Furaż Spółka Jawna

Rybnik

Opinie o Furaż Spółka Jawna

reki
użytkownik zarejestrowany

zarobki oczywiście uzależnione są od stanowiska, na jakie będziesz rekrutowany, więc daj znać o jakie konkretnie chodzi

endriu

tak to jest prawda co piszą o tej firmie atmosfera straszna jednym człowiekiem chcą zrobić wszystko.

hary 2

ktoś moze powie więcej o tej hurtowni dostałem oferte pracy

Daro

dzieki za wstawke ja mam jutro tam miec pierwszy dzien w pracy. ale widze po tym poscie ze ta firma to firma kogucik dziekuje za uswiadomienie rano na 5ta miałem byc ale se odpuszcze jednak wystarczy mi to co tu jest napisane a ja wierze wam ludzie.

ALKOCHOLIK

BEZNADZIEJNA ATMOSFERA W TEJ FIRMIE. "H&J" Firma OgĂłlnobudowlana Jacek Szczypiński WyĹźynna 21WYPŁATY NIEZACIEKAWE. A NAJCIEKAWSZE JEST TO ŻE JEDNĄ OSOBĄ CHCIELI BY ZROBIĆ WSZYSTKO. CZYSTE WYKORZYSTYWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam !!! Zarobki marne, ciężka atmosfera... Praca tam to ostateczność.

Zostaw opinię o Furaż Spółka Jawna - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Furaż Spółka Jawna