Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. w Wrocław

Izabela

Ciekawi mnie tutaj posada Młodsza Księgowa. Może wiecie, jaką możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji ma tutaj pracownik? Pytam o to, bo w ogłoszeniu napisali w sekcji benefity, że firma oferuje taką szansę. Konkretnie, jakie kursy czy szkolenia tutaj można zrobić?

@JS

Tylko czy odpowiadają tutaj na forum czy trzeba udać się bezpośrednio do firmy? Nie ukrywam, że mogliby podać tu jakieś konkrety, bo pomoże mi to pomóc decyzję o wysłaniu cv. Czy księgowi pracują tutaj częściowo zdalnie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Izabela Nowy wpis

JS Nowy wpis
@Izabela

A nie łatwiej ich zapytać ? ????

@JS

Pracuje już dłuższy czas. Jak robisz tak masz. Wszyscy Ci co sie opier.. niech sie cudu nie spodziewają. Nie zaznałem tu terroru a raczej zaskoczenie. Przynajmniej jest jakiś socjal, dodatki czy paczki na święta dla dzieci. U którego zwyklego prywaciarza to dostaniesz? Trzeba umieć się dogadać i zapier...lać bo nie ma nic za darmo. Wszystko w temacie.

Jgdm

Dobra płaca wystarczy wtedy nie potrzebujesz paczki na święta dla zamydlenia oczu, zapomniałeś jeszcze dodać że dostałeś taki smartfon dzięki któremu z każdego miejsca widzisz co robią pracownicy

Jgdm

Zgłaszaj sobie moje posty, powiem ci tylko że paczki i wczasy opłacane są z funduszu socjalnego na który składają się wszyscy powyżej określonej liczby pracowników taki fundusz jest w każdej firmie nikt ze swoich nie daje, druga sprawa to kamery są oprócz toalet i pomieszczeń soc. wszędzie na węzłach również ustawione na stanowiska pracy, może tak nie jest?

JS
@Jgdm

Na Fundusz Socjalny Ty się nie składasz ! Pracodawca ma obowiązek utworzyć taki fundusz jeśli zatrudnia powyżej 50 pracowników i musi tam wpłacać kwoty określone ustawą. Więc nie mydl ludziom oczu że się sami składają na swoje wczasy i paczki. Pracownik się do tego nie dokłada ani złotówki ! A kamery ? Przeszkadzają Ci ? Wolał byś żeby nie było widać jak niektórzy kradną np. paliwo albo się opieprzają? 12 godzin w pracy, zrobione 3, 4 kursy ale gruchy nie ma komu umyć porządnie , za to na ploty i nakręcanie się przy szatni to czas jest. Taka prawda ! To prawda że pracuje się po kilkanaście godzin , ale nie jakieś 15 czy 17 . max 12 bo tak dopuszczają przepisy . Więc nie histeryzujcie i bądźcie w miarę obiektywni

Lala

@Jgdm o co chodzi z tym smartfonem? Bo nie rozumiem ? Jakaś funkcja śledzenia ?

@Lala

Dokładnie tak każdy służbowy ma aplikacje do ciągłego podglądu na żywo z kamer a te są wszędzie również na stanowiskach pracy

@Lala

Chodzi o to że kierownicy piszą jaka to nie jest praca dobra a prawda wygląda tak że to jedna wielka pomyłka a przy tylu godzinach to można lepiej nawet w biedronce zarobić

Izabela
@Jgdm

To w takim razie z czego wynika taka różnica zdań, że jedni są zadowoleni a inni nie? Czy warunki pracy od czegoś są zależne? Może inni mają mniejsze oczekiwania a inni większe? Jak jest Twoim zdaniem?

@Izabela

Pracowałem minimum 12 godzin a zdarzało się i po 17 a moja wypłata nie przekraczała 4000. Odpowiedź sobie teraz sama z czego wynika moje niezadowolenie.

JS

A kiedy to było ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Xxx

Z tego co czytam od 16 lat nic sie nie zmienilo . Tatus Radzia zawsze byl (usunięte przez administratora) , Sam Radoslaw tez nie nalezy do prawdomownych , obiecanki wielkie wyplata weryfikuje wszystko . Zatrudniacie sie na wlasna odpowiedzialnosc ....

Alex

Witam jakie obecne stawki wrocław i okolice? Widze firma sie ostro rozwija otwiera oddziały. Zapotrzebowanie na ludzi tez . Wiec jaka stawka gruszka, patelnia ,ładowarka pompy?

Stawja

Pochwali sie ktoś jaka jest obecna stawka godzinowa? Premie itp

Pan Y

Witam pochwali sie ktos jak z zarobkami ? Jak w sezonie zimowym ? Jak godzinowo itp ? Zamierzam aplikować lecz nw czy sb głowę zawracac.

@Pan Y

Nie warto zawracać, przeczytaj opinie i daj sobie spokój bo tylko strata czasu.

@Edek

Prosze rozwiń swoją opinie dla czego ? Widze ludzie pracują czyli zle nie jest chyba ?

@333

To, że ludzie pracują jeszcze niczego nie gwarantuje. Ja też chciałbym się dowiedzieć, czemu nikt nie poleca. Nawet nikt nie chce podać stawki godzinowej. Zastanawiam się, czy dlatego, że jest tak niska?

@Leszek

A więc zacznijmy od tego jacy ludzie? Ilu z nich mówi jeszcze po polsku? A dlaczego nie polecam? Więc już tam nie pracuje ale gdy pracowałem wyglądało to tak, że pracowało się nie rzadko po 15 - 17 godzin, pojazdy to były ruiny zawsze przeładowane, najpierw musiałeś jechać bo budowa bo ludzie czekają a później dostawałeś karę za tacho czyli - 500 z premii, ogólnie zarobki nie więcej niż 4000 netto, opinie przedstawione na forum są prawdziwe i opisują sytuację w firmie. Radzę omijać to przedsiębiorstwo.

@Edek

To pensje nie takie złe. Ale kary za tachograf to chyba powinien płacić szef. W końcu wie, że masz przekroczone godziny. Z tym przeładowaniem to słabo bo za to też są mandaty. Za nadgodziny miałeś coś ekstra płacone?

@Leszek

Tak niby było coś tam więcej za nadgodziny, ale w sumie wyglądało to tak, że ponad 300 godzin i 3100 netto na konto, auta były przeładowane zawsze i to minimum 5 ton świadczą o tym dok wz wystarczy tylko policzyć natomiast kary za tacho nie nakładała na ciebie itd tylko kierownik transportu, niestety musiałeś jechać bo w przeciwnym wypadku kierownik oddziału proponował zwolnienie, nie dosłownie takimi słowami, ogólnie to firma (usunięte przez administratora) i nikomu nie polecam.

@Edek

Chciałbym jeszcze dodać, że moja opinia może nie być aktualna ponieważ nie pracuje już od kilku lat w tej firmie, być może coś się zmieniło. Podjęcie tam pracy jest indywidualną sprawą każdego zainteresowanego, ja przedstawiłem jedynie moje doświadczenia z pracy tam, jednak nie wróciłbym tam już za żadne pieniądze jak również nie polecam firmy jako pracodawcy.

driver
@Leszek

Trzba unikać mandatów. Wypłaty powyżej 3 tysięcy.

Barbara
@driver

To słabo. O 3000 netto wspominał wyżej Edek, a przecież sam pisał że pracował w firmie dawno temu. Czyli jeśli chodzi o zarobki to dalej marnie to wygląda.

@Edek

Wiadomo, że przez kilka lat mogło się coś zmienić, ale skoro ty masz tak negatywne wspomnienia jeśli chodzi o wydajność i ilość spędzonego czasu za kółkiem to już wiele mówi. Nikogo nie powinno się zmuszać do takiej pracy szczególnie, że kierowca musi jeździć odpowiedzialnie, a nie być przemęczonym.

I
@Edek

A kiedy tam pracowałeś? Jeżeli 15 lat temu to 4000 to chyba nie było tak źle? :)

Bez nicka
@Pan Y

Nie wiem jak z tymi zarobkami jest teraz,ale jakieś dwa-trzy lata temu w oddziale w Jeleniej górze zarobki dochodziły do 6 000 zł miesięcznie, co prawda praca zajmowała sporo czasu, 12 godzin pracy dziennie nikogo nie zdziwiło, jak dzień się źle poukładał to można było rozpocząć pracę o 6 rano i zakończyć ją o 22. Ale za to następnego dnia można było do pracy przyjść na 7:)) Co do zarobków, to tak jak już napisałem, wtedy to było około 6 000 z tym,że całość była "na papierze " A byli tacy pracownicy, którzy żyli tylko z "lewizn" A wypłaty nawet nie ruszali.

yangcy
@Leszek

Myślisz że ktoś będzie na to patrzył. To się mylisz.

Alex

Witam jaka jest obecna stawka godzinowa z 2 lata temu byla 20h brutto jak za bazą 15 h jak czeka soe na bazie ? Cos sie zmienilo ? I jakie stawki na pompie mkze ktos cos?

Wanda
@Alex

Musiało się zmienić w końcu minimalna wzrosła? A to kiedyś pracowałeś już tam?

Wanda
@Alex

Hej dowiedziałeś się już o tych stawkach? Napisz jak to obecnie wygląda po tej całej pandemii

@Wanda

Nikt nic nie mowi kierowcy sie nie wypowiadają jak by dobrze placili by napisali

@333

No ale jakby było źle, to też by były takie głosy więc pewnie niewiele się zmieniło. Jakim samochodami się jeździ? Są techniczne ok? Nie ma z tym problemów?

szwagier
@Leszek

Ja się tez podpinam pod pytanie o auta. Jaka marka?

Barbara
@333

No ale może właśnie dobrze płacą, więc kierowcy cicho siedzą żeby nie stracić swoich stołków :D Nie pomyślałeś o tym w ten sposób?

Pampi

Premia roczna 2020 - 500 zł. I wszystko w temacie. Chyba z radości wyczochram gruszkę tak, że milion kilometrów z licznika zejdzie. Premia roczna 2020 - 500 zł. Dziękuję z całego serca.

@Pampi

Czy każdego roku premia ta jest takiej samej wysokości? Bo w sumie nie każda firma jest w stanie przeznaczyć środki na dodatkowe premie, więc tak czy inaczej dobrze wiedzieć, że firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet zdołała to zrobić. Może ogólnie skoro wspomniałeś już o finansach to napiszesz jakiego rzędu wynagrodzenie oferuje ten pracodawca? Chciałbym się tego dowiedzieć. Pomożesz mi?

A

Dobry pracodawca. Firma i atmosfera jak wszedzie ale jak chcesz zarobic to zarobisz i spisz codziennie w domu a cala wyplata idzie na konto, auta swieze, maja swoj warsztat i serwis, wyplata caly rok bez przestojow. Polecam

@A

Radek serio?, daj spokój.

Hans
@A

Jeżeli dalej będziesz pisać takie śmieci to opiszę dokładnie Czas pracy kierowcy Ładowność gruszki (betonomieszarki) Stan techniczny sprzętu Traktowanie pracowników, stosunek przełożonych Sposoby naliczania premii, oraz kar.

Romus
@A

Buhahaha już kompletnie nikt tam nie chce pracować stąd sami sobie piszą pozytywne komentarze buhahaha ha

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak auto slużbowe. Możesz gruchą pod dom jeździć :D

Oooi

To może opowiecie o przepisach bhp? O godzinach pracy?, o karach nałożonych przez inspekcje pracy?. Jeśli jest tak kolorowo czemu ludzie zwalniają się masowo?, czemu klienci, kontrahenci odchodzą? Ja znam odpowiedź bo firmę zarządza banda złodzieji, cwaniakow, i wyzyskiwaczy. Na ludzkiej krzywdzie to wszystko się opiera. Skatowac pracownika wyzysk ac tyle

Prawda
@Oooi

Nie polecam firmy. Pracuje się dwa miesiace w miesiącu. W niektorych oddziałach pracuje się ponad 300 h w miesiacu. Wyzyskiwacze i tyle w temacie... a jak dobrze pracujesz i robisz dużo kursów to podnoszą ale nie stawkę a ilość kursów do premi. Także doceniają pracownika jak widać. Mimo lepszej sprzedaży niż rok temu nie zapłacili premii półrocznej. Jak masz coś do zqłatwienia po południu to nawet nie planuj bo nigdy nie wiesz o której skończysz. Jedyna ale to jedyna dobra rzecz to to, że cała wypłata idzie na konto... ale teraz w większości firm tak jest i dobry pracownik nie pozwoli sobie na coś innego...

Romeo

Po rozmowie kwalifikacyjnej potwierdzam co piszą tu ludzie (usunięte przez administratora)

Pracowałem tylko 3 dni i nic dobrego nie napisze, nie napisze także co naprawdę myślę bo operator to skasuje. Zatem napisze tylko tyle. Nie myślcie o pracy w tej firmie, szukajcie innego pracodawcy.

Potwierdzam U konkurencji zarobki ok 40% wyższe

Hhh
@Jgdm

Czyli gdzie na jakiej ulicy bo sam chce robote zmienic?

@Hhh

U poznaniaków jesteś w temacie to wiesz o czym mówię.

Zzzz
@Jgdm

Jakich poznaniakow gdzie we wro wezma na gruche lub ładowarke? I dadza zus od calej pensji?

@Zzzz

No proszę to jakaś kpina napiszę ostatni raz ,, wszędzie" tylko wyjdź z biura i rozejrzyj się. To już nie lata 90 nikt już nie będzie siedział cicho bo nie ważne za ile ważne że robota jest... przypomnę mamy rok 2020 tamte czasy już nie wrócą, a Ukraina połapie kontakty i też pójdzie z tego ,, przedsiebiorstwa"

Ukraińska agencja pracy

Jak w tytule mało kto tam po polsku mówi sama Ukraina robi za 15zl za godzinę, utrzymają się tam tylko tacy bo po polsku dobrze nie potrafią i za dużo nie mówią , gdzie się nie zapyta o abet wszyscy bardzo źle się wypowiadają...

Taki jeden

Tragedia , na gebe wszystko przy wyplacie wychodzi . Nie polecam i nie znam nikogo kto poleca.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.?

Jjrjjf

Przybyć dopiero co z Ukrainy nie znać rynku pracy, nie zadawać pytań, znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem lecz nie wymagana. No i oczywiście musisz zgodzić się najgorsze zarobki w województwie.

Jasiek

Dobra i stabilna firma ale trzeba być dobrym pracownikiem żeby umieć to docenić.

@Jasiek

Jak siedzisz w biurze to może tak jest, jeśli chcesz pracować jako kierowca czy jakiś operator (usunięte przez administratora)

Ha
@Jasiek

Haha bzdura kto to pisał (usunięte przez administratora) tam jest poczytajcie komentarze

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 121 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.