Rem-Mar R.Z. Sygitowicz sp.j.

Jejkowice

Rem-Mar R.Z. Sygitowicz sp.j.

Opinie o Rem-Mar R.Z. Sygitowicz sp.j.

Marcin

Od dawna nie było żadnej nowej opinii o firmie Rem-Mar w Jejkowicach, dlatego zapraszam was by odświeżyć wątek tego pracodawcy nowymi komentarzami. Zainteresują nas nowe wieści dotyczące aktualnego rozwoju tej firmy, a może w najbliższym czasie ten pracodawca chce otworzyć nowe miejsca pracy? Zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi! @Oszukany, to, o czym piszesz nie brzmi za dobrze, dlatego zachęcam Cię do bardziej obszernej opinii, skąd u Ciebie takowa opinia.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Rem-Mar Sp.j.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Oszukany

Oszusty i złodzieje . Trzymać się z daleka od Piotrowskich.

bogdan

firma nie warta wspolpracy oszukuja nie placa podwykonawca ostatnich faktur, budowa wroclaw a pan marek piotrowski prezes tak zwany oszust lgarz pirwsza liga

janusz
@bogdan 30.04.2015 11:37

rem-mar do tej pory nie otrzymal pieniedzy za wroclaw, wiec szukałbym problemu gdzie indziej.

Zostaw opinię o Rem-Mar R.Z. Sygitowicz sp.j. - Jejkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rem-Mar R.Z. Sygitowicz sp.j.