Momentum Worldwide Sp. z o.o.

Opinie o Momentum Worldwide Sp. z o.o.

uciekajcie-nie-wracajcie

Nie polecam, wręcz odradzam. Chociaż praciwałem tak już jakiś czas temu, to z tego co wiem nic na lepsze się nie zmieniło. Zarobki minimalne, chyba że podlizujesz się [usunięte przez moderatora], która chociaż o reklamie nie ma pojecia, ma zawsze ciuchy z metkami liczonymi w tyśkach. [usunięte przez moderatora]całego przybytku o zarządzaniu nei czytała nawet w książkach. W ogole nie ogarnia. snuje sie tylko i patrzy ludziom po ekranach co robią. żal! Nic się tam nei udaje i nic nie wychodzi. Nic też razcej nie wyjdzie. a pracowników traktują jak śmieci. Za grosz szacunku. odradzam!!

Zostaw opinię o Momentum Worldwide Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Momentum Worldwide Sp. z o.o.