Opinie o Classen-Pol S.A.

Monika

a czy w wekendy tez robia ??prosze o odpisanie

edzio

są przyjęcia na produkcje w tej chwili?

AdaG

Pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko "Referent ds. obsługi klienta z językiem niemieckim" czy ktoś może pracował w Classenie jako referent w eksporcie? Jestem bardzo zainteresowana tą pracą :)

E

Jak się pracuje jako pracownik produkcji??

Daniel
@E 25.07.2017 19:39
Jak się pracuje jako pracownik produkcji??

Dobrze, nikt nie robi na akord tylko na jakość

Antygona

Jest ktoś kto pracuje w Vera?

Piotr

Czy ktoś może powiedzieć jakie są warunki pracy na magazynie, zarobki, premie. Ile oferują na "dzień dobry". Z góry dziękuje za info.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@asd mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Classen-Pol S.A.? Jak wygląda praca na magazynie, o której wspominasz?

zainteresowany

Dzień dobry, czy są w tej chwili przyjęcia? Ile dostaje na rękę nowy pracownik? Jak atmosfera? Czy są jakieś dodatki do wypłaty typu premia, bony, karnety?

leks
użytkownik zarejestrowany

Przez kilka lat tutaj też mgło się dużo zmienić. Widzę, że firma poszukuję elektryka. Jakie są stawki?

eryk
użytkownik zarejestrowany

ciekawa oferta, jako - Pomoc magazyniera na magazynie surowca troche zawile napisana, ale wiaodmo o co chodzi, biorą ludzi z doświadczeniem też na pewno. Plus wydaje mi się, że są premie.

leks
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,masz uprawnienia na wózek widłowy i wiedze z zakresu magazynowania to możesz spokojnie aplikować i

fg
użytkownik zarejestrowany

mnie bardziej interesuje u nich oferta pracy na stanwisko lakiernika meblowego w Rybniku oferuja stałą i ciekawą pracę w nowoczesnej firmie,atrakcyjne wynagrodzenie.

kriss

jak wygląda praca na magazynie jakie warunki?

Kuba

A na jakie warunki można liczyć na stanowisku lakiernika meblowego?

hardy
@Kuba 10.02.2016 23:14
A na jakie warunki można liczyć na stanowisku lakiernika meblowego?

lakiernik meblowy to raczej typowy fizyczny więc i mniej więcej na takie zarobki może liczyć. Oczywiście dostaje ponad te dwójkę, ale większych perspektyw nie ma

Kuba

Witam, czy ktoś pracuje jako lakiernik w Classen i chciałby podzielić się informacjami dotyczącymi warunków pracy na tym stanowisku?

MarekB

Cześć Mam Pytanie czy w waszej firmie jest zapotrzebowanie na stanowisko Mechanik Jestem osobą która pracuje w dużej firmie w dziale utrzymania ruchu właśnie jako mechanik w Rybniku, jestem zainteresowany jak wygląda praca na tym stanowisku jaka panuje atmosfera i jak kształtują się zarobki. Proszę o wasze opinie i gorąco Pozdrawiam ! ;)

ciekawa

A jak z praca w okresie swiatecznym? 24.12-1.01?

pogodynka

Ladna pogoda dzis :)

pracuję tam od kilku lat, na początku przez pośrednika teraz w agencji V... ale nie narzekam jak robisz swoje i chcesz pracować to zarobisz, zależy też gdzie pracujesz(na jakim dziale). Fakt kierownictwo wyrwane z rzeczywistości ludzie którzy powinni siedzieć w ogródku i plewić grządki, ale narzekanie nic tu nie da wszędzie jest źle nic nie zrobisz.

johnny
użytkownik zarejestrowany

Witam, cos sie pozmieniało w Classen Pol, bo kolega powyżej pisał, że może byc juz tylko gorzej, może jednak jakies zmiany na lepsze?

były

a co slychać w spółkach PASA MPD VERA DKRS?

piar

ciężko się nie zgodzic

Kiepskie zarobki i kiepska atmosfera... Nie polecam pracy w tym zakładzie

Tworek
użytkownik zarejestrowany

Emeryt, sugerujesz, że kierownicy kiepsko zarządzają firmą? Są jakieś szanse na zarobienie większych pieniędzy, nie będąc kapusiem?

tygiel
użytkownik zarejestrowany

zawsze mnie zastanawia DLACZEGO pracodawcy przestają zatrudniać pracowników bezpośrednio, może wy wiecie?

xxx

Nie trzeba pracować w biurze żeby wiedzieć ze jest malo roboty.

robak
użytkownik zarejestrowany

a ktoś z czytających forum pracuje w biurze, żeby potwierdzić/zaprzeczyć małą ilość zamówień? dzięki za info

użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora) to o ten Classen Pol chodzi? widziałem, że mają parę oddziałów

Alf

Witam, a co z Regionalnymi się dzieję?jakie warunki?jak rozmowa o pracę wygląda,bo wszędzie szukam i zero wiadomosci, z gory dziekuje

Anonim
użytkownik zarejestrowany

Jaki socjal? Płacą co mają płacić?

użytkownik zarejestrowany

hej, a skąd oni biorą tych brygadzistów? to osoby, które awansowały z innych stanowisk? czy przyjmują ludzi z zewnątrz?

tyram

asd
@tyram 23.07.2013 14:24
hej, czy w Classen zatrudniają tylko na magazyn? czy można jeszcze na jakieś inne stanowisko się tam załapać?...

Zartudniają na produkcje, ale uwież mi ze na magazynie wiecej zarobisz

użytkownik zarejestrowany

Witam ,proszę o opinie,ile można zarobić pracujac na magazynie w firmie Classen-Pol na miesiąc do reki?

użytkownik zarejestrowany

Ile zarabia osoba na stanowisku Kierowniczym w Classen Pol miesiecznie? Czy jest mozliwosc doczekania sie awansu wewnatrz firmy?

Zostaw opinię o Classen-Pol S.A. - Zwonowice k. rybnika

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Classen-Pol S.A.