Opinie o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Classen-Pol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Classen-Pol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Kupiłam 1,5 roku temu z tej firmy panele dąb asal,panele winylowe za 7,500 zł.Panele są moim koszmarem ,puchną jak banany ,skrzypią ,mają liczne odpryski !!!! Producent daje 25 lat gwarancjii ,jakosc Ac 5 ,miały być na lata ,a nadają się do wyrzucenia .Producent się wypioł ,twierdząc ze to nasza wina ( uszkodzenia mechaniczne) !!!!! To co ja bym musiała robić ,zeby takie uszkodzenia zrobić ??? Kpina z klienta .,wybrzuszenia ,które powstały nie pozwalają mi na normalne uzytkowanie tego czegoś.Ale nie zamierzam się poddać ,bo więcej osób poszkodowanych jest z tej firmy i rodzaju paneli dąb asal!!! Przestrzegam przed zakupem !!!

Matka polka

Nie polecam tego zakładu chcą rzebyś robił wszystko i za wszystkich a koniec końców zarabiasz mniej niż osoby które stoją i nic nie robia aktualnie i sytuacja jest taka że uwalaja premie ile chca i ile im pasuje trzeba z tamtąd uciekać najszybciej jak się da

W Classen-Pol S.A. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Lean Manager. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zwalniają ludzi.. kierownik swojej żony nie zwolnił.

Ola

Ten zakład i tak upadnie ,a przynajmniej jedna hala.

@Ola

Ciekawa jestem, którą halę masz na myśli i czemu akurat ona? Chyba, że chodzi o te wspomniane zwolnienia ale czym są umotywowane?

Ola
@Emilia

Tym ,że nie ma zamówień i muszą nawet jak nie chcą jeszcze więcej osób zwolnić,za stanie w miejscu nie będą kolejny miesiąc płacić.Wiekszość już szuka czego innego ,kwestia czasu jak odejdą ,a ci co zostaną - no cóż raczej nie są to osoby zaliczane do dobrych pracowników.A to ,że kierownik żony nie zwolnił to normalne ,tak jest ,tak było,tak będzie.

@Ola

No w sumie jeśli mieliby za darmo kasę dawać...Czyli ile osób od nich zostało i na jakiej umowie?

dzieki_za_odpowiedz

Hejka, jakie zarobki obecnie? Czy rekrutują może w Zwonowicach, strona Classen z ofertami pracy pusta, a tutaj w komentarzach ktoś pisał, że "W Classenie zawsze są przyjęcia"?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mistrz produkcji

Brygadziści z door system największa porażka zakładu nic nie potrafią na wszystko mają czas siedzą tylko w budzie i nic nie robią najlepiej wszystko zanich zrobic!!!szkoda że nikt z góry tego nie widzi powinni się zanich wsiąść!!!robota by lepiej wtedy szła a nie że ludzie stoją i czekają na materiał aż szanowni brygadziści ruszą (usunięte przez administratora)

Ktoś

Jeśli chodzi o samą robotę nie można narzekać wszędzie trzeba robić ale jeśli chodzi o ludzi to kompletny dramat. Własnego zdania człowiek nie może wypowiedzieć bo później się czuje tępiony, najlepiej się zgadzać na wszystko a później po bokach marudzi. Pracownicy co niektórzy zachowują się jak dzieci a nie jak dorośli z każdym problemem lecą wyżej , jeśli takie osoby sobie nie radzą z emocjami zapraszam powrót do żłobka lub do specjalisty (psychiatria) . Nie da się robić z ludźmi fałszywymi .

hehhe
@Ktoś

A na lakierni to dopiero jest totalny mobbing. Okropna atmosfera

Flaga
@Ktoś

Zgodzę się. Ludziska którzy tam pracują są fałszywi. Pewna Edyta W. obgaduje wszystkich i wszystko dookoła, szczuje i myśli że nikt o tym nie wie. Praca ok, trzeba swoje zrobić i do domu... Na zarobki ja nigdy nie narzekałam. Jeśli chce się zarabiać dziesiątki tysięcy to trzeba zmienić pracę lub zawód, a nie narzekać na kierownictwo że mało dają.

Classen-Pol S.A. szukała niedawno pracowników w mieście Zwonowice. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Ktoś

Nie warto lepiej iść do Eko Okien

Hehehe

Pracowałem ponad 7 lat, robota (usunięte przez administratora) kasa do (usunięte przez administratora) polecam wolontariuszom

W firmie Classen-Pol S.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Samodzielna Księgowa. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 9500 .

Dawny pracownik

Pan/i się chyba z(usunięte przez administratora) na głowy pozamieniała z tą stawka w Classenie

Miejsce strasznie toksyczne nastawione na wyzysk pracownika. Poniżanie, brak szacunku na porządku dziennym. Na miejscu osób szukających zatrudnienia w classenie polecałbym porządnie się nad tym zastanowić.

Tak z czystej ciekawości tam dalej jest od dzwonka do dzwonka 8h zapiernicz na nogach, 15 min przerwy też od dzwonka do dzwonka i najniższa krajowa. Na początek zlecenie i brak podwyżek ?

ona
@Adam

Tak nic sie nie zmienilo :)

PP

Zna ktoś może login i hasło do WIFI na terenie Classen

Adrian

Jest tu wpis że najlepiej pracuje się na magazynie. Ciekawe dlaczego praca na magazynie jest najlepsza? Interesuję się pracą, pomóżcie :)

Olo

Witam szukam podwózki Do SZCZERBIC ktoś coś ?? $$$$$$$$

Szcz
@Olo

Hej. Szukasz jeszcze?

Szcz
@Szcz

Tak szukam daj jakieś namiary na siebie ?

Zaradna

Nie dość że zarobki opłakane to jeszcze na halach obgadywanie i szukanie sensacji wokoło. Nie polecam

Produkcja

Uwaga słyszałem od pracownika który pracuje na warsztacie że kierownik działu utrzymania ruchu rzucał koszami ze śmieciami i porozrzucal czesci z różnych maszyn po pomieszczeniach socjalnych. Omijajcie warsztat

@Produkcja

Ale po co miałby robić coś takiego? Jakoś bardziej ten Twój kolega to rozwinął jak Ci opowiadał?

Raptus

Witam mam jutro rozmowę na pomocnik magazyniera/ magazynier jak z pracą tam warunkami i płacą ?

Ktos.
@Raptus

Lubisz być pomiatany i (usunięte przez administratora) za trzech to śmiało idź. 3,5tys wyciągniesz z 3 sobotami :)

Classen-Pol S.A. właśnie rekrutuje w mieście Zwonowice. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Wieśniaczka

Tak rekrutują jeszcze w mieście zwonowice ,szczerbice, lyski,piece,jejkowice, chwałęcice i w wielu innych MIASTACH.

Sylwia

Nadal 2200 na rękę? To nie może być , od stycznia jest wyższa krajowa wypłata, więc Wam chyba podwyższyli?

Lakernik
@Sylwia

Witam nic nie podwyższyli, byly obiecane podwyzki a ,znowu nas wykiwali , Kerownicy sie smieja ludzia w twarz , kadra z biurowca sie smieje ze udalo sie ludzi oklamac o podwyrzkach, Ciekawe kto bedzie na nich pracowac jak ludzie z produkcji sie zwolnia , pozdrawiam cala produkcje ,niech nam zyje nowy Ład w classenie

@Lakernik

Ja sie dziwię że tam ktoś wgle robi jeszcze. Kawałek dalej eko, na start 3.5 na rękę, po okresie próbnym premia to juz koło 4 czy więcej, darmowe busy, mega benefity, i przede wszystkim 10x lepsze podejście do pracownika. Rzucajcie te firmę w diabły, mam porównanie bo tam pracowałem, zaprasza do eko

Witam czy są przyjęcia. Czy mogę osobiście podanie Zawieźć???

Bbb
@Ewa

W classenie zawsze są przyjęcia

Agata
@Bbb

Jak to zawsze? No i z czego to wynika? Z winy rotacji czy rozwoju? :D

Ciekawy

Na portalu pracuj.pl pojawiła się oferta z możliwością pracy zdalnej jako Specjalista ds. obsługi klienta exportowego, chciałem dopytać o ogólną opinie odnośnie pracy na tym stanowisku i w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Classen-Pol S.A. - Zwonowice k. rybnika

• Jak się pracuje w Classen-Pol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Classen-Pol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Classen-Pol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Classen-Pol S.A.?

Kandydaci do pracy w Classen-Pol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Classen-Pol S.A.