Przedsiębiorstwo Ogrodnicze KROKUS

Kraków

Opinie o Przedsiębiorstwo Ogrodnicze KROKUS

Ogrodnik

Ktoś wie, gdzie firma wogle ma swoje siedziby po za Axentowicza ?

nawr

Popieram wszystkie wpisy.Totalna katastrofa!!!

Xxx

Ostrzegam ! Oszustwo , złodziejstwo , krętactwo ! Firma nie wypłaca pieniędzy ! Uwaga na Panią Manager !

Zzz

Czy ktoś z was wie , gdzie znajduje sie aktualnie Szkółka Ogrodnicza ??

Oszukany

UWAGA !!!!! OSTRZEŻENIE !!!!! Wyjątkowo nie słowni, nie solidni i nie uczciwi ludzie. Zaczynają prace i nie kończą. Po zainkasowaniu pierwszych pieniędzy za częściowo wykonane pracę urywa się kontakt. Nikt nie odbiera telefonu, nie odpisuje na SMSy. Jakość wykonania prac - byle jaka i nie zgodna ze sztuką ogrodniczą. Wygląda jakby wykonywana była przez przypadkowych ludzi. Szukają "jeleni", aby w nie uczciwy sposób wyrwać pieniądze i oszukać. Nas niestety udało się nabrać. NIE BĄDŹ NASTĘPNYM !!!!!

,jh

@Byly a to nie jest przypadkiem tak, ze woda w miejscu pracy jest wymogiem i obowiązkiem zgodnie z kodeksem pracy? Wydsaje mi sie ze to jest normalnie w przepisach

Byly

Do Hani.Życzę Ci miłej pracy w tej firmie gdzie wypłaty nie istnieją,BHP zerowe o wodzie w upały i inne rzeczy typu głupie rękawiczki możesz zapomniec.Po prostu totalne dno.Praca dla desperatow którzy mogą czekać na wypłatę po rok czasu a i tak bez sądu się nie doprosza.Ogarnia mnie zdziwienie że jeszcze żadne instytucje nie sprawdziły tej firmy bo według mnie powinna ona już dawno mieć zakaz.Ludzie to dla nich szmaty,porobia tydzień miesiąc i na razie.Robota zrobiona a zapłacić nie trzebai na tym koniu jada.Odradzam serdecznie wszystkim i żeby nie było że nie ostrzegalem.

trol

Co by tu napisać: wszystko co napisały osoby przede mną to święta racja. Firma boryka się z problemami na tle finansowym, ma również sprawy na policji. Każdemu radzę aby nie pchał się w to ... nie ma sensu angażować się w prace a potem czekać nie wiadomo ile na wynagrodzenie. Gdzie oczkeiwanie na kase rok albo 1,5 to norma. Warunki kiepskie w upaly bark wody, bhp nie istnieje, czasami na wlasna reke 3ba bylo sobie kupowac wszytsko bo nie mialo sie jak i czym pracowac. nie odbieranie telefonu to norma ale jak cos chcieli dzwonili odbierali.. jak sie zaczele temat wyplaty zaleglej to dam znac pod koniec tygodnia i tak w kółko... sytuacja kiedy jeden z szefow cos przywozil robil to tak aby nie miec kontaktu z pracownikami ktorzy chcieli zapytac o wyplate po prostu uciekal. Jak by komus sie cos stalo to mozna bylo zapomniec o apteczce. Dziwie sie ze osoby ktore mialy umowe o prace (a byly takie moze sa) nie zglosily tego do odpowiednich jednostek. Nie polecam kto kolwiek chce tam sie narobic a nie zarobic prosze bardzo ale oni tylko moga cie kopnac w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na dowidzenia. brak szacunku dla pracownika wszyscy co tam sa to zbiorowisko sępów.

Stix

Ostrzeżenie dla wszystkich pragnących tam pracować.Ta firma to totalna PARANOJA.Mógłbym tu napisać cala epopeję o nędzy jaka bije od tego pseudo czegoś tam bo na pewno nie przedsiębiorstwa ogrodniczego.Ale krótko dla masochistow którzy jednak będą chcieli sprobowac.Kolosalne problemy z wyplacalnoscia,chcesz dostać wypłatę ok ale min dwa tygodnie po terminie i to w osiemnastu ratach po kilka groszy.Sprzęt,tragedia,dno i dwa metry mulu, kosiarki nożyce spalinowe psują się notorycznie co dzień choć podobno są świeżo po naprawie.Nie wspomne o ich ostrosci,w każdym razie są to egzempaze delikatnie mówiąc muzealne.Nie chce się tu dalej rozpisywac ale z czystego serca odradzam komukolwiek jakikolwiek kontakt z ta firma a osobom prywatnym,spoldzielniom itp zatrudniajacym Krokusa gratuluje wyboru.ZENADA.

Rudy

Adam ma rację. Trzeba ich omijać z daleka. Nie wypłacają w terminie i mają często psujący się sprzęt. Pracownicy są zarzucani zleceniami i potem muszą się tłumaczyć, że czegoś nie zrobili. Jakby nie mogli przez dłuższy czas znaleźć nowych pracowników, to może zaczęliby szanować tych co już mają.

Fred
@Rudy 26.07.2014 18:29

Zupełnie zgadzam się z moimi przedmówcami. Nie szanują pracowników, nie wypłacają pensji. Tylko na początku wszystko wygląda dobrze, a po miesiącu to już katastrofa. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Adam

Omijać z daleka, chyba że ktoś lubi codzienie prosić o wypłacenie pensji (choćby w ratach). Gdy osoby odchodzą (z powodu zaległości w wypłatach) szukają nowych pracowników i tak w kółko.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Ogrodnicze KROKUS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Ogrodnicze KROKUS