Opinie o Planujemywesele Sp. z o.o. sp.k. w Żyrardów

counter
2 3 10 5 1
Jacek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje fachowców? Jakieś podpowiedzi?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 420 dni.

Co jaki okres czasu w Video-Star Jacek Sankowski można ubiegać się o podwyżkę?

Marek Nowy wpis

Cześć, jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ?

Majkel Nowy wpis

Są zdecydowanie lepsi np Daniello Studio Warszawa

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

A.....

Ten człowiek to dzieciorób, każdej robi dziecko i ją zostawia i nawet na dzieci nie płaci a do tego brudas. Byliśmy u niego po odbiór płyt z nagraniem z wesela i chrzcin i był u niego w mieszkaniu taki (usunięte przez administratora) że można było się przykleic i oczywiście asystowała mu nowa żona Agnieszka z nowym synem. Studio ma w pokoju w mieszkazniu. (usunięte przez administratora) nie urywa.

Mikser

To żadna firma tylko 1 gruby facet który jest chory na cukrzycę, bez nogi (ma protezę) i który ma wybitny talent do wkurw... ludzi i mądrzenia się. Tego człowieka nadal mimo 40 lat niańczy niezrównoważona mamusia znana na Żyrardowie jako Halusia. Ogólnie to schorowany facet który przez choroby zawala zlecenia a żeby byłej żonie nie płacic na 2 synów alimentów to zawiesza nawet działalnośc dla tych kilkuset złoty miesięcznie i działa na lewo byle by nie zapłacic na synów mieszkających z ich mamą w Dęblinie. Jeśli chodzi o materiał filmowy to jest bardzo amatorski bo ten człowiek nie ma żadnych szkoleń ani kwalifikacji. To samouk amator. Nie polecam.

Czesław

@Stodniowka Czy finalnie zgłosiłaś tę sytuację do firmy Video-Star Jacek Sankowski? Co na to odpowiedziała Ci firma? No i najważniejsze - jak zakończyła się cała opisana przez Ciebie firma? Przydałoby się więcej informacji na temat całej tej sytuacji, gdyż w takiej formie, Twoja opinia jest niepełna.

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Żyrardów.

Ewcia

A to że jedna osoba filmuje i robi zdjęcia to niby zle??? Według mnie jedno drugiemu w niczym nie przeszkadza a skoro jedna osoba daje sobie radę to po co ma miec pomocników siedzących mu na plecach???

bila70

Bartek,zastanów się co ty piszesz. O jakiej pracy ty mówisz. Jeden człowiek filmuje i robi zdjęcia. Jaka firma......

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Planujemywesele Sp. z o.o. sp.k. - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.