Opinie o Kdk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kdk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kdk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kdk Sp. z o.o. w Warszawa

Czy pracownicy Kdk Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Łucja Nowy wpis

Z Waszych wpisów wynika że praca jest wymagająca i wiąże się z pracą w weekendy. Chciałabym dopytać jak ta kwestia jest rozwiązywana, czy ma się za to wolne dni do odbioru na tygodniu? Bez problemu można odebrać dzień wolny kiedy się chce?

Kejti Nowy wpis
@Łucja

Wiosną i jesienią jest praca w weekendy albo nadgodziny. Ja odbieram w tygodniu albo mam turbodługie wakacje po skończonym sezonie - np. lipiec/sierpień:)

Robert

Hej! Czy ktoś z pracowników Kdk mógłby dać znać czy pandemia miała jakikolwiek wpływ na warunki finansowe? Są/były jakieś problemy związane z wypłacalnością lub terminowością wynagrodzeń? Napiszcie proszę jeśli wiecie. Dzięki.

Krzychu15 Nowy wpis
@Robert

Firma jako jedna z niewielu fajnie poradzila sobie w kryzysie. Weszli w eventy onlajn. Poziom zatrudnienia nie zmniejszyl sie co chyba jest ewenementem na rynku. Kasa zawsze na czas.

Magda

@cezary mocno wpłynęła pandemia na firmę tak?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kdk Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Cezary

Bardzo dobrze działająca firma, mająca świetnie opinie ale to co zrobiła pandemia nikomu nie przyszłoby do głowy.

Darek

@Jola66 a jak z wypłacaniem ? Płaca od razu ?

Podwykonawca

Firma niestety nie reguluje swoich zobowiązań. Zero kontaktu, nie płacą faktur w terminie trzeba czekać po kilka miesięcy. Bardzo nie profesjonalne podejście do Partnerów biznesowych. Do momentu kiedy trzeba wykonać pracę kontakt wyśmienity po wykonaniu pracy, przesłaniu faktury kontakt staje się bardzo utrudniony. Nie polecamy.

Jola66

To nie jest praca dla każdego. W sezonie tempo jest bardzo duże i nie wszyscy wytrzymują. Jak ktoś wpada na pomysł, że pójdzie do agencji eventowej i polansuje się latając po eventach to zapomnij. Eventy często wpadają z krótkim terminem realizacji - szczególnie wiosną i jesienią. Byłam, widziałam, polecam - ale tylko tym, którzy lubią szybkie tempo życia i przyspieszony kurs organizacji eventów.

Znany_anonimowy

Jeśli nie masz doświadczenia i zabardzo nie wiesz, czego oczekiwać i wymagać, to praca w tej firmie Cię tego nauczy. Każdy przechodzi "szkolenie" z wrzucania na głęboką wodę na początek. Nie wyrabiasz się? Spokojnie, dla zwiększenia presji psychicznej posiedzisz cały dzień twarzą w twarz ze swoim "szefem". Uważasz że tutaj będziesz spełniać swoje marzenia a praca jest przyjemnością w zgranym zespole? Przekonasz się, że to fikcja po pierwszym dniu pracy. Ale warto przyjść do KDK Events, żeby poczuć na własnej skórze jakich miejsc unikać szerokim łukiem.

Thomasson Z.

Praca dobra jeśli szybko chcesz się wdrożyć w świat eventów i przy okazji sprawdzić swoją wytrzymałość. Pieniądze porównywalnie do etatu w Lidlu, klasyk małego przedsiębiorstwa w którym szef targuje się o 20zł na służbową taksówkę. Dynamicznie rosnący zakres obowiązków i tu właśnie pojawia się test czy wytrzymasz. Jeśli tak i gotowa/gotów będziesz poświęcić się firmie w 120% - możesz całkiem szybko nauczyć się tu zawodu Event Managera i przejść do lepszej firmy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwrócić uwagę na pracowników i kulturę pracy, nie tylko na wynik.

Natalia

A ja polecam firmę KDK Events, bardzo profesjonalne podejście, dobry kontakt i życzliwi ludzie. Wszystko jak najbardziej na plus :)

Zaz

Bardzo nieprofesjonalna firma. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kdk Sp. z o.o. - Warszawa

Kdk Sp. z o.o.