Opinie o SŁOD HURT w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SŁOD HURT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SŁOD HURT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SŁOD HURT w Rybnik

Nocny bywalec

Pomału w tej pracy nie da się wytrzymać, nie przez warunki finansowe bo sami się na nie godzimy ale do czasu, od teraz mamy bardzo brzydko pachnącego pana przy którym się nie da wytrzymać ze smrodu, jestem przekonany że nie tylko ja pójdę do eko okien a myślę że jak ja pójdę to ludzie pójdą za mną

Drabiniok

W TEJ FIRMIE LEPIEJ ZEBYS BYŁ ZDROWY CAŁY ROK, SPRÓBÓJ TYLKO ZACHOROWAĆ TO JESTEŚ TRAKTOWANY JAK TRENDOWATY ZAPOMNIJ O L4 BO CIE BEDA KARAC I PRZED SWIETAMI UWALOM ZA BYLE PIERDOŁE, TO JEST (usunięte przez administratora) INACZEJ TEGO NAZWAC NIE MOZNA SPRAWA ZGŁOSZONA DO PIP I PRZY OKAZJI DO SANEPIDU ZA INNE RZECZY KTÓRE MOIM ZDANIEM SĄ NIEDOPUSZCZALNE

Nocny bywalec Nowy wpis

Drabiniok Nowy wpis

Michał Nowy wpis

W dalszym ciągu firma jest oceniana jako dobry pracodawca, fajna atmosfera i dobre zarobki

Czy zdarzają się nadgodziny w SŁOD HURT?

Kebab

Tak, szczególnie kiedy są targi lub gdy jest gorący okres przed świętami.

Mirosław
@Kebab

Skoro nadgodziny się zdarzają, to mógłbyś napisać, jak są one rozliczane z pracownikiem? Zbliża się okres świąteczny, dlatego chciałbym dowiedzieć się tej kwestii.

Mistrzunio Nowy wpis
@Mirosław

Dostaniesz w kopercie 120 zł i pizze na pół

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SŁOD HURT? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
KWK

Zamiast dać zarobić młodym to zatrudniajom pasożytów emerytów górniczych. Taki tylko łazi i przeszkadza i nie da normalnie pracować.

@KWK

A kogo takiego masz na myśli ?

KWK
@Kebab

@Kebab Nie chcę nikogo palcami wskazywać, ale myśleliśmy, że lepiej by było zatrudnić osobę niepełnosprawną, robota byłaby zrobiona na takim samym poziomie a i dopłatę od państwa byśmy dostali. A nerwów mniej i zaczepek.

Beata
@KWK

Widzę, że dyskutuje się tu na Gowork.pl o atmosferze między młodymi i starymi pracownikami Słod-Hurt. A mnie interesują też inne rzeczy, które są ważne w pracy. Jak oceniacie pensję, na jakie zmiany się pracuje, czy są ubrania służbowe? Czy można liczyć na premie, albo dodatki? I czy Słod-Hurt zatrudnia, bo ofert pracy w sieci nie udało mi się znaleźć.

@Beata

Pracuje sie na trzy zmiany. 6-14 , 12-20, 20-4 . Chyba że trzeba zrobić nadgodziny wtedy pracuje sie po 10 godzin. Ubrania robocze dają.

Kwk & młodzi

Wystarczy przeczytać jedną opinie o górnikach i drugą o młodych i wszystko jasne Ahahaa tak jak wszędzie normalny ludzi do pracy brakuje tyle w temacie .

Nocnik

Super atmosfera zarobki tak samo (płace eleganckie ) tylko szkoda mi pracowników,pracują ciężko,robią co do nich należy w pracy a przede wszystkim nie marudzą.Ale zawsze znajdzie się takich dwóch (usunięte przez administratora) co ich praca nie interesuje.Cały czas chodzą, rozmawiają, jeden drugiego na krok nie opuszcza,tu filmy na tel itp interesuje ich tylko same głupoty,mimo wiecznego upominania i tak maja to gdzieś i dalej robią swoje (głupoty i żarty innym).Nie rozumiem po co takich ludzi trzymać zarabiaja tak samo co inni a nic w pracy nie robią oprócz siedzenia cały czas, wszyscy pracownicy się dziwią czemu jeszcze szefostwo trzyma takich ludzi jak oni

Dziennik
@Nocnik

Dobra dobra, Alan ty już nie podjudzaj. Każdy wie, że to ty.

Juve
@Nocnik

Znam takiego jednego co tam żarty robi, pewnie ten ulaniec z Boguszowic co karierę bez wizy w USA chciał zrobić.

Juve

Nie. He he he.

Tyfo

Tragedia, miejsca nie ma na magazynie , rasowy podpier**lacz w postaci leszcza chodzącego po magazynie z e-fajką co z byle czym leci do łysego byle przypunktować, grubas- lowelas non stop na telefonie gadający głupoty robiący żarty, małe zarobki a coraz więcej wymagają, naszczeście szukam innej roboty i zmykam, nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora) za psi grosz.

Jaaa
@Tyfo

Skoro tak Ci się nie podoba ta praca....Ma więcej minusów niż plusów to po co siedzisz w tej firmie? Rynek pracy jest wielki.. może brak umiejętności? Doświadczenia? i checi? Bo chyba każdy zarabia tyle na ile mu pozwala jego doświadczenie oraz aspiracje zawodowe... sory brak słów jak na pracownika tej firmy

Iza

@Tyfo Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników SŁOD HURT?

Janusz

Słyszałem, że SŁOD HURT ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje ludzi?

Soba
@Janusz

Firma ma dobrą opinię u osób z góry. Jako PH mogę polecić prace jak masz zgłoszoną własną działalność zawsze kogoś szukają, jednak na magazyn to bym nikomu nie polecał. Stara kadra siedzi bo perspektyw nie mają lub całe zycie tam pracują, a nowy jak ktoś przychodzi to ucieka. No chyba ześ Pan jest desperat to zadna praca nie jest zła. Mam nadzieję, ze pomogłem.

OBIEKTYWNY

UWAŻAM ŻE SŁOD-HURT TO BARDZO DOBRA FIRMA . PRACUJĘ TAM SPORO CZASU .... NAPRAWDĘ JEST OK. WŁAŚCICIELE SĄ NAPRAWDĘ OK . KASA NA CZAS , WSZYSTKO LEGAL ..... ATMOSFERA OK . RODZINNA FIRMA . CIĄGLE SIĘ ROZWIJAMY . POLECAM, SZCZEGÓLNIE JAK CZYTAM JAKIMI \\\"GBURAMI\\\" SĄ INNI WŁAŚCICIELE. WŁAŚCICIELE MŁODZI , KREATYWNI I W OGÓLE W SAMYCH SUPERLATYWACH . ZAPRASZAM WSZYSTKICH AMBITNYCH , UCZCIWYCH , PRACOWITYCH KTÓRZY NIE CHCĄ SIĘ ZRAZIĆ A CHCĄ PRACOWAĆ . .....

Mila
@OBIEKTYWNY

Niezła próba Grażynko..

Natalia

Niektóre osoby mają dziwne poglądy i podejście do pracy. Jak się nie przykłada w pracy to lepiej nie oczekiwać efektów w postaci dobrych zarobków!!

NOWY PRACOWNIK

NIE MA ŻADNYCH PAKIETÓW SOCJALNYCH NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE-NAJLEPIEJ NIC NIE UMIEĆ BO WTEDY NIC OD CIEBIE NIECHCĄ A JAK RAZ POKAŻESZ TO JUŻ KONIEC...............

Iza

Wie ktoś może jaki jest system pracy i czy jest jakiś pakiet socjalny w SŁOD HUR? Za pewne będą to istotne wiadomości dla tych osób, którzy będą chcieli aplikować do firmy w najbliższej przyszłości.

aaj

telefon służbowy raczej powinien być włączony, różne sytuacje się zdarzają. Trzeba mieć jedynie nadzieję, że firma nie będzie Cię obciążała w tak zwanym czasie wolnym, jak to opisuje @kkk. Być może to jakieś losowe sytuacje.

zainteresowany

P-H a całkiem całkiem to ile? Bo dobre zarobki co innego dla każdego znaczą :) słyszałem o senatorze który powiedział że dużo zarabiać to ponad 19 000zł miesięcznie :D

Kebab na Wynos
@zainteresowany

Zarobki to najnizsza krajowa, nie masz nadgodzin i ze 2 sobot to masz slabiutko. Teraz sie kilka osob zwolnilo, odchodza bo szukaja lepszej pracy- niestety ale jesli chodzi o podwyzki w tej firmie to predzej w czerwcu spadnie snieg....

BK
@Kebab na Wynos

Szanowny Kebabie na Wynos.....kup sobie kurtkę na czerwiec bo chyba będzie padać śnieg.....

Kebab na Wynos
@BK

Tylko mi nie mow ze nie mam racji. Najnizsza krajowa bez nadgodzin jest, podwyzszki sa wtedy gdy wzrosnie najnizsza krajowa. Mysle ze szefostwo laskawiej zerknie teraz na pracownika gdy zaczynaja sie zwalniac solidni magazynierzy. Nowi przychodza i odchodza czasami po dwoch dniach pracy, jeden to nawet byl kilka godzin..., wiec o czym tu mowic. Kierownik magazynu to pewnie bedzie mial bol glowy, pracy duzo a ludzi malo.

P-H

Z tego co słyszałem jest tam oki, każdy wie co ma robić.Tylko jedna osoba (dziobie,chodzi po magazynie,nic nie robi,śiedzi w biurze z kierownikami (usunięte przez administratora) magazynierów, i tak mu zleći cała szychta żenada pozdrawiam cię Alan K) zarobki są dobre razem z nadgodzinami i sobotami całkiem całkiem można zarobic:)

jeno

haha alach sie wyrwal chyba z podstawowki profi opinia ;)choby na grubie

alach

Slod hurt to bardzo dobra firma, mozna sie zamieniac zmianami z kolegami, kasa na czas. Kierownicy prawdziwi fachowcy, elastyczne godziny pracy, soboty dla chcacych, dodatkowo placone. Szefowa spoko babka.

ktos
@alach

Co ty cpasz buraku.....

byłypracownik

pracowałem w tej firmie wiele lat, moje spostrzezenia to... SZEFOWA BOGIEM (nawet szef się jej boi :) pracownicy niewiele się odzywają bo wiedzą ze i tak nie warto, nawet najbliższa rodzina wyznaje zasadę CICHO BYĆ BO INACZEJ ZGINIESZ(pozdrawiam Kasię i Adama :) jeżeli komuś zdarzy się pomyłka to szefowa nie spocznie dopóki nie udowodni winy bardzo mile widziani Ci którzy lubią chodzić do szefów na ploteczki ... ale w firmie jest to postrzegane jako zyczliwe ineresowanie się pracownikiem i jego rodziną... w ostatnich kilku latach odeszli z tej firmy wszyscy przedstawiciele...cała ekipa wymieniona co do wypłat...hmmmm....ja się ludzi zatrudnia na działalności gospodarczej i nie ponosi się zadnych kosztów to byłoby lekką przesadą jakby były jeszcze opóźnienia...

Zostaw merytoryczną opinię o SŁOD HURT - Rybnik

• Jak się pracuje w SŁOD HURT?

Zobacz opinie na temat firmy SŁOD HURT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SŁOD HURT?

SŁOD HURT
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Mikołowska 113
    44-203 Rybnik