KINADS

Opinie o KINADS

KinAds

chętnie odpowiem na wszystkie komentarze. Dziękuję za złe opinie- dają mi one motywację do dalszego rozwoju. Reklamą kinową zajmuję się od 15 lat. Śmiem twierdzić, że jestem wyspecjalizowanym specjalistą:) w tym zakresie. Kocham kino a ta praca to spełnienie marzeń. Rzeczywiście nie polecam tej pracy, firmy... lawirantom, obibokom, kombinatorom - radar na takie zachowanie mamy bardzo mocno wyostrzony. Słabe jednostki bardzo szybko muszą odpaść. i tak się dzieje a później frustracja znajduje swoje odzwierciedlenie na takim portalu jak tutaj. Filozofia firmy jest przejrzysta: jasno postawione , bardzo ambitne cele, dużo swobody i bardzo przyjazna atmosfera. Niestety wybrane jednostki, które przywykły do metody bata i notorycznego kontrolingu nie potrafią odnaleźć się w takich warunkach. Nie potrafią sobą zarządzać a później kwestionują umiejętności zarządcze. Obiecuję, że się nie zmienimy a śrubę podkręcamy jeszcze bardziej. Po 7 latach mega ciężkiej pracy i wkładu w rynek reklamy kinowej odnosimy spektakularne sukcesy. Dziękujemy, że już nie jesteś "serdeczny Pracowniku" z nami, Dzięki temu możemy tworzyć unikatowe rozwiązania z najlepszymi ludźmi w Polsce. Kinga Dołęga-Lesińska, Prezes KinAds

gość

szczerze nie polecam. Pseudo rodzinna atmosfera, na początku probuja pokazac jak jest milo, pozniej wychodzi co tam tak naprawde sie dzieje. Nieumiejetnośc zarzadzania zespolem, albo bvrak wiedzy albo ktos nie umie jej przekazac.

Oui

Nie polecam pracy w tej firmie, gdyż to patologia rodzinna. Szefowa może miałam jakieś doświadczenie kiedyś. Totalnie brak jej kompetencji w zakresie zarządzania zespołem. Tylko no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] up i asap. Jak ktoś chce popracować za grosze to bardzo proszę.

mini

Wysłałam baardzo dużo CV - zero odpowiedzi.

xyz

Dobrze wspominam pracę w KinAds. Nauczyałam się tu wielu przydatnych rzeczy - od sztuki prezentacji, negocjacji po obsługe excella. Szefowa stawia na rozwój firmy i pracowników - bez względu na zajmowane stanowisko... Trzeba jednak być zaangażowanym pracownikiem.

abc

ludek z reklamy
@abc 31.03.2015 10:09
Odradzam prace w firmie Kinads. Atmosfera jest niemiła, a szefowa nie potrafi panować nad pracownikami....

Zupełnie się nie zgadzam z powyższą opinią. Jedną z głównych zalet jest własnie atmosfera tam panująca.Super ludzie!Szefowa bardzo wymagająca ale zawsze bardzo wspiera swoich ludzi i dba o to aby się rozwijali, szli do przodku. Ma ogromne doświadczenie, które przekazuje swojemu zespołowi dlatego można się w tej firmie bardzo wielu rzeczy nauczyć i kontynuować własny rozwój. Jak najbardziej polecam!

Zostaw opinię o KINADS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KINADS