Opinie o Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic w Żory

Potwierdzam wszystkich poprzedników , opowiada dyrdymały niczym straznik texasu a skuteczności żadnej. UWAGA: w u umowie jest klauzula że wpłata początkowa jest bezzwrotna i że klient to rozumie. Z tego co wiem nawet nie kontaktuje się z dłużnikami, to wszystko to chyba ściema aby dokonać wpłaty. Nie dajcie się nabierać ja oprócz długu u dłużnika dołożyłem dodatkową strat w postaci wpłaty dla firmy NIEKONWENCJONALNE. Sciema , ściema i nic więcej.

Firma nie prowadzi na tym portalu rekrutacji więc prosimy zaprzestać prowokacji takimi (usunięte przez administratora) wpisami.

Abc

A skuteczni info, na grupie windykacja na faceboku wrzucaja reklame, brak komentarzy, ktos cos wie?

@Jacek

Tak wpłaciłam . Poza (usunięte przez administratora)głupot , wydzwanianiem po nocy donie nie zrobił nic żeby odzyskać moje pieniądze. Żadnej próby dorarcia do dłużnika nawet pisma .

Ayo

Jest jakiś etat biurowy, na który można aplikować? Chciałam wiedzieć jak się przygotować, dlatego chciałabym wiedzieć jaką wiedzę trzeba posiadać do samej pracy? Dużo pracy jest na Excelu? Jak tu wygląda kasa?

Rekrutacja

Jeżeli jest Pan zainteresowany współpracą to wszystkie aplikacje przyjmujemy na dedykowane adresy e-mailowe a nie na tym kulawym portalu.

Nowy wpis

Hejterom wiadomo Co w co …

Wiecie może, czy w Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic szukają chętnych na staż?

Aro Nowy wpis

Na pewno atmosfera byłaby domowa, by z tym, jaka jest w tej firmie to ciężko się zorientować. W ogóle mało coś informacji o tym podmiocie, a zwłaszcza pracy tutaj. Przeważają klienci, którzy sugerują prowadzenie działalności windykacyjnej. Może więc korzystając z okazji, że odzywa się domniemany właściciel, uzyskam informację, jaki jest tu sposób wynagradzania (podstawa + prowizja, sama prowizja) na stanowisku windykatora? I czy adres do ewentualnej rozmowy w sprawie pracy, to Osiedle Powstańców Śląskich, jak podają w sieci serwisy e-krs?

Łukasz

Słusznie z poprzednich słów wnoszę, że co do działalności, to jest nią odzyskiwanie należności, i że jest to samozatrudnienie bez pracowników? Pracy szukam ale nie chcę pracować w windykacji, czy jak to zwać inaczej, a lista możliwych dziedzin, które firma podała do pkd jest długa i niczego mi nie wyjaśniła. Wręcz przeciwnie, bym powiedział. Proszę o jakieś definitywne, aktualne słowa, czy trudni się ten założyciel firmy, czymś jeszcze, i czy można u niego pracować na UoP z dobrym wynagrodzeniem podstawowym?

Właściciel Nowy wpis
@Łukasz

Pana wiadomość w celowy sposób wprowadza w błąd. Nie zatrudniamy poprzez ten portal.

Wiem, że firma odpowiada, iż nie udzielają info odnośnie współpracy tutaj.. Liczę, że jednak jakaś dobra dusza się trafi, bo szukam pilnie pracy w Żorach. Powiecie chociaż czy możliwe jest zatrudnienie na cały etat z umową o pracę? W necie widnieją jako indywidualna działalność gospodarcza, więc ciekawe czy w ogóle zatrudniają do siebie bezpośrednio czy tylko współpraca na b2b wchodzi w grę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ayo

Kadry Skuteczni.info
@Ayo

Działamy głównie w terenie. Dziękujemy za zainteresowanie i prosimy takie pytania kierować na nasze dedykowane adresy e mail.

@Kadry Skuteczni.info

Czy pracując w terenie trzeba posiadać własne auto czy firma zapewnia wszystkie narzędzia do pracy? Zastanawiam się również czy czas pracy można sobie dostosować do siebie czy zaczyna się codziennie o punktualnej godzinie?

Rekrutacja

Danuta
@ja

Widzę, że Twój problem z firmą Niekonwencjonalnie - podobnie jak u innych osób - jest już bardzo poważny. Wspomniałeś o długach. Co zamierzasz dalej z tym zrobić? Będziesz jakoś działał?

@ja

Wyciągnął kasę i nawet nie skontaktował się z dłużnikiem. (usunięte przez administratora)

Marzena
@Kama

dużo kasy straciles na tą firmę?

@Marzena

A jakie ma ro znaczenie ? Dla jednych dużo dla innych nie. Wolalabym wydać te pieniadze na dzieci. Nie pojmuję jak można żerować na czyimś nieszczęściu czy problemach.

Jolanta
@Kama

pewnie pytał z ciekawości :) zgłaszałeś gdzieś tą sprawę?

Rocky
@ja

Mam taką samą ocenę. Trzeba dawać świadectwo prawdzie.

Heniek
@ja

Jestem zadowolony z obsługi.Mam porownanie działań windykacyjnych z podobnymi firmami a Skuteczni.info są skuteczni. Jestem zadowolony bo wyglądało to najprzejrzysciej i tylko tu pojawiły się efekty, o które mi chodziło. Przycisnęli i mnie spłacił, drugi spłacił na komisariacie a kolejny też Polecam.

@Heniek

A jak to wygląda w praktyce? Czy wszystko odbywa się korespondencyjnie, czy są też zatrudnieni pracownicy delegowani do takich delikwentów? Oczywiście nie pytam o nielegalne metody, mąż jest ochroniarzem i współpracował kiedyś z podobną firmą, która już nie funkcjonuje. Warunki były korzystne i zastanawiam sie, czy jest sens głębiej sie orientować w temacie pracy.

Skuteczni

W odpowiedzi na Pani pytanie zaznaczamy że żadna szanująca się firma w tej branży nie udzieli Pani informacji o kwestiach tzw. Know How czyli metodyki i podejść do tzw. jak to Pani określiła delikwentów. Nie jesteśmy kancelarią i nie zatrudniamy emerytów na żadne umowy. Jeżeli ktoś jest poważny, służył i chce w naszej branży się sprawdzić powinien złożyć swoją propozycję współpracy na dedykowane przez nas adresy e-mail. Każdym dniem poszerzamy krąg w współpracy i wdrażamy nową metodykę. Życzymy rozwagi i zdrowia

@Skuteczni

W takim razie jakie są warunki współpracy w tej firmie? Na jakie kwestie zwracana jest uwaga podczas rekrutacji? Bo zastanawiam się, czy mam szansę dostać pracę w tym miejscu...

@Abc

Odpuść (usunięte przez administratora) i naciagacz . Jedyne co robi to wyciaga kasę od klientów. Nie kontaktuje się nawet z dłużnikiem . 1000/1500 za czcze obiernice i pieprzenie głupot. To wygórowana cena. A ta cała jego armia agentów specjalnych to on jeden wydaje mi się wzmocniony mefedronem bo to co opowiada kupy się nie trzyma.

@Kama

Naiwnosc i desperacja kosztuje, brak innych mozliwosci daje im pole do popisu, a nas sprowadza do pozycji oszukanych (usunięte przez administratora). Tylko nazwisko mi nie pasuje, ale pionkow mozna miec wielu.

Jacek
@Kama

czy wpłaciła Pani im tą opłatę operacyjną i podjęła współpracę? Chciałem właśnie podjąć z nimi współpracę.

@Kama

Do której firmy się Pani odnosi? poniżej pisze Pani o Ficu tutaj odnosi sie Pani do skuteczni info czy tez do Fica ? A może to jest jedna i ta sama firma ?

@Jacek

Czy w Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic zatrudniani są obcokrajowcy?

Luki527

Dziękuję Skuteczni.info za pomoc w odzyskaniu długu od mojej dłużniczki. Dłużniczka w końcu oddała klucze i zapłaciła zaległy czynsz po interwencji Skuteczni.info Pozdrawiam Łukasz H.

Bartas

Odradzam współpracę. Mechanizm polega na pobraniu opłaty i wysłaniu listu do dłużnika. Żadnych czynności w terenie nie podejmuje. Opłata 3 tys zł to wyrzucenie pieniędzy. Proszę uważać, ostrzegam.

Elka
@Bartas

Aha, czyli nawet nie zatrudniają pracowników tzw terenowych? Poza tym listem to chociaż jakieś telefony do dłużnika są wykonywane? I kto się tym w ogóle zajmuje? Sam właściciel?

Jak w Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Odezwie się Pani do mnie na mail ami2003@wp.pl

Jolanta
@Kama

a o co tam poszło? bo komentarz ukryty, pewnie znowu leciały jakieś wyzwiska...

@Jolanta

Ciężko to opisać to w kilku zdaniach . Jednym słowem totalne olewnictwo mojej sprawy zaczęło się jak dostał „ kosza "

Kama

Pan Fic w pewnym mencie zaczął po nocach wypisywać i wydzwaniać, ale nie w sprawie służbowej . Próbował mnie nakłonić do przyjazdu proponujac w zamian darmowe zalatwienie sprawy . Gdy dostadnie mu wytlumaczylam , że nie mieszam spraw służbowych i prywatnych. Obraził się jak dziecko. Wrócił do formy per ,, pani" . Ale tak naprawdę i tak nie próbował zająć się moją sprawą i nie skontaktował się z dłużnikiem i nie zrobił (oprócz wyciagniecia kasy) dosłownie nic. Gdy wygarnęła mu co myślę stwierdził ,że : ,,Na tym kończymy naszą współpracę i on rozwiązuje umowę " czego potwierdzenia do tej pory nie otrzymałam. (usunięte przez administratora) jakich mało

Jakie są mocne strony pracodawcy Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic?

to ja

Jego mocna strona to taka że nic nie robi jak już kasę wyłudzi . Gatkę mają piękną ale potem żadnych czynności nie podejmują . Szczerze odradzam ja wnoszę sprawę do sądu

Grażyna
@to ja

Czyli potwierdzasz te wcześniejsze opinie? Ten pan działa sam? Czy ma jakichś pracowników zatrudnionych?

@Grażyna

Do wyciagania kasy wysztarczy on sam. I tak nie podejmie żądnego dzialania . Dużo gadania, ściemniania i nic poza tym.

Boa

Firma fikcja, wszystko co opowiadają to bzdury, brak honoru, wyłudzanie pieniędzy NIE POLECAM!!!

Borys
@Boa

Zgadzam się dokładnie takie same doświadczenia posiadam

Beata
@Borys

Mówisz? A co w obecnej Twojej pracy tutaj się dzieje, że masz podobne odczucia? Jakie warunki?

venis

nie polecam tej jednoosobowej firmy, mam negatywne doświadczenie

Edward Dyrda

Do kogo się Państwo udadzą, żeby rozwiąząć swój problem zdrowotny: do lekarza specjalisty czy do znachora leczącego ziołami (dotykim) ? Wykonają Państwo badania czy zapłacą Państwo za eliksir uzdrawiający? To jest dokładne odzwierciedle sytuacji z Państwa wierzytelnościami. Tak długo, jak ludzie nie będą rozumieli, że od konkretnych problemów są specjaliści, ludzie przede wszystkim poważni, mający lata nauki za sobą, a nie samozwańczy eksperci od cudów, tak długo takie procedery jak tutaj opisane będa miały miejsce. Etyki i moralności takich działań to nawet nie warto komentować.

Nika

Witam , czy jest tu może chociaż jedna osoba , której pomogła ta firma ? Bo coś mi się wydaje że dołączyłam do grona ludzi oszukanych przez w/w firmę

Konwencjonalny

Pan Krzysiu znowu zawnioskował o usunięcie nr pana Tomka z forum. A czy pan Tomek mógłby go znowu wkleić? Kolejna osoba chce się dołączyć.

@Nika

To zwykły (usunięte przez administratora) bierze pieniądze i nie kontaktuję się nawet z dłużnikami. Nie dajcie się naciągać.

@julia co masz na myśli?

Stefan

Ile tutaj radca może miesięcznie wyciągnąć?

Radca Niekonwencjonalnie

Jeżeli zaprzestanie Pan swoich bezpodstawnych pomówień wycofamy przeciwko Panu pozew.I nie będzie Pan miał nieprzespanych nocy Panie Tomaszu.

konwencjonalny
@Radca Niekonwencjonalnie

Panie Krzysiu kochany, niech pan przynajmniej skończy z honorem. Bo pana zastraszanie i wymyślanie bzdur o radcach, NAS, armii pana antyterrorystów którzy dla pana pracują, obserwacjach i akcjach które pan prowadzi już dawno przestało być śmieszne. Może rachunek sumienia przed świętami?

julia

mogę prosić o kontakt z panem..bardzo proszę..to ważne:/

Zostaw merytoryczną opinię o Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic - Żory

Niekonwencjonalnie Krzysztof Fic