Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.

Adres: Przemysłowa 13 lok. 73, 30-701 Kraków

NIP: 6772295300 KRS: 0000285649

Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Dominika
 Opinia

Nadal nie powiedzieliście nic nowego o pracy w firmie Aspergo. Z pewnością od 2016 roku sporo się zmieniło. Jakie są wasze wrażenia w tej kwestii? Czy firma poszukuje teraz nowych pracowników? Jakie warunki oferuje?

Dominika
 Opinia

Na początku czerwca pojawiły się ogłoszenia do pracy w ASPERGO na stanowisko Asystent Brokera. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

3er
 Opinia

@Olga a powiedz mi na jakim stanowisku u nich pracowlas? wiesz atmosfera w firmie jest wazna..oby kazda mogla sie taka pochwalic byloby super przeciez

Tak23Nie

Zapraszam do mnie. Bez zbędnego stresu. Pozdrawiam Grzegorz Szwejser

Opinia

Jakiś własny pomysł na siebie?

Tak2Nie

Opinia

Witam nam też można zadawać pytania. Zapraszam na spotkanie. Pozdrawiam Grzegorz Szwejser

Tak3Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.