Opinie o Euro-Trade w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euro-Trade, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Euro-Trade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Trade w Kraków

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Euro-Trade odbywa się w siedzibie firmy?

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam w E-T prawie 7 lat w dwóch działach handlowych, więc o pracy w innych (sala sprzedaży, magazyn, czy dział zakupów) wypowiedzieć się nie mogę. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że nie żałuję spędzonych tam lat. Dużo się nauczyłam, zdobyłam doświadczenie i rozwinęłam jako handlowiec dzięki szkoleniom i pomocy bardziej doświadczonych kolegów. Czasem było naprawdę ciężko, dużo pracy, zagraniczne delegacje, targi branżowe, raporty itp. Ale praca była satysfakcjonująca i warta wysiłku. Pozdro dla DE, DAD i DSH :)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Euro-Trade?

Daddy's girl
@Pytanie

Możesz awansować w magazyniera na dyrektora jednego z działów.

jajo
@Daddy's girl

O ile oczywiście jesteś merytorycznie przygotowany ^^

Panda Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma określonej ścieżki kariery. Można aplikować na wolne wakaty i przy odrobinie szczęścia zmienić stanowisko pracy.

Nick Nowy wpis

Zaznaczam, to opinia calkowicie subiektywna. To polska firma sredniej wielkosci, nie korporacja, rozwija sie ale nie dynamicznie. Zarobki na poziomie wystarczajacym dla osoby bez dzieci, jest premia swiateczna. Mozna zdobyc spore doswiadczenie, nabyc umiejetnosci handlowe, nauczyc sie samodzielnosci i odpornosci na prace pod presja czasu. Sa prezenty dla dzieci na Dzien Dziecka i Mikolajki i bilety do kina. Atmosfera w firmie taka sobie ale jest pare osob z ktorymi sie super pracuje. Jest tez kilka ktore nie powinny byc na stanowiskach na ktorych sa. Nie ma zadnych calkowicie finansowanych dodatków typu multisport czy ubezpieczenie grupowe ale dla handlowcow sa sluzbowe auta, laptopy i komorki. Nie ma klimy, latem nie da sie wytrzymac, zima sie zamarza. Czy polecam prace w ET? Tak, z uwagi na doswiadczenia jakie mozna zdobyc, choc nie kazdy sie tu odnajdzie.

pracownik na sali
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

ładny uśmiech urok zadziałał

Pytania

coś powiedział o zabawkach

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DOBEREK

Witam serdecznie wszystkich kto chciał by się przyjąć do pracy na stanowisku magazynier odradzam atmosfera jest taka że pożal się boże nie chodzi o zespół tylko o jednego pracownika nazywają go koordynatorem jest to osoba która nie powinna mieć żadnego stanowiska nie umie współpracować z innymi tylko zastrasza że on nam załatwi jak się odezwalem ze stosuje mobbing wobec pracowników to zostałem zwolniony z pracy. Tak że przestrzegam chętnych do podjęcia pracy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Kolo
@DOBEREK

Cóż za zbieg okoliczności; ja co prawda pracowałem na magazynie w latach 2017/2018 (tak, pozdrawiam Cię koordynatorze), ale z racji wypowiedzi kolegi domyślam się, że nic się nie zmieniło w przypadku koordynatora pana G. Gdy zwracałem na to uwagę w firmie, dano mi do zrozumienia, że to nie pierwsza skarga na tą osobę ale ważniejszy jest fakt jego pracy a nie zachowania; wniosek? Możesz źle traktować ludzi ale nie zwolnimy Ciebie ze stanowiska koordynatora magazynu bo wykonujesz swoją pracę. Widać po co najmniej 3 latach NIC nie zmieniło się w temacie. Dziękuję koledze za wypisanie tutaj opinii.

Zaba

1 z liderów jak się dowiedziałem ma naimie Mariusz to kawał Hama i buraka kazam mi czekać 3 godziny na rozładunek chodź wiem że zrobił to special nie żeby udowodnić swą władzę

Mariusz

Co słychać w firmie Euro-Trade? Od bardzo dawna nikt nie wypowiedział się na temat pracy w tym miejscu. Bardzo negatywnie ocenialiście warunki pracy, a może coś się poprawiło?Jak to teraz wygląda?

Kacy

Jak obecnie wygląda praca PH w owej firmie? Czym jeżdżą handlowcy i czy auta służbowe mogą być wykorzystywane do celów prywatnych ? jak w kwestii realizacji planów i wypracowywania premii ?

PH EURO-TRADE
@Kacy

Pracowałem w firmie Euro-trade jako PH i powiem nie polecam auto bez klimy oszczędzają na czym się da. Pan (usunięte przez administratora) kierownik słoma z butów wystaje ;)...zarobki dla osoby nie mającej rodziny da się przeżyć pytasz czy warto? Nie wróciłbym się tam nigdy.

Filipek

Niepokojące są te opinie a ponieważ myślałem o pracy więc chyba muszę się zastanowić

ktoś

do @jack : w warszawie ludzie co roku zmieniają prace jak lepiej im płacą i to jest norma! nikogo to nie dziwi- są zaradni a warunki ku temu teraz sprzyjają. tyle w temacie do osoby z HR

Krak
@ktoś

takich spadolotów nikt poważny nie przyjmuje. Jak się widzi ze co roku zmienia to nie trudno przewidzieć, że znów zmieni za przysłowiową stówkę. nie wolno takich zatrudniać

Edyta

@Kalina, czy w wyniku wysokim temperatur na zewnątrz firma Euro-Trade wydawała zarządzenia, aby wydłużyć przerwy w ciągu dnia, dla osób, które są zatrudnione w tej firmie? Może były jakieś inne reakcje na opisane przez Ciebie warunki, aby usprawnić pracę pracownikom?

Grażyna

Rany....kto to pisze.....

Magdalena
@Edyta

O przerwach nie masz co marzyć. Wiele pomieszczeń nie jest klimatyzowanych i ludzie siedzą w koszmarnym ukropie. Jest to duży blaszak z kiepską izolacją. Zimą za to na weekend wyłączane jest ogrzewanie więc w poniedziałki sziedzi się w kurtkach.

PIOTR

Witam wszystkich, w Modlnicy koło Krakowa pojawił się magazyn a na nim bilbord o treści "szukamy magazynierów". Czy któryś z pracowników przybliży charakter pracy w tej firmie, czym zajmie się nowy magazyn, jak wygląda kwestia zarobków, czy potrzeba tam umiejących obsługiwać wózki wysokiego składowania? Pozdrawiam

Domi

Mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie ponieważ szukam pracy czy warto zaczynać tam pracę?

@Domi

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Euro-Trade widać, że firma poszukuje obecnie doradcy klienta oraz magazyniera http://www.euro-trade.pl/pl/oferty_pracy Czy któraś z tych obecnie wystawionych ofert byłaby dla Ciebie interesująca? Czy może myślisz o innych stanowisku?

@Zbigniew

Zainteresowana jestem pracą w magazynie ,tylko że w ofercie euro Trade nie ma mowy o zarobkach?muszę sobie przeliczyć dojazd itp.

Pick
@Domi

Nie ma mowy, bo nie mają się czym chwalić...

@Pick

Znasz może, jak wyglądają zarobki na magazynie w firmie Euro-Trade? Twoja odpowiedź może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do pracy w tej firmie, dlatego zachęcam do podzielenia się tym, na jakie wynagrodzenie można liczyć.

@Pick

Coś mi mówi ,że najniższa średnia krajowa -2100- brutto dlatego ogłoszenia widnieją wszędzie**

@Domi

Powiedz mi proszę, czy Twoja informacja o zarobkach w firmie Euro-Trade pochodzi z jakiegoś konkretnego źródła, czy są to tylko przypuszczenia, bądź wiadomości zasłyszane z drugiej ręki? Ciekawi mnie ta kwestia i chętnie dowiem się, jak to rzeczywiście wygląda.

Edyta

@Grażyna, co konkretnie miałaś na myśli odpowiadając na moje pytania? Może znasz odpowiedzi na te pytania i sama osobiście posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Euro-Trade, które mogłabyś przedstawić na forum? Jeżeli masz coś ciekawego do przekazania to zachęcam do wypowiedzi.

Kalina

Cześć I - "Brak klimatyzacji" W wyniku wielkich upałów oczywiście nie nie ma klimatyzacji. Po kliku wejściach na drabinę koszulka spływa potem. Następnie wołanie do fakturowania. Cudeńko przy kliencie w takim stanie z brudnymi rękoma i klejąca się od potu. Rewelacja. Na pewno obsługa i klient czuje się wyśmienicie. Ledwo zaczniesz układać towar ściągać z zapasu, masz znów coś innego robić lub latasz do fakturowania ( oczywiście przerzucasz mnóstwo towaru, ale oczy masz mieć wokół głowy). A jeszcze jedno (od kierownika)...pamiętajcie o...Za dużo tego do zapamiętania bo w systemie nie można zmienić rabatów. I wszystko się dzieje w tym upale, bez powietrza, z potem na ciele, z drabinką jak żabka skacząc, z kartonami większymi od Ciebie, ze wszystkim ręcznie noszonym. Najlepsza opcja dla "doradców klienta" jest w zimie-wtedy można oddychać. CDN...

Edyta

@Nibynikt, możesz przybliżyć, jak wygląda konkretnie zakres Twoich obowiązków w firmie Euro-Trade? Czy obowiązki, które powierzył Ci pracodawca pokrywają się z tym, co było ustalane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Jeżeli możesz to przedstaw również, jak wygląda poziom wynagrodzeń, dla osób, którzy zostają zatrudnieni w firmie. Podziel się tym, co wiesz na ten temat.

Nibynikt

Po prostu masakra. Ciężko, wymagają od Ciebie wszystkiego, a pieniądze pożal sie Boze... az wstyd... nie polecam.

Edyta

@Biskupa....Żona, dziękuję za Twój kolejny komentarz w wątku opinii o pracy w firmie Euro-Trade. Nie wspominałeś o tym, aby firma oferowała pracownikom pożywienie w postaci obiadów? Obiady są darmowe, czy może wydawane na jakiś specjalnych warunkach? Przedstaw bardziej szczegółowo to o czym wspomniałeś w swoim komentarzu.

Edyta

@Biskupa...Żona, napisałeś, że pracownicy na magazynie często zamiast wykonywać swoje obowiązki zajmują się zupełnie innymi rzeczami takimi jak np. granie w gry na telefonach, czy nikt nie kontroluje opisanej przez Ciebie sytuacji? Rozumiem, że pracy jest na tyle mało, że pracownik ma czas na taką formę rozrywki w trakcie pracy? Z reguły prace na magazynie są dynamiczne, które wymagają sprawności i szybkości działania, dlatego jestem zaskoczona tym co napisałeś, więc prosiłabym Cię o sprecyzowanie tej kwestii. Która z grup pracowniczych zatrudnionych w firmie Euro-Trade ma możliwość korzystania z aut służbowych, które wymieniłeś w swoim komentarzu?

BiskupaDupaŻona
@Edyta

Droga Edyto zrobiłam wywiad i autami sluzbowymi jeżdżą przedstawiciele handlowi, key acount managerzy, część kierowników działów, dyrektorzy i rodzina króliczka. Odnośnie pracy magazynu to tak jak pisałam sprawa na audyt. Nie będę szczegółowo tego opisywała ponieważ za takie informacje firma audytujaca bierze sporo kasy a za darmo i publicznie to ja mogę jedynie pozdrowić panią J. dzięki której caly ten magazyn jeszcze nie padł. Ps: w tym tygodniu tricolore nie pracuje wiec znowu gotujemy sami swoje obiady:(

BiskupaDupaŻona

minusy : multisport płatny ( ok. 135pln) , brak opieki medycznej, słaba pensja, kadra zarządzająca niestety w większości z przypadku lub z zasiedzenia, brak dyrektorów z prawdziwymi kompetencjami na podobnych stanowiskach w innych firmach ( wiedza zdobyta tylko na czytaniu artykułów w internecie niestety nie wystarczy) , kierownicy są z awansu i jedynie doświadczenie jakie mają to właśnie zdobyte w Euro-Trade , pracownicy biurowi i osoby z sali sprzedaży to w dużej większości osoby z przypadku lub osoby pracujące w firmie na tyle długo że dumnie mogą wisieć ich podobizny w korytarzu zarządu. Magazyny pracują w pocie czoła grając w gry na telefonach i udawając że mają bardzo dużo pracy. Zarząd powinien zrobić wyrywkową kontrolę żeby sprawdzić co się tam dzieje ... Z kolejnych minusów brak klimatyzacji w większości biur co przy obecnych upałach powoduje u mnie nie odpartą pokusę złożenia wypowiedzenie. Niestety cały dzień trzeba siedzieć na wiatraku ponieważ inaczej nie da się wytrzymać. Zarząd firmy jest bardzo sympatyczny i darzę go ogromnym szacunkiem ale trzeba będzie pomyśleć o zmianie zabytkowego oprogramowania ponieważ już dawno nie mamy siedziby na Prandoty i trzeba wydać trochę złotówek( wiem że bedzie ciężko) na wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań. Dobrze by zrobił firmie też zewnętrzny audyt który pokazałby braki w kompetencjach na poszczególnych stanowiskach jak i miejsca w których systematycznie rosną koszty i ciągle uciekają pieniądze.Sama na własne oczy widzę to praktycznie codziennie. Auta służbowego nie mam ale z tego co wiem mamy ople , hiundaje i skody. Te auta są wymieniane chyba powoli bo kilka auta ma grubo ponad 5 lat. plusy: wypłata w terminie, praca biurowa ( siedzenie na fb, allegro i innych pudelkach ) w godzinach 8-16, brak weryfikacji kompetencji . Możesz nic nie umieć i być na kierowniczym stanowisku. Dojazd do firmy (Ja mam akurat bardzo dobry dojazd do firmy ponieważ przystanek mpk jest zaraz przed firmą ). Wigilia firmowa z tzw. gwiazdką czyli premią świąteczną. To chyba tyle. Czas sobie zrobić jakiś obiad do pracy bo jutro w tricolore schabowy a ja go akurat nie lubię :)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Trade - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euro-Trade