Opinie o Netia S.A

zwiazko

nie no, netia to przecież bardzo znana firma, a szukają np. opiekuna klienta biznesowego netii w łodzi, trzeba mieć doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

oszukany

DGM Kraków ul. Zapolskiej 38 (usunięte przez administratora) Obiecują podstawe na umowie i dodatkowo premie od sprzedaży, a po przepracowanych 2 miesiacach (gdyz wyplacają np za miesiac maj, dopiero po 20tym czerwca) okazuje sie ze na konto wpslywa 200-300zl :(( -czyli to co sie wypracowalo z podpisanych umow, albo i nie za wszystkie, bez żadnej podstawy-która tak obiecują przy przyjmowaniu do pracy!! A pracownik jest w szoku, bo taka kase to wydal na dojazd/bilety do pracy przez ten okres. Wielokrotnie pytalismy czy podstawa wynagrodzenia nalezy sie zawzse- odp byla zawsze TAK. Dopóki nie przyszło do wypłaty.

dhfjl

ani atmosfera ani zarobki porażka, uciekjce z tej pesudofiremki

barni

hehe, to ten starszy pan z wąsikiem? nieźle pokręcony w dodatku łyka jak smok wawelski po spotkaniu z szewczykiem dratewką :)

vader

ludzie, bardzo polecam miejsce pracy jakim jest biuro telemarketingu o nazwie "x", które mieści się w Krakowie na ul. M. Curie Skłodowskiej, gdzie można poznać niezwykle profesjonalnego, choć ciągle podpitego, konsultanta biznesowego (usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z Netia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):malo rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... nieprofesjonalne Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...przyjazni i mili Od jakiej stawki można negocjować pensję? stawka na godziny bez mozliwosci negocjacji Najbardziej podobało mi się w Netia:atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Netia:nieprofesjonalne podejscie do pracownikow, sztucznie wytworzona atmosfera dyscypliny

Zostaw opinię o Netia S.A - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netia S.A