Opinie o GVG Aluminium Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GVG Aluminium Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GVG Aluminium Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GVG Aluminium Sp. z o.o. w Rybnik

Adrian B

Firma miała przez kilka lat profil na Google Maps gdzie były trochę negatywnych opinii. Usunęła profil i założyła na nowo.

KK

Ja w GVG pracowałem kilka lat i wypłaty zawsze były na czas, a czas pracy to normalne 8 godzin. Jak ktoś chciał mieć nadgodziny i więcej zarobić, to mógł przyjść szybciej lub w sobotę. Normalna firma.

@KK

Ok, super informacje, jak ktoś szuka tutaj pracy. A czy jest jakiś górny limit nadgodzin, że powyżej pewnego pułapu nie można robić nadgodzin? I z jakim wyprzedzeniem trzeba zgłaszać to, że w sobotę pracownik chce przyjść na nadgodzin?

Rydułtowik Nowy wpis

Znam tą firmę i czytam z niedowierzaniem te niektóre bzdury, które piszą poniżej. Firma działa cały czas, zapewnia robotę i nie ma problemów z wypłatami ani też nie ma żadnych problemów z temperaturą czy nadgodzinami bo o 15.05 ciężko spotkać by ktoś jeszcze tam pracował.

Jula Nowy wpis
@Rydułtowik

Wiesz może czy na chwilę obecną zatrudniają na produkcję, tak jak na początku roku? Chłopak jest gotowy od zaraz podjąć pracę. Widzieliśmy, że była to oferta przez urząd pracy, a jak chłopak nie jest zarejestrowany jako bezrobotny to też ma szansę? Niestety nie widzę już szczegółów oferty, więc niech ktoś poda tylko wysokość pensji.

KK Nowy wpis

@KK

AAA

Zastanawia mnie, jak tu jest z temperaturą na hali teraz w zimę? W październiku szerzej o tym było, w tonie takim, że co prawda ogrzewanie jest ale oszczędności na gazie też muszą być. I jak z kasą, zarówno bez, jak i z uwzględnieniem nadgodzin?

Adrian B

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w GVG Aluminium Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Po ile godzin dziennie pracuje się na produkcji? Po 8h? Bo widzę, jakiś komentarz, że pracownicy muszą w zimie pracować nawet po 10 godzin na hali, gdzie temperatura jest na minusie. Po pierwsze, mają lepiej płatne te dodatkowe godziny? Po drugie, jak to możliwe, że takie warunki panują? Nie ma tam żadnego ogrzewania? Może się coś zmieniło? Dajcie znać, bo planuję złożyć swoją aplikację.

rada dla YK

Jesli planujesz skladac tam aplikacje to lepiej sobie daruj. Pracuje sie roznie raz 8 raz 10 a raz 12 zalezy co trzeba zrobic. Jesli jest wyjazd na jakis montaz to pracujesz tyle ile ci kaza inni bo raczej sam na baze nie wrocisz. Na hali jest podobnie z tym ze zawsze mozesz wyjsc po 8 godzinach. Co do ogrzewania to oczywiscie ze jest ale oszczednosci na gazie musza byc ;) no i na koniec wisienka na torcie, nie mysl ze bedziesz tam szanowany na rozmowie obiecaja ci zlote gory a pozniej spadniesz na ziemie i to bardzo szybko. Przemysl to!!!

@rada dla YK

A czy pracownicy dostają wcześniej znać, ile godzin będą pracować danego dnia? Jest to uwzględniane w grafiku? Czy po prostu otrzymuje się spontaniczną informację? Hmm, to co takiego obiecują na rozmowie, czego finalnie się nie otrzymuje? Dajcie znać, bo szukam właśnie nowego miejsca pracy...

Firma GVG Aluminium Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Kierowca b w mieście Rydułtowy. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Ram

Firma totalna pomyłka. Płacą fatalnie ludzi traktują gorzej niż zwierzęta. Zmuszanie do pracy w zimę po 10 godzin kiedy ba hali jest minusiwa temperatura. Zero szkoleń(usunięte przez administratora)

Urszula

Co konkretnie odradzasz? I dlaczego, to też by była przydatna informacja z Twojej strony. Miałam pytać o rekrutację, coś nie tak z tym? Profesjonalnie się zachowują?

Możesz napisać co było w tych opiniach takiego? To pracownicy pisali czy klienci? Jak z kwestią zarobków tutaj sprawa wygląda? Daj znać bo rozważam zatrudnienie - dobrze byłoby wiedzieć zanim się zdecyduje

Janusz

Dzień dobry widziałem, że firma chyba reaguje na te niedotrzymanie terminów i szukali niedawno pracownika biurowego. Podali w ogłoszeniu, że zarobki od 4000 brutto. Ile do ręki dokładnie teraz dają? Wymagają też angielskiego. Podczas rozmowy rekrutacyjnej są jakieś testy weryfikujące poziom angielskiego? Bo zawsze przed testami łapie mnie dziwny stres i wolałbym swobodną rozmowę.

Joanna

Co to znaczy? Na co się umówiliście i co nie zostało dotrzymane? Daj znać czy to kwestia warunków pracy czy o co ci chodzi

Jolanta

Te ostatnie opinie dotyczą warunków na produkcji? Faktycznie jest najniższa i nic więcej? A orientuje się ktoś czy mają tu jakieś inne stanowiska godne uwagi?

Kogo szukacie?

Najniższa krajowa na produkcji? Z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika.

Renata

Ciekawe, dalej macie 2500 na rękę jak w pandemii, czy już były podwyżki sowitsze np. po nowym roku?

Magda

Czy uważacie ze warto wiązać się z tą firmą?

Rob
@Magda

Ja pracuję już długo i dla mnie jest ok. Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Polecam, warto spróbować.

Witam, jestem były pracowników GVG i nie pracuje tam tylko ze względu na przeprowadzkę. Twoje opinia "Anonimowy pracownik" w ogóle nie zgadza się z moim wspomnieniami o tej firmie. ZAWSZE wynagrodzenie było w terminie i o umówionej kwocie, atmosfera małej firmy w której jak się pracuje to jest WSZYSTKO SPOKO, a jak się pracownik leni albo gada zamiast pracować - to się szef wkurza (ale gdzie tak nie ma?). Ja polecam i tyle!

Anonimowy Pracownik

Witam od razu na wstępie chciałbym wszystkich przestrzec przed tą firmą a może nie do końca firmą tylko szefostwem które prowadzi tą firmę, nie dajcie się nabrać na kwotę podaną w ogłoszeniu ponieważ na start i tak dostaniecie (usunięte przez administratora) złotych na rękę na 3 miesięcznym okresie próbnym i szef/szefowa wam obiecają że po okresie próbnym dostaniecie kwotę z ogłoszenia a jak już dojdzie co do czego to usłyszycie że jest pandemia i nie mają teraz pieniędzy na podwyżki, taki numer wywinęli 3 pracownikom tak jak i mi, straciłem tylko niepotrzebnie czas. Kolejna sprawa to atmosfera jaka panuje w firmie, jak dla mnie jest niedopuszczalne żeby pracować w takich warunkach gdzie cały czas ktoś na Ciebie patrzy przez duże okno które się znajduje na poziomie hala produkcyjna oraz szefostwo, wykonując jakiekolwiek prace najlepiej jakbyście nawet nie rozmawiali z żadnym pracownikiem bo to też szefostwu przeszkadza. (usunięte przez administratora) Mógłbym dodać lub przytoczyć kilka akcji które miały miejsce w tej firmie ale myślę że to wystarczy żeby ktoś inny nie stracił czasu tak jak i ja go straciłem na złego pracodawce, pozdrawiam

Staszek

Ale przecież ten wątek dotyczy firmy w Rybniku więc o Rydułtowach będzie trudno i informacje.

Witam

Może ktoś opowiedzieć jak wygląda praca w firmie, atmosfera, sprawa z urlopami, nadgodzinami oraz czy warto się zatrudnić?

Witam
@Witam

Dodam że chodzi o firmę w Rydułtowach

Bad

Witam, potrzebują operatora wózka widłowego?

Zostaw merytoryczną opinię o GVG Aluminium Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w GVG Aluminium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GVG Aluminium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GVG Aluminium Sp. z o.o.?

GVG Aluminium Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wodzisławska 75
    44-200 Rybnik