Euro-Trade

Kraków

Opinie o Euro-Trade

lopez

jeżeli chodzi o możliwości rozwoju i traktowanie pracownika ta firma sięgnęła dna już dawno.Zarobki żałosne i niech nikt bzdur nie opowiada o miłej atmosferze,to bzdury!

ZZ

Syf a nie praca !! Pracownicy sali sprzedaży traktowani są jak zero ! Ostrzegam przed fałszywym kierownictwem !! Zero zasad i zero szacunku ! Śmieszne wręcz wynagrodzenie, popędzanie do ciężkiej pracy i zakaz komunikacji między pracownikami. Ostrzegam przed firma gdzie człowiek to tania siła robocza !

KAM

Szukają KAMA przez Test HR, dzwonią do wszystkich w Krakowie. Warto ?? Możecie coś poradzić ?? Bo opinie firma ma tragiczną i się mocno waham, a proponowane wynagrodzenie też jestem marne, na poziomie dobrego PH, może RKS .

nierobek

Jest to jedna z najgorszych firm w jakiej pracowałem od 15 lat. I to by było na tyle.

ZOŁZA

Ewa - Ty chyba nie wiesz jak wygląda NOWA skoda Octavia :) Samochody w tej firmie to 200 000 km przebiegu, naprawiane w szopie u Mariana. O poprzednim kierowniku DSH też głośno było jaki to słaby był i jakich długów narobił. Taki poziom firmy... Ploteczki... Poprzedni KAMowie (2 kolejne osoby, koleżanka i kolega) pracowali dokładnie po 3 miesiące... Food Care ??? - Ewa, pracowałaś tam, że oceniasz ? Czy tylko w internecie czytałaś :) Czy może czerpiesz opinie od tego byłego pracownika Euro Trade który tam poszedł i siebie nie poradził ? Klienci (dostawcy) to mają raczej słabą opinie ale o całym ET - NAJGORSZY płatnik, każda faktura płacona długo po terminie, i na raty. Myśmy się tłumaczyć dostawcom.

MM

Śmiech na sali ! Firma zatrudnia za śmieszne grosze kobiety które muszą cały czas dźwigać ciężkie kartony. Albo kierownik kogoś zwalnia albo ludzie sami odchodzą a firma nie zatrudnia nowych osób tylko dowala kolejna pracę pozostałym pracownikom i to za darmo bo o podwyżkach nie ma mowy. Kierownik słynie z braku szacunku, kłamstw i traktowania ludzi jak psy ! Kpina firma nadaje się do zgłoszenia do odpowiednich placówek

Ewa

Poziom fluktuacji umiarkowany. Są firmy o mniejszej rotacji, ale jest też wiele organizacji o dużo większej fluktuacji. Wiele osób współpracuje z firmą od dziesięciu lat, jest też kilku pracowników działających w firmie od jej początków… W kwestii zarobków i benefitów można oczywiście oczekiwać więcej od tego pracodawcy. Warto jednak powiązać stopień swoich oczekiwań z wkładem w rozwój firmy. Osoby, które odeszły z firmy często zarabiają w nowych miejscach pracy więcej, ale też ich zaangażowanie w nową pracę jest dużo większe... Inną kwestią jest to, że pracodawcy na rynku doceniają doświadczenie nabyte w firmie Euro-Trade. Chętnie zatrudniają PH, którzy mieli okazję pracować przez kilka lat w E-T. W przypadku osób pracowitych i mających pomysł na siebie Euro-Trade jest opcją. Różne działy to różni ludzie. Warto więc pytać i sprawdzać u źródła. Osoby wyznające zasadę: „czy się stoi, czy…” nie powinny szukać zatrudnienia w tej firmie. W tym przypadku warto wysyłać aplikację do Apple, Google, Walmart, czy też Food Care. Tam na pewno tego typu docenią. Szkoda tracić czas w życiu na E-T. Warunki pracy: nowa Skoda Octavia dla KAM’a - dlaczego nie Ferrari? Premia za wyniki dla PH – dlaczego nie stała pensja tylko za gotowość wykonywania pracy? Wątek Kierownika DSH to ewidentne nieporozumienie. Zatrudnienie tej osoby i utrzymanie jej w firmie przez tak długi okres było dużym błędem. Osoby zainteresowane opiniami na temat tego Pana powinny skontaktować się z Klientami. Wystawią mu odpowiednią „laurkę”. „Marnować” się za pensję na takim poziomie i mieć najgorszy wynik sprzedaży w historii firmy to „luksus” w dzisiejszych czasach…Nie jest do końca jasne, czy stanowisko Dyrektora Handlowego w Coca-Cola jest wystarczające dla tego Pana… Jego mniemanie o sobie vs zaangażowanie, zdolności handlowe, organizacja pracy, kompetencje kierownicze etc. to dwie różne rzeczywistości….Zakładam, że "Klotka" lewituje w tej innej rzeczywistości skoro wypisuje tego typu opnie:)

warszawiak

Pracownik dsh który odchodzi nie miał pojęcia o ofercie którą miał sprzedawać. Jak przyjechał do mnie (wieloletni klient) to na większość pytań branżowych nie znał odpowiedzi Maly cwaniak z kompleksami. Pewnie go wywalili za brak wynikow.

Prawdziwy Wawiak
@warszawiak 15.09.2017, 21:49

He he he... Z pewnością jesteś klientem, może jeszcze kupcem? ;) A wieczorami sprawdzasz GoWorka co piszą o ET ;)

K

Najgorsza firma ever. Żenujące warunki pracy, wynagrodzenie, poziom kadry "zarządzającej". Zatrzymali się w latach 90' Szczerze odradzam.

też były pracownik

Jeżeli ktoś wam powie że w tej firmie zarobicie to poproście o umowę przedwstępną ponieważ ludzie rekrutujący pracowników to kłamcy. Obiecują przykładowo 3000 brutto a realnie jest to 1900 brutto ponieważ premia to dodatek którego może nie być z różnych powodów. Zmarnowałem tylko czas przyjmując się do tego czegoś. Mam nadzieję że moja opinia pomoże w trafnym podjęciu prawidłowej decyzji. też były pracownik

Klotka

Dowiedziałam się że kierownik DSH też się zwalnia. Nie przebił się z walce z sektaki DPPI i gwiazdami z DPPZ. Jakieś pół roku temu już twierdziłam, że zaraz odejdzie bo się tu marnuje.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@Jobert dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że w firmie nie ma możliwości rozwoju. Czy jednak jest to zależne z dużej mierze od działu firmy, w którym się pracuje? Widzę właśnie ogłoszenie na stanowisko Młodszego specjalisty ds. marketingu. W jego treści pracodawca oferuje m.in. szansę rozwoju zawodowego. Może ktoś z osób czytających ten wątek pracuje właśnie w tym dziale firmy i mógłby się odnieść do tej kwestii?

Kasia
@Edyta 24.08.2017, 08:20

Ja byłam na tej rekrutacji. Pan który że mną rozmawiał porażka. Przypominał pedałka a nie kierownika. Warunki finansowe - Biedronka na stażu płaci więcej.

były pracownik

W Krakowie ma magazyniera oferują w granicach 3000 brutto ale w realu jest to 1900 brutto + premia 800 brutto + premia od obrotów na okres próbny i po tym okresie jest to samo. Wszystko to pięknie wygląda dopóki nie chorujesz a kasa jest potrzebna akurat w tedy kiedy się noga złamie - tfu. Na przyjęciu towaru zaduch i gorąco w lecie przy upałach i zimno z przeciągami w nieciepłe dni. Magazyn ciasny jak spodnie w kroku. Duża rotacja pracowników. Z grupy około 10 pracowników w ostatnim okresie zostało tylko 2 którzy może pociągną jeszcze ten wózek bo nie mają nic innego do roboty. Hej. Pozdrawiam.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@Boniek Widzę, że dużo wiesz na temat tego co się w firmie dzieje. W jakim dziale Euro-Trade pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych i słabszych stronach tego pracodawcy. Tym bardziej, że firma stale rekrutuje. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu. Możesz coś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Jobert
@Edyta 28.07.2017, 13:33

Bo w firmie jest bardzo duża rotacja. Praktycznie co miesiąc ktoś się zwalnia. Zalety: praca pon - pt 8-16. Wady: pensja żałosna, brak możliwości rozwoju, szacunek dla pracownika żałosny.

Kawa Ja

Szukają dyrektora ds. Sieci. Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

Boniek
@Kawa Ja 12.07.2017, 21:14
Szukają dyrektora ds. Sieci. Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

Pewnie ten co jest obecnie w DSH to odchodzi. W sumie to się nie dziwie. To jeden z nielicznych osób z dużym doświadczeniem zdobytym poza ET. Po co ma się męczyć z tymi pseudo managerami.

ktoś

do @jack : w warszawie ludzie co roku zmieniają prace jak lepiej im płacą i to jest norma! nikogo to nie dziwi- są zaradni a warunki ku temu teraz sprzyjają. tyle w temacie do osoby z HR

weeeeeee
użytkownik zarejestrowany

@ola ssa teraz oferty pracy na przyklad dla specjalsity do spraw sprzedazy w Krakowie oferuja atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników,pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji..

Monia

Polecam fajna atmosfera pensja adekwatna do tego co się umie .

alti

Ile zarobi kierownik magazynu ,albo magazynier...?chodzi o kraków

blabla

Dają samochody służbowe.

tradek
@blabla 14.06.2016, 01:06
Dają samochody służbowe.

Chyba żartujesz,hahaha!

O62

Jakimi samochodami jeżdżą PH? Czy auta mają GPS, ile można zarobić? Kto płaci za hotele?

karenina

Nie wiem jaki "klimat" panuje w tym zakładzie pracy, aczkolwiek skoro klient traktowany jest jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zapewne i pracownik nie lepiej. Życzę dalszych takich "sukcesów". Dno, żenada i brak mi słów.

Jacykow

Lepiej unikać i tak cię wypieprzą po 2 miesiącach

jack

Moi drodzy ! wynagrodzenia są na akceptowalnym poziomie. Kierownicy - dyrektorzy no cóż .... tylko nieudacznicy pracują w jednej firmie handlowej po kilkanaście lat. Prawdziwy problem powstaje jeżeli pracuje się na stanowisku na którym powstaje BEZPOŚREDNIA relacja pracownik - prezes..........

miki
@jack 29.01.2015, 23:04

nieudacznicy to w cv maja co roku inną pracę... nie pracuję ani nie jestem związany z tą firmą ale znam i kupuję tam i chwalę sobie stały personel. Kieruję oddziałem agencyjnym w branży HR :)

Kula

Tragedia. Możesz zapieprzać jaki dziki koń a i tak twoje stanowisko przejmuje w końcu ktoś z przyjaciół czy rodziny. Zarobki koszmarne, nie mówiąc o atmosferze w pracy. Liczy się donosicielstwo, nie chcesz donisić masz problem. Zero organizacji. Naprawdę szczerze nie polecam!

Anka

Miałam aplikować ale po tych komentarzach to sie wycofuje.

Wiola
@Anka 02.11.2014, 16:00
Miałam aplikować ale po tych komentarzach to sie wycofuje.

Jeśli się zdecydujesz, najwyżej będziesz narzekać razem z nami, pracownikami :) Z plusów: po powrocie z urlopu wychowawczego, zgodnie z prawem, masz pracę nadal.

atomowka

Polecam, zdziwilam się wcześniejszymi komentarzami, bo teraz jest inaczej. Pracuje na wykladaniu towaru w Krk i polecam, zwłaszcza studentom, stawka spoko, możliwość nadgodzin, super atmosfera i fajne kierownictwo. :))

edmundo

Unikajcie tej firmy.Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona bez zadnych podstaw w zadawaniu pytan.Bez ladu i skladu.Denne zarobki.Dyrektorzy i kierownicy to chlopcy bez pojecia o handlu i rekrutacji.Mieli zadzwonic i informowac o wynikach rozmowy i nie oddzwaniaja.Ogolnie to jeden wielji chaos i bałagan.Wynagrodzenie denne i warunki pracy tez cieniutkie.Szkoda czasu na tego tą firmę.

heniek
użytkownik zarejestrowany

Nikt nic nie wie, bo pytania kolegów powyżej zostały bez odpowiedzi, a i ja interesuje sie obecnie Euro-Trade. Pozdrawiam.

johnny
użytkownik zarejestrowany

Może ktoś napisze, czy warto, bo może tez bym zaaplikował, normalnie zajmowałem sie spedycją, ale myślę, że dałbym sobie radę.

EuroTradeFAN

Chciałabym jedynie zapytać czy nadal osoby z biura dokładają towar w półki po godzinach pracy? Może coś się zmieniło i jest za to wynagrodzenie ?

ciekawy

Dzwonili do mnie z ofertą na Przedstawiciel Hadlowego. Może ktoś opisać jaka jest podstawa ile premii, jaki samochód służbowy i czy można go użytkować poza godzinami pracy?

gość

Byłem na spotkaniu w Gdańsku, pewnie znaleźli kogoś lepszego ode mnie, ale obiecali że oddzwonią, nie oddzwonili...

e

podejście do pracowników tez wiele pozostawia do zyczenia bralem udzial w rekrutacji do tej firmy kompletny brak organizacji zenująca oszczednosc- nie dzownią a piszą mejle stawki takie ze chce sie smiac

Monik
@e 01.02.2012, 07:07

Ja sobie chwalę fajny klimat zarobki na średnim poziomie, kierownictwo ok, chyba że się ściemnia, to jest gorzej. Polecam

mirek michalec

jako klient tej hurtowni parokrotnie już miałem niemiłe doświadczenia z kierownictwem i ich wybujałymi mniemaniami o sobie,porażka w dzisiejszych czasach,ja im powoli dziękuję za ponad 10 letnią współpracę ale nie wróże im sukcesów z tym podejściem do odbiorców,odradzam:(

smutas

zgadzam się z poprzednikiem. niestety. znam trochę tę firemkę i mogę napisać, że średnio jest tam z zarobkami. kierownika da się przeżyć, ale za dużo to chłopina nie może. średnio można wyciągnąć 2,8tys, ale w terenie jest się min.3dni... czy warto?

sdf
@smutas 07.01.2012, 00:31

a i tak po 3 miesiącach cię zwolnią i następną ekipę zatrudnią. Stawka koło 7,5 zł na godzinę, kilka razy w tygodniu. Szef najpierw obiecuje, potem co innego czyni, a i tak zatrudnia swoich. Na karierę w tej firmie nie licz, jeśli nie jesteś lizusem

jaktojest

a ze złym klimatem w pracy można jakoś walczyć - czyli robić swoje jak najlepiej i się nie przejmować. Jestem na takim etapie, że kasa teraz jest dla mnie najważniejsza.

lotka

koleżeński klimat buhahahaaaa. pracowałam tam dwa lata. psy są lepiej traktowane niż pracownicy

anonim2

a gdzie i na jakim stanowisku??

Pracowałam w firmie Euro-Trade 2,5 roku i stwierdzam że tak to się nawet psa nie traktuje.Zero szacunku do pracownika,premia uzależniona od efektywnego donoszenia na koleżanki i kolegów.Nikt nie patrzy na Twoje wyniki pracy tylko na to czy [usunięte przez moderatora] kierownikom.Hańba...Nie polecam nikomu być traktowanym jak zło konieczne...

Zostaw opinię o Euro-Trade - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Trade