ALAB laboratoria Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Anna
Klient

Ceny z kosmosu. W porównaniu do innego laboratorium zapłaciłam 100%wiecej. Za co, za jakie wygody??? Bo żadnych nie zauważyłam. Najbardziej żal mi było starszych, schorowanych ludzi, kiedy za bad. moczu babinka musi płacić (usunięte przez administratora)zł. Usługa pielęgniarska (usunięte przez administratora)?????? Za co, za to że Pani jest cały czas w jednej maseczce czy za to, że ma zwykły biały fartuszek?????? Nigdy więcej i wszystkim będę odradzać Wasze drogie usługi.

ja
@Anna

może za prace kilkunastu osób które te próbki badają. wbrew pozorom to nie robi się samo i nie robi tego osoba pobierająca krew. Dochodzą tez ceny odczynników, sprzętu, itp.

ja
@ja

w Alabie ferrytyna 48zł, w Diagnostyce 33 .... Pierwszy raz skorzystałam z alabu i ostatni. Baardzo długi czas oczekiwania na wyniki (Koszalin). Zero prywatności i zachowania RODO. poczekalnia i punkt pobrań w jednym, wszyscy słuchają danych

Ty Nowy wpis
@ja

Tak i dlatego w Diagnostyce zaraz nie będzie komu pracować za to coś co oni pensja nazywają.

Ania
Klient

Strona z wynikami online działa beznadziejnie, albo pokazuje, że kod kreskowy nie istnieje albo nic się nie pokazuje. Wynik miał być wczoraj. Zadzwoniłam dzisiaj do laboratorium i Pani powiedziała, że awarię wczoraj mieli. Ale dzisiaj wyniku też nie ma. A jak nie ma wyniku, to jak się leczyć??!!!! Ile można czekać!!!!!!!

Katarzyna Nowy wpis
@Ania

Też siedzę jak na szpilkach. Mam dziś wizytę, a wyników brak . Nie wiem co zrobić.

Zainteresowana

Ogłoszenia na które nikt nie odpowiada, przez pracuj.pl widać, że nawet nikt ich nie otwiera. Fikcja literacka albo ustawione rekrutacje. Nie polecam. Szkoda czasu.

Optymistka
@Zainteresowana

To dziwne, bo ja złożyłam ofertę w piątek przez pracuj.pl, a w poniedziałek miałam już telefon i maila z zaproszeniem na spotkanie na środę.

Ala
@Zainteresowana

Również złożyłam cv przez ten portal i pp 3 dniach dostałam zaproszenie na rozmowę.

Piotr
@Ala

I co, byłaś już na niej? Możesz opisać jak przebiegała sama rozmowa? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Anka Nowy wpis
@Piotr

Kiedy masz? Przyjeli cie?

Asystent ds. Przetargów
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa z Dyrektorem HR, dziewczyną z HR i panią Kierownik ds Przetargów, przebiegła w miłej i uprzejmej atmosferze. Pracy nie przyjęłam, zniechęciły mnie same negatywne opinie o firmie.

Pytania

Standardowe -Dlaczego aplikujesz na to stanowisko - Jak sobie radzisz z presją czasu itp

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
złodzieje
Klient

proszę omijać tę firmę z daleka. właśnie sie dowiedziałem, że wynik, który miałem mieć w ciągu 24 godzin, będę miał w ciągu 3 tygodni. partactwo i wyłudzanie pieniędzy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Były prac.rejestr.Stepińska

Nie.

Pam
@Pytanie

Taka ogromna firma dzialajaca w branzy medycznej, gdzie standardem sa pakiety medyczne, nie oferuje ich nawet w Warszawie.

Paulina
@Pytanie

Tak i to bardzo, z czystym sumieniem mozna polecić mila atmosfera i bardzo dobre warunki w porownaniu do rynku

Irena
@Paulina

Czy mogłabyś opisać te dobre warunki pracy w Alabie? Co jest na plus? ;)

Paulina
@Paulina

Byłam na kilku rozmowach i wczesniej pracowałam w konkurencji tu w centrali dostalam najwiecjej plus dyżury jeszcze. Na plus jest tez bardzo sympatyczna atmosfera i podejscie kierownictwa w przeciwieństwie do mich poprzednich prac naprawdę jestem zadowolona.

Ewelina
Klient

Skandal noe odboeranoe przez cy dzień telefonu w głównej siedzibie!!!!! Żaden z działów!!! Pano sekretarka podnosi słuchawkę i odklada naprwde skandal!!!

Buszto
Klient

Profesjonalnie, na najwyższym poziomie.

Aga klient
Klient

Radom- ciągły problem z wrzucaniem pliku na serwer płacisz a i tak musisz jeździć po papier . Zgłaszasz żeby wrzucili plik po tyg nadal pliku nie ma który powinien być wrzucony w 1 dzień roboczy. Tydzień później ta sama sytuacja z kolejnym badaniem

Kandydat

Dzień dobry. Chcę zapytać, jak wyglada praca kuriera na terenie Warszawy ? Czy można pracować na zlecenie, jakie są stawki? Czy ogólnie ciężko dostać się do pracy na stanowisko kuriera w WWA? Pozdrawiam.

Kloent
Klient

Z. Jakich składników składa się opłata pielęgniarka w wysokości 8 zł. naliczana przy badaniu prywatnym? Pomimo wykonywania badania na NFZ i przy wkłuciu i chęci dokupienia dodatkowego badania Alan dolicza opłatę pielęgniarską pomimo, iż już jest wykonane wkłucie na zlecenie z poradnii. To jest okradanie pacjentów. Absurd goni absurd!

Ile jest zmian w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Aleksandra
Klient

Tragedia z tymi ich laboratoriami 520zl test a nazwiska nie potrafią porządnie wpisać ciołki i tyle

MiKi

Pracuje się bardzo przyjemnie. Zdarzają się zgrzyty z bezpośrednimi przełożonymi, ale to jak wszędzie. Często pracuje się pod presją czasu. Ale świadomość robienia czegoś pożytecznego oraz satysfakcjonujący sposób wynagradzania niweluje te niedogodności.

Piotr
@MiKi

Fajnie że opisałeś jak pracuje się w ALABie, widzę że jesteś dość zadowolony. Możesz też wspomnieć o pensji? Ile się tu realnie zarobi obecnie? :)

Małgorzata Wasilewska
Klient

W dniu03.07.2021( sobota, ), byłam wraz z kolezanka na teście antygenowym., w Łodzi przy ul. Pasjonistów 15. Zostałyśmy przyjęte bardzo sprawnie. Panie były bardzo mile, oddane sprawie . Bardzo polecam taka fachowa obsluge. Malgorzata Wasilewska z Lodzi

Nie rubcie testow czas oczekiwania na wynik w przyblizeniu 24h

Dawid

Jakie są u was stawki dla osób które pracują już jakiś czas? Są podwyżki?

MiKi
@Dawid

Kurierzy mają zróżnicowane pensje w zależności od stażu pracy. Są widełki do 3lat, od 3 do 5 i powyżej 5 lat stażu.

Irena
@MiKi

Mógłbyś przybliżyć jak wyglądają widełki pensji w ALABie dla osoby ze stażem pracy do 3 lat? Czy aby dostać później podwyżkę to również trzeba przepracować jakiś okres czasu by była ona możliwa? Czy trzeba spełnić jeszcze jakieś inne warunki? O ile wzrasta wtedy stawka?

Hh
Klient

W takich sprawach nalezy napisac reklamacje. To portal dla przyszlych pracownikow. Jest bardzo duza liczba czynnikow wplywajacych na prawidlowosc wyniku badania, co moze wyjasnic fachowy personel, alabreklamacje.pl

Ja
Klient

Strona dotyczy wyrażania opinii o Alab jako pracodawcy a nie o jakości usług oferowanych przez firmę Posty, że ktoś czeka tyle a tyle na wyniki nic nie wnoszą dla potencjalnego pracownika, który chce aplikować do firmy. Niech admin cos z tym zrobi. A zainteresowani niech znajdą inną stronę na wylewanie swoich żali.

zawiewdziona
Klient

robiłam dwA Dni temu badania o 9 rano zeby jak najszybciej je dostać no ale tak sie nie stało wynik miałam ok 19 i to tez z problemami bo było ze gotowe a nie było załacznika dzis powtarzałam wyniki jest 19,25 a ja dalej czekam ,,,tragedia ostatni raz korzystam z tego laboratorium

Zostaw merytoryczną opinię o ALAB laboratoria Sp. z o.o. - Warszawa

ALAB laboratoria Sp. z o.o.