Opinie o Netia S.A w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Netia S.A, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Netia S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netia S.A w Kraków

Marek Nowy wpis

Hej! Macie w Netia dobry pakiet pracowniczy?

Domi Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Zwłaszcza jako KZS w Krakowie. Rekruter obiecuje cuda, a potem rzeczywistość weryfikuje. (usunięte przez administratora)

Anka Nowy wpis

@anonim aha to jak nie będę chciała zakładać własnej działalności to na KZS nie mam szans?

Kamil Nowy wpis
@Anka

Tak, musisz mieć działalność. Sama opłacasz ZUS- wiadomo. Praca niepewna. Zespół musi zrobić kosmiczny wynik, żebyś coś zarobiła

Drodzy, Odradzam pracę na stanowisku KZS w Krakowie. Podczas rekrutacji wszystko wyglada super, pomimo wymogu założenia własnej działalności. Obiecują wysokie wynagrodzenie, ale przy kosmicznie wysokich wynikach. Niby do zrealizowania dopóki nie zorientujesz się jaki jest mały potencjał do sprzedaży. W Krakowie jest już kilku KZS, dodatkowo mogą działać ludzie z Warszawy bo maja zgody. Bardzo duża konkurencja wewnętrzna, ale zatrudniają stale KZS żeby traktować przedmiotowo, target, target i maja gdzieś ze dołożysz do biznesu. Bylebyś zbudował zespół przedstawicieli d2d i wtedy przestajesz być potrzebny. Najczęściej odchodzisz sam przez śmieszne zarobki. A i chętnie jeszcze w trakcie pracy będą sugerowali twoim lepszych handlowców do objęcia pracy KZS. Traktowanie przedmiotowe na każdym kroku. Plusem jest to, ze dostaniesz podstawę, która wystarczy na opłacenie ZUSu własnej działalności. Na rynku jest o wiele więcej lepszych firm, które gwarantują wyższe zarobki na niższych stanowiskach przy mniejszym stresie. Z tego co pamietam to atmosfera to porażka. Ciągła chora presja na wynik, codzienne raportowanie i tłumaczenie się z wyniku niezależnie czy dobry czy słaby. Zawsze musi być lepszy. Jak praca w netii to być może tylko w segmencie biznesowym B2B. Mam znajomego który całkiem niezle zarabia. Zarobki B2C w Netii w Krakowie to porażka, atmosfera porażka, dostaniesz benefit jedyny to karta ok system za ok 100 zł, ale już Twoja dziewczyna czy żona dostanie za kilkaset. Zrezygnowałem i nie żałuje. Rozwijam się obecnie miejscu, gdzie można zarobić i pracować bez bezsensownego stresu tylko z takim motywującym do pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Netia S.A? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

zwiazko

nie no, netia to przecież bardzo znana firma, a szukają np. opiekuna klienta biznesowego netii w łodzi, trzeba mieć doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

oszukany

DGM Kraków ul. Zapolskiej 38 (usunięte przez administratora) Obiecują podstawe na umowie i dodatkowo premie od sprzedaży, a po przepracowanych 2 miesiacach (gdyz wyplacają np za miesiac maj, dopiero po 20tym czerwca) okazuje sie ze na konto wpslywa 200-300zl :(( -czyli to co sie wypracowalo z podpisanych umow, albo i nie za wszystkie, bez żadnej podstawy-która tak obiecują przy przyjmowaniu do pracy!! A pracownik jest w szoku, bo taka kase to wydal na dojazd/bilety do pracy przez ten okres. Wielokrotnie pytalismy czy podstawa wynagrodzenia nalezy sie zawzse- odp byla zawsze TAK. Dopóki nie przyszło do wypłaty.

dhfjl

ani atmosfera ani zarobki porażka, uciekjce z tej pesudofiremki

barni

hehe, to ten starszy pan z wąsikiem? nieźle pokręcony w dodatku łyka jak smok wawelski po spotkaniu z szewczykiem dratewką :)

vader

ludzie, bardzo polecam miejsce pracy jakim jest biuro telemarketingu o nazwie "x", które mieści się w Krakowie na ul. M. Curie Skłodowskiej, gdzie można poznać niezwykle profesjonalnego, choć ciągle podpitego, konsultanta biznesowego (usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z Netia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):malo rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... nieprofesjonalne Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...przyjazni i mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? stawka na godziny bez mozliwosci negocjacji Najbardziej podobało mi się w Netia:atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Netia:nieprofesjonalne podejscie do pracownikow, sztucznie wytworzona atmosfera dyscypliny

Zostaw merytoryczną opinię o Netia S.A - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Netia S.A