Opinie o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Classen-Pol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Classen-Pol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Dave bjj

Witam bardzo was dostałem propozycję pracy na magazyniera. W czy może mi ktoś napisać ile magazynier zarabia i czy jest ok ta praca tam u was. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Max
@Dave bjj

Jeśli już dostałeś propozycję pracy jako magazynier to napisz jaką stawkę Ci zaproponowali, lub ile wynegocjowałeś?

Ktos
@Max

Polecam, 4kola na mc

Wkurwiony Pracownik
@Ktos

Tak jak sobie wyśnisz

tedi
@Ktos

tak jak przyjdziesz minimum 6 dni weekendowych w miesiącu.. wiem.. robiłem tam...

kto za hasła do wifi w firmie?

Blokowe

Ponoc maja ten dzial produkcji zamknac takie plotki rozpowiadaja mechanicy ??.Nadal liczy sie tylko biurowiec a produkcja nie. To na produkcji powinny byc najwyzsze zarobki. A nie w biurowcu, bo biurowiec nic nie produkuje tylko koszty wytwarza. A wynagrodzenia sa placone z tego co produkcja wyprodukuje.Zaden kerownik.(usunięte przez administratora) I ja sie pytam za co oni maja premie w biurowcu placone. Jak oni nic nie produkuja.(usunięte przez administratora)

Boom
@Blokowe

Tak zamykają. To zatrudni się na biurowcu. Kto ci broni? Od kiedy biurowiec koszty wytwarza i jakie? Produkcja produkuje - każde drzwi maja jakieś uszkodzenia..

Xxx

Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są realne zarobki? Jakie są stawki na początek?

Wkurwiony pracownik
@Xxx

2400 podstawy + do 25 % Premi

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Blokowe

Czy w classenie się sytuacja już poprawila

Wkurwiony

Zamiast tych 5000 tys za przejście mogli by dać pracownikom podwyżki, ogóle ich nie obchodzą zasłużeni pracownicy mają ich w (usunięte przez administratora) a ty tyraj za 2200 na reke

Kamil
@Wkurwiony

Nie bardzo rozumiem, o jakim przejściu piszecie. Rzeczywiście firma płaci pracownikowi, który przyjmie propozycję przejścia kwotę, aż 5000 zł? Proszę o sprecyzowanie podanych informacji.

majster
@Blokowe

2500 zarobisz bez weekendu

Lidia
@majster

@majster Wlaśnie znalazłam kilka ofert pracy na stronie internetowej Classen-Pol S.A. https://classen.pl/praca/#specjalista-konsultant-sap. Interesuje mnie jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Byłby ktoś w stanie mi odpowiedzieć?

Rollo
@Lidia

Rekrutacja wygląda tak, że wysyła Pani Cv do firmy, po czym czeka Pani na telefon z firmy i jest umówione spotkanie. Na rozmowie tak na prawdę nic nie wymygają, jeśli chce Pani coś mieć.dla siebie, to polecam powiedzieć od razu na rozmowie kwalifikacyjnej ( np. Wynrane zmiany) pozdrawiam.

Lidia
@Rollo

Dzięki za wyjaśnienie szczegółów rekrutacji! A na czy rozpoczynając pracę w firmie ,można liczyć na jakieś benefity?

@majster

Jasne ale brutto zapomniales dopisac

Sdsds

Mam pytanie dla pracowników. Zastanawiam sie na praca na produkcji w classenie. Mozecie mi powiedzieć jak wyglada atmosfera w pracy? Jacy sa przelozeni, czy jakas chora gonitwa zeby wyrobic normy itd. Jak z zarobkami na poczatku i po jakims czasie? Bylem juz na rozmowie ale chcialbym poznac tez opinie pracowników a nie szefostwa :-)

Barbara
@Sdsds

@Sdsds, niestety nie odpowiem na Twoje pytanie ale może opowiesz o rozmowie i ogólnie jak przebiega rekrutacja? Zastanawiające jest dlaczego pytasz o początkowe zarobki. Nie zaproponowali stawki na start?

Sdsds
@Barbara

Rekrutacja przebiegla zupelnie normalnie. Jedna rozmowa i zaraz decyzja. Rozmowa w bardzo milej atmosferze i bez stresu. Troche rozmow o prace w ostatnim czasie odbylem i Classen zrobił bardzo pozytywne wrazenie. A pytam o zarobki, bo to co uslyszalem na rozmowie nie do konca pokrywa sie z tym, co mozna wyczytac na tym forum. Dlatego licze na jakas rzetelna odpowiedz na temat stawek i premii.

Troll internetowy

Teraz się poprawiło w Classenie a zj***ło w Eko oknach hahaha ja (usunięte przez administratora) nie rozumie już o co tu biega w tej polszy

Emi

Mam pytanie, jak wyglada teraz sytuacja z premiami do wypłaty? I od czego zależy jej wysokość?

Premia
@Emi

Od strat na danym dziale, pod koniec miesiąca wszystko jest zaliczane i odejmowanie są koszty od premii

Kamil
@Premia

W takim razie ile realnie może zarobić w pierwszych miesiącach nowo zatrudniona osoba w firmie Classen-Pol? Jestem ciekaw, czy pracodawca praktykuje również zatrudnienie na okres próbny, czy może od razu nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę? Liczę, że podzielisz się wiedzą na ten temat.

Amek

Jak wyglada teraz sytuacja z premiami? Od czego zależy jej wysokość?

Dla syna

Planuje syna wyslać zeby popracowal troche na wakacje co proponujecie ? Ktory podwykonawca , gdzie najlepsze warunki i placa? Ktos doradzi

Zuzanna
@Dla syna

Ostatnio niewiele osób wypowiada się o tym pracodawcy, ale może znajdzie się ktoś, kto zechce Ci doradzić w tej kwestii. Ja natomiast zachęcam Cię do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej firmy Classen-Pol: https://classen.pl/praca/#specjalista-ds-technicznych Znajdziesz na niej aktualne oferty pracy. A może poprosisz syna, aby sam zaczął się udzielać na forum?

Filipek

A dlaczego są uszkodzenia? Może niedbalstwo ze strony pracowników?

Ktos
@Filipek

20 letnie maszyny i beznadziejna organizacja pracy..

Znowu kolejny miesiąc i znów oszukani ???????? miała być cała premia.. Wymyślili że będą nam odejmować z premii za uszkodzenia... Tylko tak naprawdę skąd ktoś będzie wiedzieć tak naprawdę jakie duże są te uszkodzenia? Po drugie to zakład produkcyjny.. Muszą być straty.. Jeśli my za nie mamy płacić to chcielibyśmy żeby ten uszkodzony towar trafiał do nas - a nie do firm zewnętrznych.. Do których i tak on jest sprzedawany.. Dziś znów wypłata ???? już się nie mogę doczekać co znów nowego tutaj powstanie..

Sylwia

jeden wielki (usunięte przez administratora)

Sylwia

Pracuje tam od paru dobrych lat,ale to co sie dzieje teraz to przechodzi ludzkie granice.Poczawszy od biurowca po hale produkcyjne.Banda głąbów,karierowiczów i konfidentów,którzy nie mają zielonego pojęcia o robocie.Jest garstka uczciwych i pracowitych ludzi ,jeżeli oni odejda to zakład może ogłoscić upadłość.

Jedenzwielu

Firma rzeczywiście stoi aktualnie w obliczu wielu trudności i zmian. Część procesów i problemów na pewno zmienia się powoli na lepsze, był czas że morale na produkcji nie były najgorsze i wszystko szło w dobrym kierunku. Aktualnie niestety morale znacznie podupadły co zawsze wpływa na wydajność zakładu, a ta w obliczu jakichkolwiek trudności powinna być jeszcze wyższa. Najgorsza rzecz która może się wydarzyć, a widać to w poniższych komentarzach, to jest powstanie konfliktu między "produkcją", a "biurowcem". Ludzie, tworzymy jeden zakład i jesteśmy sobie na wzajem potrzebni! Produkcja nie może działać bez administracji, działów handlowych, planowania, działów reklamacji, technologów, zaopatrzenia i w drugą stronę - nic nie uda się zrobić bez dobrze działającej i wydajnej produkcji. Żeby osiągnąć sukces i jedno i drugie musi działać jak najlepiej, a do tego jest potrzebna jak najlepsza współpraca. Tylko wspólnymi siłami i wysiłkiem pomimo trudności możemy wyprowadzić zakład na prostą, w co z resztą szczerze wierzę. Pozdrawiam ludzi dobrej woli.

VERA

Pan (usunięte przez administratora) powinien iść po rozum do głowy i nie słuchać już doradców od siedmiu boleści i zatrudnić (usunięte przez administratora). Kto pamięta to wie ze za jego czasów zakład chodził pełną parą, my dostawalismy lepszą kasę niż teraz (ten kto robił nadgodziny (usunięte przez administratora) i nie było idiotyzow jak tera.

Produkujący
@VERA

Właśnie dzięki p. F(usunięte przez administratora) i jego nietrafionym decyzjom min. w zakupie maszyn i zawartych umów ten zakład funkcjonuje teraz tak jak funkcjonuje. Ludzie którzy przejęli po nim władzę też nie najlepiej sobie radzą. Jeszcze duuużo wody upłynie zanim sytuacja w Classenie ulegnie poprawie.

@Produkujący

Produkujący, a skąd wiesz jakie umowy podpisywał (usunięte przez administratora)? Byłeś blisko niego? Czytałeś te umowy? Po czym sądzisz że jego decyzje były złe? Większości było z nim dobrze

Do Eko

Byłem na rozmowie W Eko. Niby fajnie, ale dojazd do roboty i trzeba robić. Zarobki takie same jak w classen i zwolnienia po 3 miesiącach. Jak się złapiesz i wpadniesz w oko kierownikowi to raj na ziemi. Bede ryzykować bo gorzej chyba już nie może być. Przynajmniej premia i karta multi będzie.

ekoludek
@Do Eko

Jako były pracownik classenu to nie wiem czy ktoś w classenie zarabia 3-4 na rekę na produkcji ;p Dojazd jest darmowy bo to aż całe 20zł za autobus. Robić trzeba ale wiesz za co (w sumie to po to się chyba chodzi do pracy, tak?) A zwalniają tylko tych co leją na robotę, nawet jak Ci nie idzie a się starasz to mogą Cię przenieść na inny dział czy stanowisko. W eko już 2 lata i niczego nie żałuję, lubię te pracę bardziej niż w classenie, pozdrawiam

i co była premia? pracujecie?

zainteresowany

i co dostaliscie premie?

Jeszcze pracownik

Kolejny dzień kiedy muszę tu jechać do roboty. W tym tygodniu druga zmiana, rano na rozmowy do innych. Widać że sytuacja się nie poprawi. Ludzie nie chcą robić w sobotę, bo się boją kontroli. Kiedyś w classenie każdy chciał pracować, kumple mi zazdrościli a teraz się smiejom. Panie Prezesie może nie jest jeszcze za późno. Trzeba kj zaciągnąć do roboty, bo ich na halach nie ma, a technolodzy co nigdy produkcji nie widzieli niech wyjdą z biur i nam pomogą. Ludzi z biur zwolnić bo są niepotrzebni i się z nas śmieją!

Zostaw merytoryczną opinię o Classen-Pol S.A. - Zwonowice k. rybnika

• Jak się pracuje w Classen-Pol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Classen-Pol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Classen-Pol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Classen-Pol S.A.?

Kandydaci do pracy w Classen-Pol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Classen-Pol S.A.