Opinie o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Classen-Pol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Classen-Pol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Jaka jest kultura pracy w Classen-Pol S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

nie polecam lepiej szukać gdzieś indziej

Krzyś

Widzę, że są przyjęcia? Czy warto? I jak wyglądają umowy? W dalszym ciągu zlecenia czy odrazu o pracę?

Kto
@Krzyś

Nie polecam. Lepiej ???? albo coś.. Wyzysk totalny

Blokowe

Potwierdzam w biurowcu mieli wigilię i dostali paczki.Pan prezes zapomnial ze najwazniejsza jest produkcja ,bo to dzieki niej maja w biurowcu wyplaty, Oni nic nie robia a chca zarabiac kokosy w tym biurowcu i jeszcze uwazaja sie za lepszych od produkcji .Polowa ludzi w biurowcu powinna zostac zwolniona bo nic nierobi a druga przeniesiona na produkcje by popracowac sobie na maszynach.Nawoluje do strajku niech caly classen stanie na kilka dni to zobaczymy jak sobie poradza .. .

@Blokowe

Zawsze znajdzie się ktoś kto normalnie będzie pracował! Już nie raz miał być strajk i nic z tego nie wyszło.

biurowiec
@Blokowe

A kto dostał paczki? Pracuję w biurowcu i żadnej paczki nie dostałam :/

Masakra

Ta firma to (usunięte przez administratora) Kierownictwo totalne buraki! To jest temat dla #TEMATDLAUWAGI!!

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Masakra

Człowiek by książkę napisał o tej firmie. Firma tragedia! Koszmar! Kierownictwo (usunięte przez administratora) #TEMATDLAUWAGI

Ktoś

Ta firma to tragedia!! Za czasów Badury i Pakuły ta firma wstawała na nogi dzisiejsze kierownictwo ja zniszczy i nada tej firmie znowu opinie " (usunięte przez administratora)" tamtejsze kierownictwo rozmawialo z ludźmi nawet prezes Fryderyk mial kulturę przywitać się z pracownikiem a dzisiejszy prezes tragedia jak kierownictwo! Oni tylko wychodzą z biura i szukają gdzie tu komuś uwalić z wypłaty! Socjal zabrany wszystko zabrane a nikt z sfer wyższych nie poinformował ani ludzi dlaczego to zostało zabrane. TA FIRMA NIE DOŚĆ ZE UWALIŁA SOCJAL NIE MÓWIĄC O PACZKACH CZY BONACH NA ŚWIĘTA TO NIE BYŁO STAĆ KIEROWNICTWA NA PROSTY PLAKAT WESOŁYCH ŚWIĄT. Jeszcze mówią ze zwolnią moje pytanie od kiedy NIEWOLNIKA IDZIE ZWOLNIC?!!

Nie polecam pracy tutaj, wszystko skierowane na wyzysk pracownika. Są hale, że zamówień po uszy, produkcja bije rekordy a socjal zabrany pod pretekstem korony. Zero szacunku dla ludzi. Nic tylko się zwijać.

Niestety taka prawda. Jak pracownik ma pretensje to jeszcze usłyszy, że ma się cieszyć że w ogóle ma pracę w tak ciężkich czasach...

Opini

Tragedia, kierownicy nic nie robia tylko siedza na kamerach (ktore sa wszedzie!) i szukaja pretekstu zeby uwaliic premie. Malo tego, jak juz to robia nic ci nie powiedza, dowiadujesz sie w dniu wyplaty. A jak chcesz wiedziec dlaczego, to 10 podejsc zeby pogadac i uslyszec wyjasnienie. 1 dzien l4 - brak calej premii. Schodzi na psy, czas sie ewakuowac.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Classen-Pol S.A.?

Ltos

Żadne.. wystarczy wysłać CV..

Odp

Biorą jak leci bo nikt tu nie chce robic

Xxxx

Zero premi świątecznej zwykłe świństwo

Ona

Witam jak wyglada sytuacja na produkcji , bo z tego co slyszalam kazdy mi odradza pracy w classenie i chcialanym wiedziec czy robota jest jak robota wszedzie trzeba robic ala tenneco czy gorzej i jak z zarobkami ?

Ble

Czym zajmują się na 5 hali i jaka praca

Qwe

Byłem na rozmowie i jestem w szoku. Jeśli będziesz chociaż 1 dzien na l4 to masz po premii. Ludzie przecież każdy może zachorować choćbyś brał witaminy to jelitówka może cie dopaść i nagle okazuje się, że pracowałem fizycznie cały miesiąc za 1800?

Były zainteresowany
@Qwe

W zeszłym roku dostałem propozycję pracy na takich warunkach jak piszesz. Podziękowałem i poszukałem czegoś lepszego. Nie ma co pchać się do firmy która na dzień dobry jest nastawiona przeciwko pracownikowi. Przez następne 3 lata pewnie będą wszystko tłumaczyć kryzystem.

@Były zainteresowany

Mimo kryzysu mamy normalne premie więc nie wiem co tu chcesz tłumaczyć. Co do L4 winna jest grupa pracowników która sobie okresowo wolne robiła w ten sposób jak już urlopu nie mieli. Co do pana z jelitówką, przecież na takie wypadki są Użty. Zresztą jak nie robisz dziwnych akcji co chwilę i zwykły urlop dostaniesz bez problemu.

Bodzio
@Qwe

Dla mnie to normalne, nie będę zapieprzał za chorowitych. Jak Cię dopadnie jelitówka to możesz poprosić o jeden dzień urlopu i premie masz. Ty będziesz siedział w domu i masz dostać tyle samo co ten co sumiennie (usunięte przez administratora) cały miesiąc ? Komuna i czasy "czy się stoi czy się leży..." dawno minęła.

@Bodzio

urlop brac z powodu choroby ? no takie rzeczy to tylko w Polsce a to własnie przez takich przodowników pracy jak ty, ktorzy nie rozumieja,ze skonczyly sie czasy wyzysku pracownika i dalej daje się wykorzystywac i pozniej pracodawcy w Polsce wala w uja z pracownikami.Poczekaj az bedziesz chory, bo np dopadnie cie zapalenie pluc albo cos gorszego, czego nie zycze i dostaniesz grosze a nie wyplate.Ja teraz pracuje w firmie ktora nie dosyc ze nie ma problemu z l4 ale oplaca mi nawet prywatnych lekarzy specjalistow ( ubezp.medyczne ) i nie nie chodze na l4 ale daje to jako przyklad podejscia do pracownika i roznicy.

Jan

Jaka jest miesięczna wypłata netto na tej umowie na zlecenie ?

...
@Jan

Na jaki adres mozna skladać reklamacje paneli podłogowych

Byly pracownik

Tam to jest wyscig szczurów kazdy rywalizuje z kazdym a pensja to (usunięte przez administratora)brutto plus premia zawsze urwana pare procent za odpady żenada nie polecam tej firmy tam pracownik sie liczy tam jest sztuka

Hej, czy w firmie Classen-Pol S.A. płacą za nadgodziny?

Tak , ale nadgodzin nie ma

Karola

Serio 2400zl netto na początek bez żadnych nadgodzin i weekendów? A tak wogole to na ile zmian tam się pracuje? No i są nadgodziny często i zmuszanie?

Przyjęcia są
@Karola

Na 2 lub 3 zmiany, zależy na jakiej hali. Tak, na weekendy czasem zapisują.

Szczera
@Karola

2400 brutto , resztę wypłacają w premii

Czy coś wiadomo na temat pracy od poniedziałku idziemy cz ze względu na korono wirusa mam jakieś postojowe

Może masz kochany zarząd postanowi od poniedziałku wprowadzić postojowe na czas kwarantanny , bo ja się boje do roboty przyjść i się zarazić od kogoś , rozważcie to?

Zostaw merytoryczną opinię o Classen-Pol S.A. - Zwonowice k. rybnika

• Jak się pracuje w Classen-Pol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Classen-Pol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Classen-Pol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Classen-Pol S.A.?

Kandydaci do pracy w Classen-Pol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Classen-Pol S.A.