? jaki jest zakres obowiazkow? czy sa napiwki?ile pokoi trzeba sprzatnac na dzien? czy pracuje sie po 2 osoby? jakie sa warunki zakwaterowania, wyzywienie? ile mozna zarobic miesiecznie na stanowisku pokojowki?

@Lola :)

Pracowałam z tą firmą już dwa razy jako pokojówka. Były to hotele 4 gwiazdki. Praca zależy od hotelu. W tym, w którym byłam ostatnio pracowałam z polkami i się dogadywałyśmy z przełożoną. Pracowałyśmy 8 godzin dziennie. W poprzednim hotelu pracowałyśmy w zespole międzynarodowym, też 8 h dziennie. Napiwki są wszędzie, to zależy od zadowolenia gości. W obu hotelach było zagwarantowane wyżywienie i spanie w 2 osobowym pokoju. Warunki bardzo dobre. Moja siostra jechała teraz z Jobconection jako pokojówka i wczoraj z nią rozmawiałam i jest zadowolona. Praca, jak to sprzątanie, łatwa nie jest ale jest pewna i nigdy z pieniędzmi nie było problemu a wiem, że moje ciotki i znajome jezdziły na czarno to różnie miały

Zostaw merytoryczną opinię o Jobconnection24.Pl - Lenzkirch

Jobconnection24.Pl
4.5/5 Na podstawie 39 ocen.

Jobconnection24.Pl