Kamir Firma Handlowo-Usługowa Monika Chwajoł

Kraków

Opinie o Kamir Firma Handlowo-Usługowa Monika Chwajoł

Niezadowolony

Nie polecam, (usunięte przez administratora)

zadowolony rolnik

Współpracowałem z firma Kamir i nie mogę nażekać. Wszystkie zezwonenia i dokumety były ok. Terminy nawożenia były dotrzymane oraz zobowiązania finansowe zostały spełnione. Polecam.

paweł

jestem rolnikiem kamir miał wywozic nawóz -taki osad na pole pół roku pytali kiedy skoncze zniwa a potem złapali niby wiekszego rolnika i powiedzieli ze nie mogą sie wyrobic,takze z obietnic nici.strasznie zwodzą i niby wymagają od kogos a potemz wspolpracy nici-tak było u mni pozdrawiam

Zostaw opinię o Kamir Firma Handlowo-Usługowa Monika Chwajoł - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamir Firma Handlowo-Usługowa Monika Chwajoł