Opinie o Szał dla plastyków w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Szał dla plastyków, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szał dla plastyków o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szał dla plastyków w Kraków

Klaudia Nowy wpis

Można na rozmowie kwalifikacyjnej prosić o zwiększenie stawki?

A Nowy wpis
@Klaudia

Nie, i nawet po dluzszym stau pracy, nie ma co na to liczyć

Ja Nowy wpis

@D czyli tylko i wyłącznie taka forma bez możliwości negocjacji ?

D Nowy wpis
Kandydat
@Ja

Tak

D
Kandydat

W ciagu 2 miesiący kolejne ogloszenie pracy w magazynie, o czymś to świadczy. Bylam na dniu próbnym, praca ciężka, umowa zlecenie i raczej brak perspektyw na inna formę zatrudnienia

olaboga

Jak wyżej. Mowa o pracy na magazynie który mieści się poza Krakowem. W firmie kierowniczka która ma humory, jej mąż na magazynie robi sobie przerwy o której chce, pakuje towar z prędkością ślimaka, a i na magazynie jeszcze mama kierowniczki. Praca nie jest ciężka, super godziny od pon do pt. Płaca między 2330 a 2600 zł na rękę ale na umowie już najniższa stawka, reszta do ręki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Praca nie jest jakaś mega ciezka, osoba ktora zwie się kierowniczką ma naprawde mały iloraz inteligencji. Pracuje tam również mąż tej (kierowniczki) który nie potrafi zrobic nic jest normalnym pracownikiem a nie dotycza go zadne obowiazki w firmie. Stosunek do pracownikow negatywny codziennie jakies dogadywanki do osob ktore sobie upatrzy. NIE POLECAM. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca móglby zwolnic te 2 osoby aby firma była lepsza.

Wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Szał dla plastyków w mieście Kraków nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na nowe sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Szał dla plastyków - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szał dla plastyków