Jeronimo Martins Biedronka

Kraków

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Julita

@Olo wydaje mi się, że informacje przez Ciebie podawane mijają się z prawdą. Jak widzę w licznych ofertach pracy, Jeronimo Martins zatrudnia w pracowników w Biedronce na podstawie umowy o pracę. Wysokość minimalnego wynagrodzenia jest w takim przypadku ustalona ustawowo i nawet, gdyby ją właśnie przyjąć za punkt odniesienia, to znacznie różni się ono od kwoty jaką Ty podajesz. Warto pamiętać, że dużo osób tu właśnie szuka informacji o swoim potencjalnym miejscu pracy. Ważne, by mogły one znaleźć informacje rzetelne i pomocne, a nie takie które wprowadzają w błąd.

no name .. taka knajpa w kra
@Julita 06.11.2017 11:22

Widzę że Władza się odezwała , hmm pomyślmy czemu tu tyle złych opinii , pewnie przychodzą z musu , albo wstały lewą nogą , może zmęczone życiem a prawda jest taka że mobbing zastraszanie ciągle szybciej i ... znieczulenie ech szkoda pisać bo i tak nie chce ci się czytać prawdy WSTYDŹ się kobieto

ada

Biedronka w Chybiu to porażka obsługa chyba pracuje tam za karę otwarta jedna kasa a Panie na sklepie udają że nie widzą dłu....giej kolejki , dopiero jak już ktoś zwróci uwagę to łaskawie zadzwoni ale w tym momencie wszystkie na sklepie patrzą na siebie jak by nie wiedziały o co chodzi .A zobaczyć uśmiech na twarzy !prędzej gwiazdka spadnie z nieba.

sexymotherfucker
@ada 20.08.2017 18:21

zatrudnij się to się to się będziesz uśmiechać

xxx
@sexymotherfucker 21.08.2017 15:31
zatrudnij się to się to się będziesz uśmiechać

Jeśli uśmiech to dla nich za dużo zawsze można zmienić pracę a nie wyżywać się na klientach -dają się tak traktować więc niech nie oczekują że będzie lepiej. Stara zasada miej szacunek do siebie wtedy inni będą go mieli dla Ciebie

Olo

Tak. Za 2 miesiące.....

ew

Czy to prawda, że Biedronka płaci na początek 3300 brutto?

Bena

Ludzie pracujący w sklepie biedronka są nie mili, łaskę robią że kasują towary. Każdy w życiu musi coś robić ale nie z takim nastawieniem. Najgorzej jest w Krakowie na ul. Lipskiej, kolejki do kasy, brud i niepoukładany towar.

seximotherfucker
@Bena 07.09.2017 11:31

zatrudnij się to poukładasz

Madzik krk
@Bena 07.09.2017 11:31

Za niedługo będziecie mieć Ukraińców to wam poukladaja...wy jako klienci pierdziele ego koszyka nie odłożysz na miejsce...wstyd Polak na Polaka nawala a dobrze wie co się dzieje na biedronkach...za niedługo będzie telewizja to się dowiesz czemu się do ciebie nie uśmiechamy...

srick

tak, kasjer ma premię plus 150 zł za brak chorobowego, więc nieraz, choć nie zawsze ta róznica wynosi ok. 100 pl

srick

jesli praca w stonce to tylko jako kasjer. Zastępca kierownika ma niewiele większą kasę, zap... dala dwa razy więcej i ma odpowiedzialnosc kierownika. Ogólnie to dalej obozy pracy, coraz więcej roboty, brak ludzi, już pojawiają się Ukraińcy na kasach. Dość, że wyprowadzają kasę z Polski, to jeszcze niedługo wypłaty będą wyjeżdżać na Ukrainę.

prac.bie.krk

Pracuje w Biedronce ponad rok , przeczytałem różne opinie na tej stronie co do płac na pewno są wyższe niż w innych sieciach handlowych , lepszy social , premia roczna , można nazwać ja taką 13. Co do traktowania ludzi , nie jest prawdą ze ktoś robi problem z wyjściem do Wc , nie traktowałem ludzi źle na sklepie , prawda praca jest ciężka , zapewne tak samo jak w innych sieciach. w dzisiejszych czasach żaden pracodawca nie chce u siebie ludzi pokroju przychodzę do pracy poszwendam się 8h i do domu. jak każą mi coś zrobić to już mobbing, co do ilości godzin w pracy, 8:15 , 8:30 standard, rzadkość 11:45 wyjątek ktoś zachoruje lub tak zwany gorący okres (święta )

sowa

Biedronki to obozy pracy: - praca po 11 godzin 45 minut - bo gdyby pracowali po równe 12 godzin to przysługiwały by pracownikowi 2 przerwy po 15 minut a tak ma jedną - podnoszenie non stop opakowań po 20kg co jest niezgodne z przepisami - w dalszym ciągu robią problemy z wyjściem do ubikacji - płaca to 1400 pln (320 EURO) na rękę za taka harówkę - w innych krajach uni zarabiają 1500 EURO. - nagłe zmiany grafików - zapomnijcie, że jest ustalony jeden na miesiąc - co parę dni się zmienia więc nie zaplanujecie sobie nic Jednym słowem jest to jeden wielki wyzysk - gdzie organizacje praw pracowniczych się pytam?

danka

@kasztan, a możesz chociaż odrobinę uchylić rabka tajemnicy i napisac ile zarabia tutaj kasjer na pełen etat? Ja celuję w 1800 na rękę, jest to możliwe w Biedronce, czy nie bardzo? W ogóle to czesto napotykam ogłoszenia, że zatrudnią np. na 3/4 etatu, co jak mi zalezy na pełnym etacie, jest szansa, czy trzeba sie dostosować?

Aaaa
@danka 04.03.2015 18:55

1800? Nie ma szans chyba ze chodzisz bez l4 do pracy po 12 pracujesz i w dodatku nocki to moze ewentualnie ...pracuje w biedronce wiem co mowie

Kris

A jak jest teraz w 2014.09- płace,premie,traktowanie? Dzięki za szczere odpowiedzi.

ania

potwierdza dokładnie tak tam jest

gosc

Praca w Krakowie niestety to porażka, stawki 2000 brutto, podwyżki po roku czasu o 50 zł brutto. Premie, którymi mamią na rozmowach są tylko nie jak mówią 300-500 zł na rękę(na sklepach wysokoobrotowych) tylko zwykle 50-100 zł (na rękę) o ile w ogóle są. Ważne by spytać się jak wygląda obsada bo jak na duży sklep liczba godzin na dzień wynosi 70-80 ( liczonych wszystkich pracowników łącznie z kierownikami) to jest taki zapier.... , że po powrocie do domu myśli się tylko o tym by położyć się spać. Jako kobieta nie ma żadnego zmiłuj trzeba zasuwać i podnosić kartony, mężczyzn na sklepie praktycznie nie uświadczysz, czemu się nie dziwie lepiej pracować na budowie za większą kasę, a wysiłek podobny. Praca to nie tylko kasowanie towaru, ale rozkładanie go, sprzątanie, zmienianie co jakiś czas całkowicie alejek z towarem bo jakiś idiota z centrali myśli , że zajmuje to godzinę. Zwykle co 2 tygodnie przetasowanie alkoholu, na kogo trafi ta przyjemność to zrozumie jakie to chore. Na koniec dnia mycie sklepu, jest maszyna ale jak się zepsuje to trzeba mopami zasuwać. Pracuję , aż nie znajdę coś innego nawet za minimalną stawkę i odchodzę, bo mam dość po 1,5 roku czasu pracy ( kręgosłup coraz bardziej się odzywa, a towaru coraz więcej do przerzucenia).

ania
@gosc 28.07.2013 11:30

ty jakom pracownik zwykły jesteś tam nikim traktują cie jak swoją własność zastanów sie nad tym ja tam pracowałam teraz pracuje w lidl za lepszą kase i lepiej nas traktują

gość

Aktualnie szukają do pracy w Biedronce w charakterze kasjera, ale nie tylko jest to praca na kasie, lecz też przy wykładaniu towaru oraz pracy na magazynie. Wszystko zależy od charakteru sklepu, jeśli są duże kolejki to wszystkie kasy działają pełną mocą i nie ma nawet jak zejść z kasy. Dostaje się od razu umowę o pracę na czas określony, przykładowo na 6 miesięcy, albo od razu na rok czasu. Nie pytałem o różnice w kasie jakie są, ale chyba lepiej by nie brakowało pieniędzy. Jak widzę pracę na biedronce to wszyscy pracują równo, czyli kobiety i mężczyźni wykładają towar oraz sprzątają puste kartony. Wynagrodzenie to 2000zł brutto, a więc przy umowie o pracy netto - "na rękę" wychodzi - 1459,48zł, jest to cały etat czyli powinno być 160h, nie wiem jak jest w praktyce. Przy etacie na 3/4 jest to wynagrodzenie 1500zł brutto. Wszystkiego dowiedziałem się od kierownika sklepu. Etat przyznaje kierownik rejonu, on wybiera sobie osobę, która będzie dla niego pracowała. Myślę, że trochę przybliżyłem pracę w Biedronce, nie pracowałem tam, więc nie wiem jak to jest w rzeczywistości. Jeśli będę miał jakieś informację to się nimi podzielę :) Pozdrawiam

juzek

a który to KR taki niedobry????

pk

w biedronce jest wielki [usunięte przez admina] nami kasierami jak leci.niewjem czy na innym rejonie tez tak jest bo rejon kraków to jedno wjelkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niepolecam nikomu pracy w bieronce w krakowie,pienjadze guwniane a po 12 godz kaza nam robic

Jestem zainteresowana praca w sklepach Biedronka!Czy ktos moglby mi napisac jak sie pracuje w tych sklepach,jakie sa godziny pracy,jakie place?Z gory dziekuje!!!

maj

Chciałabym przyjąć się do pracy w biedronce , ale nie wiem jakie są warunki płacy i pracy ? Czy warto ? Proszę o odpowiedź ?

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka