Opinie o Kanwod w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kanwod. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kanwod na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanwod w Kraków

Czy firma Kanwod kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kkkk Nowy wpis

Tak mozna powiedziec ze kobiety zarabiaja w tej firmie wiecej od mezczyzn

Adaam

Pracowałem tam kilka tygodni ale takiego systemu pracy nigdzie nie spotkałem. Każdy pracownik miał kartkę przez szefa zwaną tacho. Trzeba było notować na tym tacho każdą wykonaną pracę i wpisywać każdy numer wz ktorą wydaliśmy bądź przygotowaliśmy do wydania. Pod koniec tygodnia oddawało się to tacho do weryfikacji szefa i wiecznie mało zrobione. Ogólnie godziny pracy bardzo dziwne. Przeważnie do pracy przychodziło się bliżej południa i pracowało do 20-21. Teksty szefa typu "zagęszczać ruchy" itp na porządku dziennym. Kilometrów za dzień zrobionych w tej pracy trudno zliczyć ale w nowych butach roboczych podeszwy wytrzymały niecały miesiąc. Ogólnie nie polecam nikomu tej pracy szkoda nerwów i stresu za (usunięte przez administratora) pieniądze.

Danuta Nowy wpis
@Adaam

No to rzeczywiście cięzkie warunki. A potwierdzasz chociaż komentarze niżej, że zarobki dość wysokie?Jakieś premie, bonusy?

Kanwod Nowy wpis
@Adaam

Szanowny Panie Adaam, pracownik prowadzi rejestr pakowanych faktur w celu weryfikacji ewentualnych niezgodności przy wydanym towarze do klienta. System pracy (włącznie z godzinami) jest skrupulatnie omawiany z pracownikiem na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca na magazynie związana jest z przemieszczaniem się w celu konfekcjonowania towaru do wydania. Ponadto każdy pracownik otrzymuje godziwe wynagrodzenie, którego wysokość ustalono w trakcie zatrudnienia. Reasumując: - szuka Pan pracy na magazynie, gdzie nie będzie Pan musiał chodzić - zmienia Pan pracę co kilka tygodni/miesięcy (pozostała kadra pracuje nie krócej niż 3-4 lata), co nie rokuje dobrze na przyszłość - brak stabilności w Pana decyzjach - podkreślam, że wszystkie warunki pracy omawiamy dokładnie w trakcie rozmowy

Wojtek

Może jednak znajdzie się ktoś z pracujących osób i podzieli się opinią o pracy??

Autor@fix

Chcesz pracować od świtu do zachodu?Przyjmij się do KANWODU

Magazynier
@Autor@fix

Ale zarobisz duzo kasy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kanwod? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Gustaw

Niezbyt dobrze piszecie o pracy w firmie. Powiedzcie czy warto składać cv?

@Gustaw

Nie warto.. jeżeli masz jakiekolwiek ambicje i chcesz iść do przodu, to w tej firmie staniesz w miejscu. Odradzam stanowczo

lottomito

Jest jeden plus. "Renta " wpływa na konto o czasie. Reszta to szkoda klawiatury żeby znów to pisać.

bylypracownik
@lottomito

Zenek ile tam pracowałeś ? Wytrzymałeś chociażby tydzień w tej „firmie”?

magazynier

jak wszyscy dookoła są do kitu czas popatrzyc do lustra

Czy jakiś pracownik firmy Kanwod chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Jaga

Odradzam każdemu, ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.

Smog

Brak opini to też opinia jeżeli nie ma kto pracować to nie ma też kto pisać .

@Byly napiszesz w jaki sposób są wykorzystywani pracownicy w Kanwod?

Edyta

@Byly, rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika Kanwod. Ile czasu minęło już od zakończenia Twojej współpracy z tą firmą? Może zaszły w niej jakieś zmiany obecnie? Zachęcam osoby aktualnie zatrudnione w tym miejscu o przedstawienie swoich spostrzeżeń dotyczących warunków pracy jej organizacji i atmosfery w nim występującej. Wasze opinie będą ważnym źródłem informacji dla osób poszukujących pracy.

Byly

Wlasciciel tylko wykorzystuje pracownikow. Nawet nie zaczynajcie tam pracy!!! On tylko patrzy na kase a o ludzi sie nie martwi.

Edyta

@jagged Twoja opinia pokazuje Kanwod w pozytywnym świetle. Czy mógłbyś jednak coś więcej napisać o warunkach zatrudnienia i procesie rekrutacyjnym? Z ilu etapów się składał? Jakie pytania zostały Ci zadane podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

jagged

Moje wspomnienia z Kanwodem są raczej pozytywne, ale pracowałem tam jeszcze jako student zaoczny, daleki od poważnych decyzji i poważnego życia. Pieniądze zawsze były na czas, atmosfera była raczej pozytywna (wiadomo jak trzeba się spiąć żeby zrobić target to trzeba), soboty były w większości wolne. Nie wiem jak jest dziś, ale na tamte czasy było ok.

ala

Nikt nie pisze źle i nie ma też teraz aktualnej rekrutacji @pan Nikt więc chyba warunki pracy wszystkim jednak odpowiadają

lottomito

Niestety nie mam żadnych nowych wieści co tam się dzieje.

@lottomito

dzieki za info

magazynier

a czy lottomito wie cos na ten temat ?? poprawy na lepsze

chetny

słyszałem ze zmieniło sie cos na lepsze w firmie ,ktos cos wie na ten temat??

lottomito

Proste kto nie może sobie pozwolić na głodówkę to szuka innej roboty więc redukcja zatrudnienia jest samoczynna. Reszta zostaje, pracuje za grosze i modli się żeby sezon się ruszył.Po za tym stara gwardia jest trochę w lepszej sytuacji bo oni pakują to co spłynie z sprzedaży, przypominam z tego masz pieniążki a nowy dostaje tylko miotłę i na koniec miesiąca wypłatę z trzycyfrową liczbą na kwitku.

magazynier

dziwie sie ze po przeczytaniu opini o firmie ktos zastanawia sie nad podjeciem tam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Kanwod - Kraków

• Jak się pracuje w Kanwod?

Zobacz opinie na temat firmy Kanwod tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kanwod
1.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • ul. Macieja Miechowity 13 lok. 16
    31-475 Kraków