Opinie o Golden Connect Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Golden Connect Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Golden Connect Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Connect Sp. z o.o. w Kraków

x Nowy wpis

mich,jeżeli ktoś chce liczyć na poważne pieniądze to na pewno musi się liczyć z tym, że w pierwszej kolejności obcokrajowców nie będą przyjmować. Istotne jest też to aby przedstawić doświadczenie z innych firm z przeszłości to może polepszyć sytuację pracownika.

byt Nowy wpis

Szkoda że tak jest, ale niestety chyba takie polacy mają charaktery że nie bardzo lubią dzielić się tym ile zarabiają. Z tego co wiem to Golden connect to właśnie zajmuje się działalnością centrów telefonicznych czyli inaczej call center. Nie jest to prosta praca na pewno, bo to praca z klientem, nawet jeśli przez telefon

szar-lotka Nowy wpis

wolałabym jednak żeby sprawa wynagrodzeń netto nie była tematem tabu bo zastanawiam się nad zatrudnieniem w Golden connect i chciałabym wiedzieć dokładnie czego mogę się spodziewac po nich finansowo jako pracodawcy? dlaczego ludzie milczą w tym temacie, czy to kwestia strachu czy może jakieś klauzuli?

Chciałem się zapytać o prace w tej firmie , poniewaz jestem zaineteresowany wspolpraca z firma telemarketingowa od zaraz ! jak wygląda atmosfera ? jacy pracuja tam ludzie ? jacy sa szefowie i przełozeni? i ile można zarobić najlepiej maksymalnie i minimalnie , slyszalem ze w telemarketingu jest mozliwosc wynagrodzenia prowizyjnego czy to sie opłaca? i ile na tym mozna maksymalnie wyciagnać ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Golden Connect Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
szef

Dzwonili dziś do mnie z tej firmy z numeru(usunięte przez administratora) Już słyszałem o tej firmie kiedyś. Chcieli wtedy ode mnie zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia zawodu telemarketera (od poprzedniego pracodawcy). Mieli wówczas siedzibę na Lea. Teraz znów do mnie dzwonili. (usunięte przez administratora)

ktos

Myslałam raczej o odejsciu(usunięte przez administratora) ze sie rostali pokojowo . O panu(usunięte przez administratora) niestety nie wiem jak .... ale uwazam ze firme prowadzą powazni ludzie i nie powinni udzielac sie na forach w taki prostacki sposób bo to zle swiadczy . Nie wolno prowadzic takiej złej kampani przeciwko nikomu , trzeba umiec iśc z godnoaścia przez to krótkie zycie . (usunięte przez administratora) mial z pewnościa swoje powody (usunięte przez administratora)swoje ale to jest sprawa raczej nie publiczna tylko ich dwojga ! Nie macie gdzie pracowac ? nie wierze ...(usunięte przez administratora)prowadzi rekrutacje inne firmy też ... wiec po co te pomyje tu wylewac .. w kazdej firmie jest raz lepiej raz gorzej ale to nie nasza sprawa . Emocje powinny pozostac w domu . Rozwiazcie swoje problemy poza pracownikami , forami a przy tym szanujcie sie ! bo wszystko co złe wraca do nas ! Ja zycze powdzenia .

TERLEK

JAK MOŻNA NAZWAĆ ROZSTANIE, KIEDY (usunięte przez administratora)PRZYCHODZI DO PRACY I NIE MOŻE DOSTAĆ SIĘ DO DRZWI BO SZANOWN(usunięte przez administratora)WYMIENIŁ ZAMKI W DRZWIACH ???????? TO NA PEWNO NIE JEST POKOJOWE ROZSTANIE TYLKO PO PROSTU BRUTALNIE GO (usunięte przez administratora) ZNAM JEDNEGO I DRUGIEGO. GDY BYLISMY SPS-EM WSZYSTKO BYŁO OK, Z (usunięte przez administratora) MOŻNA BYŁO O WSZYSTKIM POGADAĆ - JAK Z KOLEGĄ A NIE JAK Z SZEFEM. GDY POJAWIŁ SIĘ(usunięte przez administratora) - DUŻO OSÓB WYSTRASZYŁO SIĘ, OD SAMEGO POCZĄTKU MIAŁ ZŁĄ OPINIĘ, I DOPROWADZIŁ DO TEGO ŻE WIELE OSÓB POZWALNIAŁO SIĘ SAMYCH, CZĘŚĆ ON POZWALNIAŁ...A (usunięte przez administratora) TO CHYBA DOBRZE DAJE ŻE JĄ JESZCZE TRZYMA, BO NA KIEROWANIU ZESPOŁEM SPRZEDAŻOWYM TO SIĘ ONA ZUPEŁNIE NIE ZNA..

ktos

bilety na przedstawienie pt goldenconnect mozna kupic u ciebie w (usunięte przez administratora)matole

Ludzie............... co to za brednie ! Zrobiliście tu smietnik w prywatnych jakiś rozgrywkach . Znam Firmę Golden i jej obecnych szefów i znam tez jak ktoś ujol powyżej wyrzuconego wspólnika ;-) .. cóż chyba nikt go nie wyzucił tylko Panowie poprostu sie rostali . Skąd wy macie takie informacje ? Az dech zapiera ! Moje zdziwienie jest wieksze ze angazuje sie w to nawet zarzad Golden . Panowie troszke szacunku dla siebie i dystansu do sprawy . Dzis ja aż wstydze sie za was !!!! To co tu przeczytałam nie mieści mi sie w głowie ! Ludzie kochani młodzi gniewni szanujmy sie nawzajem , bo obrzucanie kogoś błotem nie mając racji to brak szacunku nie do osoby obrzucanej tylko do samej siebie ! Pomyślmy czasem czy warto ? Czy nie lepiej poprostu zmienic prace , znaleśc sie w innym miejscu ? z innymi ludzmi ? Zycze usmiechu wszystkim skrzywdzonym i tym drugim tez .

sluchawka

Nie ośmieszaj się...Nie jestem żadną z tych osób które tu wymieniasz..........Poza tym myślę, że to poniżej pasa co Wy tu wyprawiacie.Jeśli ktoś coś pisze dobrze, to od razu oczerniacie go. Myślę, że to kwestia personalnych rozgrywek, a to nieładnie. Ten portal temu nie służy.

........

słuchawka to kto ,jakie toto pyskate i cwane ? szef pan(usunięte przez administratora) ,może (usunięte przez administratora)- pierwsza trójka w tej firmie ! jesteście jak "cyrkowcy " i to co tam u was w firmie się dzieje to jak w cyrku ,gdzie można kupić bilety na przedstawienie pt. Goldenconnect ?

sluchawka

A skąd Ty o tym wiesz? jesteś tym " wyrzuconym" wspólnikiem i się wyżywasz może? tak wynika z tego co piszesz

szara

boze ludzie jacy wy czasem dziwni jestescie! po waszych komentarzach widac od razu kto zna sie na rzeczy a kto nie i tylko bzdury pisze! pokazcie mi chociaz jeden call center z orange czy z czegos gdzie kasa za np luty jest pod koniec lutego... nie ma takich miejsc! a wiecie czemu? bo to centertel wysyla zestawienie wyplat z miesiecznym opoznieniem zeby w razie czego jak beda jakies odmowy to uwzglednic... i tak jest wszedzie i to nie jest wina szefow. i tak nie jest najgorzej jesli o to chodzi bo w gc wyplata jest ostatniego kolejnego miesiaca a w wiekszosci tego typu biur jest jakos dwa tygodnie pozniej... blagam was weryfikujcie najpierw jakos to co piszecie bo naprawde az przykro sie czyta te bzdury!

były

firma na LEA wogóle nie funkcjonował ,zaczeła po przeprowadzce na (usunięte przez administratora)

były

ŻAL to ciebie słuchawka ! broń się ,broń ! ciekawe że aż sam szef angażuje się w obronę ,cóż trzeba dbać o zepsutą już reputacje firmy,trzeba kłamać bo to jedyny twój sposób na obrone,jak ci się nie podoba jakis wpis to zaraz telefon do administratora żeby usunął -paranoja!! to że twoja firma jest zgłoszona do (usunięte przez administratora)

ala

Wcale nie wywalili szefa. Firma Golden Connect jest własnością (usunięte przez administratora) nikogo więcej.

aloalo

Skoro firma świetnie prosperowała na ul.Lea, to dlaczego przeniosła się na ul.Makuszyńskiego?? Nie rozumiem...

słuchawka

Piszesz nieprawde. Bo firma GC od początku swojej dzialalności byla na LEA a na Makuszynskiego byl SPS. To po pierwsze. Padł Plus i rozpadł sie zespół. Firma Golden Connect przyjęła część ludzi z Plusa, bo część odeszła do Pana S. Więc mieliście pracę dzięki temu. Wystawiacie sobie opinię, pisząc takie bzdury, podzejrzewam za namową Waszego wspaniałego byłego Szefa P.S. Poproście go o pracę.

sluchawka

Wiecie, co? jak czytam te wszystkie pomyje, to myślę, że żal mi Was. Nie zyjemy w czasach niewolnictwa i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Podajcie informacje sprawdzone, bo jak chcecie na portalu wylać swoje żale, to nieładnie. No i jestescie w swoich opiniach niekonsekwentni alo podzieleni, bo jak sie czyta opinie o firmie SPS w ktorej tak Wam ponoć było dobrze, to skad tyle tam negartywnych opinii? Poczytajcie sobie, a teraz tu piszecie to samo. P.S pracowal dla Plusa i dla Orange jednoczesnie, a jak sie ktos domysla, sa to konkurencyjne sieci, to moze sie zastanowcie dlaczego dalej nie pracuje? (usunięte przez administratora).odszedl sam. A ze zmiany sa, bo kazda firma chce zarabiac na swoje koszty i czy jest w tym cos zlego? Zastanowcie sie, zamiast pracowac w warunkach jakie byly na Makuszynskiego,(nora) jest nowe biuro? Zastanowcie sie co piszecie.A skoro tak Wam bylo dobrze z poprzednim(usunięte przez administratora) to idzcie do nich pracowac!!!! I nie wciskajcie sie w osobiste sprawy waszych szefow, bo do waszego nikt sie nie wciska.Praca to praca.a Wy juz 18 lat chyba dawno skonczyliscie.Dorosnijcie!!!! albo poszukajcie pracy w portalach plotkarskich.

babuszka

(usunięte przez administratora), co widać w przesyłkach które wracają nie odebrane przez klientów. Bo jak można zareagować jak dostaje się umowę przykładowo na 5 nowych numerów ?? W rozmowie z klientem, owszem - informują o tym, ale odsuwając mikrofon od ust - co by klient czasem nie usłyszał. Robią z ludzi jeleni, ale już niedłuugo. Sami się o tym przekonają.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Connect Sp. z o.o. - Kraków

Golden Connect Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Lenartowicza 7 lok. 7
    31-138 Kraków

Golden Connect Sp. z o.o.