ACE GROUP

Kraków

ACE GROUP

Opinie o ACE GROUP

Bronisław

@ome Czy ostatecznie zdecydowałeś się zaaplikować do firmy ACE GROUP? Jeżeli tak, podziel się opinią na temat pracy dla tej firmy. Z punktu widzenia czasu, uważasz, że była to słuszna decyzja?

ome

Witam, Proszę o informację na temat pracy w ACE GROUP, na stanowisku inżyniera budowy. Staram się o pracę w tej firmie. Jaka jest atmosfera w firmie, jakie kierownictwo, oraz zarobki ? :) pozdrawiam

Zostaw opinię o ACE GROUP - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACE GROUP