LPG Polonia Sp. z o.o.

Police

Opinie o LPG Polonia Sp. z o.o.

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie LPG Polonia Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Michael
@admin 02.08.2015 11:36

Witajcie. LPG POLONIA to firma z którą wg mnie nie warto wiązac przyszłości. Pracowałem tam i oto kilka faktów o pracy w tej firmie. Nie są to żale byłego pracownika którego zwolnił uczciwy szef ba z firmy nikt nie zostaje zwolniony po prostu ludzie sami odchodzą po przepracowaniu jakiegoś krótkiego okresu czasu(ja sam odszedłem) a jest to zazwyczaj pierwsza wypłata. Podczas rozmowy złote góry a po pierwszym przelewie brutalna żeczywistość o realiach firmy. Sprzęt stary brak napraw na czas tylko wio i pedał w podłogę. Wypłata na raty za urlopy kasy nie ma tylko dni w pracy się liczą (nie pracujesz nie zarabiasz) itd. W kadrach ciężka coś załatwić trzeba sie prosić o załatwienie jakiejś sprawy. Zresztą duża rotacja w firmie świadczy o czym? Że ludzie się nie nadają czy z szefem jest coś nie tak? Ale to pozostawiam wam do oceny. Pozdrawiam i życzę powodzenia przy wyborze pracodawcy.

pracownik produkcij Mała
@Michael 08.09.2017 14:43

Proszę nie kłamać sami zwalniacie ludzi z oszczędności.Lipiec sierpień znów były duże zwolnienia, bo na chwile nie było zamówienie i została większość załogi zwolniona, a potem 2-3 os na produkcji i panika.Przymusowe nadgodziny i soboty ciągną sie miesiącami,zamiast dnia wolnego za sobotę płacicie łamiąc kodeks pracy.Zarobki w tej firmie to żenada !!!! wśród pracowników chodzi powiedzenie ze to obóz pracy. Na święta tez nic nie dają -to już świadczy o tej firmie.Większość osób tam pracujących najbliższym czasie chce zmienić prace ,atmosfera jest zła bardzo zła!!!! Nie polecam ostatnia

paliwowiec

ja mam to co się umówiłem na rozmowie. fakt ze śledza (zresztą Lotos tez) ale mnie to nie rusza.

sławek

pan Walasek obiecuje 5000zł i składki od rzeczywistych zarobków, a tak naprawdę zarabia się 2200zł i oczywiście składki od najniższej krajowej przelew a reszta pod stołem, tak się tutaj pracuje, nie dajcie się nabrać!!! i co chwile kontrole cysterny, śledzą kierowców jakby byli złodziejami.

DEDD

NAJGORSZA FIRMA JAKA ROBIŁEM

gosc

a ja słyszałem ze lecą w kosmos.

Gość

Słyszałem ze to tonący okręt.

Zostaw opinię o LPG Polonia Sp. z o.o. - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPG Polonia Sp. z o.o.