Opinie o Artech Piotr Chwołka w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Artech Piotr Chwołka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Artech Piotr Chwołka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artech Piotr Chwołka w Rybnik

Rozbawiony po rozmowie.

Witam, wybrałem się na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Przeważnie nie sugeruje się opiniami na GoWork oraz nie wpisuje komentarzy, lecz takiego czegoś się nie spodziewałem. Po dotarciu do biurowca firmy bardzo miła pani asystentka zaprosiła mnie do salki, poczym zawołała szefa. No i się zaczęło, a raczej skończyło ;) usłyszałem jedno pytanie "Na ile pan się ceni" moje zdziwienie chyba było odczuwalne, bo po mojej odpowiedzi usłyszałem że jest jeszcze dwóch kandydatów i po rozmowach otrzymamy telefoniczną odpowiedź. Po takiej rozmowie widać że szefostwo nie szuka dobrych pracowników, tylko najtańszej siły roboczej. No cóż życzę powodzenia w kocu w Rybniku jest około 130 tyś mieszkańców więc ktoś się znajdzie ????

ciekawy

też jestem ciekawa jakie benefity firma oferuje, jakieś premie miesięczne, roczne, ubezpieczenia itp?

Leser Nowy wpis

A chociażby wiadomo będzie ile firma ma zysku a nie ciągłe mącenie, że pracownik ma przepraszać, że bierze pensję.

PK Nowy wpis
@Leser

Ale o jaką przejrzystość chodzi? Pracownicy dostają na czas nie małe wypłaty a firma robi wszystko by była ciągłość zamówień. Firma zanotowała najlepsze wyniki finansowe od niepamiętnych czasów.

Jaki jest styl zarządzania w Artech Piotr Chwołka?

Czyli jaki? Bo nie za bardzo rozumiem. Orientujesz się może jakie widełki płacowe oferuje firma aktualnie na stanowisko młodszej księgowej? Czy na tym stanowisku aktualnie wymagane jest już jakieś doświadczenie? Bo widziałam, że w 2020 roku doświadczenia nie wymagali

Rozbawiony po rozmowie.

@Rozbawiony po rozmowie.

I co odpowiedziałeś? ;) A czy oni powiedzieli na ile się cenią? Była mowa przynajmniej w przybliżeniu o zarobkach? Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Rozbawiony po opinii
@Rozbawiony po rozmowie.

Witam, również ostatnio odbyłem rozmowę kwalifikacyjną i przebiegła zupełnie inaczej niż opisał to Pan w swojej wypowiedzi ;) Zostałem zapytany o oczekiwania finansowe oraz oprowadzony po firmie. Całe spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze :) Może Pan źle odebrał zadane pytanie? Pozdrawiam

@Rozbawiony po opinii

A powiedz czy już wiadomo jaki jest finał tej rozmowy? Jest szansa na tą pracę? Czy już się odezwali z odpowiedzią? Czy Tobie pasują ich warunki finansowe? Możesz zdradzić jakie?

Rozbawiony po opinii
@Marta

Odezwali się z pozytywną informacją, warunki finansowe bez problemu były do dogadania i jestem z nich zadowolony :) Z tego co też słyszę na miejscu to ludzie wracają z powrotem po 2/3 miesiącach więc sam ten fakt o czymś świadczy :)

Dominika
@Rozbawiony po opinii

Cześć, możesz napisać coś więcej o pracy w firmie? Jak wrażenia po pierwszym miesiącu? Nadal masz pozytywne odczucia? :D

ciekawy

Iro

Jak wygląda współpraca z kadrą zarządzającą? Chodzi mi dozór i ludzi w biurach.

Czy po rozmowie w Artech Piotr Chwołka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno

Jaki jest okres rozliczeniowy w Artech Piotr Chwołka? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Eligiusz

Pieniądze socjalne wg tłumaczenia szefa są pożyczane pracownikom. Każdy składa się na pożyczkowiczów przy czym dług w końcu zostaje spłacony i pieniądze trafiają do kasy firmy.

Szef nie wie co dzieje się na halach produkcyjnych, wszystkim rządzi dyrektor i wysokość zarobków czy też premii jeśli będzie, zależy tylko od niego. Szef tak samo kręci na wypłatach i żeruje na emerytach

Dobrze jest jak będzie premia świąteczna i to w sumie wszystko

Olga

A ile wynosi premia świąteczna?

Agnieszka

Tylko? Myślisz, że na przyszłe odnośnie inflacji na spokojnie można liczyć na więcej?

200 zł

Ona

Dzień dobry, jak wyglądają zarobki konstruktora?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Artech Piotr Chwołka? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie ma tam czegoś takiego jak etapy rekrutacji.

Olga

A czyli, rozmowa jest jedna. A jakie pytania padają?

Ogarnij się
@Olga

Heheh powyżej jak pamietam jakie to przykre ;)

Agnieszka
@Ogarnij się

Ale co powyżej? Ona o przykładowe pytania nie spytała przypadkiem?

Rafał

Witam, Ile może zarobić operator CNC?

@Rafał

A masz jakieś doświadczenie?

Rafal

4-letnie doświadczenie na maszynach afm z napędzanymi narzędziami

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Artech Piotr Chwołka?

Kiedyś ponoć były, teraz nie ma .

Witam, ile można zarobić na wytaczarce cnc? I jaka atmosfera panuje w zakładzie?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Artech Piotr Chwołka?

nie ma tu takiego czegoś jak "etapy rekrutacji"

Karol

Czy dostaliście jakieś podwyżki na nowy rok?

@Karol

to nie taki rodzaj firmy w której daje się podwyżki, czytaj niżej masz wszystko wyjaśnione

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Artech Piotr Chwołka?

Gumowy młotek ew. meter gumy

Witam , jakie są widełki jeśli chodzi o zarobki na wytaczarce CNC?

ciGA
@Adam

Mozna calkiem niezle zarobic nawet w tych czasach, grunt to oszczedzac sobie na robocie aby zostac nadgodziny albo np przyjsc w weekendy :) z dozoru i tak sie nikt na robocie nie zna!

byłykandydat

premie efektywnosciowe,motywacyjne,od zysków premie,bony,wsparcie finansowe na swieta jedne drugie trzecie benefity z ZFŚS paczki na swięta dla dzieci,wyprawki dla dzieci wczasy pod grusza,swiadczenia urlopowe imprezy integracyjne szkolenia,warsztaty itd NIE MA nie polecam firma emerytów

Pawel

A gdzie można dzwonić pytać, na jaki numer ?

allfons
@Pawel

na numer telefonu

Piotrek

Nie ma tu naprawdę szans na awans? Czyli tam gdzie się dostanę tam już zostanę?

allfons
@Piotrek

nie zostaniesz, sam się zwolnisz, przynajmniej nic się nie robi w tym kierunku żeby pracowników zatrzymać. Z tego co słyszałem awans się nie opłaca bo robotnicy fizyczni zarabiają więcej niż biurowi/inżynierowie

Zostaw merytoryczną opinię o Artech Piotr Chwołka - Rybnik

• Jak się pracuje w Artech Piotr Chwołka?

Zobacz opinie na temat firmy Artech Piotr Chwołka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artech Piotr Chwołka?

Artech Piotr Chwołka
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wodzisławska 175B
    44-218 Rybnik