Hotel Bellotto
counter
1 1 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Hotel Bellotto? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

BT Nowy wpis

Pracowałam w HB ponad rok. Każdemu życzę takiej atmosfery pracy fajni pomocni ludzie pozytywne doświadczenie zawodowe Warunki finansowe dobre na czas zawsze wypłacane . Ja polecam .

Jak szefostwo w Hotel Bellotto? Spoko traktują ludzi?

Izabela

Może nie piszmy o konkretnych osobach w firmie. Powiedziałeś, że w Hotel Bellotto panuje mobbing, poważny zarzut. Możesz jakoś uzasadnić, np. podać przykłady? Dzięki.

G Nowy wpis

Witam publiczne nieuzasadnione naruszenie dóbr osobistych i szerzenie publicznie nieprawdziwych informacji jest karalne. W internecie nikt nie pozostaje anonimowy wiec proszę spodziewać się odpowiedzi formalnej na zamieszczony wpis. Niestety osoba nie spełniającym podstawowych standardów pracy w obiekcie *5 trudno pogodzić się z porażka i utrata pracy. Życzę mimo wszystko mniejszej flustracji życiowej. Ludzi z pasja do pracy w hotelarstwie zapraszamy !

HB Nowy wpis
@Izabela

Niestety łatwo tylko jest być bohaterem anonimowym ale nie bezkarnym

Karolina

Niestety większość firm zatrudnia na umowę zlecenie. Warto docenić, że jest dobra firma i dobrze się pracuje.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

brudnyharry

daja ogloszenie o naborze pracownikow na staly etat,w ostecznosci oferuja inne zupelnie stanowisko niz bylo w ogloszeniu na olx i oferuja tylko umowe zlecenie

Samanta
@brudnyharry

Potwierdzam, oprócz tego częstą praktyką jest zatrudnianie z niską podstawą w umowie, a premia UZNANIOWA pod stolem. Strach czy będzie premia czy nie będzie to jedna z form nacisku. Czasem premii po prostu nie ma, bo kierownik zapomni o formalnościach, duże opóźnienia w wypłatach to też standard

SS

Mobbing i krycie osób mobbingujących przez ich przełożonych i zarząd, który o wszystkim wie. Pracownicy są zwalniani jak tylko coś próbują powiedzieć. Ogólna atmosfera strachu. Rączka myje rączkę. Radze omijać to miejsce szerokim łukiem.

bartek

Ja tam pracowałem i mi nie zapłacili.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Bellotto - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Hotel Bellotto