Opinie o Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków o rekrutacji.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków w Kraków

baner wywiady
Danuta Nowy wpis

Ponad 2 lata temu ktoś pisał, że na magazynie zatrudniają wyłącznie na umowy zlecenie. Orientuje się ktoś czy na chwilę obecną jest możliwość zatrudnienia się na umowę o pracę? Jakie teraz stawki netto na h?

W
Były pracownik

Praca nie jest najgorsza, jednak atmosfera w firmie jest ciężka. Zdarzają się pracownicy knujący intrygi przeciwko innym pracownikom, ciężko powiedzieć w jakim celu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że właścicielka daje się wciągać w gierki, nie jest obiektywna, łatwo ją zmanipulować i zwrócić przeciwko innym pracownikom. Nie potrafi wysłuchać wszystkich i sama wyciągnąć wniosków.

1
Danuta Nowy wpis
@W

Atmosfera to ważny czynnik wpływający na zadowolenie w pracy w danym miejscu. Skoro przedstawiasz, że nie wygląda ona najlepiej to ciekawi mnie, czy kiedykolwiek próbowaliście się jakoś zgrać i zorganizować, chociaż jakieś pozasłużbowe spotkanie, aby nieco atmosferę oczyścić?

K.L. Nowy wpis
Były pracownik
@W

Informacje za bardzo wyssane z palca, dziwnie opisujesz sytuacje, intrygi itd. Generalnie uważam, ze do pracy idzie się pracować a nie kombinować???? Jeżeli chodzi o Szefostwo, to ewidentnie informacje tutaj zarzucane od ludzi, którym i tak nie chciało wykonywać się tej nie najgorszej pracy???? A potem wylewanie żali na forum… ot taka prawda. Pracowałem tam i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, praca spokojna, lekka, jakby nie odległość do pokonania mógłbym pracować dalej. Właścicielki bardzo pomocne i absolutnie uważam, że takie ludzkie, normalne. Jeżeli komuś chce się pracować wszystko jest ok, pozdrawiam serdecznie.

D
Kandydat

W ciagu 2 miesiący kolejne ogloszenie pracy w magazynie, o czymś to świadczy. Bylam na dniu próbnym, praca ciężka, umowa zlecenie i raczej brak perspektyw na inna formę zatrudnienia

Pracownik
Pracownik
@D

Jeżeli idziesz do pracy na magazyn, trzeba być świadomym, że za biurkiem siedzieć nie będziemy ???? Tak poważnie praca nie jest ciężka, ale trzeba być sprytną osobą jak to w handlu. Bardzo fajne właścicielki, idzie się porozumieć w kazdej kwestii. Pozdrawiam

Aleksandra Nowy wpis
@Pracownik

No to prawda. To dwa różme stanowiska przecież.Co masz na myśli przez ,,sprytną osobą”Moim zdaniem aby radzić sobie w handlu trzeba się na nim znać i budować odpowiednią komunikację, słuchać rozmówcy.

Klaudia

Można na rozmowie kwalifikacyjnej prosić o zwiększenie stawki?

A
Były pracownik
@Klaudia

Nie, i nawet po dluzszym stau pracy, nie ma co na to liczyć

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szał dla plastyków, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ja

@D czyli tylko i wyłącznie taka forma bez możliwości negocjacji ?

D
Kandydat
@Ja

Tak

olaboga

Jak wyżej. Mowa o pracy na magazynie który mieści się poza Krakowem. W firmie kierowniczka która ma humory, jej mąż na magazynie robi sobie przerwy o której chce, pakuje towar z prędkością ślimaka, a i na magazynie jeszcze mama kierowniczki. Praca nie jest ciężka, super godziny od pon do pt. Płaca między 2330 a 2600 zł na rękę ale na umowie już najniższa stawka, reszta do ręki.

Pracownik

Praca nie jest jakaś mega ciezka, osoba ktora zwie się kierowniczką ma naprawde mały iloraz inteligencji. Pracuje tam również mąż tej (kierowniczki) który nie potrafi zrobic nic jest normalnym pracownikiem a nie dotycza go zadne obowiazki w firmie. Stosunek do pracownikow negatywny codziennie jakies dogadywanki do osob ktore sobie upatrzy. NIE POLECAM. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca móglby zwolnic te 2 osoby aby firma była lepsza.

Administrator

Wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Szał dla plastyków w mieście Kraków nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na nowe sprawozdania.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków?

  Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Pijarska 2
  31-015 Kraków
 • NIP: 6790007139 REGON: 350546328
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Magdalena Serafin Szał Dla Plastyków
Przejdź do nowych opinii