Opinie o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Classen-Pol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Classen-Pol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Jakie godziny pracy obowiązują w Classen-Pol S.A.?

Godziny pracy na produkcji 6-14, 14-22, 22-6. Typowa trzyzmianowa.

Czy są przyjęcia na produkcję?jakie zarobki? Jaki socjal? Czy bez doświadczenia przyjmujecie?

@Kandydat

Z tego co słyszałem 5tys. Na rękę, ale nie lepiej podpytaj na rozmowie

@Paweł

5 tysięcy na rękę? Ja pracuję za 3500 to nie wiem skąd takie informacje

@Xd

Ale to masz pewność, że nie ma perspektyw na więcej? Czyli to oznacza, że wszystkich jednak po równo tu traktują mimo wszystko? Swoją drogą pisali na forum o podwyżkach. A co ze stażowymi? Jak ktoś wiele lat popracuje to co z tego może miec?

Arek

3500 ale to powiedz , że na pół etatu nie wporwaadzaj ludzi w błąd

@Arek

U mnie na hali to stawka za cały etat, jestem ciekawy na której hali tak dobrze płacą jeśli piszesz ze u ciebie to stawka za pół etatu :)

@Xd

No to jak z tym jest ostatecznie? Patrzą na wyniki z pracy może? Zdradzisz swój staż pracy? Może Twoja stawka to startowa jakaś i dlatego skoro kolega podobno ma więcej? Padło tez pytanie o aktualny socjal, może on podbije zarobki? Odniesiecie się co do niego?

@Emilia

Pracuje prawie trzy lata moja premia procentowa to przeważnie 28-30% więc wyniki są dobre. Teraz pomyślałem że może chodzić o nocki. U nas z nich zrezygnowano więc może o to chodzi na niektórych halach są na niektórych nie. też zależy to od stanowiska czy te nocki są.

@Xd

przyczyną braku nocek jest zmniejszona liczba zamówień czy może chodzi o nadwyżkę rąk do pracy w pewnych działach? co mają zrobić osoby z tych działów, gdzie nocki wstrzymano? jak one mogą lepiej zarobić?

Obcy

Powiedzcie coś o dziale utrzymania ruchu. Czy warto rozglądać się tam za pracą?

Cześć czy jest szansa wyciagnacy 5tys. Na rękę?czy firma wspiera (usunięte przez administratora)

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie są aktualne warunki na produkcji? Warto składać CV?

@Zainteresowany

Pewnie zależy o co konkretnie pytasz i czego oczekujesz. Doświadczenie już masz? Ciekawe jak obecnie wdrażają świeżaków i jak z bhp stoją. Możliwe, że na start przydarzają się jakieś wypadki?

Były
@Zainteresowany

Nie warto lepiej szukać gdzieś indziej ,chyba że masz szansę dostać się na magazyn.

@Były

Hej, wyjaśnisz krótko dlaczego? I jesli chodzi o "szansę" na magazyn to jest ciężko się dostać, że tak to ujmujesz? Wysoki próg wejścia czy kandydatów jest sporo?

gorąco polecam, atmosfera rodzinna, kasa się zgadza. Firma jest rozwojowa ludzie zawsze będą kupować drzwi. Jestem dumny, że tu pracuję.

nawdychałem się na produkcji. praca jest bajka nie narzekaj serio ludzie jeść nie mają co, a Ty narzekasz. Może jesteś mało obrotny ja np biorę resztki z produkcji i mam opał. trawy dużo jest to i mam co jeść. jeszcze zobaczysz z eko okien będą do nas przychodzić ludzie wolą w classenie pracować to jest prestiż. jak masz taką koszulkę firmową to wzystkie laski Twoje

pomieszaj se czipsy z kolą i jabcokiem i będziesz dumny z pracy w Classen. W kupie siły przezywyciężymy ten kryzys i wyniesiemy firmę na piedestał jeszcze Ci z biur będą z nas dumni.

Kiki
@Michał

Ja też jestem dumna .Teraz po podwyżkach to jest git .U nas na hali atmosfera superowa a nie mówię już o fajnych majstrach i kierowniku .Jak się komuś nie chce robić to zawsze będzie narzekał

gorąco polecam super kasa. firma dba o pracownika. na pasku wszystko się zgadza

xd

Pani chyba firmy pomyliła

@Kasia

Jakie dba. Paczki świąteczne jedna wielka porażka. Mam prośbę do zarządu żeby już nigdy nie dawała paczek na święta. Lepiej tak niż robić sobie wstyd paczka za 100 zł. ZERO jakich kolwiek premii świątecznych. Jedynie co potrafią to zabrać całą premie za 1 dzień chorobowego. Nawet małe firmy lepiej traktują pracowników w święta. Panie DOROSINSKI WSTYD !!!!!

Bozena
@Kasia

Nic nie dba o pracownika robi wszystko żeby pracownikowi dogryźć dba tylko o siebie zgadzam się z wyższym komentarzem co to za pomysł żeby za jeden dzień chorobowego zabrać całą premie na którą pracuje sie cały miesiąc... Komedia

operator
@Bozena

To trzeba było na ten jeden dzień wziąć urlop i problemu by nie było, cała nagroda wtedy zostaje. Myśl ekonomicznie co jest opłacalne.

Bozena
@operator

z jakiej racji mam marnowac swoj urlop na doleczenie sie lub po wyrwaniu zeba nie moc wziac 2 dni l4 zeby dojsc do siebie? Pracodawca powinien byc przygotowany ze pracownik to tez czlowiek i moze sie np rozchorowac

Jarek

nie może Pani sobie wziąć urlopu zamiast L4 :):)? ps kto tam jeszcze robi??:):)

K
@Bozena

Wiele firm tak robi w których pracowałam, to nie jest jedyną taka firma w okolicy.

k

dobry dojazd z Rybnika, ludzie spoko. przyczepiają się Ci co nic nie robią. Karta multisport. Firma przyjazna pracownikowi.

Honorata
@k

dojazd jest pod samą firmę czy trzeba przejśc jakis kawałek ? czy firma nie organizuje jakiegos dowozu do wiekszych punktow?

@k
@Honorata

dojazd praktycznie pod firmę... do przejścia ok 50 metrów więc nawet dla nie zmotoryzowanych bajka

;) >
@Honorata

Classen to nie eko, cała firma wielkości jednej hali z kornic, gdzie byś nie szedl daleko nie jest ^^

@j
@Honorata

Nie ma transportu zorganizowanego ale autobus miejski staje pod firmą.

Pozwalniali dużo ludzi.Teraz poszukują nowych pracowników na produkcję. Pozwalniali ludzi ,którzy pracowali tam lata.Natomiast kierownik nie zwolnił swojej żony i kolegę brygadzistę. WSTYD.

Kiki

A dlaczego kierownik miałby zwolnić żonę. Z tego co widzę i wiem to ona jest bardzo pracowitą osobą .A jak zwalniali to mieli jakiś powód ????Bez powodu by Cię nie zwolnili!!!!.Pozdrawiam

Xxx
@Kiki

Dokładnie, jest gorszy czas to nie pozbywa się najlepszych pracowników tylko najsłabszych.

Alkoholik

Idealne miejsce dla anonimowych alkoholików. W ajencji piją na umor na magazynie brygadziści pijani po nocach prowadzą wózki widłowe. Co chwilę gdzieś się jakaś puszka lub buteleczka znajdzie standard. Jeśli masz problem z alkoholem zapraszam. Urlop zawsze się otrzyma, dziecko chore trudno musisz przyjść do pracy ale jak za piłeś urlop Ci się należy. A po co go brać przecież ochrona i tak nie sprawdzi. A czasem od czasu do czasu nawet w trakcie zmiany można wypić małe co nie co. Masz problem z alkoholem to firma idealna dla Ciebie

Kryształ
@Alkoholik

Proszę napisać sprostowanie, który magazyn? A najlepiej czy chodzi o chudego ? Ja nie mogę powiedzieć złego słowa na moich brygadzistów, myślę że spełniają swoją rolę w 100% :)

Cześć. Praca na magazynie, skanowanie. Jakie zarobki?Jaka atmosfera?

kcin

polecam atmosfera jest dobra, zarobki to wypadkowa kilku czynników. firmę polecam z całego serca

Pracus

Tragiczne warunki, 0 socjalu= 0 podwyżek 0 premi świątecznej nic pracownik nie dostaje Patrza tylko by uwalić premie gdy jest przestój na hali z powodu braku zamówień na co nie mamy wpływu :) gonitwa by narobić jak najwiecej a nie zarobić. Stoisz= brak premii

@Pracus

Potwierdzam. Jako jedyny tak duży zakład w rejonie zabrał cały socjal choć i tak był skromny. Wesołych świąt dla całego zarządu......

Olo
@Pracus

Zgadzam sie zero wszystkiego.produkcja zawsze najgorsza.Zero bonow zero premi swiatecznej.Ale najwazniejszy jest biurowiec.Tam zawsze paczki maja.A zapominaja ze na nich cala produkcja robi!!!!

Kto.
@Pracus

Podobno kierownictwo dostało paczki. A na video konferencji przed Wigilia prezes stwierdził że jest rewelacyjnie. Szkoda życia na pracę tutaj.

Xyz
@Pracus

Sama prawda, 0 premii, nie ważne jak bardzo się człowiek stara. Uwalają na czym się da, premię zgarniają tylko wyżsi stanowiskami..

Pani E
@Pracus

no, ale wiesz ta firma też pomaga. Pomyśl w takich eko musisz za... tutaj na luzie. znam osoby co sobie po firmie chodzą zero kwalifikacji i taka kasa. Firma jest dobra tylko niektórzy kombinują jak zarobić, a najlepiej nic nie zrobić

Pani E
@Olo

produkcja chodziła po dyskach... ludzie z biurowca studiowali, sprawiedliwość mus być. masz kwalifikacje idź do biurowca tam kasa meega, a i socjal też

Gall
@Pracus

jak się siedzi to jest premia?

Czy ktoś zna nowe hasło do Wifi

Michalina

Tam tylko kabel z tego co pamiętam.

Emilia

Z jakiego powodu zmienili? i tak z ciekawości to tamto poprzednie jakieś skomplikowane było? i czemu ludziom nie chcą sieci udostępniać, przeciążaliście coś?

Zakład wymaga maseczek zgodnie z nowymi zaleceniami a ja mam pytanie dlaczego ich nie zapewnia??? Tylko zastraszać pracowników potrafią!! Może by tak w końcu przedstawić z jakim zyskiem firma zakończyła rok 2020 kosztem pozbawienia pracowników socjalu!?

Karol

Wypowiadasz się jako pracownik firmy Classen-Pol. Jaki socjal został zabrany pracownikom za pracę w roku 2020? Tak zrozumiałem Twój wpis, dlatego też z przyjemnością dowiem się również czegoś więcej. Pomożesz i wyjaśnisz, jak wyglądała cała sprawa i decyzja związana z socjalem?

@Karol

Paczki na święta oraz wczasy pod gruszą.

Nawet kwiatka na Dzień kobiet nie dali

Oni są za równouprawnieniem. No jakaś kobieta może czuć się mężczyzną. Firma jest nowoczesna i odchodzi się od komunistycznych zwyczajów dawania kwiatka. W zamian jest sowita premia

Na ramowych trzeba zmienic brygadzistow.

Nie tylko tam bo na hali 4 też trzeba by jednego brygadzistę nieroba zmienić

kuku

Na lakierni też

KK

I nic z tym nie robią,tylko co pół roku zbierają się aby iść do dyrektora na skargę,potem się wycofują i tak w kółko.Teraz też podobno chcą iść,ale moim zdaniem i tak się wycofają ,jak pójdą to szkoda tylko kierownika i że tego nie zobaczę .Za moich czasów ciągle była o tym gadka i nic więcej,widocznie pasuje im takie traktowanie.

Ktoś

Na 5 też

Pracownik lakierni
@kuku

Dokładnie na lakierni jeden to co przyjdzie jakaś młoda dziewczyna to od razu zainteresowany i romanse po pracy

Chyba kierownika ,który mu na to pozwala ,a nie goni do roboty !

Wojtek

tam trzeba zatrudnić

Karola

Witam jestem zainteresowana pracą na produkcji, czy sa aktualnie przyjecia? Ile zarobię na rękę?

Przyjęcia są

około 2400 na początek

Barbara
@Przyjęcia są

No to powyżej najniższej krajowej - a to dobra wiadomość. Ciekawe, ile zarabia się na produkcji w Classen-Pol już po jakimś czasie. Tak czy inaczej - miałam zapytać rodzaj zawieranych umów w firmie. Od razu oferują umowę o pracę czy po okresie próbnym?

Przyjęcia są
@Barbara

1-3 miesiące-zlecenie, potem na rok i na stałe (Tak przynajmniej było jeszcze rok temu)

@Karola

Czerze nie polecam produkcji jak coś to inne działy , najlepiej Magazyn .

Pracuje tam ok 11 lat i mam takie stawki 2400 podstawy + do 25 premi

Pawer 40
@Karola

Tylko (usunięte przez administratora) z biurowca ma wolne.tzn pracuja w domu.Choc wszyscy wiedza jak ta praca bedzie wygladac hehe.A produkcja musi (usunięte przez administratora)robic(usunięte przez administratora)

Szczera

2400 chyba brutto bo na rękę tyle nie dają

hanys
@Barbara

Po jakimś czasie zarabiasz ciągle tyle samo. Pracuję 14lat i dostaję 2400brutto + premia (około 2800 netto). Żadnych podwyżek.

@Przyjęcia są

Na początek i na koniec więcej nie dostaniesz

Pracuje 10 lat i ciągle ma 2400 na ręke wiec na więcej nie licz

Pyt.
@Pawer 40

Dalej na początku dają zlecenia czy o pracę?

X

Po 8 latach pracy 2200 na ręke

Akord
@Karola

To zależy czy z 4 sobotami i 2 niedzielami czy chcesz 4 soboty I 4 niedziele bez sobót 2100 na rękę niecałe ale jak pójdziesz 4 soboty To 3 tysiące może zarobisz tylko ,że się fajnie narobisz

Niezadowolona
@Karola

Szkoda czasu na taką pracę , (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.. dziwie się że ta firma jeszcze istnieje , zarobki opłakane lepiej iść do lewiatana bo tam już więcej płacą

h
@Barbara

za takie pieniądze to lepiej iść do pracy jako sprzątaczka

@Karola

Pozwalniali dużo ludzi. Nawet tych którzy pracowali po kilkanaście lat. Teraz znów szukają naiwnych. Kierownik nie zwolnił swojej żony jak i kolegi.

Emilia

to co to za sens zwalniać i brać od razu nowych bo chyba nie bardzo rozumiem? to się opłaca?

Karol

2.400 na rękę

@Karol

A z sobotami itp? Jak wtedy ostatecznie się wyjdzie? I też chciałam dopytać... Naprawdę premii ani dodatków nie ma? sezonowych chociaż? Co ze świętami np?

Basia
@Emilia

Bo nie podlizywali się pewnemu majstrowi ,to taka firma !!! Nie liczy się jak i ile robisz ,ale czy z nim spędzasz czas na rozmowach o jego życiu,problemch itd.

Atom
@Emilia

To się kierownictwa spytaj ,a nie nas.

Alfred
@Emilia

Może dostaną dotację z urzędu pracy za tworzenie "nowych" miejsc pracy:)

Nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki śmieszne, niby dają podwyżki a kasa po podwyżce taka sama. Praca idealna dla młodzieży po szkole co dopiero szuka pracy i nie musi płacić rachunków.

Dorota

Jak to możliwe że kasa po podwyżce taka sama? Masz na myśli że po prostu w sklepach jest drożej i na to samo wychodzi? Czy jakoś cięcia są?

Nie polecam

Cała góra do wymiany, każdy o jedno stanowisko za wysoko… a brygadzistki na regulowanych to totalna PORAŻKA! Jedyne co wychodzi im najlepiej to siedzenie przy komputerze i na telefonie. Wynagrodzenie - super, ja jestem zadowolona… A pfff, dłużej nie będę udawać ze jest ok, JAŁMUŻNĘ płaca, a jeszcze premie zabiorą żeby mieć dla krawaciarzy z biurowca którzy przychodzą raz w tygodniu i zadowoleni. Zero zadbania o pracownika, kto ma łeb na karku od razu odchodzi…

@Nie polecam

Już dobre osoby odchodzą ,ale pracownik dla nich się nie liczy -dobry pracownik byle im się wypłata zgadza .

@Ola

tak z ciekawości na podstawie konkretnie czego ocenicie niektórych jako dobrych a drugich niekoniecznie? pytam, bo ciekawi mnie to jakby firma to widziała, może nie widzą tych dobrych po prostu?

@Emilia

Dobry to taki który nie chodzi na lewe L 4 ,a tych w tej firmie jest dużo ,zna się na swojej pracy ,jest samodzielny na danym stanowisku i pracuje ,a nie spaceruje jak wielu przez pół zmiany po hali zagadując każdego ,ale co się dziwić jak majstrowie dają taki przykład,wymagania oni mają ,ale tylko do pracowitych pracowników więcej i więcej,reszta może nawet pół zmiany siedzieć na telefonie itd. i takim ta robota pasuje za te grosze ,coś zarobią ale się nie narobią.

@Ola

na lewe l4? chyba na jakiekolwiek l4.

Pracownik produkcji

Jeden wielki śmiech. Dorosinski (usunięte przez administratora) kiedy w końcu zrozumiesz ze się wygłupiłeś z tymi paczkami na święta. W (usunięte przez administratora) wsadz je sobie

Były
@Pracownik produkcji

Oni są wszyscy śmieszni ,brak socjalu,brak szacunku do pracownika,brak podwyżek .W każdej jednej firmie dostaniecie na początek więcej niż tam po latach pracy więc zamiast ciągłego marudzenia może lepiej zmienić pracę.

@Pracownik produkcji

To co jeszcze tam robicie ,bo nie rozumiem was gadacie jak jest źle i ciągle przychodzicie do pracy.Zatrudnijcie się tam gdzie jest 13 pensja na święta lub bony ,gdzie są wczasy pod gruszą,co to za problem pracy jest dużo np.w biedronce gdzie normalny pracodawca daje im od następnego roku od 500 do 700 podwyżki.

Nie polecam.

Serdecznie nie polecam paneli z firmy classen. Panele kupiłam w paczkach, całe pobazgrane markerem permanentnym, nie idzie tego niczym domyc. Zwrot niemożliwy. Jeżeli decyduja się Państwo na zakup proszę liczyć się z brakiem zwrotu, stresem oraz innymi nieprzyjemnościami związanymi z tą firmą.

@Nie polecam.

Poniewaz sama doznałam krzywdy z tej firmy i nie przyznano sie do wad .

Zostaw merytoryczną opinię o Classen-Pol S.A. - Zwonowice k. rybnika

• Jak się pracuje w Classen-Pol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Classen-Pol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Classen-Pol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Classen-Pol S.A.?

Kandydaci do pracy w Classen-Pol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Classen-Pol S.A.