Opinie o Z.E.P. „WEKTA” Tadeusz Kołodziejczyk

Nick

Kolejna "SUPER FIRMA" która usuwa negatywne opinie ! Dalej szukają pracowników na 3 dni za darmo ? (oczywiście wyłącznie w ramach sprawdzianu jak to tłumaczy P. Tadzio)

Zainteresowany elektronik

Co ta firma produkuje ? Na stronie mają produkty i pomysły jak z filmów. To wszystko to ich pomysły ? Jeden facet może sterować całym budynkiem ? działa zdalnie ?

poldek
użytkownik zarejestrowany

naprawde tak się dzieje? wydaje mi się, ze pełna kwota od razu powinna się pojawiac na koncie, to w taki razie jak to jest zapisane na umowie? jak macie informacje to dajcie znać.

Pracuję w tej firmie ponad 25 lat. Średnia długość zatrudnienia w firmie wynosi około 10 lat. Mamy nowe produkty i technologie. Nie jestem aktorem i nikt nie przychodzi tu do pracy za darmo. Proces rekrutacji obejmuje sprawdzian kompetencji:z zakresu wiedzy ogólnej, sprawności manualnej, lutowania, czytania schematów, znajomości elektroniki. Trwa to do 3 dni. Jeżeli ktoś nie chce przyjść na test - nie musi. Narzekają ci co po prostu nie przechodzą tych testów lub do nich nie przystępują. Firma istnieje od 35 lat i cały czas się rozwija. Praca w tej firmie jest stabilna i rozwijająca. Narzekać potrafi każdy, szczególnie anonimowo. Szukamy ambitnych elektroników do nowych projektów. Zapraszamy

Człowiek
@Pracownik 08.12.2015 12:30

Jezeli tak jest dobrze to dlaczego ludzie masowo odchodzili i odchodza,a znam kilku ktorzy tam pracowali i nie byli leserami ani leniami,czyzby zarzad co innego obiecywal a potem wystawial ludzi do wiatru?

maniek
użytkownik zarejestrowany

ta firma to naprawde działa w nietypowej branży, bo jednak oferuje kilka nowych rozwiazań np.wielofunkcyjną kasete domofonowa wykonana z najwyższej jakości materiałów oczywiście, ale przydatna jest moim zdaniem na pewno w rozbudowanych osiedlach mieszkalnych i domkach jednorodzinnych też na pewno się przyda.

Ktos

Oczywiści umowa śmieciowa, szczerze odradzam

jamlasica

Piszesz głupoty kolego.Jak system jest serwisowany to spokojnie wytrzymuje długie lata.Skomplikowany to ten system jest dla hydraulika ktory serwisuje system.Niestety u nas w Polsce tak jest elektryk robi za hydraulika, hydraulik za elektryka elektryk za elektronika itp. itd.Ja nie mam żadnych problemów z systemem WEKTA

Zostaw opinię o Z.E.P. „WEKTA” Tadeusz Kołodziejczyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.E.P. „WEKTA” Tadeusz Kołodziejczyk