Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Na początku czerwca pojawiły się ogłoszenia do pracy w ASPERGO na stanowisko Asystent Brokera. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

3er
użytkownik zarejestrowany

@Olga a powiedz mi na jakim stanowisku u nich pracowlas? wiesz atmosfera w firmie jest wazna..oby kazda mogla sie taka pochwalic byloby super przeciez

Zapraszam do mnie. Bez zbędnego stresu. Pozdrawiam Grzegorz Szwejser

Aspergo

Jakiś własny pomysł na siebie?

Aspergo

Witam nam też można zadawać pytania. Zapraszam na spotkanie. Pozdrawiam Grzegorz Szwejser

Zostaw opinię o Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Brokerska ASPERGO Sp. z o.o.