Opinie o Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Natrafiłam na internecie na ofertę pracy sprzed roku na stanowisko Pracownik laboratorium (biotechnolog/biolog/mikrobiolog). Ciekawa jestem czy aktualnie można liczyć na zatrudnienie :). Z oferty niewiele się dowiedziałam - głównie, że oferują stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju. Z waszych opinii wiem, że wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia. Może ktoś zna widełki płacowe? Chciałabym chociaż orientacyjnie wiedzieć ile minimalnie oferują.

Wiola Nowy wpis

Dno !!! trzeba widzieć do kogo się uśmiechać i komu nosić kawkę żeby sie utrzymać. Brak możliwości awansu.

Kora Nowy wpis

Nie da rady już się przyjąć przypadkiem na pracownika laboratorium? Ciekawa jestem, czy po tym ogłoszeniu, co wygasło już, było coś nowego, bo zapamiętałam je. I czy opłaca się brać B2B? Która umowa najlepsza w firmie?

Pacjent Nowy wpis

Mam nadzieję, że prędzej niż później zamkną ten cyrk. Dramat!!!! Badania w innej placówce wychodzą zupełnie inaczej niż u nich!

Firma Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik laboratorium (biotechnolog/biolog/mikrobiolog). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dietetyk
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K.?

Nikita

Firma nie zna pojęcia awans. Nie ma żadnej struktury. Musisz robić to co ci każą i dobrze grać żeby się utrzymać. Trzeba wiedzieć komu robić kawkę i zanosić do biurka :)

Iza
@Nikita

Czyli możliwości awansu nie ma. A premie? Firma motywuje w jakiś sposób pracownika? Jakie kwoty mogą dodatkowo wpaść do wynagrodzenia?

xD

Omijać to miejsce szerokim łukiem! Nic sobie nie robią z ludzi. Ciągle wymieniają starych pracowników na nowych tłumacząc się redukcją etapów. Po czym ciągle wystawiają ogłoszenia o pracę. Nie chcą po prostu starym pracownikom dawać podwyżek czy dopuścić do(usunięte przez administratora) A każdy młody dopiero co po studiach będzie siedział cicho w nowej pracy i cieszył się, że ją ma. Wszystko odbywa się bez jakiegokolwiek zapytania o zdanie pracownika. Podczas przygotowań do audytów wszystko co nie wygodne jest wywożone z firmy,(usunięte przez administratora) a następnie dalej użytkowane. Jeden wielki chaos. Nie śpiewasz jak ktoś Ci zagra i potrafisz powiedzieć swoje zdanie to wylatujesz. Obie szefowe mają ostre jazdy na temat covida. Nacisk na szczepienia. Najlepsze jest w tym to, że gdy szalał (usunięte przez administratora) to co drugi dzień zamawiały do pracy najróżniejsze dania. Żeby tylko zamknąć pracownikom (usunięte przez administratora) żeby tyrali kiedy one zgarniały miliony na ludzkiej krzywdzie. Hitem jest zamówienie torta na rocznicę koronki xD. A gdy skończyła się pandemia to nagle uznały, że nie mają pieniędzy i zabrały kartę multisport. O premii czy jakiejkolwiek podwyżce można zapomnieć. Ale ceny badań są regularnie podnoszone. Hajs się musi zgadzać ale u nich w kieszeni.(usunięte przez administratora). Potrafi przyjść powyzywać cie praktycznie za nic lub gdy któraś z dziewczyn zajdzie w ciążę i od razu pójdzie na l4 to otwarcie obraża tą osobę. Niby firma taka prorodzinna. (usunięte przez administratora). Polecam omijać ten zakład szerokim łukiem jako pacjent i jako pracownik. (usunięte przez administratora)

@xD

Z tego co wiem to firma nigdy nie redukowała ani etatów ani „etapów” jak napisałaś. Stylistyka dużo zmienia . Kupowanie Tortu (nie Torta jak napisałaś ) też nie jest niczym nagannym tym bardziej, ze zdążą się często. Wiedzą to pracownicy którzy pracują rok i dłużej. Niestety są i tacy którzy szukają miejsca do odwiedzania miedzy zwolnieniami. Każdy człowiek w tym kraju może założyć firmę. Polecam spróbować. W tej branży trzeba najpierw uczyć się 20 lat, mieć minimum doktorat i już wtedy można prowadzić lab. Tak na marginesie w cyrku tez potrzebne są kompetencje. Bawienie ludzi to ciężki fach. Podsumowując dobrych pracowników się ceni i zabiega o długa współpracę. Pozostałe konfabulacje i pomówienia bez uwag bo brak podpisu autora jest jednoznaczny.

Maria
@xD

Zgadzam się ze wszystkim, co napisała osoba pod nickiem „xD”. Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu. Atmosfera jest koszmarna, z początku każdy jest miły, fałszywość zarówno pracowników jak i pracodawców wychodzi poźniej i to bardzo boleśnie. Dochodzi do wielu pomyłek, które potem są zamiatane pod dywan. Są równi i równiejsi… kobiety nie mogą czuć się bezpiecznie. Rodzina szefowych ma przyzwolenie na wszystko, łącznie na darcie się i wyklinanie pracowników. Ogólnie nie polecam, ani to rozwój, ani nauka, ani pieniądz.

@SzukaTalentow

Jak ma się ta odpowiedź do powyższego komentarza? Zamiast odnieść się do konkretów to lepiej zaatakować szukając błędów w tekście. Tak właśnie działa osoba, która wie, że to co wcześniej zostało napisane jest prawdą. :) Fach związany z cyrkiem macie w ręku. Strona została stworzona do wyrażania opinii anonimowo i nikt bez powodu nie pisałby "pomówień" bo to mija się z celem. Nie pozdrawiam :)

@xD

Pracuje w tej firmie dość długo i mogę zagwarantować, że badania są wykonywane rzetelnie i jest to zasługą pracowników z wysokimi kwalifikacjami oraz szefostwa znającego się na tematyce, co jest rzadkie w innych firmach. To jeden z niewielu labów w Polsce z tak wysokim poziomem genetyki zarówno od strony merytorycznej (NGS w tym WES, Sanger, MLPA, real-time) jak i podejścia do pacjenta. Zwolnienia są rzadkością w firmie i trzeba bardzo się postarać aby je otrzymać. Dodatkowe bonusy w postaci cateringu tematycznego lub wspólnych wyjść do restauracji nie są niczym złym i sami wymyślamy co chcemy zamawiać ...w innych firmach to rzadkość. Podsumowując praca jest w porządku, wystarczy uczciwie przyłożyć się do swoich obowiązków.

Aneta

A co do tych kwalifikacji, to firma jest nastawiona już podczas rekrutacji na osoby z dużym doświadczeniem? Czy można do wszystkiego „dojść” w firmie? :) chodzi mi o jakieś szkolenia, podnoszenie kompetencji. Co powiesz na temat wynagrodzenia? Adekwatne do pracy? :)

@Aneta

Wynagrodzenie adekwatne do stażu i doświadczenia (inne dla osoby zaraz po studiach lub rok po studiach a inne dla osoby z kilku letnim stażem w genetyce, choć ogólnie nikt nie opowiada o pensji) - piszę o diagnostach bo nie wiem jak jest w Rejestracji lub Recepcji. W trakcie specjalizacji z genetyki jest jedna osoba a 2 lub 3 czeka na rekrutację. To są wg mnie duże liczby przy dość niewielkim laboratorium. Co pewien czas prowadzone są także wewnętrzne szkolenia z różnej tematyki związanej z genetyką. Ogólnie diagnostyka laboratoryjna to zawód medyczny wymagający ciągłego doszkalania i nie wszystko musi być zapewnione przez pracodawcę - jest sporo bezpłatnych, diagnostycznych kursów online po godzinach pracy.

N
@Aneta

Podczas rekrutacji obiecują możliwości rozwoju, ale to puste obietnice.

Mariola
@Aneta

Jak zasiedzisz się na jakimś stanowisku to tak zostaniesz, nie ma możliwości awansu czy podoszenia kompetencji. Jedyne co to diagności mają szkolenia bo muszą po prostu zbierać punkty. Nie ma żadnych szkoleń ani w firmie ani poza nią.

Violetta

Oczywiście, że dla ludzi którzy liżą (usunięte przez administratora) tam gdzie trzeba to jest okej. Gorzej mają się osoby które mają swoje zdanie i nie dadzą sobą pomiatać.

xD

Skąd wiesz drogi pracowniku jak jest w innych labach? Twierdzisz, że w innych laboratoriach nie pracują ludzie, którzy posiadają wysokie kwalifikacje? Słabe jest pisanie, że my jesteśmy super, a inni są gorsi nie mając o tym żadnego pojęcia. Nie w jednym labie można wykonać takie badania. Ja nie twierdzę, że zamawianie jedzenia jest czymś złym, pragnę jedynie przypomnieć, że pół firmy śmiało się z tego jak w czasie koronki co drugi dzień było jedzenie, żeby ludzie pracowali ponad swoje siły i nie otwierali buźki. Czysta prawda, wszystko co tu ludzie piszą nie jest wyssane z palca.

Patrycja
@xD

Wiekszej bzdury nie czytałam! Jestem zaszczycona, że mogę tam pracować i pod okiem Szefowych zdobywać wiedzę i doświadczenie. A wszystko w miłej atmosferze, niemal rodzinnej atmosferze. Uczciwa praca jest zawsze doceniana i adekwatnie finansowo nagradzana! Jestem zbulwersowana niektórymi z tych zarzutów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości a są bardzo krzywdzące. Napisała to zapewne jakaś sfrustrowana osoba, która zamiast pracą zainteresowana była wszystkim tylko nie pracą. Anonimowo to każdy jest kozak, bo czuje się bezkarnie. Parszywe, wyssane z palca oskarżenia. Wstyd!

M
@xD

Chciałbym skomentować bo to oburzające, jak można tak przeinaczać rzeczywistość. "Najlepsze jest w tym to, że gdy szalał (usunięte przez administratora) to co drugi dzień zamawiały do pracy najróżniejsze dania. Żeby tylko zamknąć pracownikom (usunięte przez administratora) żeby tyrali kiedy one zgarniały miliony na ludzkiej krzywdzie. ". W czasie pandemii i lock downu było owszem strasznie dużo pracy. Ale ludzie rozchwytywali dyżury i nadgodziny, bo były bardzo dobrze płatne! Nikt nikogo nie przymuszał! To, że szefowe dostarczały im posiłki świadczy jakie są troskliwe dla personelu. Same pracowały niejednokrotnie po naście godzin na dobę. Osoba, która się tak wyraziła musi byś skrajnie sfrustrowana.

@Patrycja

Ah tak bardzo mi przykro, że jesteś zbulwersowana, że aż wcale. Z tego co wiem to szefowe raczej nie pracują w labie więc ciężko pracować pod ich okiem jak piszesz. Też raczej nie są skłonne nagradzać finansowo chyba, że zmusi je ustawa no ale to już co innego. Wstyd to jest kraść, a nie pisać prawdę. Podaj przykłady, które z zarzutów nie mają pokrycia i są niby tak bardzo krzywdzące i w jaki sposób one krzywdzą. Bo pisanie takich wybielających głupot jest po prostu śmieszne. Nie ma w tych odpowiedziach niczego konkretnego.

@M

Nie trzeba być sfrustrowanym żeby napisać prawdę. Przypomnę tylko, że jak szalał covid lub okazało się, że ktoś w zakładzie go ma to szefowych nie było w miejscu pracy żeby uniknąć zarażenia. To gdzie niby wtedy pracowały? W domu robiły testy? Ludzie tyrali, a one w obawie o swoje cztery litery siedziały w domu. Tak samo jeśli komuś wyszedł test dodatni to już niechętnie robiono innym osobom test, które były po kontakcie z zarażonym. Wtedy przecież nie miałby kto pracować gdyby wszyscy byli chorzy lub na kwarantannie. Nie piszcie bzdur bo nie da się tego czytać.

Elżbieta
@N

Dlaczego tak uważasz? Kwestia osobistych doświadczeń? Dobrze byłoby wiedzieć, o jakich możliwościach właściwie mówisz. Jakie są szans na awans?

@Elżbieta

Żadnych osobistych doświadczeń. W firmie nie ma żadnej struktury więc jak robisz jedno to będziesz robić zawsze. Na kogo można awansować będąc diagnostą albo asystentem laboratoryjnym? Nie ma możliwości awansu bo nie ma po prostu na kogo awansować.

Agnieszka
@.

Skoro nie ma możliwości awansu to jakie są realne szanse na podwyżkę? Zarabia się tyle co na wstępie cały czas? Czy jednak szefostwo jest otwarte na Takie rozmowy?

$$
@Agnieszka

Realne szanse są tylko wtedy gdy przedłużają ci umowę, z tym że umowa już jest przygotowana i ile dadzą to dadzą. Często nic nie dawali. Nie ma możliwości negocjacji. Żadne argumenty typu inflacja nie obchodzą firmy. Kilka osób próbowało uzyskać podwyżki ale bezskutecznie. To się po prostu zwolnili. Jedyne co można usłyszeć to, że szefowe nie mają wpływu na wojnę i inflację, to nie ich sprawa. Firmy nie obchodzi, że życie jest droższe. Ceny badań oczywiście są podnoszone ale nie wypłata dla pracownika. Mogą ci również nie przedłużyć umowy nawet po kilku latach żeby nie dawać podwyżki tylko znaleźć kogoś nowego za niższe pieniądze. Długo by wymieniać.

@$$

(usunięte przez administratora) Jest bardzo dużo osób osób pracujących długo w firmie, co samo mówi za siebie, bo jest tu po prostu miła atmosfera i wiele się można nauczyć, jeśli jest się osobą zaangażowaną i chętną do nauki. Polecam zerknięcie do lustra i zrobienie rachunku sumienia - może coś powinnaś zmienić w swojej postawie jako pracownik labu medycznego?

Paulina
@xD

Mówisz o tym, że starym pracownikom nie chcą dawać podwyżek i ich wymieniają. Ile mniej więcej czasu się pracuje w firmie do momentu zwolnienia? Jest jakiś czas po którym zwalniają? Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik? Zarobi więcej niż najniższa krajowa?

$$
@@Pracownik

Co ma miła atmosfera i to, że można się wiele nauczyć do szans na podwyżkę?! To nie jest odpowiedź na pytanie o szanse na podwyżkę.. Radzę czytać ze zrozumieniem.

@
@Paulina

Zarobisz zgodnie z tym co zawarte jest w ustawie o medycynie laboratoryjnej. Zgodnie z wykształceniem i obejmowanym stanowiskiem. A to ile będziesz pracować zależy od humoru szefowych jak będziesz tańczyć gdy ktoś Ci zagra, czy zajdziesz w ciążę bo też mogą Cię wywalić po macierzyńskim.

Stefan
@@

Nie czytam ustaw. Ne możesz napisać wprost, ile taki diagnosta zarabia w tej konkretnej firmie? Macie jakieś klauzule o poufności, że tak dookoła piszesz?

Myszka

Medgen - na pierwszy rzut oka wszystko pięknie i nowoczesne. W środku zaś Cyrk !!!! Szefowe kompletnie nie wiedzą co się dzieje wewnątrz firmy, ale dzięki swoim ulubienicą z plotkami są na bieżąco. Zespół same hieny i paniusie, oczkami święcą do siebie a za plecami wszystkich obgadują. Siostra jednej z szefowych gwiazda laboratorium, która wydziera się na pracowników i stosuję mobbing. Kobieto życzę Ci takiego samego bólu i stresu jaki przeżyli przez ciebie ci wszyscy pracownicy. Pamiętaj, że karma wraca. Umowa o pracę - zwalniają pracowników bez żadnego powodu. Nie przedłużają umów z pracownikiem który przepracował dwie umowy bo to się wiąże z podpisaniem na czas nieokreślony i podniesieniem płacy. Lepiej wziąć nową osobę po studiach by znów po 2 latach nie przedłużyć umowy lub zwolnić bez powodu. Zwalniają dziewczyny bo boją się, że zajdą w ciąże. Zwolnili kobietę która wróciła prosto z macierzyńskiego!!! Szefowe kładą ostry nacisk na szczepienie pracowników, nie dociera do nich fakt, że ktoś nie chce się po prostu szczepić bądź ma wskazania od lekarza by się nie szczepić się z powodów zdrowotnych. Halo halo każdy ma prawo wolnego wyboru + pracujemy w labo i nie mamy kontaktu z pacjentami!! Na koniec przykre podsumowanie: Nie polecam !!! Tak dużo ostatnio mówi się o solidarności kobiet. Szkoda, że te wszystkie krzywdy wyrządza kobieta kobiecie.

Kinia

Powiem tak, czy to normalne aby po powrocie z macierzyńskiego dostać zwolnienie? Czy to normalne kiedy rozpoczynał się covid i każdy bał się nieznanego i nikt za bardzo nie chciał tego robić żeby cie zastraszano, że jak nie chcesz bądź boisz się to ci np. nie przedłużą umowy? Wiadomo nie (usunięte przez administratora) się do swojego gniazda ale komentarze wybielające na siłę są po prostu zabawne. Fajnie, że ktoś w końcu odważył się coś napisać na ten temat.

Pracownik_miesiaca

Nie polecam, atmosfera gorzej niż korporacyjna.. Każdy każdego ocenia, każdy każdemu zagląda do talerza i każdy wszystko komentuje. Bardzo ’profesjonalna’ kadra kierownicza (dalej zwana kabaretem) obiecuje ci świetlaną przyszłość i rozwój… ale w innej firmie. Klasyczny przykład na bardzo Polski model biznesowy (udawaj ze nie masz kasy, nikt nie będzie jej od ciebie chciał).. Jeśli jesteś odrobinę bardziej ambitny, i trochę bardziej zmyślny niż ameba z kosmosu prędzej czy później Ci podziękują, kopiąc cię w (usunięte przez administratora) z wypowiedzeniem w ręce… Kabaret gwarantuje zerową stabilność zatrudnienia, ale w zamian za to dostaniesz pizzę albo innego burgera (żeby dosłownie zapchać ci koparę). Praca brzmi kusząco, ale jedyne co z niej wyniesiesz to stany lękowe i załamanie psychiczne.. no chyba że jesteś człowiekiem z betonu — wtedy to praca w sam raz na 3-4 miesiące, bo i tak później cię zwolnią.

Widzieliście, że Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

...

Nie warto, każdy kto tam pójdzie sam się o tym przekona :)

SzukaTalentow

Firma działa 10 lat. Jest stabilnie. Obiekt jest nowoczesny a ludzie fajni. To miejsce dla ludzi lubiących działanie. Polecam

Jasne. Warto spróbować.

Firma Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku Recepcjonista?

Qwertyuiop

Ile można dostać na tym stanowisku? Max 3 tys? Weszła ustawa o podwyżkach dla służby zdrowia i firma została przymuszona do podwyższenia wynagrodzenia ale tylko dla ludzi będących w laboratorium, reszta może zapomnieć o jakiejkolwiek dodatkowej kasie.

@Qwertyuiop

Nie podam dokładnych stawek bo są poufne ale zapewniam, że kwota ma tym stanowisku jest ISTOTNIE wyższa. Łatwo to zweryfikować przystępując do rekrutacji.

Miki

Nie polecam. Atmosfera fatalna, zarobki jeszcze gorsze. Zamykają mordę zamawiając jedzenie. Nagonka na kobiety w ciąży. Nacisk na szczepienia na covid, straszenie karami finansowymi. Dużo machlojek związanymi ze skierowaniami na NFZ. Jak wiesz komu dobrze lizać (usunięte przez administratora) to będziesz mieć lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K.?

Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Orzycka 27
    02-695 Warszawa

Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Sp.K.