Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *

Opinie o Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *

@kandydat a mówili ze będą dzwonić tak?

No name
@Paweł

A kiedy byłeś na rozmowie? Jak długo czekasz na telefon?

Rekrutacja w tej firmie to jakaś tragedia byłem na rozmowie w kadrach potem na drugiej w sklepie z kierownikiem kazali wysłać wszytkie dane do umowy wysałem i nikt sie więcej nie odezwał.

@Kandydat

A na jakie stanowisko aplikowales?

Gwiazda

Witam,nie polecam pracy w żadnym ze sklepów tej sieci.Między innym przy ul.Daszyńskiego i ul.29Listopada.Główmyn problemem jest zacofanie, przestarzały sprzęt lub jego brak, psujące się kasy samoobsługowe .Kasjerzy i pracownicy ponoszą odpowiedzialność finansową za wszystko,za braki w kasetkach,za towary po terminie lub stłuczkę...Kasjerzy ręcznie liczą kasę w XXl wieku,nadgodzin bardzo dużo,brak drobnych.Firma rodzinna,syn Pani Prezes bardzo niekompetentny,nic nie umie ale bardzo wysoko się nosi,nikogo nie szanuje.Panie z biura udają że o niczym nie wiedzą.Jeszcze raz nie polecam.

MarioG

Nie polecam, jakiś dramat, człowiek przychodzi na rozmowę wszystko fajnie wysyłają cię na jakieś sklepy żeby porozmawiać z kierownikiem (zaznaczam byłem jako do przy uczenia się na zastępcę kierownika) praca nie jakaś skomplikowana bo w handlu swoje już wypracowałem. Dzwonię do kadr a pani Kadrowa mówi mi że ja nie znam PC Market ????‍♂️ gdzie wiedziały jak byłem na rozmowie ze nie znam tego programu. Wogole jakąś pomyłka, sami nie wiedzą co chcą człowiek chętny do pracy i nauki a tu taki kulfon. Dramat polecam jak najdalej się trzymać.

Sieci pracują na różnych programach ,a nowego pracownika zawsze można nauczyć,,,,,

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ogrodnika przyjmiemy w firmie Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

@MarioG czyli rozmowa rekrutacyjna niekompetentnie przeprowadzana z tego co widzę...?

jaga

Witam,zastanawiam się czy aplikować w tej firmie na kierownika-proszę o opinie.

Witam może mógłby ktoś coś napisać o tej firmie szukam pracy

jola
@Kasia

Praca zmianowa,atmosfera zależy od sklepu i pracowników.mniejszy pęd niż w marketach-ogólnie może być

Kinia
@Kasia

nie polecam jak się przyjmowałam panie miłe jak nie wiem a później każdy się może domyślać

Dorota

Dawno nikt nie pisał nic o pracy w Podwawelska. Szkoda, bo ciekawi mnie, jak się tam pracuje. To praca zmianowa?

Kozak

Jak się pracuje? Może firma [potrzebuje teraz pracowników?

Julita

@japracujepss, a możesz napisać coś więcej? Wcześniej starałam się dowiedzieć czegoś na temat umowy, atmosfery panującej w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców, ale nikt nie potrafił tego opisać. Skoro pracujesz to może wypowiesz się w tym temacie?

@Julita

Jest ciężko jak wszędzie ale nie ma takiego pędu jak w marketach, klient fajny szanuje nas. atmosfera?_ sami ja stwarzamy Więc nawet ok ,wiadomo że za leżenie nikt nie płaci

@Ja pracuje Pss

Jeszcze zeby biuro i pani prezes szanowało to co robimy dla firmy a nie ciągłe nękanie i wykorzystywanie bez wolnychh dni ,braku urlopów ,praca za marne grosze (najniższa krajowa ) może nowi jak przychodza to sie z nimi obchodzi delikatnie bo zaraz odchodzą ,Betony beda pracowac bo gdzie pójdą jak maja kilka lat do emerytury, więc sie nimi tyra i poniewiera ile sie da a nowy to taka swieta krowa nie musi nic umiec byle byl sztuka się liczy.Pracuje tam długo i znam dobrze jak wygląda praca w tej firmie.Fakt atmosfere tworzą ludzie i to jest jeden plus pracy tam cała reszta nie do polecenia.

Ona
@pracownik

To samo w zachęcie ...stary do opier....nia nowy święta krowa

Rafaello

Mam pytanie kto zgadnie ile dni w roku przebywa na urlopie synek pani prezes d. Nikt

Rafaello
@Rafaello

Mozna to zglisic odpowiedniej instytucji kontrolujacej okres urlopow, czas pracy pracownikow itp...chetnie sie tym zajmą.

@Rafaello

Ile?

Adela

W Olkuszu ta sama żeżnia pss to komuna i czas prlu po prostu syfffffff nie polecam nokomu????

Nie w tej firmie !!!

Domi

Szukam rzetelnej opini na temat pracy w PSS jako sprzedawca

@Domi

Zależy od dnia godz sytuacji jak wszędzie raz lepiej raz gorzej

Anita

Czy wiecie coś o pracy w firmie?

Viki
@Anita

Czytać nie umiesz?

marina

Proszę o jakąś opinię jak wygląda praca w biurze w PSS ? Zastanawiam się czy warto tam iść ?

@marina

Istnie rodzinna sielanka hahhahaha na początku a potem gorzej niż w (usunięte przez administratora),Terror goni terror Nie polecam!!!

Janek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Julita

@Viki Twój komentarz zawiera obelgi, a takie treści będą usuwane z tego forum, zgodnie z regulaminem serwisu https://www.gowork.pl/regulamin . Każda wypowiedź powinna być merytoryczna.

Julita

Komentujecie swoje doświadczenie jako klientów, a czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy Podwawelska Spółdzielnia Spożywców i mógłby nam przybliżyć warunki pracy jakie tam zastał oraz atmosferę? Jestem ciekaw, jak wygląda oferta tego pracodawcy na tle konkurencji. Podzielcie się swoją wiedzą.

@Julita

Podwawelska to żadna konkuręcyjna firma może jedynie w wymaganiach nie do konca jasnymi ,ciągle coś innego sie oczekuje co innego przy zatrudnieniu się mówi a potem jest zupelnie cos innego.Byle złapac pracownika ja jeszcze tam pracuje ale rozglądam sie za czyms innym bo w takim stresie i ciaglej niewiadomej nie mozna dlugo pracowac.Zanim sie przyjelam do tej firmy czytalam opinie i zbagatelizowałam to a okazało sie ze ludzie tam piszący opisują całą prawde o tej firmie.Obiecane nie musi byc dane :) Pięknie zachwalic a potem jakos to bedzie tak tam dziala rekrutacja Nie polecam pracy w Podwawelskiej

naiwniak
@Julita

Julita szkoda twojego czasu na ta firme w (usunięte przez administratora) szybko sie wpada gorzej z niego wyjsc:))) Jedna wielka sciema

Ulka

Za leżenie nikt nie będzie płacił!!!

klientka
@Ulka

Tyle opini negatywnych myśle ze nie bez powodu !! Robie zakupy w jednym ze sklepów tej firmy i widze co tam się dzieje wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Zostaw merytoryczną opinię o Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * - Kraków

• Jak się pracuje w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *?

Zobacz opinie na temat firmy Podwawelska Spółdzielnia Spożywców * tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *?

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców *