Tales Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Tales Sp. z o.o.

Marta
użytkownik zarejestrowany

Jak się pracuje jako Przedstawiciel Handlowy ?Powiedzcie coś o dodatkach. Wypowiadajcie się na temat pracodawcy. Każdy może wyrazić swoją opinię na tym forum.

ROBERT PŁOCIENNIK

Krótko......sprzedaja przeterminowany towar, obecuja dołozyc prawidłowy do nastepnej dostawy i ..... i tyle po dwoch tygodniach pisz sobie maila a moze GWIAZDA z działu handlowego dorzuci baterie z prawidłowym terminem przydatnosci do wysyłki PORAZKA. A i smaczku dodaje ze nie połaczy Ciebie wskazana wyzej GWIAZDA z kierowniczka badz szefem firmy Gratuluje obsługi i załogi P.W. BIUROSERWIS SC CHEMICZNA 3 ZIELONA GORA ROBERT PŁOCIENNIK 665-280-080

thebestpartofthis

Witam, jak wygląda praca dla technika serwisu tzn. ile godzin w tygodniu sie pracuje , jakie delegacje , zarobki ? Proszę o informację konkretną i na temat .

Mirok
użytkownik zarejestrowany

Jak wyglądają takie dorabanki ile można wycisnąć tutaj?

Mustafa

Zarobki słabe więc na magazynie chłopaki dorabiają na lewo. PH bez ambicji bo progi premiowe wygórowane, więc zrobić plan minimum i kolejny miesiąc i tak lata lecą. Prezes kasę zbija i jest ok.

Ziomek

Jednego złapali niedawno. Już nie pracuje.

Ziomek

Nastepny został złapany już nie pracuje.

MIREK .P

I PO CO TAKIE PISANIE ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ ZA TYDZIEŃ ZNOWU TO SAMO I TAK CO MIESIĄC CI CO MAJĄ DOSTAĆ TO DOSTANĄ CI CO NIE TO NIE... DALEJ SIĘ KRĘCI TEN MŁYN. GADANIE W KÓŁKO O TYM SAMYM CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE WIE O CO CHODZI I OMIJA TAKIE MIEJSCA A INNI W PONIEDZIAŁEK RAZEM ZE MNĄ PATRZĄ NA TE SAME KAPCIE I TAK W KOŁO MACIEK , DOSTAŁE JUŻ PROPOZYCJE NOWĄ NA SZCZĘŚCIE DLA TEGO DZIĘKUJE ZA KRAKOWSKIE KLIMATY NA SASKIE , ELDORADO. PRACUJCIE DZIELNIE ZAKUTE PALY I TAK MECHA WAS WYRU.......... I INNE RZECZY TRZEBA MIEĆ FANTAZJE A NIE SIADAĆ Z DUP, MOKRĄ NA KRZEŚLE WYLIZANYM JĘZOREM POPLECZNIKÓW I WPIENIACZY. TYLE TEMATU DWIE ULICE DALEJ MOZNA SIĘ WYKAZAĆ TYLKO TE CHCIEJSTWO Z WYBRANIA ROZWIĄZA DLA SIEBIE A NIE WBIJANIE W GLĘBOKA SZCZELINE AUGSTO. PREDOLY JEDNE

wlaka z menlami rynku

i co i gown, eno nic im nie zrobicie te wasze wpisy nic nie warte próbowałem tam pracować ? zostałem oszukany i tyle żadna pomoc ze strony ... kancelaria@krakownapip.gov.pl nic to nie da ważna jest pierwsza rozmowa szmbol leje sie od pierwszych słów ! reszta to tylko myślenie ...

omnomnom

Czesc, jaka umowa na przedstawiciela handlowego? Jakie warunki płacowe? Pytam poniewaz mam rozmowe niedlugo. Prosze o konkrety osoby, ktore potrafia odpowiedziec na te pytania i ewentualnie dopisac cos konstruktywnego, nie chce wzbudzach hejterskiej dyskusji. Pozdrawiam!

w. kużejewski

Tales pytania odpowiedzi. No to ja odpowiem, choć niektóre te ostatnie pytania są głupie. Jaką umowę się dostaje na początek... Na umowę o pracę nie ma co liczyć, zawsze jest umowa zlecenie. Stałą umowę można co najwyżej podpisać po zrobieniu loda szefowi , pod warunkiem, że będą miejsca na zebraniu, ale o ile się nic nie zmieniło, to raczej nie ma co liczyć na te miejsca, bo zawsze kilku to robi przed tobą, w związku z czym firmie jest na rękę zatrudniać na umowę zlecenie i dać kopa już po miesiącu . "A jakie wynagrodzenie dostaje Lider kierownik tzw , inne lizusy chodzące koło jego du..y ?? Jest jakiś fundusz , ubezpieczenia grupowe , wakacje pod gruszą , trzynastki , opieka medyczna ? Nie wiem ile dokładnie zarabia J,K, czy też raczej "Cweluch", „Cwelucha” bo tak się mówi na te osoby na pewnej odległości od smrodu Talesowkiego, ale nie są to kokosy na pewno. Początkującą osobę i tak to nie powinno interesować, bo kierownictwo i dziurawice na telefonii są z dłuższym stażem i po układach, nie da się od razu być przy czyjej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e. Ubezpieczenia nie masz, za wypadek spowodowany w miejscu pracy, dostajesz po swojej groszowej wypłacie . Żadnych wakacji pod gruszą, ani trzynastek nie ma, gdy pracujesz na umowę zlecenie. Premii też nie. Zarabiasz tyle ile ci dadzą. I jeszcze utną jak nie prowadzisz punktu ksero w samochodzie, Choć kiedyś, dawno temu, jeden raz proponowano normalną stawkę i umowy zapłatę większą ale to było dawno. Generalnie, jeżeli nikt nie ma innej alternatywy i liczy się z tym, że będzie mu bardzo ciężko zrobić obrót w miesiącu na 100% niech 100 razy się zastanowi , Pracowałem tam jakiś czas i tylko dlatego, że mi ta praca z pewnych względów pasowała. Ale tak ogólnie to jest wyzysk i katorga. Jeśli jeszcze masz szczęście i trafisz jakieś fajny układ kontrahencki i dostaniesz w miarę niezłą fuchę, czyli stałą sprzedaż ,to jest ok, ale bardziej prawdopodobne jest to, że trafisz w miejsca, gdzie przez niemal kilka dni nic nie wskórasz i po jakimś czasie można zwariować. To się tyczy głównie brakiem rozeznania w terenie i zbyt krótkim czasie jaki masz do budowania bazy . Jak masz naprawdę pecha, to trafisz na teren taki że nie pomogą ci nawet 35 wizyt dziennie, To nie jest praca, z którą można wiązać przyszłość. To jest praca dla tych, którzy chcą sobie dorobić a potem szybko wymazać ten okres z pamięci. Jeśli mówimy o Talesie - Dwa to jest to ogromna porażka, pracują tam ci sami ludzie co w Talesie 1, nikogo nie obchodzą twoje rozterki, twój brak doświadczenia czy problemy- jeśli będziesz za wolny lub miał jakieś problemos co dziennie, to ci to wypomną bez zbędnych ceregieli i wypier. Kiedyś ktoś nazwał to nowoczesnymi obozami pracy. może miał trochę racji, ale naprawdę nie jest tam wesoło ani bogato szczególnie dla nowo przyjętych i nie będących w klanie familijnym. Nie mogę nie polecać na koniec i zachęcać do tej pracy w tej że firmie wiadomo jaki jest rynek pracy i w tych czasach jak to wygląda realnie. Nasyłanie kontroli PiP, też tu dużo nie pomoże ,raczej trzeba się dobrze zastanowić i wybrać niewolnictwo , albo poczekać i znaleźć coś normatywnego. W. Kużejewski. Instytut Badań Socjologicznych. Na podstawie zadawanych pytań tematycznych.

Janek

Ja też rozmawiałem ze znajomym, pewnego znajomego, który zna ponoć kogoś kto tam pracował i potwierdza że w tej firmie istnieją teoretyczne szanse żeby zarobić minimalną, przy wielu nadgodzinach!

leonidas

Minimalna + parę stów. Ale warunek jest taki ze obrót 150 kawałków i kasa ściągnięte na wczoraj

DAVID

NAJGORSZA FIRMA Z NAJGORSZYMI ZAROBKAMI! OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!! NIEBYWALA ROTACJA I WYZYSK! SZEF UDAJE BIEDNEGO ZEBY PLACIC MINIMUM, A WSZYSTKIM POWTARZA ZE JEST ZLE. ZRESZTA ZROBCIE ZWIADY, PODJEDZCIE POD ADRES FIRMY - ZOBACZYCIE BUDYNEK-RUINE I FLOTE-ZLOMOWNIE ORAZ KULTURE PO WLOSKU!!!

Prezes

Drogi Roni, Być może nie wiesz tego, ale portal Gowork.pl służy także do rekrutowania pracowników. Czyżbyś nie zauważył tutaj mnóstwa ofert pracy ??? Szukamy bystrych handlowców i jeśli ktoś - tak jak Ty - nie zauważa tak istotnych szczegółów, to nic dziwnego, że po trzech miesiącach już nie ma go w naszym gronie. Nie szukamy jeleni, chcemy ludzi ambitnych i kreatywnych, pracowitych i uczciwych. Działamy uczciwie i takich współpracowników poszukujemy. Aby dobrze zarabiać musisz być zorganizowany i systematyczny i mieć wyniki. W naszej firmie są tacy handlowcy i samych takich chcemy mieć w zespole. Mamy mnóstwo atutów w postaci produktów marki własnej; wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach, choć nie najtańszych. One mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Na tym budujemy nasz sukces. Tak, sukces. Oferujemy dobrą jakość naszych produktów i stale ją poprawiamy. Potknięcia traktujemy jako wyzwania i wyciągamy z nich wnioski i idziemy do przodu. Wcale nie po trupach. Powoli wdrażamy idee CSR. W tym kierunku będziemy podążać. Pozdrawiam. Prezes

Roni

Prezes ma duży problem, bo już tutaj zebra o pracowników. Obecnych ma ustawionych, pracują za minimalna i szuka nowych jeleni, którzy przyjdą, odwiedza swoich byłych klientów, wcisną chiński badziew, popracuja tak 3 miechy i wypad. Znowu rekrutacja, baza poprzedniego pH + 20 koła więcej do targetu żebyś wyszedł podstawe. Auto z okresu PRL, tel. Sagem i hol z opryskliwym mechesem nawet 200m na sznurku. Powodzenia desperaci!!!

Prezes

Dziękuję EGH za kilka składnych zdań. Cieszę się, że są w firmie ludzie, którzy potrafią pokazać poziom, bo już bałem się, że mamy samych nieudaczników w firmie. Dziękuję i Tobie, Melek, za twoją opinię. Nie jestem rasistą i jeśli trafi / trafią się nam Syryjczyk / Syryjczycy tacy jakim był Steve Jobs, to chętnie go / ich zatrudnię, żeby podnieść poziom w naszej firmie. Jak sami widzicie, mamy sporo do zrobienia w tej materii. Nie chcę komentować poszczególnych wypowiedzi, wystarczy przeczytać i wyciągnąć wnioski. Mogę podsumować, oceniając subiektywnie powyższe wypowiedzi, że chyba nie ma powodu do żałoby po niektórych byłych pracownikach.... Szkopuł w tym, że - jeśli dobrze rozumuję - nadal mamy jeszcze w firmie malkontentów. Rynek pracy znacząco się poprawił i dzisiaj chyba nie ma dużych problemów ze znalezieniem innego zatrudnienia. Zachęcam więc takie osoby aby miały odwagę poszukać szczęścia gdzie indziej. U nas nie ma niewolnictwa i każdy może a nawet powinien odejść z godnością, jeśli źle czuje się w naszej organizacji. Żyjemy raz i naprawdę szkoda naszego / waszego życia na trwanie w chorych relacjach, jeśli tak oceniacie naszą firmę. Jeśli praca, firma, sposób jej funkcjonowania lub płaca nie spełnia Twoich oczekiwań, proszę Cię odejdź. Nie męcz się z nami, nie męcz nas, nie róbmy z siebie męczenników. Potrzebujemy pasjonatów, ludzi pełnych dobrej energii, którzy mają pomysły i entuzjazm do ich realizacji. Ludzi, dla których duża swoboda i możliwości jakie oferujemy, stanowią istotną wartość w pracy a wynagrodzenie jest pochodną osiąganych rezultatów w pracy. Oczywiście nie jesteśmy gigantem, nie oferujemy takich możliwości jak duże koncerny, oferujemy jednak satysfakcję z realizowania się w pracy osobom pracowitym i zaangażowanym. Nie podcinamy skrzydeł a wręcz przeciwnie, chętnie pomożemy je rozwinąć. Potrzebujemy liderów do dalszego rozwoju, liderów za którymi pójdą inni, bez popychania czy zmuszania. Szukamy pasjonatów, ludzi ambitnych i kreatywnych oraz odważnych, dla których ew. porażka nie jest końcem świata. Porażki nas wzmacniają i uczmy się z nich wyciągać wnioski. Szanowny potencjalny kandydacie, jeśli to Ty jesteś osobą, która mogłaby wnieść do naszej firmy pozytywną energię, jesteś kreatywny /-a i nie obawiasz się porażki, zaryzykuj. Nie gwarantujemy sukcesu ale damy Ci szansę na takowy. Twój sukces zależy od Ciebie. Nikt go za Ciebie nie zrobi, to mogę Ci obiecać. Musisz liczyć na siebie - my postaramy się nie przeszkadzać.

Rblerto
@Prezes 19.10.2015, 00:02

Szanowny Prezesie . Może jestem naiwny i głupi , ponieważ dałem się nabrać na podobną rozmowę i podobny tekst do którego nawiązuje ten wpis. To prawda są ludzie innej maści wartościowi i mniej wartościowi , ale lukrowanie i koloryzowanie wspaniałej atmosfery w firmie tej o której już tyle napisano, jest lekką przesadą . To prawda rynek pracy bardzo się zmienił i zmieniać się będzie , i jak to jest napisane ten kto szuka ten znajdzie . Następne to dotyczy mojej osoby jak nie chcesz mieć kłopotów wyciągaj wnioski z wcześniej popełnionych błędów własnych , człowiek całe życie się uczy . W tej wspaniałej firmie zostałem kilka razy oszukany sparaliżowany a na sam koniec wypluty jak guma do żucia na chodnik . Oczywiście na własne życzenie. Obecnie po trudach związanych ze zrozumieniem tego faktu prowadzę życie zawodowe w normalnych warunkach nie szarpie się o zabezpieczenie ze strony firmy finansowe i nie prowadzę czynność przeszkadzających w kontaktach z potencjalnym klientem . Po woli osiągam sukces mam na to czas , a co za tym idzie wszystko jest dokładnie zaplanowane w czasie firma dba o pracownika , jego osiągnięcia pomysły , zaangażowanie . A pana Panie Prezesie podejście do ludzi można przeczytać jak wyżej jest opisane na tym forum , ktoś to nawet nazwał nowoczesnym podejściem do demokracji w cudzysłowie . Nie wiem czy pana obejmują te zmiany , handel obecnie przeszedł ogromne zmiany w kraju też widzimy te zmiany . Dlatego wszystkim polecam głęboko się zastanowić nad taką zmianą sukcesu nie osiąga się tak od razu jest to proces powolny i mozolny , a w tej firmie zauważyłem same talenty twórcze do wchodzenia raczej w część ciała , niż rozwoju własnego i dobra firmowego , a jeśli chodzi o byłego stworzyciela Apla , nie zrobił on tego w trzy miesiące tylko budował to dzieło przez lata , a zważywszy na rotacje zatrudnienia w tej wspaniałej firmie i opinie nie mogę zauważyć tendencji zwrotnej . Kończąc tą dysputę podziwiam tych co muszą tam tkwić z tego względu ze nie maja wyjścia , a gardzę tymi co przyczyniają się do daleko posuniętego lizóstwa i rutyny niż wnoszenia czegoś wartościowego dla dobra firmy. Na pocieszenie tak ma większość na świecie , zdarzają się też wyjątki do których już ja należę. Resztę można przeczytać w opisach.... Robert Lewandowski

marcin

A jak jest na magazynie? Atmosfera, nadgodziny, warunki płacowe?

szukam pracy

Prawie piszecie wszyscy piszecie tylko po to żeby po bluzgać , żadnych konkretów.

EGH

Jak czytam te wasze komentarze, myśli wyrwane w kontekstu w taki sposób, że nie wiadomo o czym tak naprawdę piszecie to aż żal brać wasze słowa na poważnie. Wyzwolony pisze, że był niewolnikiem...skoro byłeś niewolnikiem to jakim cudem udało Ci się z tej niewoli wydostać? Walczyłeś o wolność na Arenie w Rzymie i jako niezwyciężony gladiator odszedłeś w chwale?:D:D Chłopie nie pisz takich głupot bo na siłę nikt Cię nie trzymał...chciałeś pracowałeś...przestańcie pisać takie brednie bo aż żal czytać takie głupoty...Jeśli chodzi o biurokrację to idź do korpo zobaczysz co to jest praca administracyjna. A skoro wypełnienie kilki papierów na miesiąc sprawiało Ci taką trudność to w sumie się nie dziwę bo widzę, że złożenie kilku składnych zdań przysparza Ci sporo trudności i weź pod uwagę fakt, że dla innych te kilka papierów może nie mieć kompletnie żadnego znaczenia bo ogarną temat w 10 min i po sprawie. Mariol to już w ogóle oderwany od rzeczywistości...jeśli chcecie wyrażać opinię proszę bardzo ale piszcie tak by można było was zrozumieć... GLADIATORZY ;)

A.Morales
@EGH 01.10.2015, 16:36

W odpowiedzi na post zamieszczony przez Gladiatorów Talesowskich. Normalnie Dostałem umowę o prace na trzy miesiące narzędzia do pracy samochód tel. Pełną ofertę firmową , zebrania raz w miesiącu , szkolenie już po pierwszych trzech miesiącach 2tygodnie w miejscowości gdzie znajduje się fabryka. Plan pracy przygotowany na miesiąc z góry czas pracy . Karta Asistans karta BP. obowiązująca na terenie trzech Państw unijnych. Do obowiązków moich należy ,prowadzić regularne wizyty u kontrahentów , ustalone trasy , śledzenie w systemie EBI. Reklamacje ,przyjmowanie gotówki w systemie Door tu Door. Nie wolno pobierać gotówki i wypisywać jakiś papierów reklamacyjnych jak by ktoś nie wiedział.Nie ma narzuconych targetów rynek jest tak wypracowany że wystarczy tylko uczciwie wykonywać plan pracy miesięczny , co spowoduje wyniki nikt nie ciśnie nie mówi że sprzedaż spadła , wystarczy tylko wpaść w system a od Poniedziałku do Piątku jest co robić a wyniki przychodzą same , a dlaczego proszę zobaczyć jaką firma daje motywacje !!! i naprawdę się chce pracować a w następnym roku 3 miesiące gwarantowane pracy za granicą dla tych którzy tak jak ja trzymają się planu . Pakiety towarów dla klientów stałych w gratisie. Ubezpieczenie zdrowotne indywidualne karnety rekreacyjne premia już po okresie próbnym czyli teraz 2600brutto + 400netto co miesiąc . Narzędzia do pracy to pojazd 2 letni , palm top nowy z tego roku , umowa o odpowiedzialności za sprzęt , monitoring narzędzi całą dobę . Wyjazdy integracyjne raz na 6 miesięcy Delegacje płatne. Cztery placówki na terenie kraju w europie 21. Proszę teraz coś napisać na prawdę na temat tej firmy gdzie pan /pani pracuje jak macie państwo odwagę pisać prawdę... Byłem z tą firmą związany przez kilka zebrań jeśli mogę to tak nazwać, i wcale nie dziwie się że są tu takie komentarze . Dodatkowo w 2016 moja kochana dwójka dzieci ma zapewnione wakacje przez tą firmę , jako pakiet rodzinny.... Wydaje mi się że na prawdę można się chyba bardziej postarać i dać się sprzedać takiej firmie w całość za takie podejście do człowieka . Oczywiście jak w każdej firmie znajdują się tu tacy jak opisani jak wyżej w tej rubryce . Dziękuje za nauczkę ze strony tej , firmy która doprowadziła mnie do tego że musiałem pewne rzeczy przemilczeć i odejść , a teraz mogę coś odpisać , ponieważ mam takie prawo i nikt tego nie zabroni. Augustyn .Morales

mariol

Chyba na prawdę nie miałeś do czynienia z tą firmą morda w kubeł i pracujesz , robisz dobrą minę do złej gry ja tu pracuje trochę i już mam linię na swoje wyjście ale tak nie piszę , możesz najwyżej skorzystać z darmowej lekcji demokracji i wyzysku zachowujesz to dla siebie . Inaczej nigdy tu nie pracowałeś i nie widziałeś tego co mła. Pozdrawiam klakierów Mariol.

wyzwolony

Jak wszędzie w każdej firmie tylko obrót się liczy w talesie to chyba niewolnictwo jest na pierwszym miejscu jest konkurencja i inne schematy gospodarcze na to miast to co spotkało mnie w tej firmie to bystre oszustwo i biurokracja na pozimie POrombanych .. obecnie dostaje za swoją prace godziwe wynagrodzenie i robię to samo co próbowałem zrobić w talesie tylko tam to jakaś prowizorka , po kolejnym zebraniu podjąłem decyzje o rezygnacji z tych dziwnych warunków płacowych i przepychanek regionalno administarcyjnych. Tales nie jest teraz dla minie konkurencją to tylko kolejny importer pośrednik na rynku polskim . Który szuka ciągle ludzi do tego zagłębia pogardy i nie udolnej tolerancji .... Wyzwolony pacjęt.

Tales jest jak każda inna firma. Jeśli masz chęć do pracy to zrobisz. Jeśli chcesz być przedstawicielem tylko po to by dostać samochód i jeździć przez pół dnia bez celu to też zarobisz...podstawę. Ale jak będziesz tylko jeździć bez żadnych efektów to i podstawa się skończy :) Prosta piłka jeśli lubisz sprzedawać i wydaje Ci się że umiesz to robić to warto spróbować. Przecież wszyscy szukający pracy jako PH liczą się z tym że musi być wynik bo po to jest ta praca:) Nie masz płacone za godzinę tylko za cyfrę jaką wykręcisz. Wiadomo jeden teren lepszy drugi gorszy zależy jak trafisz. Ale nigdzie nie dostaniesz gwarancji że wszędzie gdzie wejdziesz to klient z otwartymi rękami będzie na ciebie czekał. konkurencja jest teraz wszędzie i w każdej branży:)

Nikt

I po co te pisanie chcesz kogoś spieniaczem po traktować nie wiesz chyba wszystkiego. Gus zio , już zamówił pociąg z Madziarów nowych Syryskich niewolników. Oni bez umowy będą pracować w tej przyjaznej dla środowiska firmie. Przykro patrzeć jak nas zastąpią bracia Syrjczycy. Szkoda tylko tych nadgorliwych , dla nich tu miejsca nie będzie. Nikt.

oudster

Dwóch najlepiej liżących du..pe się w sobote wykazało sprzedaż w porównaniu z firmami innymi wypadła miernie , właśnie zaczynam szukać czegoś nowego nie można tego słuchać tych zapyziałych szefów kierowników od niczego i kłamliwych wykresów a na dodatek uszkodzone auto i kasa taka że po rozliczeniach mało zostaje jak ci z tarnowa kombinują żeby cie ujeb..c , szkoda pisania już nie długo tu mojego stania. Tales to kompletne dno , widzę jak przejżdżam przes sieć Tesco , ten co pracował tej kanwie talesoskiej wstawia stendy do sieci i na łapę ma 3x tyle jak to możliwe a branża pokrewna. I żadnych papierów do wytarcia duupy dla biura tylko to co jest potrzebne. Można frajerzy i lizusy .. out fa.

maikel

Cholera znowu te zebranie jutro , tylko jestem nie przygotowany może to już to ostatnie ? nie wiem te same wredne gęby i tyle . jak widzę to nic się nie zmienił statystyki nie kłamią same zgliszcza i sztuczny populizm nic ciekawego na tej stronie . Zjeb.ne koment. i tyle a tu trzeba zapier.na te sekte trzym ty wyżej jesteś po za syfem michael

Jack Zach

raczej nie korzystam z wpisów na tej stronie , jestem byłym pracownikiem tej firmy no cóż muszę tu podziękować kierownikowi Jurkowi za normalność w nie normalności. Praca tej firmie obłożona totalną biurokracją , podobna jak się prowadzi działalność gospodarczą , tylko pojęcie działalności a pracowanie u kogoś i wykonywanie tego samego za marne grosze mija się z celem . A w ogóle pozdrawiam całe biuro talesa panią Gosie, Izę ,Anie , i super sprytnego doskonałego Jurka Kierownika. Przez ten krótki czas bardzo duże doświadczenie zdobyłem. Polecam prace tam tylko dla tych którzy chcą zdobyć tam cenne doświadczenie Kariera w tej firmie to raczej coś bardzo odległego . Wiadomo jak trudno teraz o normalną prace ... Ale to już przeszłość Pozdrawiam Jack Zach.

bogand

jak ktoś chce pracować w tej firmie nich najlepiej będzie prawnikiem albo adwokatem. inaczej zostanie goło dupcem , cwaniaki i nie zrozumiałe warunki pracy . już nie jeden został tam wykiwany. jest to kolejna firma złodziejska i bandycka. Jutro mam spotkanie z osobą która też ma zamiar skończyć z tym gu nem. Toaletes

mauer ela

Chciałam się czegoś dowiedzieć na temat tej firmy , przypatkiem na sklepie spotkałam handlowca , odradzał mi tą historie , czyli raczej nie polecał tej firmy dla takiej młodej osoby jak ja ? chyba coś jest z tych wpisów prawdą.

kurdanów .pl

O coś nowego napisali o tym syfie czajnikowym. brałem ich produkty kilka razy i co? Reklamacje i n0n stop. Korekty czas i czas oczekiwania handlowcy tylko kłamią a na do datek ciągle jak to napisane nowe gęby , super zarządzanie polecam szkolenie z zakresu częstotliwości wyrzucania w błoto pieniędzy ... inne firmy które teraz nawiązują współprace handlową całkiem inne podejście do tematyki a tales zesr... ny i nie odnawialny Kraków i świat ....

W. cienistek.

Dawno nie widziałem u siebie przedstawiciela ? straszne te chińskie produkty. A teraz zero obrotu u mnie na sklepie . przyjechali do mnie z hurtowni z energy źarówkami , tymi samymi co z talesa , cholera co za czasy tales przysyła przedstawiciela , hurtownia tej samej marki wysyła handlowca o co tu chodzi? Bałagan w tej firmie chyba jest nie do opisania . Ciekawe ile wytrzyma ten z talesa przedstawiciel nic nowego , u nas na rynku w Opocznie , można taniej wszystko kupić be z jakiegoś problemu , i sprzedaje to za normalna cene a tu tylko czekać nowej gęby na mieśćie. W. Cienistek.

tales biuro

straszne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obroty spadają gustaw szaleje wymienia pracowników co dziennie . kasuje wpisy i docenia lizusów firmowych od 5 lat bez zmian . Nowe produkty nowe pomysły i nic ? brak normalności tylko ten biały murzyn sie tam najlepiej trzyma. k kierownik ch. najwyższego wsparcia. większość wpisów jest kasowana , aby nikt nic nie wiedział.

tales fack

kolejny wpis o tym syfie zablokowali?

zal.pl

Tragedia to malo powiedziane

Insider

Ta "ruina" dostała kolejny certyfikat, tym razem Gazela Biznesu 2014, więc chyba nieco na wyrost ta poprzednia opinia.... Firma ma 23 lata a niektórzy pracują w niej ponad 15 lat, wiele osób powyżej 10 lat. Rekordzista 19 lat. Czy osoby te są niewolnikami, że nie odchodzą jeśli jest tak źle ?

Margaret
@Insider 18.02.2015, 17:28

A co mają robić jak mają rodziny z dziećmi? Znam tych starych lisów i gdyby na rynku pracy nie było tak źle to rekordzista miały max 2 lata. Poza tym tytuł przyznawany firmie przez Gazele jest wart tyle co papier w toalecie!

lis małopolskie

Ogólna opinia to taka że ta firma to jakaś ruina. Pchaja sie w jakąś chinszczyzne bez certyfikatow , uwaga lampki choinkowe bez atestu(sami drukują i naklejaja atesty) a żarówki takie ze mnie koplo przy wkrecaniu 150w. Ostatnio był u mnie przedstawiciel handlowy mówił ze beda miec premie ujemne , pieknie ich motywuja nie do pracy lecz do ucieczki z tej firmy.Z tego co wiem to ludzie spoko tylko własciciel stracił kontakt z rzeczywistością.

mazi

to może ktoś poda konkrety?ile tam można zarobić?czy jest jakaś podstawa itp.

wow

brawo tales!zrywanie świeżo zawartych umów z poważnymi firmami równa się powolnemu upadkowi firmy bo nikt już nie będzie takiej firmy traktował poważnie!fama pójdzie dalej,nie da się tak prowadzić firmy,niestety nie ma tam kto nią kierować gdyż pani kierownik się do niczego nie nadaje, chyba że do robienia zestawień ,no cóż kiedyś ta firma miała potencjał...

Shawik

:) :) :)

LOL

Dostając wypłatę patrzysz na certyfikaty swojej firmy? :D

ula
użytkownik zarejestrowany

niby dlaczego ludzie mają od Tales uciekać? Nie za darmo dostali te wszystkie certyfikaty rzetelności i wiarygodności..

zz

Z tym Titanikiem to święta racja przy tej polityce jaką prowadzi szef. Warunki płacowe tak zagmatwane że nikt nie wie o co chodzi. Jak ucieknie połowa ludzi do konkurencji to dno pewne. Lepiej się rozglądnąć za jakąś rozsądną firmą i z należytą kasą .

krak

tales przypomina tytanika,niedługo zacznie tonąć przy takiej organizacji,atmosfera w firmie jest tak napięta,że wiekszość ludzi myśli o zmianie pracy,czeka tylko na dobrą okazję,szef jest skłócony z połową załogi ,jak może dobrze dziać się w takiej firmie,nie polecam tam pracy nikomu,dobrze ,że już tam nie pracuję,mam przynajmniej normalnego szefa!

Hypatia

Pracowałam w firmie Tales niespełna rok. Atmosfera w pracy super, dziewczyny w biurze we wszystkim pomagają, szef to bardzo ugodowy i po prostu dobry człowiek. Kierowniczka wymagająca ale bardzo sprawiedliwa, zawsze potrafi znaleźć złoty środek. Pracowałam w różnych firmach od praktycznie 18 roku życia, ale to jest pierwszy zakład pracy któremu mogę wystawić 5 gwiazdek pod każdym względem. Szczerze polecam !!!

xx
@Hypatia 25.09.2013, 11:28

kierowniczka potrafi znależć złoty środek?,o kim ty mówisz ,przecież to osoba zupełnie niekompetentna ,która najlepiej zna się na robieniu zestawień i tabelek a do tego nie trzeba być kierownikiem natomiast o handlu nie ma zielonego pojęcia do czego sama się przyznaje otwarcie,obecnie w firmie więcej powoduje zlego niż dobrego swoją ignorancją,cięzko uwieżyć że tak długo można utrzymać się na stanowisku nie reprezentując nic sobą,może czas się przebudzić!

NIE JEST TAK ZLE JAK PISZECIE PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE ,DUZO SIE NAUCZYŁEM I PRZEDEWSZYSTKIM ZDOBYŁEM DOSWIADCZENIE ABY MOC ISC DALEJ.A ZAROBKI TO TAK NAPRAWDE ZALEZA OD HANDLOWCA (MUSI SIE TROCHE POSTARAC I WTEDY ZOSTANIE WYNAGRODZONY.A WARUNKI SZEF JEST UGODOWYM CZŁOWIEKIEM I ZAWSZE MOZNA SIE Z NIM DOGADAC.

dobra rada

moja dobra rada szefie talesa kontroluj swoj magazyn bo ci towar rozniosą poza tym ciagle sa braki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TARNÓW TALES

Talesowi w tarnowie dziękujemy, pan który do nas przyjeżdza wiecznie ma jakieś braki, a towar dowozi na zasadzie "przywioze następnym razem" i zapomina. Zawsze czeka sie conajmniej kilka dni na dostawe. NIE POLECAM TEJ HURTOWNI!!!

krakus

Firma Tales, która mieści się w Krakowie na ul. saskiej (Rybitwy) według mnie nie jest godna polecenia. Szef firmy podobno obiecuje jakies prowizje i dodatki do wypłaty np. paliwowa której nikt nigdy nie widzial. Dodatkowo w firmie panuje bałagan i brak porządku zarówno w "papierach' jak i magazynie. Jak jeżdze po hurtowniach takiego syfu nie widziałem. Magazynierzy - bez komentarza. Pozdrowić mogę jednynie panie pracujące w biurze:) PS. Panie (usunięte przez administratora) polecam ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TOWAR NA MAGAZYNIE ZA KTÓRY PAN ZAPŁACIŁ, w koncu to pana pieniądze.

mysle ze najważniejszym atutem jest okres próbny dla handlowców po którym targety są wywindowane na poziom 200% tego co udao sie kazdemu sprzedac w tymże okresie próbnym, oraz nie bywała technika pozyskiwania samochow dla handlowców, szef firmy kupuje rozbite seicenta i inne fiaty, naprawia u jakiegos domorosłego mechanika ze wsi pod niepołomicami a potem każe ludziom tym jeździc.... cudowna praca... reszte dopowiedzcie sobie sami.

Zostaw opinię o Tales Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tales Sp. z o.o.