Opinie o Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. w Kraków

Podobno pracując jako Pracownik Produkcji można liczyć na 7400 na rękę. Czy to prawda?

Hania Nowy wpis

Nie widzę ofert (usunięte przez administratora) na produkcji, ale właśnie może to dobry czas, aby czegoś więcej się dowiedzieć. Np. dla mnie nie jest problemem brak makeupu i lakieru na paznokciach, natomiast chciałabym wiedzieć, czy naważanie i dozowanie surowców odbywa się na akord, czy bardziej na dokładność i precyzję? Jestem uzdolniona raczej w tym drugim, a pośpiechu nie lubię.

Swego czasu mieli ofertę dla Digital Marketing Specialist i kojarzę, że ogłoszenie wyglądało naprawdę okej. Zapamiętałam, że dużo pisali o samodzielności, realnym wpływie na rozwój działu i zastanawiam się, czy faktycznie pokrywa się to z rzeczywistością i pracownik ma tu wolną rękę — oczywiście w granicach normy:) Podpowiecie mi jak wygląda struktura działu, zarobki i co z pracą hybrydową?

Witam. Czy to prawda, że pracując w firmie Fagron na produkcji nie można mieć makijażu ani polmalowanych paznokci?

Zbigniew Nowy wpis

Rozumiem, a pracownicy mają jakieś ochronne ubrania na produkcji i dodatkowo też rękawiczki? Jest to potrzebne jak takie środki ostrożności czy można pracować w prywatnych ciuchach?

@pracownik Nowy wpis

Tak to prawda ... to że względu na bezpieczeństwo oraz higienę bo ma się styczność z różnymi produktami

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko RECEPCJONISTKA/A (SALON FRYZJERSKI, CH ARKADIA) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Cytryna

U mnie proces rekrutacji trwał nieco ponad 1 miesiąc w trakcie którego odbyłam dwie rozmowy-najpierw z HR, później przełożonym. Pierwsza przez teamsa, kolejna-telefoniczna.

Anna.

Długo to się czeka w ogóle na pierwszy odzew od Hr, czy się dziękuje od razu kandydatowi, czy zamierza się przeprowadzić rozmowę itp. Częstą praktyka jest również powielanie w kółko tych samych ogłoszeń. To co nikt się nie zgłosił za pierwszym razem, że znowu trzeba ponawiać ogłoszenia? To może warto podziękować kandydatom z pierwszej tury, żeby nie mieli złudzeń.. Dziwny sposób rekrutacji, przynajmniej ja się wcześniej z takim czymś nie spotkałam.

Firma Fagron strasznie długo rekrutuje na stanowiska pracy podane w ogłoszeniach. Jeśli nawet firma wybiera kilku kandydatów, którymi jest zainteresowana , ale nie ma czasu przeprowadzić jeszcze rozmów, to chociaż odrzuconym kandydatom pasożytowałoby napisać, że dziękujemy za aplikację, żeby osoby wiedziały, czy mogą liczyć na prace, czy nie. Dziękuję

Nie zadzwonili, żadnego odzewu nie było. Nic nie wiem, czy od razu zostałam odrzucona, czy mam szansę na zatrudnienie. Nic nie wiem i strasznie długo to trwa.

Patrycja

kiedy firma cos zrobi z team leaderem ktory ciagle zatruwa atmosfere w pracy poprzez swoje klamstwa manipulacje i traktowanie ludzi z gory? niektorym ewidentnie przydalo by sie nauczyc jak panowac nad soba wiec zamiast wydawac pieniadze na szkolenia ze zjawiska bardzo powszechnego w dużych firmach zaczynajacego sie od liter (usunięte przez administratora).... warto wyslac poszczegolne jednostki do psychologa, Bo jak widac nasze zgloszenia nic nie daja i osoby ktorych dawno juz tu powinno nie byc nadal sa i maja sie dobrze. Niech HR(usunięte przez administratora) w koncu sie obudza.

judsyd

Niestety nie udało mi się zdobyć pracy w firmie Fagron, ale Panie przeprowadzające proces rekrutacyjny zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rekruterzy to prawdziwa wizytówka firmy. Jak widać można zweryfikować kandydata w sympatycznej, pełnej kultury i szacunku atmosferze :) Mam nadzieję, że stanie się to standardem w naszym kraju.

Czy w firmie Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak. Są szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

Emilia

W pełni opłacane przez pracodawce?

Jestem wieloletnim pracownikiem Firmy Pharma-Cosmetic a potem Pharma-Cosmetic Fagron i uważam że drugiego takiego hojnego a jednocześnie sprawiedliwego szefa jak Śp. Pani Katarzyna Adamowicz nie ma i będzie. Ta firma idzie na (usunięte przez administratora) bo tu się myśli tylko o wynikach a nie o ludziach, których traktuje się jak (usunięte przez administratora) Życzę powodzenia dalszej działalności i pozdrawiam serdecznie Pana Menagera, który poprzedniemu Właścicielowi nie dorasta do pięt

Persona Non Grata

to bardzo smutne co sie wyprawia w tym miejscu i szczeże mówiac gdyby nie kredyt i rodzina na utrzymaniu to już dawno by mnie tam nie było. podobno firmę "tworzą" ludzie i skoro tak to ta firma istniec nie powinna. pomijam kwestie finansowe bo to mały pikuś w porównaniu z tym jak się tam traktuje ludzi. gdy pracowaliśmy w biurze jeszcze jakoś było, a teraz gdy nikt nie widzi i nie słyszy, przełożeni pozwalaja sobie na zbyt wiele w stosunku do pracowników i czują się bezkarni bo przecież dojeżdżają kogoś bez świadków. wierzę w sprawiedliwość i liczę na to że te osoby poniosą konsekwencje swojego postępowania,inaczej przestaje wierzyć we wszystko w co wierze

Kolejny_Anonim

Pojawiło się ogłoszenie o pracę w dziale utrzymania ruchu. Czy ktoś z tego działu może się wypowiedzieć n/t warunki warunków? Tj. zaplecze techniczne, atmosfera.. Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

Jagoda B.

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic pozytywnego na temat tej firmy. Z dnia na dzień i z tygodnia na tydzień jest gorzej, a ja sam jestem na etapie szukania nowej pracy. Zacznę od tego, że "kadra zarządzająca" jest do wymiany. Pan Manager nie potrafi zarządzić sam sobą, a co dopiero innymi. Poza tym jest osobą, która "jedzie" podczas całej swojej egzystencji w tej firmie na układach, układzikach i ma swoich pupilków, których broni i których skrzywdzić nie pozwoli, pomimo tego,że te osoby się obijają i nie mają podstawowej wiedzy merytorycznej na temat czynności, które notabene wykonują. Nie będę się rozwodzić na temat poziomu znajomości języka angielskiego Pana "menedżera", bo jest żenująco niski, co sprawia,że jako Polska jesteśmy pośmiewiskiem przed klientem zagranicznym, który ledwo rozumie przekaz Pana "kierownika". Dalej - (usunięte przez administratora) którego nikt nie zgłasza, bo wszyscy (niestety łącznie ze mną) się boją, poza tym mamy poczucie,że i tak by to nic nie zmieniło. Kolejna kwestia to zarobki - osoby przychodzące z zewnątrz tudzież "pupile" zarabiają dużo więcej, niż osoby pracujące tu od lat 10 i więcej. Nie polecam, nie przychodźcie tutaj, bo skończycie na kozetce u psychiatry, ewentualnie na terapii leczenia uzależnień.

cirque du soleil

Rok 2020 był tragiczny. Nie dostaliśmy 13 premii, a zarząd w Polsce okazał się słaby i skompromitowany W czasach pandemii wszystkie firmy farmaceutyczne zanotowały wzrost obrotów u Nas spadek i zwolnienia nie tylko na produkcji. Za taki obrót sprawy odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie dyrektor sprzedaży który nie umiał sobie poradzić z dostosowaniem do potrzeb rynkowych. Decyzje o likwidacji bezpośrednich kanałów dystrybucji okazały się błędne. Nade wszystko nasza ulubienica "bananowa lady" poprzez nieznajomość procedur GMP nie dokonała prawidłowych odbiorów SAT oraz FAT przez co nowy zakład wytwórczy w Trzebini i procedury zostały opóźnione. HR jak zawsze dobrze zatuszuje sprawę aby zarząd w Holandii się nie dowiedział o nieprawidłowościach. Jeśli się zgadzacie z moja opinia kliknij uśmiech jeśli nie to kliknij smutek. Lub najlepiej dodaj swoja opinię.

ania
@cirque du soleil

może warto zawiadomić zarząd w Holandii samemu

Joasia
@ania

Jedyna rozsądną decyzja wydaje sie dymisja dyscyplinarna osob odpowiedzalnych za ten bajzel: Biront, Zmurko, Zobaczymy co zrobi HR.

Dareczek
@Joasia

Biront to zbyt wielki bogacz. Nie do ruszenia. Bezduszny typ. Logfarma, Fagron, Galfarm. Miliony, mioliony....

kris

witam sam jestem ciekaw o tej firmie info podobno maja ludzi tu zatrudniac w trzebini na produkcji..? jak ktos cos wie pisac

INES

Witam , chciałam. zapytać czy praca w firmie jest ciężka jak atmosfera w pracy czy z kierownictwem idzie się dogadać np.w sprawie urlopów i jak zarobki czy są jakieś premie.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Damian
@INES

Udało Ci się może dowiedzieć czegoś poza forum, na temat pracy w firmie Pharma-Cosmetic-Fagron? Pytam o to, ponieważ zauważyłem, że pytałeś o bardzo istotne kwestie. Fajnie, gdybyś miał ochotę tak po prostu podzielić się z nami tym, co udało Ci się dowiedzieć. Mocno Cię do tego zachęcam i czekam na odpowiedź.

Ciekawa

Witam, pojawiają się oferty pracy w Trzebini, na kiedy planowane jest uruchomienie nowej lokalizacji?

Ela

Czy są albo będą przyjścia pracowników do nowej lokalizacji? I ile będzie zmian w Trzebini? A kiedy tak wogole rusza w Trzebini praca. Dzięki za info.

@Ela

Tak

Widziałam ostatnio ofertę na chemika analityka? Czyli przyjmują do nowej lokalizacji???

Celina

Patologie w naszej firmie wynikają z popsutej kultury korporacyjnej, zwłaszcza w oddziałach krajowych, w których nie ma sprawnego systemu odpowiedzialności. To pozwala ludziom na wysokich stanowiskach managerskich robić złe rzeczy bez żadnych konsekwencji. Działy HR skonstruowane są tak, żeby bronić firmy, a nie osób, które w niej pracują. To często prowadzi do iście kafkowskich scenariuszy w sytuacjach, kiedy ofiary naruszeń próbują zgłaszać je swoim przełożonym. Firmie o wiele łatwiej jest zamieść pod dywan pojedyncze przypadki, niż ukryć sprawę wtedy, kiedy dotyczy ona dużej grupy pracujących w niej osób. Może czas przerwać udawać ze się nic nie dzieje u nas w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.?

Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pasternik 26
    31-354 Kraków

Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.