teleperformance wocław

Wrocław

Opinie o teleperformance wocław

bella1990

nie polecam nikomu!firma zmieniła nazwe a i tak jest syf. dobrych pracowników sie zwalnia bez przyczyny. grosze sie płaci i trzeba ostro zapierniczać za umowe czeka sie kilka dni,a i tak nie zawsze sie ja dostaje i...wylatujesz na bruk bez niczego, pokazuja ci podsłuchy i strasza cie i szantazuja (kiedys pracujacy kierownik damian- mlody szczyl). nie polecam!

misia123456

firma badziewna nawet się z nią skontaktować telefonicznie... praca sama w sobie hm???jak ktoś lubi nie jasne zasady to... nie polecam nikomu!!!!

Zostaw opinię o teleperformance wocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie teleperformance wocław