Opinie o Skyhouse Alina Bomba w Wrocław Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 308B

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Skyhouse Alina Bomba. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Skyhouse Alina Bomba o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skyhouse Alina Bomba w Wrocław Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 308B

Agnieszka B. Nowy wpis

Pani Alina szuka najemców jakby szukała do własnego mieszkania. Potrafi znaleźć balans między ceną najmu, a czasem szukania najemców. Sama oprowadza zainteresowanych po mieszkaniu, ale najbardziej doceniam jej pomóc w dokumentach i sprawach prawnych.

Agata Nowy wpis

Chciałam wystawić ocenę Pani na jej stronie, jednak nie da się wystawić negatywnej- brawo za kreatywność. Zupełnie nie polecam pracy z tą Panią, nie odpowiada na wiadomości. Byłam zainteresowana jednym z mieszkań do wynajęcia i nawet otrzymałam link weryfikacyjny, po którym otrzymałam informację, że weryfikacja przeszła pozytywnie. Po tej sytuacji kilkukrotnie kontaktowałam się z Panią Aliną, jednak cały czas słyszałam jedna odpowiedź "dziś ustalę warunki z właścicielem" (trwało to dwa tygodnie, jak już Pani była łaskawa odebrać telefon). Podkreślałam wielokrotnie, że zależy mi na wynajmie w konkretnym dniu, ponieważ przeprowadzam się z miasta oddalonego o 6h od Wrocławia. Jestem też w stanie zrozumieć, że może Pani miała innych kandydatów, jednak mogła mnie Pani o tym poinformować. Podkreślałam, że jestem zdecydowana na to mieszkanie i innego nie biorę pod uwagę- otrzymałam informację, że nie jest wynajęte przez nikogo, a ze strony zostało usunięte, więc logicznym było to, że rezerwacja była dla mnie. Ostatni kontakt był dwa dni przed ustaloną datą przeprowadzki. Do tej pory zero kontaktu. Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Próbowałam skontaktować się nawet z współpracownikami Pani Aliny - przynajmniej od nich dostałam jakąś informację zwrotną, jednak byłam zmuszona tego samego dnia znaleźć inną ofertę. I nie Pani Alino- nie jest to kopiuj- wklej z internetu. ;) Dziękuję za dwa tygodnie MONOLOGU z mojej strony ;)

Alina Bomba Nowy wpis
@Agata

Posiadamy odmienne zdanie i opinię dotyczącą naszego zaangażowania w pracę. Wynajem mieszkania nie polega na jednostronnej “zdalnej rezerwacji”, tak jak ma to miejsce przy wyszukiwaniu hotelu na weekend lub rezerwacji w aplikacji airbnb lub booking. Wybór najemcy to prawo i decyzja właściciela. Rezerwacja na odległość nie jest możliwa i takich praktykach nie stosujemy. W procesie wynajmu mieszkania zawsze jest więcej chętnych, niż miejsc, nie są to łatwe decyzje i liczymy się z tym, że na koniec nie wszyscy będą zadowoleni. Bardzo łatwo jest wyciągać pochopne wnioski i oceniać pozostając anonimowym. Mimo wszystko dziękujemy za pozostawienie opinii.

Eliza Nowy wpis

Czyli jest to firma jednoosobowa tak? Nie ma żadnych przyjęć ?

Manuela i Darek

Profesjonalne podejście do klienta! Szacunek oraz 100% zaangażowanie się to rzeczy, której wyróżniają Skyhouse. Pani Alina Bomba to osoba godna zaufania, dba o każdy szczegół!

Brałeś udział w rekrutacji do Skyhouse Alina Bomba. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Carmen

Rzetelna, uczciwa i profesjonalna firma. Jedyna na rynku nieruchomości, której nie bałabym sie zostawić kluczy od mieszkania. Warto oddać swoje metry kwadratowe pod skrzydła Skyhouse. Polecam!

adiwro

Bardzo sympatyczna Pani. Polecam

miro_76

Panią Alinę widziałem dwa razy - pierwszy raz przy przekazywaniu kluczy do mojego mieszkania i podpisywaniu umowy pośrednictwa i drugi raz u notariusza. Nie jestem z Wrocławia, sprzedawałem mieszkanie po mojej mamie. Zależało mi na załatwieniu spraw zdalnie. Większość spraw załatwialiśmy telefonicznie i mailowo. Pani Alina zdecydowanie wie co robi, zna się na swojej pracy, ma ogromną wiedzę i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam, Mirek

Radek

Fajne biuro, polecam, miałem styczność i jestem zadowolony z usługi ;)

Agnieszka

Pani Alina zdecydowanie zna się na swoim fachu. Świetnie przygotowała moje mieszkanie na sprzedaż: profesjonalne zdjęcia, home staging, rzeczowy opis. Nie wstydziliśmy się tego, jak ogłoszenie naszego mieszkania prezentowało się w internecie. Efekt? Mieszkanie zostało sprzedane po około trzech tygodniach od naszego pierwszego spotkania.

Dominika
@Agnieszka

Z tego co piszesz wynika, że pracownicy biura nieruchomości SkyHouse ALINA BOMBA pracują efektywnie, szybko i z pozytywnym rezultatem. Ciekawa jestem czy to dzięki dobrej atmosferze w firmie i możliwościach rozwoju? Skomentuje ktoś moje domniemania? Jak wygląda tam praca?

Jan

Niepoważna agencja. Opinię pisze o całej agencji, ponieważ pośrednicy nawet się nie przedstawiają w ofertach tylko podają numer telefonu. Podobnie po odebraniu się nie przedstawiają, ale się nie dziwię patrząc jak wygląda współpraca z nimi… Szczególnie negatywnie mogę się wypowiedzieć o Pani pod numerem 537 322 407. Brak mi słów, ale postaram się opisać sytuację… Szukałem mieszkania indywidualnie. Zadzwoniłem w sprawie oferty, dodzwoniłem się do Pani. Było to moje pierwsze spotkanie z nią. Umówiliśmy się, oczywiście bez podania adresu tylko gdzieś pod sklepem. Spóźniła się 15 min. Na dzień dobry znowu się nie przedstawiła tylko chciała ode mnie dowód osobisty, żebym wypełnić umowę pośrednictwa. Stała zagadywała, nie dawała czasu się skupić na przeczytaniu. Prowizja ~4% bez negocjacji. Po podpisaniu powiedziała gdzie jest mieszkanie, wsiadła do samochodu i podjechała sobie pod nie. Do mieszkania nawet z nami nie wszedła. Kolejne nasze spotkanie podobnie. Znalazłem ofertę osobiście, dodzwoniłem się do Pani, umówiłem, spóźniła się ponad 15min, umowa na kolanie i oglądanie mieszkania. Najgorsza jednak była sytuacja ze znalezioną inną ofertą. Znalazłem ofertę od bezpośredniego sprzedawcy, którą obejrzałem. Później znalazłem ofertę od tej Pani z identycznym opisem i ceną, ale zupełnie innymi zdjęciami. Okazało się, że to ta sama oferta… Co lepsze pomijając kompletnie inne zdjęcia z oferty, wg właściciela mieszkania Pani nawet nie miała zgody na pośrednictwo. Oczywiście nie przeszkadzało jej to w wystawieniu mieszkania z innymi zdjęciami, takim samym opisem i podpisaniem umowy pośrednictwa z osobą zainteresowaną, a potem pokazaniem innego mieszkania…

Alina Bomba
@Jan

Widzę, że ktoś na zasadzie kopiuj-wklej próbuje zrobić innym, rzetelnie pracującym "opinię". Powiem tylko tyle, nie mam samochodu, wiec chyba ukradłam, by podjechać pod mieszkanie ;) Alina Bomba Biuro SkyHouse

Mich

Zdecytowanie TAK. Szybki kontakt - jeden telefon, zdjęcia, zostawiłem klucze do mieszkania, po 2 tygodniach byliśmy u notariusza i wszystko było przygotowane.

Marek Kostrzewski

Konkretna i rzeczowa pośredniczka. Sprawnie sprzedała moje mieszkanie i pomogła w załatwieniu wszystkich dokumentów. Miło wspominam i będę polecał znajomym

aganes

Kupiłam mieszkanie u tej Pośredniczki, bardzo otwarta i konkretna, wszystko odbyło się bezstresowo. Polecam.

Norder

W końcu na rynku wrocławskim biuro, które wie co robi. Jak dla mnie, a miałem przyjemność współpracować z tym biurem przy okazji 2 zakupów - pełen profesjonalizm. Agenci bardzo elastyczni i nie wiem skąd te wpisy na górze, ale ja mogłem negocjować prowizję.

Jestem bardzo zadowolone ze współpracy z tym biurem, elastyczne warunki współpracy, profesjonalna i sympatyczna obsługa, mieszkanie sprzedane w niecałe 3 tygodnie od pierwszego kontaktu. Zdecydowanie polecam

z

Pełna niekompetencja, posrednik niekulturalny. Zdecydowanie nie polecam uslug tej pani i jej firmy. Do tego straszne marze sobie narzuca - 3% od obu stron!!

klient

Ostrzegam przed tym biurem!

Zostaw merytoryczną opinię o Skyhouse Alina Bomba - Wrocław

• Jak się pracuje w Skyhouse Alina Bomba?

Zobacz opinie na temat firmy Skyhouse Alina Bomba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Skyhouse Alina Bomba

Skyhouse Alina Bomba