Hotel Bellotto

Opinie o Hotel Bellotto

Filtruj opinie po kryteriach:

brudnyharry
 Opinia

daja ogloszenie o naborze pracownikow na staly etat,w ostecznosci oferuja inne zupelnie stanowisko niz bylo w ogloszeniu na olx i oferuja tylko umowe zlecenie

Tak1Nie
Samanta
@brudnyharry 15.05.2019 23:21

Potwierdzam, oprócz tego częstą praktyką jest zatrudnianie z niską podstawą w umowie, a premia UZNANIOWA pod stolem. Strach czy będzie premia czy nie będzie to jedna z form nacisku. Czasem premii po prostu nie ma, bo kierownik zapomni o formalnościach, duże opóźnienia w wypłatach to też standard

TakNie
SS
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Mobbing i krycie osób mobbingujących przez ich przełożonych i zarząd, który o wszystkim wie. Pracownicy są zwalniani jak tylko coś próbują powiedzieć. Ogólna atmosfera strachu. Rączka myje rączkę. Radze omijać to miejsce szerokim łukiem.

Tak2Nie
bartek
 Opinia

Ja tam pracowałem i mi nie zapłacili.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Hotel Bellotto - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Bellotto