Hotel Politański

Rybnik

Opinie o Hotel Politański

aw

wpadam na drinka do hotelu , bo zabawa trwa cala noc , bo ja nie spie i nie snie !

ninka

były pracownik - 2012-04-11 11:22:20 hehe, dobre. Nie polecam i nie znam osoby która by poleciła tam pracować. Kasa najniższa, szef traktuje Cię jak śmiecia, liczy się tylko on i jego rodzinka. Pracują tam 2 córki, śmieszny zięć i jego kobieta, resztę możecie sobie dopowiedzieć. Każdy chce być najważniejszy i rządzić. wyzysk i wrzaski na każdym kroku. hehe nie polecam!zwolnili ?! za co może napiszesz ? albo sami sobie dopowiemy ?

ninka

pracuje tam juz 6 lat, nie narzekam wypłata w terminie premia takze jest , a ze ktos wymaga dobrze wykonanej pracy to chyba nie dziwi , Poprzednia opinia to osoby która nie zagrzała długo miejsca, czyżby nie podobały sie wymagania . Mnie nie dziwi ze pracuja tam dzieci właściciela raczej hołbuje zasadzie \\\" Pańskie oko konia tuczy \\\" Jego firma jego prawa . Ja polecam aby wszyscy tak płacili

były pracownik

Zostaw opinię o Hotel Politański - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Politański