Opinie o Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Krakowie, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Krakowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Krakowie w Kraków

Bogusiaa Nowy wpis

Moja mama obecnie leży na oddziale neurologicznym, jest bardzo zadowolona z opieki lekarza i pielęgniarek. Została przyjęta bardzo szybko przechodząc przez sor. Jeśli się coś dzieje poważnego działają szybko i profesjonalnie

Grażyna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Klient

20 sierpnia 2021, godz. 2.30 , SOR w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego. Nikt nie przychodzi o tej porze do szpitala na ochotnika i dla przyjemności.Na dodatek musi spotkać się z nieprzyjemnym, aroganckim, po prostu niegrzecznym lekarzem.Nic nie tłumaczy jego okropnego zachowania, nawet obudzenie w ,,środku nocy." Nie znam nazwiska tego lekarza, ale to chyba nie jego miejsce.Pacjent przychodzi prosić o pomoc, a spotyka się z lekceważeniem i bezczelnym traktowaniem. ot, np. pytanie lekarza,,czy pani leczy się psychiatryczne? ...Parsknęłam śmiechem zamiast zapytać ,,czy doktor jest już dostatecznie obudzony ze snu?" Okropne miejsce ten SOR, nie polecam, a tym bardziej tego lekarza, który pełnił tam dziś dyżur nocny.

Ewelina Nowy wpis

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego zapewnienia każdemu pacjentowi kompleksową opiekę zdrowotną. Placówka działa od 65 lat. W szpitalu prowadzona jest rekrutacja, więcej informacji zostawiam w linku https://zeromski-szpital.pl/kariera/. Powiedzcie, jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

TBL Nowy wpis
Klient

Szczerze odradzam szczepienie się przeciwko Covid-19 w Szpitalu im. Żeromskiego. Ja, decydując sie na pierwszą dawkę, jeszcze nie miałam wyboru, ani szczepionki, ani placówki. Otrzymałam w tym szpitalu obie dawki szczepionki. Warunki podczas każdej wizyty zaprzeczały zasadom, jakie powinny obowiązywac podczas pandemii. Na niewielkiej powierzchni kłębił sie tłum pacjentów. Wymuszonae odległości miedzy pacjentami ok. pół metra. Organizacja fatalna. Właściei brak organizacji. Dodatkowo całkowity brak kompetencji i nieuprzjmość pań z rejstracji, które uważają, że mają prawo do pacjenów zwracać się podniesionym głosem i wygłaszać komentarze na ich temat. Dodam, że żaden z pacjentów nie został zaszczepiony o podanej i uzgodnionej z nim godzinie. Po co zatem się te godziny uzgadnia?!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Krakowie? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku INSPEKTOR DS. ZAOPATRZENIA?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pacjentka oddziału neurologii

Przebywając w szpitalu Im .Stefana Żeromskiego na oddziale neurologii byłam miłe zaskoczona obsługa medyczna .Cały zespół medyczny oraz inni pracownicy oddziału wspaniałe opiekują się pacjentami.Bardzo dziekuje za wspaniała opiekę . Pacjentka Kapera.

Opinia

mój znajomy przywieziony do szpitala 6.maja zmarł bo że szpitalaŻeromskiego wieczorem , na drugi dzień po południu dali go na rozrywki na wytrzezwiałkę,, przez pandemię po prostu ludzie piją i kolega postawił mu w domu chyba piwo , zamiast dać go na toksykologię to wywalili do izby wytrzeźwień .W szpitalu był chyba do godziny 14.00 potem tam że dwie ,po 16.00 wyszedł z izby i nie dojechał do domu... zmarł na przystanku... zarąbista opieka.. nie ma co...z nadciśnieniem, napuchniętym ciałem... zamiast nawet dać go Kobierzyna skoro nie radził sobie że stresem to go załatwili... bardzo dziękujemy za super opiekę szpitalowi.niech szlag trafi...

Znacie jakieś nowe informacje o firmie Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Krakowie w miejscowości Kraków? Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników! Czekamy na wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Specjalistyczny Im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Krakowie - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad