Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

ikarek

Hej stary , a czy ty myślisz , że mi to pasuje jeździć za [usunięte przez moderatora]stawki ? Ja sobie z tego dobrze zdaje sprawę, tylko obecnie nigdzie indziej nie jestem w stanie zarobić wicej (w sensie w innej sieci) , akurat miałem farta i z wieliczki zjechałem do centrum z klientem za [usunięte przez moderatora] 34 zł ale zawsze coś . Uwierzcie mi , że wiekszość chłopaków z icara siedzi tam bo nie ma wyboru , tak samo jak barbakan , prezesi robią z nimi co chcą ale brakuje siły żeby się wyrwać , ja od początku października ide na beton , zobacze jak będzie , tak jak wspominałem mam prace więc jakoś przetrzymam jak będzie słabo - to najwyżej wróce na Icara . Winą bym raczej obarczał [usunięte przez moderatora]urząd miasta który zniósł limity na licencje.

Toi

Typowe myślenie ixara. Zrobiłes 50 km za 88 zł piszać za 20 min mam 88 zł w kieszeni. Czyli auto ma źagiel. Policz sobie biznesmenie ze w icarze kursy pozamiejskie wychodzi 1.4 zl za 1 km. Ty miałes wypasiony akurat kurs bo ci wyszło jakies 1.75 za 1 km. Rece normalnie opadaja

oj oj

ikarek - 2013-09-09 13:46:19 - 2013-09-09 11:46:49 W icarze kursy typu zabierzów wieliczka to dopiero dokładanie do interesuNie zabardzo rozumiem , stoje na ofiar katynia mam dolotu 6km , a potem jade obwodnicą i mam 88 zł w kieszeni za 20-25 min . Wiec nie kumam totalnie. Czarnchowice między wieliczką a kokotowem do zabierzowa 196 zl bez zniżki wyszło po 3,50 zł w nocy. Dolot z teligi, zjazd na widok. Teraz wiesz ile tracisz? Bez zniżki bo to bylo w barbulandii w sylwestra, czyli jazda bez znizek

Nick..

ikarek - 2013-09-09 13:46:19 - 2013-09-09 11:46:49 W icarze kursy typu zabierzów wieliczka to dopiero dokładanie do interesuNie zabardzo rozumiem , stoje na ofiar katynia mam dolotu 6km , a potem jade obwodnicą i mam 88 zł w kieszeni za 20-25 min . Wiec nie kumam totalnie. noo i do wieliczki robisz z powrotem np. do prokocimia około 50 km :P

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ikarek

Praca w tej sieci to jedno wielkie dokładanie do interesu. Amen

?

W icarze kursy typu zabierzów wieliczka to dopiero dokładanie do interesu

Ikarek

No , nie wiem czy wiecie ale bardzo dużo kursów w Icarze to kursy typu Zabierzów - Wieliczka , itd, pozatym w kwote wliczyłem też napiwki . Ogólnie powiem Wam coś szczerze . Icar to syf , duży abonament , komisje dyscyplinarne o byle bzdure , sam miałem z 5 (nigdy nie zostałem ukarany ale straconego czasu nikt mi nie wróci) , klienci najgorsi jacy mogą być , w ciągu roku 2 razy musiałem użyć gazu , brak opłaty postojowej to jakiś ŻAL , i jazda w dzień to poprostu dokładanie do interesu po pewnym czasie , więc ja poprostu poszedłem do normalnej pracy (jestem po studiach) gdzie zarabiam sensowne pieniądze , a Icar to dla mnie forma dorobienie w weekendy. ALE .... jeżeli chodzi o weekendy to nie wiem czy jakakolwiek inna korporacja zapewnia tak dużą ilość zleceń . Mine miałem jedną , naprawde nie chce się tu wykłucać , macie racje Icar zniszczył rynek , bez dwóch zdań , ale tego już nikt nie cofnie .

były ic

Icarek - 2013-09-08 10:41:11 Haha nie wiem jak to jest możliwe , ja od godziny 19 do godziny 1 w nocy miałem 450 zł i mi się już nie chciało więc pojechałem do domu . kilometrów 250 .A napisz ile min miałeś przez te 6 godzin? Bo ja jak jeździłem w icarze jeszcze całkiem niedawno to jak tylko stanąłem gdzieś pod knajpą gdzie stoją złotówy, albo np: na pl. nowym, już nie mówiąc o postojach, to lecieliśmy zaraz na zlecenie i to zazwyczaj hurtowo od razu po dwóch lub trzech naraz. Ciężko było trafić dniówkę bez miny. A teraz jeżdżę w medze, ale tu też już się zaczyna minowanie.

dr

Icarek - 2013-09-08 10:41:11 Haha nie wiem jak to jest możliwe , ja od godziny 19 do godziny 1 w nocy miałem 450 zł i mi się już nie chciało więc pojechałem do domu . kilometrów 250 .To średnia prędkość wychodzi ci przygłupie ponad 40km/h ! Żeby zrobić taki obrót musiałbyś chyba jednocześnie robić dobrze swoim pacjentom.

bebe

Icarek - 2013-09-08 10:41:11 Haha nie wiem jak to jest możliwe , ja od godziny 19 do godziny 1 w nocy miałem 450 zł i mi się już nie chciało więc pojechałem do domu . kilometrów 250 .haha, akurat jezdziłem w ic i tak 19-1 = 6h 450:6 = 75zł/h przez półtora roku pracy w ic nigdy nie udało mi się zrobić takiej średniej godzinowej. Jak było 50zł to już było [usunięte przez moderatora]. 250 w 6godzin, wychodzi średnia ponad 40km/h, więc i tutaj coś knocisz, no chyba że jezdzisz 100kmh po mieście z klientami - takich z icara też kojarze. Jedyna opcja żeby zrobić taki obrót to musiałbyś mieć trasę, ale zwykły kierowca ma tam bardzo nikłe szanse na takie coś, chyba że konfident. Nawet jeśli miałbyś trasę to nie wyszła by ci średnia za km 1,8zł. Może miałeś farta, ale przeciętny wynik za jazdę w godzinach 19-1 w ic to niewiele ponad 200zł obrotu... a km ponad 100.

Vega

W icarze 450 zł to jakieś 300 km. Nie słuchajcie tych bzdur

Icarowski klient

Nie ma co się denerwować, kto umie liczyć to wie, że Icar jest tańszy. Co do wyboru trasy, jeszcze nigdy w Icaritasie nie musiałem zwracać uwagi którędy jedziemy, w taxi różnie to bywało. W Icarku korki mnie nie martwią, zawsze wiem ile zapłacę bo cennik wisi wg km. Nie ważne czy piątek czy świątek czy rano czy w nocy, takie same reguły. A betony zawsze będą tu pisać dyrdymały stojąc na postojach...z nudów. Nie sobie stoją. Niech obrażają klientów Icara, a najpierw niech zobaczą jak sami wyglądają i czym jeżdżą. Sami z pewnością kupują wszystkie produkty w droższej cenie jak mogą mieć to taniej...no comment.

ciekawostki

Pare ciekawostek dokładnie dwie dotyczące naszego zawodu. Wróciłem ostatnio z wakacji z Tunezji i z powodu słabej komunikacje często korzystalismy z ichniejszych taksowek. I tak za przejechanie 8km w nocy ciężko było wynegocjować 13-14 Dinarów (ok 28-29zl). Stawka nie powala na kolana gdyby nie fakt ze litr paliwa oscyluje u nich około 1 dinara czyli jakies 2,17zl! Nawet w mocno zacofanym kraju arabskim taksiarze bardziej się cenią niż my tepe Polaczki. Druga rzecz to 1,40/km które zauważyłem przedwczoraj po meczu w Warszawie u tamtejszych zlodzieji z Eko cab taxi. Jak bardzo jeszcze nad upodla zanim w koncu przejzycie na oczy i zrozumiecie,że jeśli nie weźmiemy spraw w swoje ręce to pozdychamy jak psy?!

Nick..

taki nikt dzisiaj na wesoło - 2013-09-08 10:18:19 Podsłuchałem dzisiaj rano jak icarek płakał do icarka,że ma 240 zł.i 145 km,a jeszcze musi do domu na wiochę dojechać.Gdzieś chyba koło Dobczyc.To jest (usunięte przez administratora) interes.Zapytam chyba czy są przyjęcia do tej "firmy". I jeszcze o ZUS-ie coś wspominali,czyżby się już skończył ten ulgowy,czy aż tak (usunięte przez administratora) wo jest,że na ten mały nie starcza. PRACOWNICY ICARA ŁĄCZCIE SIĘ !!! W BIEDZIE I NĘDZY BEZ PIENIĘDZY !!! A to tak ze starej stówki mi się przypomniało.Dobry humor mam dzisiaj.hmm to km wychodzi coś około 1,60 heheh rewelacyjna stawka[usunięte przez moderatora]

Icarek

taki nikt dzisiaj na wesoło

FurioZZ

No to nie pocieszyłeś mnie , może ktoś jeszcze coś słyszał ?

?

FurioZZ - 2013-09-06 16:42:08 Hej , ogólnie mam możliwość wkręcić się na lotnisko , czy orientuje się ktoś jaki obrót jest się tam w stanie zrobić (REALNIE) i czy inwestycja w samchód i spory abonament jest opłacalna ? Pytam bo boję sie utopić w kredyt którego nie będe w stanie spłacić . Jeżeli ktoś nie wie proszę nie piszcie głupot . PozdrawiamTez nad tym myslalem ale odpuscilem obrot to tam jest dobry w sezonie ale pozniej lipa musisz dokladac z tego co w lecie urobisz jak nie mazz auta to lipa

FurioZZ

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR