Matlanga Przemysław Zakład Stolarski

Karol

Gorąco Polecam!!!

Iza
@Karol 27.10.2018 16:59

Chciałabym wiedzieć, z jakiej perspektywy jest napisana Twoja opinia? Czy byłeś pracownikiem firmy, a może korzystałeś z jej usług? Jest to ważna kwestia, gdyż forum dotyczy tego, jakim pracodawcą jest Matlanga Przemysław Zakład Stolarski, więc wpisy osób w niej zatrudnionych są cenną wskazówką dla przyszłych rekrutujących do jej struktur.

Daria
@Iza 27.12.2018 22:43

Klienta. Meble robią fantastyczne.

Simus

Nie polecam chyba ze ktos ma nadmiar kasy do wyrzucenia

ktosik

Robota spaprana a facet nawet tel nie odbiera .

Matii

Bardzo Dobra firma gorąco Polecam

MIRKOS

firma solidna fantastyczna szybko i w miarę tanio

Zostaw opinię o Matlanga Przemysław Zakład Stolarski - Rybnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matlanga Przemysław Zakład Stolarski