Agencja Reklamowa Metropolis

Opinie o Agencja Reklamowa Metropolis

użytkownik zarejestrowany

No wiesz @anonim na tą chwilę nie mają ofert na staże czy praktyki, ale z tego co wiem niekiedy przyjmują osoby bez doświadczenia, więc tak też możesz spróbować zatrudnienia u nich. Szukali jakiś czas temu ekspozytora towarów, może to ci się u nich spodoba. Dostaniesz umowę o pracę.

pola

Przepepraszam absolutyny niewypał ,zero współpracy z kierownictwem totalny brak zainteresowania pracownikiem .. dlugo trzeba czekac na swiadectwo pracy pozatym mimo wczesniejszych uzgodnien zero ubezpieczenia ..... moim zdniem koszmar przenajmiej na terenia powiatu Lubelskiego itd

nie powiem dobrego zdania o tej firmie w bydgoszczy mielismy szefa to nawet zajac sie dobrze nie potrafil wszystkimi klamal jak zywa menda mial na imie (usunięte przez administratora)a nazwiska nie pamietam

sa ok, choc kasa bez zachwytu ale przynajmniej na czas

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Metropolis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Metropolis