Opinie o Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * w Kraków

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Sprzedawca, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Dorota

Czyli nie ma, że jesteś taka zdziwiona? Są tylko szeregowe stanowiska, nie ma żadnych liderów etc? W sumie to nie miałam gdzie o tym poczytać, tym bardziej proszę o jakieś info. Kto jest na zmianie w takim razie, pracownicy i szef?

Aśja74 Nowy wpis
Inne

Dziękuję miłej pni w błąd na stoisku mięsnym za polecenie tej wędliny, jeden z leprzych sklepów w okolicy

Maria Nowy wpis
@Aśja74

Często tu przychodzisz? Ta miła pani to regularnie ci poleca? Zastanawiam się czy duża jest rotacja pracowników na tym stanowisku bo sama szukam pracy jako ekspedientka a nie trafiłam jeszcze na żadne ogłoszenie

Ania1979 Nowy wpis
Inne

Sklep przy ul. Brodowcza to totalne dno. Ciężko powiedzieć żeby pracowały tam Panie kasjerki bo niestety są to nieuprzejme baby. (usunięte przez administratora) bije po oczach. Pytasz się o coś a jedna odpowiedzą jest obrażona mina, że w ogóle ktoś się o coś zapytał. Juz tam więcej nie pójdę.

Madzix Nowy wpis
Inne
@Ania1979

Co Pani z głupoty opowiada, byłam dzisiaj nawet w tym sklepie, co często mi się zdarza i Pani na kasie dziś wieczorem, przemiła, uśmiechnięta, nie ma o co się przyczepić, fakt że częściej ją widuje ostatnio na sklepie.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Sprzedawca, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Adam1989
Były pracownik
@Pytanie

Plany z kosmosu, a potem gadanie że premia się nie należy bo sklep nie wyrobił. Zawsze jest powód żeby premii nie przyznać

Maria
@Adam1989

To sama podstawa ile tak mniej więcej wynosi? I czy czasem jednak udaje się wyrobić tą premie?

Hanna
@Adam1989

Ile sklep musi wyrobić żebyście dostali premie? Ile wtedy tej premi jest? Warta tego zachodu?

Adam1989
Były pracownik
@Maria

Najniższa krajowa

Adam1989
Były pracownik
@Hanna

Zależy jaki sklep Marne grosze, a wymagają cudów Nie ma się za co starać

Dorota
@Adam1989

Znaczy czego wymagają? Właśnie chciałabym się zorientować w tej kwestii. Jeśli możesz powiedzieć więcej, to super. Doświadczenie jest potrzebne?

Ola
Kandydat
@Dorota

Doświadczenie nie jest potrzebne, ale płacą marna, premia zależy od Pani Prezes ( zależy jaki ma humor) a raczej go nigdy nie ma ???? ogólnie szkoda zdrowia na tą firmę..Nigdy więcej

Maria
@Ola

A oprócz wynagradzania jest ok? Atmosfera w pracy dobra? Może jakie benefity pozapłacowe są? Jakaś karta sportowa albo opieka medyczna?

Dorota
@Adam1989

No okej, do tej pory w sumie tylko o pieniądzach była mowa praktycznie. A jakieś szanse na rozwój tam są? Struktura jakoś umożliwia awans czy nie ma zbytnio na kogo awansować?

Dorota

Czyli nie ma, że jesteś taka zdziwiona? Są tylko szeregowe stanowiska, nie ma żadnych liderów etc? W sumie to nie miałam gdzie o tym poczytać, tym bardziej proszę o jakieś info. Kto jest na zmianie w takim razie, pracownicy i szef?

Ola
Inne

Jako klient chce podziękować za miłą obsługę na hali targowej...wszystkim pracownikom...szczególnie Pani Sylwii Panu Dariuszowi Pani Jwonce z kas...obsługa pierwsza klasa

Paweł
Inne
@Ola

Zgadzam się. Zawsze uśmiechnięci...pozytywnie nastawieni do kijentow...

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SPRZEDAWCA(MIĘSO WĘDLINY) w firmie Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca-magazynier hurtownia z kosmetykami
Kraków
F.u.h. Rena II s.c. Michał Magielski Kamil Magielski
Wyślij CV
logo firmy Agent ubezpieczeniowy
Kraków
F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds.zakupów
Kraków
Ds-Technic sp. z o.o.
(26 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mimi
Pracownik

Mieszkam w pobliżu sklepu na ale 29 listopada i z okna widzę jak po południu zachowują się sprzedawczynie, co 15- 20 minut wychodzą na zmianę na papierosa oczywiście wchodząc do sklepu nie myją rąk tylko od razu na stanowisko pracy, i zamiast zająć się pracą tylko myślą o przerwie. Potem odbija się to na wyglądzie sklepu,syf,brud i ogólnie tragedia. Do południa wygląda to jeszcze nawet, gdyż organizacji pracy przygląda się i uczestniczy w niej kierowniczka,ja ogólnie dziwię się że nie ma żadnych kontroli nad tym co się tam dzieje

Agnieszka
Inne
 Problem

Robiłam zakupy w sklepie przy ul. Brodowicza po raz ostatni! Pracuje w pobliżu, pomimo tego już tu nie wrócę. Poczułam się jak (usunięte przez administratora) gdy Pani w kapciach o krótkich włosach średniego wzrostu ( wyglądąjąca jak z(usunięte przez administratora) łaziła za mną krok w krok przez całe zakupy. Gdy zwróciłam jej uwagę to niegrzecznie odpowiedziała lekceważąc moje słowa. Moim klientom odradzam od tej pory ten sklep bo ma wysokie ceny, niewychowany personel i często brakuje towaru. Widać że kierownictwo w tym sklepie z tandety. Dodatkowo brudno tam.

Jajko
 Pytanie
@Agnieszka

W pobliżu? To pewno fryzjerka, poziom wypowiedzi na to wskazuje

Czarnulka
@Agnieszka

Bzdura ,robie codzienne zakupy i nie mam powodu do narzekania.

Jadwiga
Inne

Robię codziennie zakupy w sklepach przy Ofiar Dąbia. Panie i Panowie są bardzo uprzejmi. Jeśli tylko poproszę o jakoś towar, zawsze mam wszystko zamówione. Kierowniczka jest niesamowita, zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna. Panuje tam super atmosfera, chce się tam robic zakupy.

Sławomir

Jak jest teraz z premiami? Płacą bo wcześniej był sygnał że nie płacili. Teraz też tylko sama wypłata bez żadnych dodatków czy jednak rzucą coś?

Peter
Pracownik
@Sławomir

Jest coś co jakiś czas

Iza
@Peter

Co jaki czas? Na święta jakieś premie sie szykują czy nie bardzo?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *?

ładna
Pracownik
@Pytanie

Jak bedziesz ' posłuszna ' to po 3-ch mies. a jak nie to nigdy

Ewa
@ładna

co niby ma znaczyć to "posłuszna", rozwiniesz wypowiedź ?

agata
Pracownik

W dniu 14.04 2021 o godz.18:44 zapłaciłam za gołąbki wegetariańskie. Przed decyzją zakupu zapytałam ekspedientkę czy są świeże , odpowiedziała że tak bo dostawę mają codziennie. Niestety w sklepie w żaden sposób nie można sprawdzić czy są świeże gdyż nie są pakowane hermetycznie a na etykiecie opisowej nie jest podana data ważności. Gdy otworzyłam w domu okazało się że sam zapach mówił iż nie są świeże a w smaku były wręcz kwaśne. Byłam zmuszona wyrzucić je do kosza. Kupuję w tym sklepie gołąbki raz w tygodniu i niestety dzisiaj po raz ostatni. Zdarzyło się ,że kupiłam w tym sklepie w innych dniach śmietanę, która po otwarciu miała pleśń n wierzchu , przeterminowany keczup i mąkę kukurydzianą z molami. Dzisiejszy zakup sprawił że nie zdecyduję się więcej na jakiekolwiek zakupy w tym sklepie . Wszystkim znajomym , sąsiadom i rodzinie będę opowiadać o w/w zakupach i ostrzegać przed nieuczciwością personelu.

Erwin
@agata

Szanowna Pani czy mogłaby Pani sprecyzować który to sklep z sieci ,, Delikatesy Podwawelskie,,

1
Anna
Pracownik
@agata

Witam W nawiązaniu do Pani opinii chcielibyśmy podziękować za zwrócenie nam uwagi na kwestię związaną z naszym sklepem oraz asortymentem. Jednocześnie,jest nam przykro,że taka sytuacja spotkała Panią w naszym sklepie. Chcemy także zapewnić Panią,że dokonamy wszelkich starań aby podobne zdarzenie nie miało miejsca. Mając na uwadze dobro naszego klienta prosimy o kontakt z kierownictwem sklepu w celu zrekompensowania poniesionych przez Panią strat. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy ,mając nadzieję ,że pozostanie Pani nadal naszym klientem. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów w naszych Delikatesach. Pozdrawiam

Georg
Inne
 Pytanie

Czy Spółdzielnia Podwawelski w o ogóle istnieje? To raczej fatamorgana! W internecie nieaktualne informacje m. in. telefony. Kompromitacja!!

Ja
Pracownik
@Georg

Istnieje istnieje... centrala jest na Daszynskiego przy Hali Targowej

Alan

@Georg a to masz podejrzenia, że firma tak naprawde nie istnieje?

Ja
Były pracownik

Witam.Jesli chodzi o pracę w Podwawelskich.Dużo by tu pisać.Praca jak praca.Najgorsze co może być to całe biuro które znajduje się obok.Wszyscy kierownicy,a kierownika brak.Totalne dno,zer premii wyzysk na każdym kroku,i tylko rozkazy.Nikt cię nie docenia.Nie polecam tam pracy.

Paweł

@kandydat a mówili ze będą dzwonić tak?

No name
 Pytanie
@Paweł

A kiedy byłeś na rozmowie? Jak długo czekasz na telefon?

Kandydat
Kandydat

Rekrutacja w tej firmie to jakaś tragedia byłem na rozmowie w kadrach potem na drugiej w sklepie z kierownikiem kazali wysłać wszytkie dane do umowy wysałem i nikt sie więcej nie odezwał.

Ja
 Pytanie
@Kandydat

A na jakie stanowisko aplikowales?

Gwiazda

Witam,nie polecam pracy w żadnym ze sklepów tej sieci.Między innym przy ul.Daszyńskiego i ul.29Listopada.Główmyn problemem jest zacofanie, przestarzały sprzęt lub jego brak, psujące się kasy samoobsługowe .Kasjerzy i pracownicy ponoszą odpowiedzialność finansową za wszystko,za braki w kasetkach,za towary po terminie lub stłuczkę...Kasjerzy ręcznie liczą kasę w XXl wieku,nadgodzin bardzo dużo,brak drobnych.Firma rodzinna,syn Pani Prezes bardzo niekompetentny,nic nie umie ale bardzo wysoko się nosi,nikogo nie szanuje.Panie z biura udają że o niczym nie wiedzą.Jeszcze raz nie polecam.

MarioG

Nie polecam, jakiś dramat, człowiek przychodzi na rozmowę wszystko fajnie wysyłają cię na jakieś sklepy żeby porozmawiać z kierownikiem (zaznaczam byłem jako do przy uczenia się na zastępcę kierownika) praca nie jakaś skomplikowana bo w handlu swoje już wypracowałem. Dzwonię do kadr a pani Kadrowa mówi mi że ja nie znam PC Market ????‍♂️ gdzie wiedziały jak byłem na rozmowie ze nie znam tego programu. Wogole jakąś pomyłka, sami nie wiedzą co chcą człowiek chętny do pracy i nauki a tu taki kulfon. Dramat polecam jak najdalej się trzymać.

ja

Sieci pracują na różnych programach ,a nowego pracownika zawsze można nauczyć,,,,,

ja

@MarioG czyli rozmowa rekrutacyjna niekompetentnie przeprowadzana z tego co widzę...?

jaga
 Pytanie

Witam,zastanawiam się czy aplikować w tej firmie na kierownika-proszę o opinie.

Kasia
 Pytanie

Witam może mógłby ktoś coś napisać o tej firmie szukam pracy

jola
@Kasia

Praca zmianowa,atmosfera zależy od sklepu i pracowników.mniejszy pęd niż w marketach-ogólnie może być

Kinia
@Kasia

nie polecam jak się przyjmowałam panie miłe jak nie wiem a później każdy się może domyślać

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *?

  Zobacz opinie na temat firmy Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Daszyńskiego 3
  31-537 Kraków
 • NIP: 6750003448 KRS: 0000065020
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *
Przejdź do nowych opinii