Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Problem

Kupowałem cole oryginał do póki był producent Hoop teraz jest bewa i ta koła smakuje jak (usunięte przez administratora) kupowałem rocznie okolo 800 butelek sporo kasy pomnożone przez takich jak ja którzy nie kupują już bo nie da się tego pić zróbcie coś z tym to się tyczy całej Polski byłem w Krakowie dwa dni temu ale u mnie w Koninie to samo (usunięte przez administratora)

klient
Klient

biedronka kraków wybickiego pgodz ok 9. Chamski niby kasjer rząda wyliczonej kwoty bo on niema drobnych - wydać. Twierdząc że ja jestem nieprzygotowany na zakupy bo mam zbyt duże nominały. OD KIEDY TO DO SKLEPU TRZEBA PRZYCHODZIĆ Z WYLICZONĄ KWOTĄ. Czy komuś się nie pop....o we łbie. KOGO WY ZATRUDNIACIE i gdzie macie klientów!!!! A wogóle to jeden z najgorszych sklepów w kontekście obsługi!!!!

johny

Witam,czy to prawda, że magazynier obecnie zarabia do 5750zł brutto? Ktoś z pracujących może się do tego odnieść? Prosiłbym o odezw i o warunki pracy, pozdrawiam i dziękuję.

Michal Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Cześć, jak wygląda rekrutacja do centrum dystrybucji w biedronce, jakie są zarobki?

Oon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Klient

Wczoraj mieli promocje na swojaki za darmo przy zakupach za 49 zł. Oczywiście swojaków nie było a jechałem z samego rana do pracy Pani stwierdziła że się skończyły a byłem 5 min po otwarciu :) dziś rano też jechałem do pracy i z ciekawości zaglądnołem i co? stojak uginał się od maskotek. Obiecałem dziecku maskotkę więc kupiłem dzisiaj za te 50 zł ale już nigdy więcej moja noga w tym sklepie nie postanie nienawidzę (usunięte przez administratora)

klient

Ktoś
@klient

Niestety ale sklep nie ma obowiązku mieć wydać jeżeli przychodzi ktoś i płaci banknotem 100 zł za przypuśćmy bułkę za 69 gr to proszę.... Zwłaszcza że duże sklepy na koniec dnia wybierają pieniądze z kasetki i wpłacają do banku, a na start kasjer dostaje określana kwotę... To nie jest wina kasjera

Nie pozdrawiam Nowy wpis
@klient

Boże człowieku jaki ty jesteś ograniczony.. Oczywiście że miał rację odmawiając wydania. Jak ktoś nie zna specyfikacji pracy w placówce handlowej gdzie dzień dnia są konwoje i sklepy zdają utargi na rzecz tego.. To skąd mają brać kasjerzy na wydawanie. Zapoznaj się najpierw z polskim prawem, które jeszcze na szczęście jest po stronie kasjera.. A dopiero później wydaj adekwatna negatywna decyzję. Nie pozdrawiam serdecznie takich ludzi.

Jak długo trwa proces awansu w Jeronimo Martins Biedronka?

czlowiek

nie ma czegoś takiego

a
@czlowiek

jest.

Pracownik Nowy wpis

16 lat

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

marta
Klient

Bylam w Biedronce ogodzinie 10.30 nikt nie przestrzega godzin dla ludzi starszych,pelno ludzi mlodych i nikogo to nie obchodzi ze zakupy maja robic ludzie starsi nie mowiac juz o jakiejs dezynfekcji rak dotycz to Biedronki w krakowie na ul. Okulickiego

Ktoś
@marta

Niestety to też działa w 2 stronę.... Ja z malym dzieckiem czekam specjalnie do tej 12 żeby zrobić zakupy, a wchodząc do sklepu włażą za mną starsze osoby w dodatku bez maseczek... Robią sztuczny tłum i trzeba stać 2 x dłużej w kolejce nie wspominając że większość nie chodzi w maseczce albo ma ja do połowy

Po co?
@Ktoś

Po co czekasz skoro już od bardzo dawna nie ma godziny dla seniora? Obecnie każdy może sobie kupować kiedy chce a tą maseczke to se możesz wsadzić w 4 litery. Brudna (usunięte przez administratora) na twarzy cię przed niczym nie zabezpieczy i ci co bez niej chodzą mają wiecej oleju w głowie niż ty. Najgorzej mają pracownicy którzy sa zmuszani do tych szmat przez całą zmianę która zazwyczaj trwa 10 godzin a uwierz mi co innego 20 minut zakupy w tym zrobić a co innego (usunięte przez administratora) fizycznie z ograniczonym dostępem powietrza.

P
Kandydat

Ile zarabia Młodszy Specjalista ds. Łańcucha Dostaw Makroregionu?

Na jakie wsparcie w Jeronimo Martins Biedronka mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Hahajka
@Pytanie

Kobiety w ciąży idą odrazu na l4 bo nie donosiłyby ciąży pracując w ta ciężkich warunkach. Nie ma po prostu możliwości aby stworzyć tam stanowisko bez dzwigania.

Była pracownica

Nie polecam pracy na Halszki w Krakowie. Straszny wyzysk , nie przestrzeganie zasad bhp. Pracując tam usłyszałam wiele obraźliwych tekstów że strony niskiej czarnej kierowniczki na sklepie. Kiedy przychodzisz do pracy to nie jesteś pewny o której skończysz ,np.byłam na 14 w pracy A wychodziłam dopiero koło 3 lub 4 . Kierowniczka nic to nie obchodziło, nawet jeśli dojeżdżałam i następnego dnia miałam na 7 do pracy. Mała wypłata i częste obcinanie. Zwolnilam się z załamaniem psychicznym. Nie polecam pracy tam , przedewszystkim dziewczynom w ciąży bo trzeba tam dźwigać A jak odmówisz to Cię wyzywają. Szkoda na nich młodości i czasu

Problem

klient Biedronki
@Klient

Jeśli na swoje potrzeby to nawet lepiej bo cola jest niezdrowa, więc wyszło Ci t na dobre :)

Klient Biedronki
@klient Biedronki

A co kogo to interesuje co ja piję tu chodź i zadowolenie klienta to biznes klient nie zadowolony zysk mały to proste jak budowa cepa.

Tak
@Klient Biedronki

Zacznijmy od tego że to jest forum o opiniach na temat pracodawcy, a nie na temat tego jaką cole pijesz. Nie podoba się to napisz opinie na Googlach albo gdzie indziej bo zaśmiecasz forum

Asus
@klient Biedronki

Kto to w ogóle pije ? Od takich ilości można się poważnie rozchorować.

Za nie długo na magazynie będzie pracować sama Ukraina . Jak ukraińca lepiej traktóją niż rodaka ( Polaka )

a
@Pracownik

Skąd taki pomysł? Ukraińcy pracują prawie tylko z ramienia Agencji Pracy Tymczasowej i w firmie sprzątającej. W jaki sposób Polacy są gorzej traktowani? Może powinno się to zgłosić do BOPu?

Zosia
Kandydat

Mam nadzieję, że tak to nie wygląda w każdej biedronce, ale ja trafiłam na jakąś chorą. (zatrudnienie miało być na umowę zlecenie) Rekrutacji brak zgłosiłeś się to znaczy, że przyjmujesz wszelkie warunki. Bez dyskusji. Jak chcesz poznać warunki umowy to robią ci łaskę aby ci cokolwiek powiedzieć, i nie wiedzą co to znaczy umowa zlecenie. Przecież jak jesteś na umowie zlecenie i widziałeś ogłoszenie z ofertą pracy to tak jakbyś przeczytał umowę. Wiec po co ci ją dać przeczytać? Podpisuj! Jak zapytałam czy mogę zadać jakieś pytania do umowy, to usłyszałam, że przecież ona nie ma to to czasu aby ze mną rozmawiać, jakbym chciała z nią gadać nie wiem o pogodzie xd Ptem chyba ogarnęła, ze tak to się nie robi i nagle stwierdziła, że mogę o coś zapytać. Wielka obraza, że będąc uczniem nie jestem wstanie pracować prawie 7 godzin dziennie. Bo nawet nie podpisałam umowy a już grafik na cały tydzień był robiony i przewracanie oczami jak mówiłam, że na jakąś godzinę nie mogę być. Totalny brak profesjonalizmu ze strony kierowniczki i pani od rekrutacji. Skończyło się to wielką obrazą, gdyż panie nie przyjmują do wiadomości jakichkolwiek uwag czy wyjaśnień podstawowych pojęć rekrutacyjnych. Oburzona pani powiedziała, że rozmowy nie będzie ze mną kontynuować szorstkie do widzenia i się rozłączyła. Obym teraz nie trafiła na jakąś czarną listę biedronkową xd, ponieważ zależało mi na tej pracy ale nie, na takich warunkach i z takim podejściem do mnie.

Kamil

Słuchajcie dużo tutaj jest negatywnych opinii ale jeśli czyta się je tak obiektywnie to dziwne jest ze niektórzy wypowiadają się tak negatywnie a z ich wypowiedzi wynika że dalej tam pracują?? Jak jest tak źle to dla czego nie zmienicie pracodawcy?? Ja tam nie ufam takim opiniom TROLI i osobiście pójdę na rozmowę zobaczyć jak wygląda ta praca. Jeśli ktoś kto tam pracuje czyta to chętnie się dowiem co i jak się tam dzieje w tym roku?

Nick, tak jak mi podpowiadają
@Kamil

Bo albo zamierzają już wygasić swoją umowę, albo z posiadając obecne doświadczenie omijali by tę firmę szeroookim łukiem

Rety
@Kamil

Ty weź przeczytaj to co napisałeś. Nie wierzysz w opinie trolli tam pracujących a mimo to chcesz by Ci odpowiedzieli

Wozek
Klient

Jakie zarobki są na wózku widłowym ? Mam ponad 10 letnie doświadczenie na wózku widłowym.

Rety
@Wozek

A jeździć nie umiesz

Czy można liczyć w Jeronimo Martins Biedronka na prywatną opiekę medyczną?

Kandydat

Witam. Jestem umówiony na rozmowę o pracę w centrum dystrybucji w Modlnicy. Chciałem się dowiedzieć w jakich godzinach pracuje się tam na magazynie oraz czy jest możliwość dogodnego dojazdu do pracy z Krakowa komunikacją miejską. Pytam, ponieważ mieszkam obecnie poza Krakowem.

johny

Under26
@johny

Ja tam pracuje od roku czasu i powiem że jestem zadowolony. Trzeba przyznać że praca lekka nie jest ale za uczciwą kasę przynajmniej. Mam poniżej 26 lat więc pobierają Mi mniejszy podatek i biorę na rękę w granicach 5000 zł z wszystkimi dodatkami. Oczywiście żeby tyle zarobić trzeba swoje przerzucić ponieważ duża część tej kwoty stanowi premia która jest płacone za akord, ale da się to zrobić i tak jak mówiłem już rok tutaj jestem i ten też tutaj będę pracował.

Halina
@Under26

@Under26, dzięki za konkretną opinię. Zastanawia mnie to przerzucanie, o którym piszesz. Robicie to wszystko ręcznie, czy są wózki i inny sprzęt?

adamo
@Halina

Przerzucasz wszystko ręcznie, schylając się i często walcząc z folią, siatką. Brygadziści przynoszą Tobie kartkę, a na niej, by nie podnosić towaru na zgiętych plecach, by się nie spieszyć bo to stwarza ryzyko wypadku przy poruszaniu się wózkiem widłowym, gdyż to wbrew zasadom BHP. Ludzie którzy się przyjmują są nieświadomi. ŁAMIĄ ZASADY BHP, pod którymi jest twój podpis, że się zapoznałeś. Biedronka na takich żeruje i nadwyrężają swoje zdrowie oraz zwiększają ryzyko wypadku a to wszystko w imię większej wydajności. Dziwne miejsce. Nie rozumiem jak za wszelką cenę ludzie będą niszczyli swoje zdrowie. Chore stanowisko pracy dla człowieka

Autor
@johny

Tak a nawet więcej mogą wyrobić

Pracownik dc
@johny

Samej podstawy masz aktualnie od nowego roku 2021 3750 brutto plus wydajność czyli jak zepniesz 4 litery to brutto tyle możesz zarobić tyle że maxa muszisz wyrobić.

Olo

W Wojniczu jadem przypadek covid19...w dc17 w modlniczce podobno też...czy ktoś wie na ten temat...bo chyba chcą to ukryc

Klient2020
Klient

Dzisiaj specjalnie jestem w Biedronce, ale promocje nie wchodzą na kasy i z zakupów kicha. Tak wielka firma i nie szanuje klientów, a promocja np ryb to skandal wszystkie ryby wymieszane, jakby nie można osobno różną gramaturę i typ dorsza osobno położyć, siano niesamowite! Promocja nie wchodzi na kasę a mamy już po godzinie 14-stej i tak od samego rana. Skandal.

CHWDB

Biedra to sekta. Z daleka od tej firmy jeśli chcesz być zdrowy psychicznie i fizycznie. Techniki manipulacji ludźmi są na takim poziomie, że nawet przyjaciele zmieniają się wraz z awansem w oprawców. Nadgodziny są nadal nie wypłacane. Ludzie traktowani jak zwierzęta pociągowe. Kasjerka - cóż chyba magazynierka, piekarz, sprzątaczka, bo pracy na kasie zaledwie 20 % w miesiacu. Nawet jeśli ktoś ktoś nie ma wyboru, bo rodzina wielodzietna, chory mąż albo inne smutki to lepiej do Lidla, Rossmana lub gdziekolwiek indziej. Biedronka to piekło.

jeronimo

1.Ile osób jest zatrudnionych w Biedronkach z dużym obrotem? 2.Ile osób pracuje średnio na zmianie?

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jeronimo Martins Biedronka