Artech Piotr Chwołka

Opinie o Artech Piotr Chwołka

Johny

Przes alkohol? Czy kierownictwo

Johny

Podobno potrzebują teraz kogos na wypalarke?

roast
@Johny 11.09.2017 13:49
Podobno potrzebują teraz kogos na wypalarke?

Poprzedni pracownik wypalił się zawodowo...

janek

czesc czy moze mi ktos powiedziec jakie sa stawki

Henryk
@janek 20.02.2017 16:41
czesc czy moze mi ktos powiedziec jakie sa stawki

zarobki nie są złe, zależy co kto potrafi

artechowiec

Potwierdzam, firma zdominowana przez górniczych emerytów ! Właściciel stawia na tanią siłę roboczą a nie na fachowców. Ogólnie źle. Oprócz tego cała masa ludzi z doskoku tzw. dorabiających. Wynagrodzenie takie jak w biedronce...

Dorabiający

co za bzdury . Firma tylko do emerytów póki oni tam robią to jest coraz gorzej, zarobki liche nie proporcjonalne do umiejętnosci. Co do weekendów ,raz są raz ich nie ma, przeważnie tylko pupile kierownictwa i dyrektora każdy weekend chodzą. Z roku na rok płace są coraz mniejsze zamiast większe, kiedys były premie teraz bym to nazwał zadatkiem. I jeszcze jedno , brak szacunku i kultury wobec dyrektora .

Wariat

Firma ok- płacą i wymagają. Organizacja trochę kuleje ,ale hala mała i miejsca mało.W porównaniu do firm podobnych praca non-stop z weekendami ,ale wszystko jest płacone co do grosza.

Dedis

Firma ok ale dokladnie emeryci emeryci chca robic wziasc im emerytury

paganini

Zarobki śmiesznie niskie, weekendy płacone jak czarny dzień a praca nie należy do najlżejszych. 85% załogi to emeryci.

zainteresowany

Jakie są u was zarobki, jakie stawki?

Zgadza się, niestety 25 lat kontaktu z metanem bardzo zaszkodziło układowi nerwowemu. Ogólnie firma może być

Firma ok. Ale teraz rządzą emeryci, nie dość że robimy na ich emerytury to jeszcze na ich wypłaty. Pozdrawiam emerytów z Artechu.

Zostaw opinię o Artech Piotr Chwołka - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artech Piotr Chwołka