CISS Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o CISS Sp. z o.o.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@jonas co masz na myśli? Czy CISS oferuje jakieś dodatkowe szkolenia, czy masz na myśli instruktaż stanowiskowy, który wzbogaca wiedzę pracownika podejmującego na nim prace? Dodatkowe umiejętności, jakie można zdobyć podczas pracy to wartość dodana każdego zatrudnienia.

jonas

Można się trochę nauczyć. To tyle, jeśli chodzi o pozytywy.( usunięte przez administratora )

kima
użytkownik zarejestrowany

oni wspołpracuja z branżą IT i jak szukają to tylko samych specjalistów, wiec nie wiem to zalezy chyba od tego jakie ty masz doswiadczenie wtym zawodzie

alonso

Prawda jest taka, że nikt nie będzie płacił za siedzenie i nic nie robienie. Praca jest na pewno ok można się wiele nauczyć i zarobki są w porządku. Rozwojowo i pozytywnie.

Zostaw opinię o CISS Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CISS Sp. z o.o.