Red Point - serwis samochodowy

Opinie o Red Point - serwis samochodowy

Krystyna

Nie polecam. W samochodzie mechanik znalazł klucze nie zdjęte po wymianie rozrządu. Ujechałam nie całe 200 km. Pan Marcin nie był zainteresowany pomocą i rozwiązaniem tematu. Koszt wysoki za wymianę rozrządu 960 zł, warsztat do którego samochód mi scholowało assistace z trasy koszt 700zł wymiana rozrządu i mają autoryzacje dellera. Naprawa głowicy 1300zł Wystawili zaświadczenie o nie umiejętnej wymianie rozrządu. Teraz sprawa sądowa.

Co uważasz o firmie Red Point - serwis samochodowy ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o Red Point - serwis samochodowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Red Point - serwis samochodowy