Dentsu Aegis Network Polska

Opinie o Dentsu Aegis Network Polska

GTB

Pracownik - to nie brzmi jak opinia kogoś kto pracował w tej firmie. Dział PR? :)

Ciekawa firma ale nie dla każdego, zależy czego kto szuka. Jest duża dynamika, praca na ciekawych projektach i klientach, biuro, siłownia, home office, sensowni zarządzający iProspect, nie ma tak dużo nadgodzin (tzn o 18 już raczej biuro puste, ale nie wszyscy wychodzą punkt 17), są piwa, czasem wyjścia integracyjne (choć budżet nie jest wielki), imprezy etc. W iProspect jest faktycznie bardzo młody zespół, głównie studenci i osoby niedługo po studiach (większość SGH), co ma swoje plusy i minusy - co kto lubi. Jeśli ktoś szuka spokojnej pracy 9-17 gdzie trochę popracuje, cośtam zrobi ale niespecjalnie dobrze jakościowo a większość dnia pogada przy kawie no to nie ma co żeby tu pracował, bo tu firma faktycznie patrzy na efekty i performance. Osoby które nie mają w naturze pracy na wysokim poziomie na pewno się tu nie odnajdą. Jak ktoś lubi środowisko mediowe (dynamiczne, kreatywne ale przez to też trochę chaotyczne) i chce się faktycznie dużo nauczyć to tu może to kampanie są robione na prawdę na wysokim poziomie. Faktycznie w całej grupie Dentsu jest ostatnio dużo zmian – i ludzkich i w klientach.

Animator

Słyszałam, że wszystkie spółki łącznie z iProspectem toną jak Titanic... cześć pracowników mądrze zakłada kamizelki ratunkowe i ucieka.

mario

iProspect - solidna firma, która rozwija się w szybkim tempie. Dobre miejsce dla osób, chcących zdobyć ponadstandardowe doświadczenie, choć czasem trudno nadążyć za tempem zmian. Praca wymaga odpowiedzialności i zaangażowania. Warunki zatrudnienia w ramach średniej branżowej, może nawet nieco lepiej jeśli chodzi o płace, poza tym różne benefity, liczne eventy i masa ciekawych szkoleń.

me

iProspect - nie polecam. więkoszość pracowników w wieku wczesnostudenckim, najważniejszy status studenta, żeby było taniej bo oczywiście umowa zlecenie, kompetencje już nie tak bardzo ważne. Jeśli zostaniesz dłużej i będziesz więcej kosztował firmę to wiedz, że znajdą zaraz kogoś na twoje miejsce a tobie powiedzą nara. Nie wazne ze byłes dobry w tym co robiłeś. Ważniejsza kasa niz człowiek. Zreszta juz na etapie rekrutacji wiele osob skarży się, że po rozmowie nie dostaje kompletnie żadnej odpowiedzi a jakiekolwiek próby kontaktu z hr są ignorowane co doskonale obrazuje na jakim poziomie są hr i traktowaniu ludzi.

me

Karmen1987

Firma niekompetentna. Żeruje na pracownikach. najlepiej zatrudnić samych studentów na umowę zlecenie, za bardzo małe pieniądze. Niech karmią się prestiżem pracy w wielkiej korporacji, która pizzą i piwkiem chce przekonać swoich pracowników, że są ważni i firma o nich dba. Zatrudniają niekompetentnych liderów, którzy nie sprawdzają się w swojej roli. Wiecznie zmieniają reorganizują strukturę- niby ma to coś poprawić, a nie zmienia się nic. Ogólnie nie polecam. Zarządzający chyba nie radzą sobie z tak dużą korporacją. może warto było pozostać małą firmą bez szkody dla pracowników. żenada

Nie polecam

Patrycja

@npo - mógłbyś podać więcej konkretów? Jak dokładnie przebiega proces rekrutacji? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy będą to przydatne wskazówki. Obecnie dostępnych jest kilka ogłoszeń, więc Twoje doświadczenie z procesem rekrutacji może być bardzo pomocne.

npo

Rekrutacja jest prowadzona bardzo chaotycznie.

@@@

"+" ciągle coś się dzieje, możliwości rozwojowe dla bardzo ambitnych, szybki rozwój, wiele benefitów "-" ciągłe nadgodziny, stresująca atmosfera, wieczne niezadowolenie przykrywane licznymi eventami, kasa i nacisk na nią zasłania ludzkie odruchy, zakłamanie i walka szczurów zwłaszcza w iprospect

skaioa

Pewnie, że jest sporo wykształconych pracowników, ale i tak ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie @al, ale może warto dowiadywać się u nich bezpośrednio.

alek123

Nie polecam pracy w jednej ze spółek, iprospect, niskie zarobki, umowy śmieciowe, nadgodziny i każą lojalki podpisywać, żenada

korpo

DAN jest wspaniałą grupą, atmosfera panująca wśród pracowników jest naprawdę rzadko spotykana jak na korpo takiej wielkości. możliwość rozwoju osobistego, szkolenia - człowiek jak się stara zostaje zauważony i nagrodzony, trzeba tylko chcieć pracować. naprawdę polecam!

Zostaw opinię o Dentsu Aegis Network Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dentsu Aegis Network Polska