Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Marvel

Praca fajna dla kogoś kto ma długi lub chce zgubić kilogramy ale tylko na dwa max trzy lata. Po pierwsze jak robisz maxa to naprawdę dobrze zarobisz do tego bony premie i trzynastka. A jak jeszcze nadgodzin jakieś zrobisz to nie masz kiedy robić długów a stare z tej kasy spokojnie możesz spłacisz. Ale wysiłek fizyczny jest olbrzymi, dlatego też kilogramy lecą z dnia na dzień. Po dwóch trzech latach masz dość. Więc trzeba odpuścić i normalnie pracować ale w tedy pieniądze są normalne jak na tą branżę. Zawsze możesz awansować... Do biura z otwartymi ramionami cię wezmą. Ale tylko dlatego że na administratora ,inspektora czy już nie daj Boże na Specjaliste nikt tam nie chce iść. Wielka odpowiedzialności za pieniądze gorsze bądź takie same jak ma magazynier. Musza się użerać ze wszystkim od magazyniera po dyrektorkę. I dbać o BHP ... Które tu ma wiele do nadrobienia w porównaniu z innymi magazynami. Tego w tej firmie nie mogłem pojąć, w ogóle nie doceniają ambitnych ludzi. Ogólnie wrażenie neutralne.

Ali
@Marvel

O co chodzi z tymi specjalistami? Widzę właśnie na ich stronie trzy oferty na Kraków. Jestem zainteresowany tymi stanowiskami czy możesz coś więcej napisać i ich pracy i ile oczywiście zarabiają?

@Ali

Praca ciężka , ciężka i jeszcze raz ciężka. A pieniądze są żenujące w porównaniu z innymi stanowiskami. Goście są odpowiedzialni za wszystko co się dzieje na magazynie a traktowani są jak (usunięte przez administratora) z jednej jak i drugiej strony. Podwładni mają ich za nic bo mogą sobie na to pozwolić przy obecnym bezrobociu a ich przełożeni traktują ich jak służbę . Ogólnie dramat

Aleksander
@Marvel

Potwierdzam. Byłem w poniedziałek na rozmowie kwalifikacyjnej co prawda na stanowisko magazyniera ale na papierosie pracownicy sporo mi opowiedzieli. O pracy magazyniera dowiedziałem się od nich więcej jeż od tego rekrutera. Ale opowiedzieli mi również o tych specjalistach. Zresztą ... To co wisiało na drzwiach wejściowych nie zachęcało do podjęcia tam pracy.

Justyna
@Aleksander

A co takiego tam wisi na drzwiach wejściowych? :D

chubacabra
@Justyna

Wisiały klepsydry. Dwóch naszych pracowników niestety w tamtym czasie zmarło, komentujący najpewniej do tego pije, co wydaje mi się co najmniej niesmaczne.

Nikta

Absolutnie nie polecam.Sama Firma spoko, ale cały czas kultywują stare przyzwyczajenia i esbeckie metody- szczególnie w Krakowie. Na szczęście jednego dyrektorka już przenieśli ale zostało jeszcze trochę do posprzatania. Polecam film-Dzień Kobiet, niby dużo się zmieniło ale klimacik podobny, szukanie haków na pracowników, podkładanie "świń" itp. Biedronka bardzo chroni swoich starych pracowników na wyższych szczeblach i wbrew zapewnieniom o transparentnosci działań, zawsze ich wybielają. Mobing i zastraszanie na porządku dziennym, ale dla pań z komisji brak znamion ;) Generalnie dużo można by było pisać, jak na przykład podwójne kary za jedno przewinienie- za wyniki audytów cenowych- Firma zabierała część premii, a przełożony okręgu decydował o zabraniu całości- i oczywiście nikt w tym nie widział łamania prawa, ani personalna, ani dyrektor. Jak sobie kogoś szef upatrzył to słyszało się tekst- masz trzy miesiące żeby go zwolnić, bo jak nie to ja cię zwolnię, albo teksty pod tytułem- wy dla mnie nic nie znaczycie, macie pracować jak chcę albo was zwolnie- to na zebraniach ;) Znikający towar- nie możesz sprawdzać dostaw, ale jak sprawdzisz to się okazuje, że nie ma alkoholu na 12 tys, a potem to ty odpowiadasz za wynik inwentaryzacji ;) Aczkolwiek są i tacy co potrafi,a się przystosować i za noszenie zakupów i torebki szefowej dostają awanse na wyższe stanowiska. Jeśli jesteś ambitny ale umiesz samodzielnie myśleć- nie polecam, w innych przypadkach może to być trampolina do zawrotnej kariery ;)

marta

Bylam w Biedronce ogodzinie 10.30 nikt nie przestrzega godzin dla ludzi starszych,pelno ludzi mlodych i nikogo to nie obchodzi ze zakupy maja robic ludzie starsi nie mowiac juz o jakiejs dezynfekcji rak dotycz to Biedronki w krakowie na ul. Okulickiego

Ktoś
@marta

Niestety to też działa w 2 stronę.... Ja z malym dzieckiem czekam specjalnie do tej 12 żeby zrobić zakupy, a wchodząc do sklepu włażą za mną starsze osoby w dodatku bez maseczek... Robią sztuczny tłum i trzeba stać 2 x dłużej w kolejce nie wspominając że większość nie chodzi w maseczce albo ma ja do połowy

Po co?
@Ktoś

Po co czekasz skoro już od bardzo dawna nie ma godziny dla seniora? Obecnie każdy może sobie kupować kiedy chce a tą maseczke to se możesz wsadzić w 4 litery. Brudna (usunięte przez administratora) na twarzy cię przed niczym nie zabezpieczy i ci co bez niej chodzą mają wiecej oleju w głowie niż ty. Najgorzej mają pracownicy którzy sa zmuszani do tych szmat przez całą zmianę która zazwyczaj trwa 10 godzin a uwierz mi co innego 20 minut zakupy w tym zrobić a co innego (usunięte przez administratora) fizycznie z ograniczonym dostępem powietrza.

Jakub

Kogo obrażasz? Bo nie załapałem? Jesteś klientem sklepu czy tam pracujesz? Bo mnie interesuje zatrudnienie. Jakbyś coś wiedział to się odezwij.

Obserwator

Chamskie kierownictwo rejonowe i dyrektorowie a zwłaszcza ci co mają pod opieką biedronkę w Michałowicach pow. Krakowski, pracowników maja za nic znęcają się psychicznie nad pracownikami i ciągle im coś nie na rączkę. I tylko gonią ludzi do pracy jak psy zaprzęgowe, to jest nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach. Ale to jest tak jak z buraka zrobi się wielki pań lub pani. Ludzie nie zatrudniajcie się w biedronkach bo tam tylko wykorzystują ludzi do minimum. W innych sieciach to przynajmniej szanują pracowników i lepiej zarabiają. Biedronki to sieć niewolniczej pracy i chamstwa.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
P

Ile zarabia Młodszy Specjalista ds. Łańcucha Dostaw Makroregionu?

@P

Dużo za mało. Non stop jest rekrutacja na te stanowiska. Każdego lepszego magazyniera proszą o awans ale jak się zobaczysz jaki jest zakres obowiązków w porównaniu do tego jakie pieniądze zarabia magazynier to bardzo szybko rezygnujesz z tego ,,awansu" . To się tyczy wszystkich stanowisk Specjalisty.

jaca
@Marvel

a jak ze stanowiskiem inspektor administracyjno magazynowy jak oceniasz to stanowisko jest do dzwigniecia?

Na magazynie pracują również kobiety?

Chętny

Czy na magazynie jest możliwość robienia nadgodzin? Jeżeli tak to ile za nadgodziny płacą?

Jarosław
@Chętny

A ile byś chciał robić tych nadgodzin? Podziwiam ludzi którzy są w stanie trzaskać po 200-300 h na miesiąc

Chętny
@Jarosław

Nie jest to odpowiedź na pytanie, pozdrawiam :)

Hej, czy w Biedronce przyjmują do pracy osoby, które maja 55 lat? Praca jako kasjer/sprzedawca

johny

Witam,czy to prawda, że magazynier obecnie zarabia do 5750zł brutto? Ktoś z pracujących może się do tego odnieść? Prosiłbym o odezw i o warunki pracy, pozdrawiam i dziękuję.

Under26
@johny

Ja tam pracuje od roku czasu i powiem że jestem zadowolony. Trzeba przyznać że praca lekka nie jest ale za uczciwą kasę przynajmniej. Mam poniżej 26 lat więc pobierają Mi mniejszy podatek i biorę na rękę w granicach 5000 zł z wszystkimi dodatkami. Oczywiście żeby tyle zarobić trzeba swoje przerzucić ponieważ duża część tej kwoty stanowi premia która jest płacone za akord, ale da się to zrobić i tak jak mówiłem już rok tutaj jestem i ten też tutaj będę pracował.

Halina
@Under26

@Under26, dzięki za konkretną opinię. Zastanawia mnie to przerzucanie, o którym piszesz. Robicie to wszystko ręcznie, czy są wózki i inny sprzęt?

adamo
@Halina

Przerzucasz wszystko ręcznie, schylając się i często walcząc z folią, siatką. Brygadziści przynoszą Tobie kartkę, a na niej, by nie podnosić towaru na zgiętych plecach, by się nie spieszyć bo to stwarza ryzyko wypadku przy poruszaniu się wózkiem widłowym, gdyż to wbrew zasadom BHP. Ludzie którzy się przyjmują są nieświadomi. ŁAMIĄ ZASADY BHP, pod którymi jest twój podpis, że się zapoznałeś. Biedronka na takich żeruje i nadwyrężają swoje zdrowie oraz zwiększają ryzyko wypadku a to wszystko w imię większej wydajności. Dziwne miejsce. Nie rozumiem jak za wszelką cenę ludzie będą niszczyli swoje zdrowie. Chore stanowisko pracy dla człowieka

Autor
@johny

Tak a nawet więcej mogą wyrobić

Pracownik dc
@johny

Samej podstawy masz aktualnie od nowego roku 2021 3750 brutto plus wydajność czyli jak zepniesz 4 litery to brutto tyle możesz zarobić tyle że maxa muszisz wyrobić.

Yn hoj
@johny

Prawda, zarobi do 5750 PLN. I tutaj kluczowe jest "DO". I teraz co trzeba na to "do" zrobić, to o tym musisz się sam przekonać. Praca jest określona jako ciężka. Od siebie mogę dodać, że jakiś specjalnych perspektyw rozwoju, to tam nie ma. A sama praca nie wymaga myślenia. Jeżeli jesteś sprawny fizycznie i potrafisz szybko pracować przez 8 godzin, to możesz śmiało składać cv. A jeżeli ruszasz się jak mucha w smole, to szkoda Twojego czasu, bo i tak zarobisz marne grosze. A jak wiadomo, weekendy i święta, są robocze. Nie ma za nie płacone 200 czy 300%

jeronimo

1.Ile osób jest zatrudnionych w Biedronkach z dużym obrotem? 2.Ile osób pracuje średnio na zmianie?

Papuga
@jeronimo

Na zmianie 4 osoby. W sumie w dobrym miesiącu 15 osób + kadra zarządzająca. Totalny brak rąk do pracy.

Jakub
@Papuga

Nie chcą przyjąć więcej osób na zmianę żeby łatwiej się pracowało? Chociaż za tak dużą ilość roboty można dobrze zarobić? Ile teraz wyciąga się netto razem z dodatkami?

Była pracownica

Nie polecam pracy na Halszki w Krakowie. Straszny wyzysk , nie przestrzeganie zasad bhp. Pracując tam usłyszałam wiele obraźliwych tekstów że strony niskiej czarnej kierowniczki na sklepie. Kiedy przychodzisz do pracy to nie jesteś pewny o której skończysz ,np.byłam na 14 w pracy A wychodziłam dopiero koło 3 lub 4 . Kierowniczka nic to nie obchodziło, nawet jeśli dojeżdżałam i następnego dnia miałam na 7 do pracy. Mała wypłata i częste obcinanie. Zwolnilam się z załamaniem psychicznym. Nie polecam pracy tam , przedewszystkim dziewczynom w ciąży bo trzeba tam dźwigać A jak odmówisz to Cię wyzywają. Szkoda na nich młodości i czasu

Juzek
@Była pracownica

Pewnie Justynka

kandydat

Rekrutacja na stanowisko wyższe w biurach odbywa się on line w 2021 r. Pytania padają odnośnie dokładnych wytycznych jakich ma spełniać sklep pomimo iż nigdzie nie można zdobyć takich danych samodzielnie, kierowniczka do spraw Ekspancji zamiast wyjaśnić na początku wiecej o stanowisku to zarzuca pytaniami, podając nieprawdziwe dane odnośnie planów sprzedażowych, a jakiekolwiek próby odbicia jej zarzutów spotykają się ze słowną agresją z jej strony. Myślę że praca w JMB musi być bardzo stresująca skoro nawet przed kandydatem nie potrafią wytworzyć pozytwnej atmosfery. Strata czasu.

Michal

Cześć, jak wygląda rekrutacja do centrum dystrybucji w biedronce, jakie są zarobki?

Oon

Wczoraj mieli promocje na swojaki za darmo przy zakupach za 49 zł. Oczywiście swojaków nie było a jechałem z samego rana do pracy Pani stwierdziła że się skończyły a byłem 5 min po otwarciu :) dziś rano też jechałem do pracy i z ciekawości zaglądnołem i co? stojak uginał się od maskotek. Obiecałem dziecku maskotkę więc kupiłem dzisiaj za te 50 zł ale już nigdy więcej moja noga w tym sklepie nie postanie nienawidzę (usunięte przez administratora)

Jak długo trwa proces awansu w Jeronimo Martins Biedronka?

czlowiek

nie ma czegoś takiego

a
@czlowiek

jest.

16 lat

Na jakie wsparcie w Jeronimo Martins Biedronka mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Hahajka

Kobiety w ciąży idą odrazu na l4 bo nie donosiłyby ciąży pracując w ta ciężkich warunkach. Nie ma po prostu możliwości aby stworzyć tam stanowisko bez dzwigania.

Klient

Kupowałem cole oryginał do póki był producent Hoop teraz jest bewa i ta koła smakuje jak (usunięte przez administratora) kupowałem rocznie okolo 800 butelek sporo kasy pomnożone przez takich jak ja którzy nie kupują już bo nie da się tego pić zróbcie coś z tym to się tyczy całej Polski byłem w Krakowie dwa dni temu ale u mnie w Koninie to samo (usunięte przez administratora)

klient Biedronki
@Klient

Jeśli na swoje potrzeby to nawet lepiej bo cola jest niezdrowa, więc wyszło Ci t na dobre :)

Klient Biedronki
@klient Biedronki

A co kogo to interesuje co ja piję tu chodź i zadowolenie klienta to biznes klient nie zadowolony zysk mały to proste jak budowa cepa.

Tak
@Klient Biedronki

Zacznijmy od tego że to jest forum o opiniach na temat pracodawcy, a nie na temat tego jaką cole pijesz. Nie podoba się to napisz opinie na Googlach albo gdzie indziej bo zaśmiecasz forum

Asus
@klient Biedronki

Kto to w ogóle pije ? Od takich ilości można się poważnie rozchorować.

Za nie długo na magazynie będzie pracować sama Ukraina . Jak ukraińca lepiej traktóją niż rodaka ( Polaka )

a

Skąd taki pomysł? Ukraińcy pracują prawie tylko z ramienia Agencji Pracy Tymczasowej i w firmie sprzątającej. W jaki sposób Polacy są gorzej traktowani? Może powinno się to zgłosić do BOPu?

Zosia

Mam nadzieję, że tak to nie wygląda w każdej biedronce, ale ja trafiłam na jakąś chorą. (zatrudnienie miało być na umowę zlecenie) Rekrutacji brak zgłosiłeś się to znaczy, że przyjmujesz wszelkie warunki. Bez dyskusji. Jak chcesz poznać warunki umowy to robią ci łaskę aby ci cokolwiek powiedzieć, i nie wiedzą co to znaczy umowa zlecenie. Przecież jak jesteś na umowie zlecenie i widziałeś ogłoszenie z ofertą pracy to tak jakbyś przeczytał umowę. Wiec po co ci ją dać przeczytać? Podpisuj! Jak zapytałam czy mogę zadać jakieś pytania do umowy, to usłyszałam, że przecież ona nie ma to to czasu aby ze mną rozmawiać, jakbym chciała z nią gadać nie wiem o pogodzie xd Ptem chyba ogarnęła, ze tak to się nie robi i nagle stwierdziła, że mogę o coś zapytać. Wielka obraza, że będąc uczniem nie jestem wstanie pracować prawie 7 godzin dziennie. Bo nawet nie podpisałam umowy a już grafik na cały tydzień był robiony i przewracanie oczami jak mówiłam, że na jakąś godzinę nie mogę być. Totalny brak profesjonalizmu ze strony kierowniczki i pani od rekrutacji. Skończyło się to wielką obrazą, gdyż panie nie przyjmują do wiadomości jakichkolwiek uwag czy wyjaśnień podstawowych pojęć rekrutacyjnych. Oburzona pani powiedziała, że rozmowy nie będzie ze mną kontynuować szorstkie do widzenia i się rozłączyła. Obym teraz nie trafiła na jakąś czarną listę biedronkową xd, ponieważ zależało mi na tej pracy ale nie, na takich warunkach i z takim podejściem do mnie.

Kamil

Słuchajcie dużo tutaj jest negatywnych opinii ale jeśli czyta się je tak obiektywnie to dziwne jest ze niektórzy wypowiadają się tak negatywnie a z ich wypowiedzi wynika że dalej tam pracują?? Jak jest tak źle to dla czego nie zmienicie pracodawcy?? Ja tam nie ufam takim opiniom TROLI i osobiście pójdę na rozmowę zobaczyć jak wygląda ta praca. Jeśli ktoś kto tam pracuje czyta to chętnie się dowiem co i jak się tam dzieje w tym roku?

Nick, tak jak mi podpowiadają
@Kamil

Bo albo zamierzają już wygasić swoją umowę, albo z posiadając obecne doświadczenie omijali by tę firmę szeroookim łukiem

Rety
@Kamil

Ty weź przeczytaj to co napisałeś. Nie wierzysz w opinie trolli tam pracujących a mimo to chcesz by Ci odpowiedzieli

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kraków

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Jeronimo Martins Biedronka