Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.
3 5 6 1

Opinie o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.

Dominika

Nadal nie powiedzieliście nic nowego o pracy w firmie Aspergo. Z pewnością od 2016 roku sporo się zmieniło. Jakie są wasze wrażenia w tej kwestii? Czy firma poszukuje teraz nowych pracowników? Jakie warunki oferuje?

Dominika

Na początku czerwca pojawiły się ogłoszenia do pracy w ASPERGO na stanowisko Asystent Brokera. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

3er

@Olga a powiedz mi na jakim stanowisku u nich pracowlas? wiesz atmosfera w firmie jest wazna..oby kazda mogla sie taka pochwalic byloby super przeciez

anonim

(usunięte przez administratora)

Aspergo

Zapraszam do mnie. Bez zbędnego stresu. Pozdrawiam Grzegorz Szwejser

Aspergo

Jakiś własny pomysł na siebie?

anonim

(usunięte przez administratora)

Aspergo

Witam nam też można zadawać pytania. Zapraszam na spotkanie. Pozdrawiam Grzegorz Szwejser

Zostaw opinię o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. - Kraków

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.