Opinie o Dentsu Aegis Network Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Dentsu Aegis Network Polska, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dentsu Aegis Network Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dentsu Aegis Network Polska w Warszawa

Niedoszły

Brałem udział w rekrutacji, nie mam zarzutu wobec jej przebiegu - pytania były dość rzeczowe, osoby prowadzące rekrutację sprawiały wrażenie kompetentnych (pewnie takie były, ale ja na tym etapie mogłem oceniać tylko na podstawie wrażenia). Wymagania spore. Szkoda, że po rozmowie telefonicznej nie uprzedzili, jakich sprawdzianów można się spodziewać (czasem to się zdarzało w przeszłości w moim przypadku) no ale ciężko się o to przyczepić, no bo to w mojej gestii stało przygotowanie się do rozmowy. Pracy nie dostałem. Trochę zrobiło mi się przykro i się rozczarowałem, ale nie mam zamiaru wieszać w związku z tym psów na firmie, najwyraźniej nie jesteśmy sobie pisani.

Kamil

Firma wydawała się super dopóki nie przyszedł koronawirus. Najpierw zarząd uciął pensje i proporcjonalnie wymiar czasu pracy o 20% na 3 miesiące (maj, czerwiec, lipiec). No ale tak im się to spodobało, że teraz chcą przedłużyć obniżenie pensji do końca roku. Jednocześnie chcą od sierpnia przywrócić 100% wymiaru czasu pracy bo... UWAGA... jest dużo pracy. To wszystko nie dlatego, że firma ma kłopoty finansowe tylko po to aby osiągnąć założony zysk... Ocenę takiego działania pozostawiam wam, zwłaszcza w kontekście, że zdecydowana większość firm w Polsce w ogóle nie obniżała pensji.

Kandydat

Dają jakąkolwiek przestrzeń do rozwoju w tej firmie?

Jacek

Pracuję w Dentsu od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że firma wywarła na mnie mega pozytywne wrażenie, i to już od momentu rozmowy rekrutacyjnej. Jeszcze nigdy na rozmowie o pracę nie poczułem się tak wyluzowany jak tutaj. Owszem, dużo technicznych pytań oraz tzw. behawioralnych ale wszystko na zasadzie równości, nikt nie starał się udowodnić mi że nic nie potrafię ;) Od razu zaproponowano mi przejście na "Ty". Praca w firmie też okazała się równie pozytywna. Miła atmosfera, nowoczesne biuro, interesujący socjal (ubezpieczenie na życie w Generali, OK System, Medicover) oraz godziwe wynagrodzenie. Mi się podoba. P.S.: czytając wiele negatywnych opinii o tej firmie odniosłem wrażenie, że większość z nich jest pisana przez sfrustrowane osoby, które się do niej nie dostały albo zgodziły się pracować na kiepskich warunkach. No cóż każdy pracuje na takich warunkach jakie sobie wynegocjował na początku. Ja jestem zadowolony. Dostałem tyle ile wiem, że to jest górny pułap dla moich kwalifikacji i mojego doświadczenia. Jeśli ktoś zgodził się pracować za kiepską stawkę to teraz może mieć pretensję tylko do siebie.

Kandydat

Tutaj się dzielicie na jakieś działy, zespoły, grupy?

@Janek

Oczywiście ze musi być jakiś podział.. jak inaczej miałoby to wyglądać? są działy są zespoły, są liderzy, kierownicy

@Janek

Nie, wszyscy pracujemy w kupie i gnieździmy się wspólnie na open spejsie. Ze wszystkich lokalizacji, również tych poza Polską. Nie chcę być niemiły, ale na litość, pomyśl trochę.

@iro

Można to było milej napisać, poza tym na pewno są i takie firmy co się tak gnieżdżą, może autor ma właśnie takie doświadczenia wcześniejsze

@Top

Ale wiesz, jakby charakter firmy nieco naprowadza na charakter samej pracy

@Top

Coż, nie każdy jest miły i mając w planach zatrudniać się w pełnej różnorodnych osobowości międzynarodowej firmie o jakiejś wyrobionej renomie, warto mieć to na uwadze. Twardy tyłek nigdy nie zawadzi, zwłaszcza jak zamierza się piąć wyżej ;)

@iro

Być może coś w tym jest co mówisz, bo faktycznie ludzie pracujący są całkowicie różni i trzeba umieć to wszystko razem ze sobą pogodzić

PifPafPuf Nowy wpis
@Janek

Dzielimy się na lepszych i gorszych. Na tych, którzy co chwilę dostają awanse i podwyżki oraz na takich, którzy dostają tylko więcej roboty. Cieszę się, że mogłam pomóc.

Fripp Nowy wpis
@PifPafPuf

Zawiść to brzydka cecha

Kandydat

Dają jakąkolwiek przestrzeń do rozwoju w tej firmie?

@Guti

Oczywiście że tak.. a przestrzeń jest ogromna bo możliwości też jest sporo, zależy czego oczekujesz i w jakim kierunku chcesz iść, ale tutaj firma zdecydowanie jest nastawiona na dobro pracownika.

@Pom

Czyli szansa na awans istnieje?

@Guti

Tutaj ludzie latami pracują i awansują, zmieniają stanowiska, wszystko jest możliwe, jesli człowiek się stara i mu na pracy zależy i to widać na zewnątrz

@Guti

Jeśli szukasz rozwojowej firmy dającej możliwości to będziesz tutaj zadowolony

@Pom

Git. To chciałem wiedzieć.

Thx za odpowiedzi.

@Guti

To żaden problem po to też tutaj wchodzę, a jak moge pomóc to pomagam

@Guti

Z ciekawości, zdecydujesz się faktycznie rekrutować czy pytałeś na dalszą przyszłość?

@Guti

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak my teraz z ofertami pracy stoimy i ile osób jest potrzebne

@Pom

Raczej mało kto się tym interesuje, jeżeli nie jest bezpośrednio powiązany.

PifPafPuf Nowy wpis
@Guti

Niekoniecznie. Jak jesteś dobrze nasmarowany wazeliną i gładko wślizgujesz się gdzie trzeba, albo jesteś znajomym kogoś na stołku, to pewnie. Ale jeśli startujesz od najniższej pozycji, to po wielu latach masz przeogromną, ale to przegigantyczną, prawie 100% szansę, ze uczciwie pozostaniesz w tym samym miejscu, a twoja płaca będzie niższa niż stawka świeżaków którzy dopiero co zostali zatrudnieni na to samo stanowisko i jeszcze nic nie potrafią. Dentsu to nepotyzm w czystej postaci i nikogo to nie interesuje, nikt tego od lat nie próbuje zmienić.

gratki

Gratulacje nagrody Friendly Workplace ;)

Rosa
@gratki

o proszę to pierwsza nagroda tego typu dla tej firmy??

Rosa
@gratki

można gdzieś więcej coś o tym poczytać?

gratki
@Rosa

Na markapracodawcy https:// markapracodawcy .pl/dentsu -pierwsza -firma -z-branzy -marketingowej- nagrodzona -godlem- friendly- workplace/ Usuń sobie spacje, może nie zniknie ;)

Rosa Nowy wpis
@gratki

wielkie dzięki, ja zdążyłam, więc może i dla innych też zostanie ;)

Roza

bardzo pozytywnie oceniam pracę w Dentsu. Mało jest już takich firm które dają tyle od siebie dla pracownika, szanują go i naprawdę dbają o jego interesy. To nie jest tylko jakieś tam gadanie, to jest kilka lat doświadczenia i obserwacji tego jak to wszystko tutaj działa, bo naprawdę działa i się kręci. Ludzie szanują się nawzajem i to jest w tym wszystkim najlepsze. Ja zawsze będe uważać że zadowolony pracownik to dobry pracownik i dobrze wykonana praca. A jeśli firma zapewnia wszystko co jest potrzebne to czemu miałoby byc inaczej?

Inna
@Roza

Podpisuje się pod tym rękami i nogami, bo perspektywa na przyszłość w tej firmie jest ogromna, a wystarczy się odrobinę tym wszystkim zainteresować i dawać też coś od siebie ;)

@Roza

Długo już pracujesz w tej firmie? można liczyć na dłuższe i stabilne zatrudnienie? Szukam pracy w której będę mogła osiąść na stałe.

Arya
@Amelia

Można liczyć jak najbardziej na dłuższe i stabilne zatrudnienie jeśli tylko wszystko jest w porządku, wykonujesz swoje obowiązki, to oni nie maja powodu by pozbywać się dobrego pracownika, to logiczne. Wiele osób pracuje tu przez lata

@Arya

Zgadza się niby jest logiczne ale w praktyce co firma to inaczej, więc lepiej to doprecyzować wcześniej

@Arya

Bo tak jak mówiłam właśnie że szukam miejsca na stałą współpracę, mam dość zmian

To tutaj znajdziesz.

@Amelia

O ile oczywiście z twojej strony będzie wszystko okej i będziesz pracować jak należy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dentsu Aegis Network Polska? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Senior SEM Specialist?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Loop
Kandydat

Ktoś wie skąd taka nazw Dentsu? Jest jakaś geneza tego??

@Loop

Zastanawiasz się nad tym przy każdej firmie, z którą się napotkasz? ;)

Loop
@Fripp

Nie akurat tylko przy tej, czy to jakiś problem dla ciebie?

@Loop

Po prostu mnie zaintrygowało

nie wiem czym tu sie zachwycać

Q
@.

Ja tam tu żadnych zachwytów nie widzę, ale każdy widzi to co chce zobaczyć. Firma jest serio wporzo jak na standardy polskiego rynku, więc nie widzę powodu, żeby nie opiniować jej w pozytywnym kontekście. Poza tym, jak komuś się coś nie podoba, to nie ma przeciwskazań, żeby się tym podzielił, przecież jest na to przestrzeń.

Toska
@.

Nawet jeśli ktoś by się zachwycał to nic ci do tego, każdy ma inne doświadczenia zawodowe, inne oczekiwania co do warunków.. co tu jest do dyskutowania

Toska
@.

Ja np mogę powiedzieć że się "zachwycam" bo nie pracowałam jeszcze w firmie która tak szanuje swojego pracownika i może mu tyle zaoferować i mów sobie co chcesz, ale to jest moje zdanie

Daniel
@Toska

no to nie pozostaje ci chyba nic innego jak się cieszyć że na taką trafiłaś. ja mam sporo złych firm za sobą i takich bagaż kiepskich doświadczeń że aż strach szukać kolejnej pracy i zmieniać. ale szukam szukam czegoś w zawodzie

ann
@Daniel

Jeżeli praca tutaj ci może odpowiadać to warto spróbować, nie pożałujesz na pewno

@ann

Już niech sam oceni, czy pożałuje czy nie. Nie ma co oceniać z zewnątrz, bo takie opinie nie są wiele warte, najlepiej przyjść i dopiero wtedy wyrabiać jakiekolwiek zdanie.

o2
@Fripp

no teraz to już się troche czepiasz. wyraziła swoje zdanie i tyle nikt nie musi się nim sugerować

o2
@Fripp

poza tym gowork to chyba portal do opiniowania wiec każdy co chce to pisze. a to juz indywidualna kwestia czy ktos sie tym będzie sugerować

@o2

No bo założenie, że ktoś na pewno nie pożałuje wydało mi się dość odważne. Nawet w najlepszej firmie na świecie znajdzie się ktoś, komu nie będzie się podobało ;)

Zainteresowany pracą
Kandydat

Stanowisko menadżerskie daje możliwość rozwoju, czy są szkolenia, wyzwania czy raczej rozwój można narysować w formie linii prostej?

@Zainteresowany pracą

Na temat szkoleń sporo pisałem poniżej

@Zainteresowany pracą

A, przepraszam, pytałeś o menadżerskie, nie zwróciłem uwagi. To też postaram się nakreślić i zebrać informacje i wrócę z odpowiedzią, bo teraz nie mam na to chwili

@Fripp

Sorry wielkie, ale nie miałem czasu, już nakreślam co i jak ;)

@Zainteresowany pracą

To ogólnie tak, z tego co się dowiedziałem Jest program WannaBIM dla przyszłych menadżerów, to już w formie indywidualnej ścieżki, nie znam szczegółów, ale generalnie ogólnopojęte przygotowanie do tej roli pod każdym katem. Warsztaty BIM dla nowo mianowanym menadżerów, prowadzone przez ekspertów wewnętrznych i z zewnątrz Jest też program coachingowy w formie luźnych spotkań, to się bodaj miesięcznie odbywa Plus akademia rozwoju przywództwa, ale to już dla topki 50 menadżerów. Tu również szczegółów nie znam

@Fripp

Mam nadzieję, że coś to rozjaśniło

@Fripp

Może jeszcze ktoś, komu bliżej do tematu pogłębi temat i doda coś od siebie

@Fripp

I jeszcze raz sorki za to, że tak późno.

Tomek
@Fripp

Pierwszy raz słysze żeby firma organizowała coś takiego, naprawdę robi wrażenie

Tomek
@Fripp

To nie były jak widać jakieś tam zbędne pogłoski że Dentsu znacząco wybija się na tle konkurencyjnych firm jeśli chodzi o warunki zatrudnienia

@Tomek

To najlepiej ocenić już będąc w firmie.

@Tomek

Logiczne, że skoro firma chce mieć dobrych specjalistów, to musi w nich inwestować na różne sposoby.

hejka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Klient

A karoshi w Dentsu w Japonii to nic? Zdarza się śmierć z przepracowania w Polsce w tej firmie?

Kandydat

Dentsu zajmuje się tylko marketingiem czy jeszcze też innymi branżami?

odp
@Janek

ogólnie działania są związane z marketingiem ale pracuje dla wielu w branż i w wielu kwestiach może im pomóc

@Janek

Proponuję otworzyć stronę, przeczytać ją powoli i dokładnie, a jak nie poskutkuje, to dopiero zadawać takie pytania.

@iro

Jestem w stanie to ogarnąć, nie musisz się o to martwić ;)

@iro

Pytam tutaj nie bez powodu, gdybyś się chwilę zastanowił to jest szansa, że również byś się domyślił, a nie dogadywał

@iro

Ale wytłumaczę - pytam tutaj też o to, ponieważ pomimo tego iż jestem w stanie przeczytać informacje na stronie, liczę tutaj na jakieś dodatkowe z wewnątrz, których nigdzie nie znajdę

@Janek

Proszę się nie doszukiwać złośliwości w tym co piszę, bo jej tam nie ma, źle mnie zrozumiałeś najwyraźniej, nie miałem w intencji Ci "dogadywać"

@Janek

Po prostu pytanie było na tyle prosto w przysłowiowego ry...w twarz ;), że taka sama mogła być odpowiedź, którą znajdziesz właśnie na stronie. Nie za bardzo wiem nawet co "z wewnątrz" miałbym dodać w tej sytuacji.

Kandydat

Interesuje mnie jak to wszystko wygląda z perspektywy pracowników?

@Janek

Z perspektywy pracowników wygląda wszystko dobrze, bo to porządna firma która ma dużo do zaoferowania, wystarczy się trochę zainteresować i poczytać

@Top

Właśnie wykazuję zainteresowanie i pytam was jak to wygląda od wewnątrz, kto lepiej to opisze niż pracownik?

@Top

Na stronie umiem sobie poczytać, ale to są suche fakty, a ja oczekuję konkretów

@Janek

To zadawaj konkretne pytania ;)

@Janek

Naprawdę ciężko opisywać ogólną sytuację, kiedy nie wiadomo nawet jaki dział cię interesuje, na jakich aspektach ci zależy i tak dalej. Bo ogólną sytuację nakreślił Top.

@Janek

Już abstrahując od tego, że to co tu przeczytasz to subiektywne opinie, które nie są ujednolicone, dla jednych firma jest super, dla innych kompletnie nie. Najlepiej by było, żebyś sam podjął próbę, przyszedł do pracy, poznał środowisko i wyrobił własną opinię, bo nikt nie oceni firmy podług twoich oczekiwań, tak jak zrobisz to ty sam.

@Phoebe

W zasadzie to masz całkiem sporo racji jeśli chodzi o nie sugerowanie się opiniami. Też zazwyczaj wyznaję taką zasadę i sprawdzam osobiście, bo opinie to jednak opinie, ale zawsze też coś ciekawego się w nich pojawia nad czym warto się zastanowić

@Phoebe

Niemniej jednak rozumiem, że więcej ogólników już tutaj nie zdobędę więc skorzystam z Twojej i swojej rady i wezmę sprawy w swoje ręce

@Janek

Ja wiem, ciekawość to ciekawość, ja też się na tym łapię, że czytam i czasami biorę za bardzo na poważnie ;)

Powodzenia

Kandydat

Na ile rozwinięta jest kwestia szkoleń wszelakich w Dentsu? Nie mam na myśli tych podstawowych, wdrażających do pracy, tylko liczę, że jest u was coś więcej i o tę kwestię pytam. Chyba, że się mylę i nie ma na co liczyć?

@Achilles

nie no, jest, ta kwestia ma się całkiem dobrze

@Achilles

mamy np. platformę Skill Academy, gdzie masz dostęp bo bazy nie wiem, z kilkuset na pewno (jak nie więcej) kursów i szkoleń z baardzo różnorodnych tematów, dostępne 24 na 7. oczywiście kursy są dobrane pod potrzeby pracowników, więc to nie jest tak, że znajdziesz tam dowolny temat, kursu na psiego fryzjera, czy manicurzystkę tam nie zrobisz ;) na intranecie są zamieszczane sesje live z ekspertami dentsu (z całego świata, nie tylko PL) - Learning Community się to zwie. jest też program mentoringowy, ale o tym szerzej nie opowiem, bo sam nie korzystałem, wiem, że działa to na zasadzie bodaj półrocznej współpracy i wsparcia w realizacji celów rozwojowych.

@Achilles

I oprócz tych wymienionych programów są oczywiście szkolenia stricte specjalistyczne, z ekspertami wewnętrznymi (chociaż z partnerami zewnętrznymi również)

@Fripp

Czyli jednak dobrze czułem, nie spotkałem się wczesniej z firmą która ma tak szeroki wybór szkoleń dla pracowników

@Achilles

No nie wszędzie jest to na tyle rozbudowana kwestia, fakt.

@Fripp

Warto się tym chwalić i o tym mówić, także jak dla mnie dobrze że o tym piszesz, bo przyda się nie tylko mi, ale też na pewno innym kandydatom

@Achilles

a masz zamiar faktycznie iść na rekrutacje jakoś niedługo?

@Achilles

jeśli tak to będę wdzięczna za aktualne info jak pójdzie i o co pytają

Kandydat

To naprawdę ważne jak na mój gust żeby ta relacja była oparta na zaufaniu i szacunku

Tutek
@Lusi

Dla każdego powinno być ważne. jeśli się zarekrutujesz to daj znać jak to oceniasz w Dentsu, z góry dzięki pozdrawiam

Igni
@Tutek

Przecież cały ten profil jest pełen opinii i ocen na temat pracy tutaj, wystarczy sobie trochę poczytać i poświęcić czas jak cię to interesuje

Igni
@Tutek

Ja ci mówię i każdy ci to powie że ludzie tutaj w większości są zadowoleni (wiadomo zawsze znajdą się jakieś wyjątki bo bez tego to raczej nierealne). Ale tutaj nie ma na co narzekać naprawdę

Kandydat

Jak oceniacie relacje na linii pracownik - pracodawca / kierownicy?????

Greenpath
@Lusi

Po co tyle wykrzykników? Jest ok. To w porządku i wyrozumiali ludzie. Jak dany pracownik nie przeskrobie czegoś na wstępie, to nikt z kadry kierowniczej nie będzie do niego uprzedzony. Ale szacunek musi być obustronny, więc nie można się go domagać, nie okazując jego przejawów z własnej strony.

@Greenpath

Wykrzykników? ja nie dodawałam żadnych wykrzykników tutaj

@Greenpath

A co do szacunku jak najbardziej się zgadzam. Zawsze mówię, że nie trzeba wszystkich w pracy lubić, ale wszystkich trzeba szanować

Greenpath
@Lusi

Pytajników* Myślałem o jednym, napisałem drugie.

@Greenpath

Nie wiem jak mam to wytłumaczyć. Po prostu tyle napisałam i już

ciekawy

Jak oceniacie pracę zdalną? chcielibyście żeby tak zostało na dłużej?

Mars
@ciekawy

tutaj to chyba idealnie sprawdzi się powiedzenie ile ludzi tyle opinii. Są tacy którzy mają warunki do pracy zdalnej, w domu potrafią się lepiej skupić, wydajniej i dokładniej i szybciej pracować, nie tracą czasu i pieniędzy na dojazdy, nie musza sobie szykować posiłków czy innych rzeczy do pracy więc automatycznie mają też więcej czasu wolnego. Są też i tacy, którzy nie mają tych warunków do pracy w domu, a nawet ich wszystko rozprasza dookoła, wolą jednak wejść do biura i poświęcić się tam w 100% obowiązkom. Ja osobiście jestem tak pół na pół bo lubię i pracę w domu i pracę w biurze, najchętniej bym to połączył

On
@Mars

zgadzam się, gadałem z kilkoma osobami i opinie są różne. ale z tego co wiem faktycznie chcą wprowadzić system hybrydowy bo faktycznie też się dowiadywali z firmy jak wolimy i jak to ogólnie bardziej przyszłościowo widzimy

@On

w sensie masz tutaj na myśli, że na stałe będzie wprowadzona hybrydowa praca????

On
@Amelia

no właśnie to napisałem, że taki jest plan z tego co wiem i mam nadzieję osobiście, że wszystko się uda

@On

ciekawa sprawa. w zasadzie całkiem wygodna, pracować trochę w biurze jak sytuacja tego wymaga i trochę w domu, na pewno wygodna sprawa. Tym bardziej jestem w takim razie zainteresowana tą firmą

Konrad
@On

A była jakaś ogólna informacja od kiedy zamierzają to wprowadzić?

kok
@Konrad

Nie było wprost powiedzianej daty, przynajmniej ja jej nie znam. To ogólne informacje są na razie podawane.

Kandydat

Proszę o informację, czy Dentsu prowadzi również staże i praktyki dla studentów/absolwentów

Aleksandra
@Pytanie

Aż z ciekawości to sprawdziłam i okazuje się, że tak - firma Dentsu Aegis Network prowadzi również staże i praktyki. Więcej na temat możliwości, jakie daje staż w tej firmie i o warunkach, jakie oferują tam stażystom, przeczytasz na ich stronie: https://dentsuaegis.wd3.myworkdayjobs.com/DAN_GLOBAL/job/Warsaw/Program-staowy-Dentsu_R0916100 To będziesz aplikować?

@Aleksandra

Dzięki. Czy będę, to jeszcze zobaczę, najpierw muszę się ze wszystkim zapoznać.

@Aleksandra

A co Ty taka ciekawska jesteś Aleksandra, będzie chciał to zaaplikuje.

@Polos

Spoko, nie potrzebuję adwokata.

@Pytanie

Powiedzcie mi jeszcze, czy jest możliwość przejścia na etat po przepracowanym stażu? Oczywiście w przypadku, gdy się sprawdzę i spodobam.

@Pytanie

To nie było w formie adwokatury, tylko własnych przemyśleń ;)

@Pytanie

Jest opcja przejść normalnie na etat przy tak jak mówisz odpowiednio wykonywanych obowiązkach, jak się ogólnie wpasujesz w to wszystko, no i przede wszystkim jeśli jest wolne dane stanowisko

@Pytanie

Ogólnie to bywało tak niejeden raz, że stażysta zostawał już później w pracy, bo zawsze to była już sprawdzona osoba, a nie trzeba było szukać kogoś całkowicie nowego

Better

w tej firmie liczy się przede wszystkim atmosfera i szacunek do drugiego człowieka. nie pracowałem jeszcze w żadnej firmie która miałaby takie wartości i faktycznie respektowała je w pracy. bardzo na plus. w takich warunkach praca też jest efektywniejsza i więcej się chce robić i coraz lepiej

Afrodyta
@Better

To fakt, ja wcześniej nie sądziłam, że takie sprawy mogą mieć tak ogromny wpływ na pracę i ogólny nastrój ;)

Sansa
@Afrodyta

Długo już tutaj pracujecie? z jakiego okresu są to doświadczenia?

Better
@Sansa

ja pracuje już prawie 2,5 roku. Nawet nie wiem w sumie kiedy to tak szybko wszystko zleciało

Sansa
@Better

No to nie da się ukryć, że jest to czas po którym można już coś stwierdzić, a przede wszystkim to czy chce się zostać na dłużej czy jednak lepiej szukać czegoś innego

Magneto
Kandydat

Czy jeśli przepracuję jakiś czas i będę mieć aspiracje na zmianę kraju zamieszkania, na taki, w którym firma również ma swoją filię, to umożliwią pracownikowi transfer międzynarodowy? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii, albo zna kogoś, lub kogoś kto zna kogoś etc? Pytam mocno hipotetycznie póki co, ale nie ukrywam, że chciałbym się zatrudnić, popracować trochę w PL, a później wybyć w świat. W ofertach widziałem, że pod względem kierunków jest spore spektrum możliwości.

Keto
@Magneto

Myślę, że jeśli masz predyspozycje do pracy na jakimś tam danym stanowisku, znasz język, to szanse zawsze jakieś są. Myślę, że rekrutacja musiała by być dodatkowo przeprowadzana, ale na pewno nie zablokują takiej możliwości, jeśli się nadajesz do tego

Magneto
@Keto

Skoro możliwości nie zablokują, to dobrze. Jak mówiłem, nie biorę póki co niczego za pewnik, ale dobrze, że jest taka ścieżka jest w ogóle otwarta. Póki co będę się zatrudniał w Polsce. No, taki plan, zobaczymy czy się spodobam. Dzięki.

Keto
@Magneto

Nie bierz też za pewnik tego co ja mówię, bo nie do mnie należałaby taka decyzja. Mówię ogólnie co o tym myślę, jak mogłoby to wyglądać, bo wiem że firma jest porządna i liczy się dla nich dobro pracownika.

Peter
Kandydat

Niżej widziałem wątek dotyczący opieki medycznej, wymieniliście 2 firmy, w których można z niej korzystać. Czy Dentsu prowadzi jeszcze jakieś działania pod kątem profilaktyki zdrowotnej dla pracowników? M.in w kontekście pandemicznym. W firmie, z którą się ostatnio pożegnałem było zapewnione wsparcie psychologiczne na ten nomen omen ciężki czas - uważam, że to niegłupi pomysł, więc jeżeli akurat nie macie, to rzucam pod rozwagę, może ktoś dostrzeże. Ogólnie slyszałem, że Dentsu raczej dba o pracowników pod wieloma kątami i generalnie szereg udogodnień i dodatków jest całkiem spory, więc wydaje się być dosyć prawdopodobne, że w tej kwestii też coś się znajdzie.

@Peter

Jakie jest właściwie pytanie bo trochę się pogubiłem w całej tej Twojej wypowiedzi i w końcu nie wiem czy pytasz czy jednak odpowiadasz i opiniujesz

@Peter

Ale jeśli chodzi o jeszcze inne rzeczy zdrowotne w firmie to na opiece medycznej tutaj się nie kończy. Na okres pandemii też są organizowane takie krótkie 15-minutowe spotkania online tzw e-treningi. są też spotkania na których można porozmawiać o profilaktyce zdrowotnej. A jeśli chodzi o psychologa to wiem że też coś takiego jest, chociaż ja osobsiście nie korzystałem. Każdemu pracownikowi przysługują minimum 3 sesje online i trwaja chyba około godziny. i to jest sesja właśnie z psychologiem i chyba coachem

anon
@Peter

Tak. Tak jak poprzednik napisał - wsparcie psychologiczne jest zapewnione. Biorąc pod uwagę, że "sport to zdrowie" idąc tym krokiem mogę rozszerzyć temat o udogodnienia związane ze sportem, jeśli też cię to interesuje. Dla pracowników siedzących cały dzień przy lapku są e treningi (krótkie, 15 minutowe, na rozruszanie, prowadzi je stały trener) ale o tym już chyba było wspomniane. Jest oczywiście Multisport, ale to chyba nie jest żadnym zaskoczeniem. Plus firma finansuje inne aktywności sportowe - np. wynajem sal więc jeśli z kolegami chcecie się zgadać po pracy na siatę czy nogę, to jest możliwość na lepszych warunkach. Tak samo wspiera groszem (nie dosłownie ofc) zawody sportowe. To takie przykłady, ale jak masz inne propozycje to pewnie też będą otwarci.

@anon

No tak ta sportowa kwestia w sumie też jest ważna w tym wszystkim co się dzieje dookoła i ogólnie dla naszego zdrowia psychicznego. Kiedy wszystko inne było zamknięte tutaj starają się by coś dla nas jednak było

Kandydat

Jak tam wam praca leci w ostatnim czasie? Znajomy stąd mówił, że jedna z najlepszych firm do jakich trafił, ale chciałem się jeszcze dopytać tutaj i upewnić, co wy na ten temat sądzicie?

@Kamil

Normalnie. Firma jest okej. Praca leci tak jak dotychczas, u mnie nic się nie zmieniło, bo docelowo miałem pracować zdalnie, więc nie wpłynęło to na mnie.

@Kamil

Poza tym, musisz zweryfikować słowa znajomego pytając jakiś obcych ci anonów? ;) bardziej zaufałbym jemu.

@Mango Loco

Nie musze tego weryfikowac, po prostu sprawdzam różne opinie różnych ludzi. Nie zawsze trzeba sugerować się tylko jedną. Nie sądzisz?

@Mango Loco

Ale skoro potwierdzasz no to raczej dobry znak. A jak to jest z tą zdalną pracą? można się zatrudnić mówiąc od razu że chce się pracować zdalnie?

Tak

@Kamil

I nie mówię tylko w kontekście pandemicznym, docelowo również firma była przychylna, jeżeli ktoś preferuje taki tryb pracy.

@Mango Loco

No właśnie stąd było moje pytanie, już nie odnoszące się do pandemii, nie ukrywam że taka zdalna praca byłaby mi bardzo na rękę

Kandydat

Firma prowadzi rekrutacje, czy przyjęcia wstrzymane?

@Rick Roll

Ej ale tak serio. Wiesz że wystarczyło by sobie wpisać w google dentsu praca? Nikt nie chowa niczego przed Tobą

@Rick Roll

Ofert pracy jest naprawdę od groma :)

Lemon
@Rick Roll

Prowadzi. Wystarczy wejść na pracuj, gdzie są daty dodania ogłoszeń i wszelkie wątpliowści zostaną rozwiane.

@Lemon

Tak się też zastanawiam w ogóle skąd pomysł że rekrutacje miałyby być wstrzymane, przecież cały czas normalnie pracujemy i pracowaliśmy więc nie widze powodu

@Marin

Ponieważ wiele firm wstrzymało jakiekolwiek przyjęcia, a wręcz redukują etaty. Nie jestem u was w firmie i nie wiem czy normalnie pracujecie i pracowaliście. Powodem jest inny punkt widzenia. Wystarczająco wyjaśniłem?

@Rick Roll

No to przecież Ci właśnie na to odpowiedzieliśmy, nie musiałeś wystosowywać specjalnych tłumaczeń co do tego. Myślę, że wszystko jest jasne

@Marin

Tak i dziękuję za to, niemniej Twoje "w ogóle skąd pomysł że rekrutacje miałyby być wstrzymane" sprowokowało mnie do odpowiedzi skąd właśnie ten pomysł się wziął. Ale to już nieważne, myślę, że można zamknąć dyskusję. Pozdrawiam.

aa

prowadzi

Zostaw merytoryczną opinię o Dentsu Aegis Network Polska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dentsu Aegis Network Polska
4.6/5 Na podstawie 273 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Czerska 12