Opinie o Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. w Kraków

krysia

Niestety moje posty są usuwane co nie świadczy dobrze o pracodawcy Fagron Obecnie na wskutek błędnych decyzji Bożeny Żmurko z kontrolingu oraz złych i przestrzelonych decyzji sprzedażowych za sprawa Roberta Bironta skutki są opłakane w postaci zwolnień pracowników z długoletnim stazem oraz bezpodstawnych nagan dyscyplinarnych. Zle się dzieje u nas. Ci slabi liderzy na kluczowych stanowiskach powinni odejsc gdyz nie maja cech przywodzczych aby ciągnąć nasza firmę do przodu. Zobaczymy jak z 13 pensja będzie za rok 2020???

cirque du soleil

Rok 2020 był tragiczny. Nie dostaliśmy 13 premii, a zarząd w Polsce okazał się słaby i skompromitowany W czasach pandemii wszystkie firmy farmaceutyczne zanotowały wzrost obrotów u Nas spadek i zwolnienia nie tylko na produkcji. Za taki obrót sprawy odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie dyrektor sprzedaży który nie umiał sobie poradzić z dostosowaniem do potrzeb rynkowych. Decyzje o likwidacji bezpośrednich kanałów dystrybucji okazały się błędne. Nade wszystko nasza ulubienica "bananowa lady" poprzez nieznajomość procedur GMP nie dokonała prawidłowych odbiorów SAT oraz FAT przez co nowy zakład wytwórczy w Trzebini i procedury zostały opóźnione. HR jak zawsze dobrze zatuszuje sprawę aby zarząd w Holandii się nie dowiedział o nieprawidłowościach. Jeśli się zgadzacie z moja opinia kliknij uśmiech jeśli nie to kliknij smutek. Lub najlepiej dodaj swoja opinię.

?
Kandydat

Czy to prawda, że Fagron obecnie składa wypowiedzenia swoim pracownikom?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.?

kris Nowy wpis
Kandydat

witam sam jestem ciekaw o tej firmie info podobno maja ludzi tu zatrudniac w trzebini na produkcji..? jak ktos cos wie pisac

INES
Kandydat

Witam , chciałam. zapytać czy praca w firmie jest ciężka jak atmosfera w pracy czy z kierownictwem idzie się dogadać np.w sprawie urlopów i jak zarobki czy są jakieś premie.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Damian Nowy wpis
@INES

Udało Ci się może dowiedzieć czegoś poza forum, na temat pracy w firmie Pharma-Cosmetic-Fagron? Pytam o to, ponieważ zauważyłem, że pytałeś o bardzo istotne kwestie. Fajnie, gdybyś miał ochotę tak po prostu podzielić się z nami tym, co udało Ci się dowiedzieć. Mocno Cię do tego zachęcam i czekam na odpowiedź.

Ciekawa Nowy wpis

Witam, pojawiają się oferty pracy w Trzebini, na kiedy planowane jest uruchomienie nowej lokalizacji?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Technik Wydziałowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

cirque du soleil

@cirque du soleil

może warto zawiadomić zarząd w Holandii samemu

Joasia
@ania

Jedyna rozsądną decyzja wydaje sie dymisja dyscyplinarna osob odpowiedzalnych za ten bajzel: Biront, Zmurko, Zobaczymy co zrobi HR.

Ela
Kandydat

Czy są albo będą przyjścia pracowników do nowej lokalizacji? I ile będzie zmian w Trzebini? A kiedy tak wogole rusza w Trzebini praca. Dzięki za info.

Anonim
@Ela

Tak

Anonim
Kandydat

Widziałam ostatnio ofertę na chemika analityka? Czyli przyjmują do nowej lokalizacji???

Celina

Patologie w naszej firmie wynikają z popsutej kultury korporacyjnej, zwłaszcza w oddziałach krajowych, w których nie ma sprawnego systemu odpowiedzialności. To pozwala ludziom na wysokich stanowiskach managerskich robić złe rzeczy bez żadnych konsekwencji. Działy HR skonstruowane są tak, żeby bronić firmy, a nie osób, które w niej pracują. To często prowadzi do iście kafkowskich scenariuszy w sytuacjach, kiedy ofiary naruszeń próbują zgłaszać je swoim przełożonym. Firmie o wiele łatwiej jest zamieść pod dywan pojedyncze przypadki, niż ukryć sprawę wtedy, kiedy dotyczy ona dużej grupy pracujących w niej osób. Może czas przerwać udawać ze się nic nie dzieje u nas w firmie.

?
Kandydat

Czy to prawda, że Fagron obecnie składa wypowiedzenia swoim pracownikom?

floyd
@?

taak taka decyzja zarządu. obroty spadły i to jest konsekwencja

@?

tak

@floyd

Szkoda że nikt wcześniej tego nie zauważył .

Paweł
@ania

Operational update New GMP-repackaging plant in Poland As indicated in the semi-annual results publication, the construction of the new GMP facility in Krakow, Poland, for the repackaging of raw materials has been slightly delayed due to the COVID-19 pandemic and the facility is expected to be operational in early 2021. This new facility is expected to result in a structural annual margin improvement of € 2 million. Jeśli osoba która się tym zajmowała nie zrobiła tego na czas czyli nasza Bożenka Żmurko to nie ma się co dziwić ze sa opoznienia. Ta osoba jest odpowiedzialna za obecna sytuacje. Wiemy jak podkopywała autorytet Tomka Kani, a później nie zrobiła nic jako osoba odpowiedzialna za zorganizowanie projektu Trzebinia.

krysia

zainteresowany

Taki spokój od jakiegoś czasu ? Powiedzcie czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Zuza

Dobra firma to i pracę mamy dobrą, choć firma wymagająca ale pracę polecam.

Kto pyta nie bladzi
@Zuza

Czy mozesz napisac cos wiecej na temat warunkow pracy?

Nie ufamy plotkom na temat przedsiębiorstwa Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. w miejscowości Kraków. Dodaj rzetelną i szczerą opinię na temat tego pracodawcy. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pasternik 26
    31-354 Kraków
  • NIP: 6772375660 KRS: 0000466635
Pharma-Cosmetic-Fagron Sp. z o.o.