Mpay S.A.

Opinie o Mpay S.A.

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie Mpay S.A. ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Marcin b.
@admin 12.08.2015 07:53
Jak wygląda atmosfera pracy w firmie Mpay S.A. ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna...

Jest kilka zespołów. Programiści, architekci, testerzy, administratorzy. W pracy wesoła atmosfera.

Ni3 powi3m
@admin 12.08.2015 07:53

Bezpośredni przełożeni są ok. Praca ściśle związana z działem programistów wytwarzających soft. Dużo można się nauczyć np. co to jest PCI DSS itp. Zarobki adekwatne do tego co się reprezentuje. Wiedzę można uzupełnić w pracy - jest od kogo się uczyć. + że nie korpo - dużo pracy ;)

Zostaw opinię o Mpay S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mpay S.A.