Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *

Opinie o Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *

Oluś Nowy wpis

Jestem zainteresowana stanowiskiem managera sprzedaży. Jestem ciekawa pensji. Bo oferują pracę na kontrakcie b2b lub na umowie o pracę. I czy na której z tych umów i dostaje się lepszą kasę netto?? Czy ona jest taka sama i różnica jest tylko formalna? I czy na okresie próbnym też oferują którą z tych dwóch umów, czy jest zlecenie na próbę?

Nowy wpis

@Oluś

Dzień dobry, zapraszamy do aplikacji przez formularz lub przesłanie CV drogą e-mail : zatrudnienie@podwawelska.pl Chętnie ustalimy spotkanie i omówimy z Panią warunki zatrudnienia.

Sąsiadka Lidka

Myślę że największy problem tej firmy to stary zarząd i brak nowoczesnego myślenia. Firma ta powinna się zacząć unowocześniać, bo tak jak każdy kojarzy ją z PRLem to wcale nie mija się z prawdą. Działy marketingu leżą, złe podejście do pracowników co mogliśmy przeczytać w jednej z opinii zamieszczonych na tej stronie, gdzie Pani prezes nakrzyczała na kierowniczkę jednego ze sklepów przy klientach. Moim zdaniem gdyby zarząd się zmienił i wpadły by tam "nowe głowy" firma wyrosła by wyżej i zarabiała więcej. Widać tu bardzo jak potrzebne jest wykształcenie z takich działów jak zarządzanie, marketing czy inne tego typu by prowadzić firmę tak rozbudowaną jak ta. Niestety pani prezes go nie ma i odbija się to na każdym jednym pracowniku w tej firmie. Internet jest wielki i dużo można znaleźć, ale nie znajdziemy tam tylko jednego, jakiej kolwiek pozytywnej opinii na temat pani prezes, a raczej pani "nie znam się, ale udam że wiem o co chodzi".

Roxi
@Sąsiadka Lidka

Tak wykształcenie z tych kierunków byłoby bardzo na plus, ale czy firma braki próbuje zlikwidować chociażby poprzez szkolenia pracownicze? Czytałam w innej opinii, że zatrudniani są specjaliści - jacy to specjaliści?

Sandra
@Sąsiadka Lidka

Zgadzam się. Bardzo stary zarząd, który nie potrafi myśleć i tylko patrzy na swoje korzyści. Co ta firma sobą reprezentuje? Sklepy zaniedbane, personel byle jaki a przecież szukają " specjalistów"???? śmiechu warte... 2 ich sklepy obok siebie a podstawowego towaru nie potrafią zamówić bo ciągłe braki w towarze a szczególnie świeżyzna której notorycznie brak w szczytowych godzinach. To jakaś żenada. Osoba zarządzająca całą spółdzielnią ma ogromne braki w dowodzeniu i nie powinna pełnić takiego stanowiska skoro zwyczajnie się do tego nie nadaje...

Małgorzata Nowy wpis
@Sąsiadka Lidka

Co do tego działu marketingu, to jak liczny jest? Ile osób tam pracuje i czy wiecie, czy zajmują sie wszystko np. mediami społecznościowymi i kampaniami w internecie? Czy do tego biorą zewnętrzną agencję?

Ja Nowy wpis
@Małgorzata

A tam jest dział marketingu?

Mari

Zastanawiam się nad wzięciem udziału w rekrutacji na stanowisko sprzedawcy-kasjerki. 3800 - 4300 zł to widełki zawarte w ogłoszeniu. Czy do przedstawionych kwot dochodzą jeszcze jakieś premie albo prowizje? Wpada jakaś dodatkowa kasa? Atmosfera między ludźmi w porządku?

Jarecki

Cała firma to głęboki PRL. Sklepy stare, sprzęt stary, obsługa stara. (usunięte przez administratora) i epoka kamienia łupanego. Ale Pani Prezes woli wydawać kasę na własne potrzeby, bo uważa że jej wszystko wolno. Zamiast zainwestować w sklepy woli wydawać pieniądze na kolejnego "specjalistę", a słyszałem że teraz zatrudniła aż dwóch. Że też jeszcze nikt w tej firmie się za to nie wziął. Ludzie obudźcie się!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ogrodnika przyjmiemy w firmie Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Wawel198

Czy warto aplikować do pracy u nich teraz, bo opinie o firmie nie są najlepsze ?

Mery
@Wawel198

Opinie były , są i będą złe nie warto aplikować ! Osoba prowadząca spółdz. patrzy na swoja kieszeń , jest wypalona zawodowo , jest na emeryturze ale jej ciągle mało pracownika ma ;gdzieś'

Klarysa
@Mery

Ale tak w Twoim odczuciu to dobre miejsce pracy, szczególnie dla młodych osób? Co to znaczy, że pracownika ma gdzieś? Chyba ludzie mają płacone za swoje obowiązki?

Helenka
@Klarysa

Najniższa krajowa. Wyzysk całkowity. Na nic wnioski o podwyżki i prośby. Wszystko mają gdzieś. Do (usunięte przez administratora)Pani Prezes jest pierwsza.

Zuźka

Cześć, czy można coś więcej prosić o pracy zastępcy kierownika sklepu, bo niestety na stronie to tylko formularze i nic więcej? Czy wymagają wcześniejszego doświadczenia w zarządzaniu? Jak duży jest zespół?

Arek_Ja1987

Już więcej nie pójdę na zakupy do sklepu przy ul. Meissnera mimo że mam blisko. Dziś delikatnie zwróciłem Pani na sklepie ( w średnim wieku) uwagę że truskawki są spleśniałe i z całego koszyka sporo odpadnie. Usłyszałem, że Trudno tak to jest jak się kupuje cały koszyk. No cóż, ja za spleśniałe truskawki nie będę płacić.

Aśja74

Dziękuję miłej pni w błąd na stoisku mięsnym za polecenie tej wędliny, jeden z leprzych sklepów w okolicy

@Aśja74

Często tu przychodzisz? Ta miła pani to regularnie ci poleca? Zastanawiam się czy duża jest rotacja pracowników na tym stanowisku bo sama szukam pracy jako ekspedientka a nie trafiłam jeszcze na żadne ogłoszenie

Ania1979

Sklep przy ul. Brodowcza to totalne dno. Ciężko powiedzieć żeby pracowały tam Panie kasjerki bo niestety są to nieuprzejme baby. (usunięte przez administratora) bije po oczach. Pytasz się o coś a jedna odpowiedzą jest obrażona mina, że w ogóle ktoś się o coś zapytał. Juz tam więcej nie pójdę.

Madzix
@Ania1979

Co Pani z głupoty opowiada, byłam dzisiaj nawet w tym sklepie, co często mi się zdarza i Pani na kasie dziś wieczorem, przemiła, uśmiechnięta, nie ma o co się przyczepić, fakt że częściej ją widuje ostatnio na sklepie.

Czy w firmie Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Sprzedawca, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Adam1989

Plany z kosmosu, a potem gadanie że premia się nie należy bo sklep nie wyrobił. Zawsze jest powód żeby premii nie przyznać

@Adam1989

To sama podstawa ile tak mniej więcej wynosi? I czy czasem jednak udaje się wyrobić tą premie?

Hanna
@Adam1989

Ile sklep musi wyrobić żebyście dostali premie? Ile wtedy tej premi jest? Warta tego zachodu?

@Maria

Najniższa krajowa

@Hanna

Zależy jaki sklep Marne grosze, a wymagają cudów Nie ma się za co starać

@Adam1989

Znaczy czego wymagają? Właśnie chciałabym się zorientować w tej kwestii. Jeśli możesz powiedzieć więcej, to super. Doświadczenie jest potrzebne?

Ola
@Dorota

Doświadczenie nie jest potrzebne, ale płacą marna, premia zależy od Pani Prezes ( zależy jaki ma humor) a raczej go nigdy nie ma ???? ogólnie szkoda zdrowia na tą firmę..Nigdy więcej

@Ola

A oprócz wynagradzania jest ok? Atmosfera w pracy dobra? Może jakie benefity pozapłacowe są? Jakaś karta sportowa albo opieka medyczna?

@Adam1989

No okej, do tej pory w sumie tylko o pieniądzach była mowa praktycznie. A jakieś szanse na rozwój tam są? Struktura jakoś umożliwia awans czy nie ma zbytnio na kogo awansować?

Dorota

Czyli nie ma, że jesteś taka zdziwiona? Są tylko szeregowe stanowiska, nie ma żadnych liderów etc? W sumie to nie miałam gdzie o tym poczytać, tym bardziej proszę o jakieś info. Kto jest na zmianie w takim razie, pracownicy i szef?

Ola

Jako klient chce podziękować za miłą obsługę na hali targowej...wszystkim pracownikom...szczególnie Pani Sylwii Panu Dariuszowi Pani Jwonce z kas...obsługa pierwsza klasa

@Ola

Zgadzam się. Zawsze uśmiechnięci...pozytywnie nastawieni do kijentow...

Mimi

Mieszkam w pobliżu sklepu na ale 29 listopada i z okna widzę jak po południu zachowują się sprzedawczynie, co 15- 20 minut wychodzą na zmianę na papierosa oczywiście wchodząc do sklepu nie myją rąk tylko od razu na stanowisko pracy, i zamiast zająć się pracą tylko myślą o przerwie. Potem odbija się to na wyglądzie sklepu,syf,brud i ogólnie tragedia. Do południa wygląda to jeszcze nawet, gdyż organizacji pracy przygląda się i uczestniczy w niej kierowniczka,ja ogólnie dziwię się że nie ma żadnych kontroli nad tym co się tam dzieje

Agnieszka

Robiłam zakupy w sklepie przy ul. Brodowicza po raz ostatni! Pracuje w pobliżu, pomimo tego już tu nie wrócę. Poczułam się jak (usunięte przez administratora) gdy Pani w kapciach o krótkich włosach średniego wzrostu ( wyglądąjąca jak z(usunięte przez administratora) łaziła za mną krok w krok przez całe zakupy. Gdy zwróciłam jej uwagę to niegrzecznie odpowiedziała lekceważąc moje słowa. Moim klientom odradzam od tej pory ten sklep bo ma wysokie ceny, niewychowany personel i często brakuje towaru. Widać że kierownictwo w tym sklepie z tandety. Dodatkowo brudno tam.

Jajko
@Agnieszka

W pobliżu? To pewno fryzjerka, poziom wypowiedzi na to wskazuje

Czarnulka
@Agnieszka

Bzdura ,robie codzienne zakupy i nie mam powodu do narzekania.

Jadwiga

Robię codziennie zakupy w sklepach przy Ofiar Dąbia. Panie i Panowie są bardzo uprzejmi. Jeśli tylko poproszę o jakoś towar, zawsze mam wszystko zamówione. Kierowniczka jest niesamowita, zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna. Panuje tam super atmosfera, chce się tam robic zakupy.

Sławomir

Jak jest teraz z premiami? Płacą bo wcześniej był sygnał że nie płacili. Teraz też tylko sama wypłata bez żadnych dodatków czy jednak rzucą coś?

Peter
@Sławomir

Jest coś co jakiś czas

Iza
@Peter

Co jaki czas? Na święta jakieś premie sie szykują czy nie bardzo?

Jak długo trwa proces awansu w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *?

ładna

Jak bedziesz ' posłuszna ' to po 3-ch mies. a jak nie to nigdy

@ładna

co niby ma znaczyć to "posłuszna", rozwiniesz wypowiedź ?

agata

W dniu 14.04 2021 o godz.18:44 zapłaciłam za gołąbki wegetariańskie. Przed decyzją zakupu zapytałam ekspedientkę czy są świeże , odpowiedziała że tak bo dostawę mają codziennie. Niestety w sklepie w żaden sposób nie można sprawdzić czy są świeże gdyż nie są pakowane hermetycznie a na etykiecie opisowej nie jest podana data ważności. Gdy otworzyłam w domu okazało się że sam zapach mówił iż nie są świeże a w smaku były wręcz kwaśne. Byłam zmuszona wyrzucić je do kosza. Kupuję w tym sklepie gołąbki raz w tygodniu i niestety dzisiaj po raz ostatni. Zdarzyło się ,że kupiłam w tym sklepie w innych dniach śmietanę, która po otwarciu miała pleśń n wierzchu , przeterminowany keczup i mąkę kukurydzianą z molami. Dzisiejszy zakup sprawił że nie zdecyduję się więcej na jakiekolwiek zakupy w tym sklepie . Wszystkim znajomym , sąsiadom i rodzinie będę opowiadać o w/w zakupach i ostrzegać przed nieuczciwością personelu.

Erwin
@agata

Szanowna Pani czy mogłaby Pani sprecyzować który to sklep z sieci ,, Delikatesy Podwawelskie,,

@agata

Witam W nawiązaniu do Pani opinii chcielibyśmy podziękować za zwrócenie nam uwagi na kwestię związaną z naszym sklepem oraz asortymentem. Jednocześnie,jest nam przykro,że taka sytuacja spotkała Panią w naszym sklepie. Chcemy także zapewnić Panią,że dokonamy wszelkich starań aby podobne zdarzenie nie miało miejsca. Mając na uwadze dobro naszego klienta prosimy o kontakt z kierownictwem sklepu w celu zrekompensowania poniesionych przez Panią strat. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy ,mając nadzieję ,że pozostanie Pani nadal naszym klientem. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów w naszych Delikatesach. Pozdrawiam

Georg

Czy Spółdzielnia Podwawelski w o ogóle istnieje? To raczej fatamorgana! W internecie nieaktualne informacje m. in. telefony. Kompromitacja!!

@Georg

Istnieje istnieje... centrala jest na Daszynskiego przy Hali Targowej

Alan

@Georg a to masz podejrzenia, że firma tak naprawde nie istnieje?

Witam.Jesli chodzi o pracę w Podwawelskich.Dużo by tu pisać.Praca jak praca.Najgorsze co może być to całe biuro które znajduje się obok.Wszyscy kierownicy,a kierownika brak.Totalne dno,zer premii wyzysk na każdym kroku,i tylko rozkazy.Nikt cię nie docenia.Nie polecam tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * - Kraków

• Jak się pracuje w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *?

Zobacz opinie na temat firmy Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *?

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *